Oficiální Výsledková listina Transbrody
12. 9. 2021

Hlavní 50 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Polman DanielUltra Paka Racing Team#82#M1.M49d1.02:02:31.01Detail
2. Vágner MarekKrabcycles#141#M2.M39d1.02:03:06.78+00:00:35.76Detail
3. Hovorka DanielMONDRAKER racing team#37#M3.M29d1.02:03:55.19+00:01:24.17Detail
4. Kindl LukášCycology Bike Culture#51#M4.M39d2.02:06:22.40+00:03:51.38Detail
5. Dolgovas AndriusTop Team Cycling#16#M5.M39d3.02:09:30.40+00:06:59.38Detail
6. Myška Filip#68#M6.M49d2.02:11:44.40+00:09:13.38Detail
7. Štědrý DanielTrans brody#104#M7.M49d3.02:11:47.09+00:09:16.07Detail
8. Kopecký LukášPRESTIGE CYCLING TEAM#55#M8.M49d4.02:11:47.19+00:09:16.17Detail
9. Ciocci DanieleKAH SPORT VRCHLABÍ#11#M9.M29d2.02:12:32.35+00:10:01.33Detail
10. Kyndl JakubKid on Bike#60#M10.M39d4.02:12:45.25+00:10:14.23Detail
11. Vágner AlešRorace team Pyšely#111#M11.M49d5.02:13:18.13+00:10:47.11Detail
12. Záhorec StanislavFenix Ski Team Jeseník#137#M12.M50d1.02:15:20.89+00:12:49.87Detail
13. Gunther PetrBigshock Team#140#M13.M50d2.02:16:01.01+00:13:29.99Detail
14. Jenšík JanBIG SHOCK TEAM#44#M14.M39d5.02:16:16.23+00:13:45.21Detail
15. Kovářík Karel#58#M15.M49d6.02:17:03.13+00:14:32.11Detail
16. Halfar MartineSeNBáci#31#M16.M39d6.02:17:15.90+00:14:44.88Detail
17. Raiser TomášNdistribution#87#M17.M29d3.02:18:01.66+00:15:30.64Detail
18. Šusta JanČeská Spořitelna MTB Hobby A#105#M18.M39d7.02:18:49.16+00:16:18.14Detail
19. Novák RudolfKrabcycles#124#M19.M49d7.02:21:47.88+00:19:16.86Detail
20. Pirzkall MarekSpecialized Europe B. V.#136#M20.M39d8.02:23:43.80+00:21:12.78Detail
21. Šíma Karel#102#M21.M50d3.02:24:35.62+00:22:04.60Detail
22. Toman VladimírWWW.COREX.CZ#107#M22.M39d9.02:25:06.56+00:22:35.54Detail
23. Radil JakubKolofix#86#M23.M39d10.02:25:25.04+00:22:54.02Detail
24. Bulan Jan#7#M24.M29d4.02:25:40.50+00:23:09.48Detail
25. Moravec MarekNo Pain No Gain#66#M25.M39d11.02:25:58.40+00:23:27.38Detail
26. Karban VlastimilUGO-Allivictus Čistý sport#48#M26.M49d8.02:26:01.19+00:23:30.17Detail
27. Duchek Marcel#20#M27.M39d12.02:26:06.58+00:23:35.56Detail
28. Klasna Michal#52#M28.M49d9.02:26:07.73+00:23:36.71Detail
29. Nejedlý JaroslavVokolek_Cycling_Team#71#M29.M49d10.02:27:02.72+00:24:31.70Detail
30. Fleischman Jan#26#M30.M39d13.02:27:36.30+00:25:05.28Detail
31. Navrátil Martin#69#M31.M49d11.02:27:36.85+00:25:05.83Detail
32. Hovorka Alan#36#M32.M49d12.02:27:58.91+00:25:27.89Detail
33. Dvořák OtakarTrans brody#21#M33.M50d4.02:28:08.01+00:25:36.99Detail
34. Hovorková AnetaJ. Kulhavý Cycling Team#131#F1.Z29d1.02:28:27.90+00:25:56.88Detail
35. Rubeš JaroslavCyklokros Milovice#90#M34.M49d13.02:29:17.28+00:26:46.26Detail
36. Koperniech MartinONE CYCLING TEAM#56#M35.M49d14.02:29:21.56+00:26:50.54Detail
37. Jetýlek Michal#45#M36.M49d15.02:30:20.45+00:27:49.43Detail
38. Pokorný MartinČistý sport#80#M37.M49d16.02:30:21.63+00:27:50.61Detail
39. Mejdrech LukášProfinit.eu#143#M38.M39d14.02:30:31.99+00:28:00.97Detail
40. Mareček David#64#M39.M39d15.02:30:42.29+00:28:11.27Detail
41. Habr JanSport Invest MTB Team#28#M40.M49d17.02:31:42.97+00:29:11.95Detail
42. Stephens Patrik#129#M41.M39d16.02:31:59.28+00:29:28.26Detail
43. Jung MatějKrabcycles#144#M42.M29d5.02:32:36.45+00:30:05.43Detail
44. Žatecký VáclavHopman Team Žatec#152#M43.M29d6.02:34:04.31+00:31:33.29Detail
45. Beran DavidSK ČNB#4#M44.M49d18.02:34:05.13+00:31:34.11Detail
46. Jabůrek JanStark Cycling Team#41#M45.M29d7.02:34:08.04+00:31:37.02Detail
47. Vedral Martinbikerental.cz#112#M46.M39d17.02:34:26.79+00:31:55.77Detail
48. Pilát OndřejTeam Blue#148#M47.M39d18.02:34:40.08+00:32:09.06Detail
49. Sebesta Marek#93#M48.M39d19.02:34:45.39+00:32:14.37Detail
50. Padyšák Jan#75#M49.M39d20.02:34:54.04+00:32:23.02Detail
51. Mácha JiříGhost Team#128#M50.M50d5.02:35:39.66+00:33:08.64Detail
52. Zajac JaroslavEPIC Bike Vestec#122#M51.M49d19.02:36:05.47+00:33:34.45Detail
53. Říha RobertRáj Kol#92#M52.M50d6.02:36:37.38+00:34:06.36Detail
54. Švach Antonín#106#M53.M29d8.02:36:55.87+00:34:24.85Detail
55. Malý Ondřej#146#M54.M39d21.02:38:21.53+00:35:50.51Detail
56. Chloutek BronislavHalianbikes.cz#125#M55.M49d20.02:39:04.16+00:36:33.14Detail
57. Antl Daniel#151#M56.M39d22.02:39:15.02+00:36:44.00Detail
58. Veselý MichalRorace team Pyšely#116#M57.M49d21.02:39:35.07+00:37:04.05Detail
59. Weiman PetrRorace team Pyšely#121#M58.M49d22.02:39:35.09+00:37:04.07Detail
60. Hochman FilipFLOPY software#33#M59.M49d23.02:40:45.34+00:38:14.32Detail
61. Roškota VáclavTJ OKROUHLO BIKE#89#M60.M49d24.02:40:45.68+00:38:14.66Detail
62. Macková Pavlína#63#F2.Z29d2.02:40:59.68+00:38:28.66Detail
63. Drtina Rostislav#19#M61.M49d25.02:41:01.70+00:38:30.68Detail
64. Malý MiroslavGhost Team#139#M62.M49d26.02:41:03.44+00:38:32.42Detail
65. Vorlíčková JanaKILPI KOME KLUB#118#F3.Z29d3.02:41:08.52+00:38:37.50Detail
66. Doskočil TomášN Distribution racing team#17#M63.M39d23.02:43:07.30+00:40:36.28Detail
67. Dvořák Petr#22#M64.M49d27.02:44:09.23+00:41:38.21Detail
68. Nosáková AliceKrabCycles #74#F4.Z29d4.02:45:33.60+00:43:02.58Detail
69. Nazarov AntonMTB Kiev#70#M65.M49d28.02:48:45.20+00:46:14.18Detail
70. Vršinský IvanBikerental#120#M66.M50d7.02:48:51.38+00:46:20.36Detail
71. Šilhánek Petrtruhlarna.com#101#M67.M50d8.02:48:52.33+00:46:21.31Detail
72. Benda Ondřej#3#M68.M49d29.02:49:15.36+00:46:44.34Detail
73. Bloudek OndrejVK Blesk#5#M69.M49d30.02:50:14.34+00:47:43.32Detail
74. Chovanec Jiří#40#M70.M50d9.02:50:38.22+00:48:07.20Detail
75. Bartsch TomášTransbrody - Invia Jičín#2#M71.M39d24.02:51:23.94+00:48:52.92Detail
76. Řehoř JanŠVL#126#M72.M49d31.02:52:12.50+00:49:41.48Detail
77. Strnad Ondrej#99#M73.M49d32.02:53:45.79+00:51:14.77Detail
78. Pelnar Jiri#77#M74.M50d10.02:54:42.12+00:52:11.10Detail
79. Jerie MarekTJ Magla#149#M75.M39d25.02:54:42.71+00:52:11.69Detail
80. Čásenský Jiří#134#M76.M50d11.02:54:54.46+00:52:23.44Detail
81. Váchová PetraSki and Bike Centrum Radotín#133#F5.Z29d5.02:55:19.57+00:52:48.55Detail
82. Veis ZdeněkELEVEN MERCEDES MITAS#113#M77.M49d33.02:55:21.19+00:52:50.17Detail
83. Matejček MartinSpecialized Europe B. V.#135#M78.M29d9.02:57:11.04+00:54:40.02Detail
84. Černý JanRajkol#13#M79.M50d12.02:59:55.60+00:57:24.58Detail
85. Ledvina Martin#61#M80.M49d34.03:01:10.33+00:58:39.31Detail
86. Ježdík Petr#150#M81.M49d35.03:01:45.14+00:59:14.12Detail
87. Nestler JanSKAJP#72#M82.M50d13.03:02:22.71+00:59:51.69Detail
88. Koubík MilanSDH Daměnice RCT#57#M83.M39d26.03:05:15.24+01:02:44.22Detail
89. Jíra Aleš#46#M84.M49d36.03:05:57.72+01:03:26.70Detail
90. Vrastil Eduard#119#M85.M39d27.03:05:58.78+01:03:27.76Detail
91. Khek LiborŠedýVlasATvrdéLýtko#50#M86.M50d14.03:06:16.73+01:03:45.71Detail
92. Kočí TomášSDH Daměnice RTC#53#M87.M39d28.03:06:36.47+01:04:05.45Detail
93. Polák VojtěchDECATHLON cycling team#81#M88.M29d10.03:07:41.25+01:05:10.23Detail
94. Kašpar Miroslav#49#M89.M49d37.03:07:43.09+01:05:12.07Detail
95. Cervenka Michal#10#M90.M49d38.03:08:25.09+01:05:54.07Detail
96. Veselovský Radek#115#M91.M49d39.03:09:34.60+01:07:03.58Detail
97. Chůra Michal#142#M92.M49d40.03:10:13.16+01:07:42.14Detail
98. Hrdlička MilanFakeer team#38#M93.M49d41.03:11:57.72+01:09:26.70Detail
99. Turynová Hana#110#F6.Z39d1.03:12:01.15+01:09:30.13Detail
100. Quast Joachim#85#M94.M50d15.03:14:24.30+01:11:53.28Detail
101. Jelínek LukášMerida Stratov#43#M95.M39d29.03:14:35.45+01:12:04.43Detail
102. Macíková Bohdana#62#F7.Z49d1.03:17:08.64+01:14:37.62Detail
103. Šimek TomášFEL Praha#103#M96.M50d16.03:22:18.71+01:19:47.69Detail
104. Schmiedberský Pavel HeinCushman & Wakefield#94#M97.M49d42.03:24:41.94+01:22:10.92Detail
105. Hojný Michal#34#M98.M49d43.03:25:44.07+01:23:13.05Detail
106. Boudný JanFF-Michle#6#M99.M49d44.03:27:10.03+01:24:39.01Detail
107. Dolejší Josef#15#M100.M49d45.03:33:07.56+01:30:36.54Detail
108. Anděl Martin#1#M101.M50d17.03:34:33.94+01:32:02.92Detail
109. Trpkoš MilanLinde Material Handling ČR#108#M102.M49d46.03:39:25.04+01:36:54.02Detail
110. Krejčíř Jan#59#M103.M50d18.03:41:11.55+01:38:40.53Detail
111. Kahoun Karel#132#M104.M50d19.03:43:43.76+01:41:12.74Detail
112. Mrnka Tomáš ACT leraK Blansko1#67#M105.M49d47.03:43:48.98+01:41:17.96Detail
113. Kopanica Zdeněk#54#M106.M29d11.03:46:56.64+01:44:25.62Detail
114. Drábik Milan#18#M107.M50d20.03:49:00.61+01:46:29.59Detail
115. Rudolf Jiří#91#M108.M50d21.03:49:01.55+01:46:30.53Detail
116. Vokoun Pavel#127#M109.M50d22.03:57:18.37+01:54:47.35Detail
117. Hašková Petra#32#F8.Z29d6.03:57:34.19+01:55:03.17Detail
118. Černý Martin#14#M110.M49d48.03:57:48.68+01:55:17.66Detail
119. Hrubý Pavel#39#M111.M49d49.04:17:26.29+02:14:55.27Detail
DNF Fejková MichaelaHarfasport Team#25#FZ39dDNF Detail
DNF Dzakic Zeljko#23#MM49dDNF Detail
DNF Houška Emil#35#MM50dDNF Detail
DNF Jančar Filip#42#MM49dDNF Detail
DNF Kaloč Richard#47#MM50dDNF Detail
DNF Pařík OndřejT. J. Sokol Kolín - atletika#76#MM39dDNF Detail
DNF Plavec Petr#79#MM49dDNF Detail
DNF Brhel Bohumil#83#MM50dDNF Detail
DNF Pour Radek#84#MM49dDNF Detail
DNF Schoř Petr#95#MM50dDNF Detail
DNF Veselá Tereza#114#FZ39dDNF Detail
DNF Zvára MartinSDH Daměnice RCT#123#MM49dDNF Detail
DNF Hošek Petr#130#MM49dDNF Detail
DNF Chrudimský RadekČeská Spořitelna#138#MM39dDNF Detail
DNF Rieger MarekCarla.kupkolo.cz#145#MM29dDNF Detail
DNF Malá Tereza#147#FZ39dDNF Detail
DNS Bureš Pavel#8#MM49dDNS Detail
DNS Čásenský Jiří#12#MM50dDNS Detail
DNS Erlebach JanMKV sport#24#MM39dDNS Detail
DNS Frank PetrSport Invest MTB Team#27#MM49dDNS Detail
DNS Hájek Janauto I.S.R.#29#MM39dDNS Detail
DNS Halbich Jaroslav#30#MM49dDNS Detail
DNS Mikeš Jakub#65#MM49dDNS Detail
DNS Petr Hosek#78#MM49dDNS Detail
DNS Reichert Vojtechauto I.S.R.#88#MM39dDNS Detail
DNS Sobek OndrejMONDRAKER racing team#96#MM39dDNS Detail
DNS Spálenský Vít#97#MM39dDNS Detail
DNS Steiner Petrauto I.S.R.#98#MM39dDNS Detail
DNS Strnad Pavel#100#MM49dDNS Detail
DNS Tulach Ales#109#MM50dDNS Detail
DNS Veselý PetrTFRUN#117#MM50dDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz