Průběžná Výsledková listina Koudelníkův závod 2022
4. 9. 2022

2.600 m 13-14 let

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Měchura AlbertPUNK Tým#376#M1.00:18:34Detail
2. Klečák RadimOlympia Spartan Traning KH#369#M2.00:20:02+00:01:28.80Detail
3. Svoboda OndřejOCR Kids Poděbrady#387#M3.00:20:16+00:01:42.80Detail
4. Brožík IvanAtletika Benešov#353#M4.00:20:41+00:02:07.80Detail
5. Lenz DanOlympia Spartan Training KH#374#M5.00:21:20+00:02:46.80Detail
6. Chocholová AdélaSpartan Training Group Kutná Hora#365#F1.00:22:16+00:03:42.80Detail
7. Dastych Šimon #356#M6.00:22:30+00:03:56.80Detail
8. Janoušek Ondřej KAPAP CZECH#366#M7.00:22:35+00:04:01.80Detail
9. Zelenka MichalATOM KIDS Praha#402#M8.00:22:56+00:04:22.80Detail
10. Trešlová JohankaOlympia Spartan Training KH#393#F2.00:23:01+00:04:27.80Detail
11. Šimonek David#391#M9.00:23:47+00:05:13.80Detail
12. Heydušková PetraOlympia Spartan Training KH#360#F3.00:23:49+00:05:15.80Detail
13. Votava Radek#401#M10.00:24:04+00:05:30.80Detail
14. Syrový VáclavOlympia Spartan Training Kutná Hora#388#M11.00:24:31+00:05:57.80Detail
15. Šimůnek Vít#392#M12.00:25:36+00:07:02.80Detail
16. Hrdlička Adam STG Kutná Hora#397#M13.00:25:37+00:07:03.80Detail
17. Hulínská Adéla SKP Olympia Kutná Hora #363#F4.00:25:39+00:07:05.80Detail
18. Gabko MatějTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#359#M14.00:25:40+00:07:06.80Detail
19. Sovová AgátaOlympia Spartan Training KH#385#F5.00:26:34+00:08:00.80Detail
20. Valentová Kateřina #395#F6.00:26:37+00:08:03.80Detail
21. Kubák Ondřej#373#M15.00:26:50+00:08:16.80Detail
22. Fér Šimon Olympia Spartan Training#358#M16.00:27:18+00:08:44.80Detail
23. Vokounová Linda#399#F7.00:27:28+00:08:54.80Detail
24. Vojíř Marek#398#M17.00:30:15+00:11:41.80Detail
25. Pilcová JohanaOlympia Spartan Training KH#381#F8.00:30:27+00:11:53.80Detail
26. Kotlaba AdamSTG Kolín#371#M18.00:31:15+00:12:41.80Detail
27. Holub Matěj #362#M19.00:31:40+00:13:06.80Detail
28. Karpíšková Libuše#367#F9.00:32:24+00:13:50.80Detail
29. Šibrava Filip#390#M20.00:32:35+00:14:01.80Detail
30. Vopěnková Natálie#400#F10.00:32:40+00:14:06.80Detail
31. Soukupová KamilaSKP OLYMPIA KUTNA HORA#384#F11.00:33:38+00:15:04.80Detail
32. Vávra Jakub#396#M21.00:34:58+00:16:24.80Detail
33. Kernerová EliškaRozběháme Kutnou Horu#368#F12.00:35:35+00:17:01.80Detail
34. Odvárka AdamOlympia Spartan Training Kutná Hora #379#M22.00:35:49+00:17:15.80Detail
35. Macková MichaelaHolubice#375#F13.00:35:53+00:17:19.80Detail
36. Čermáková Kateřina #355#F14.00:35:55+00:17:21.80Detail
37. Ešner Marek#357#M23.00:38:27+00:19:53.80Detail
38. Stoupová AnetaSKP Olympia Kutná Hora#386#F15.00:41:47+00:23:13.80Detail
39. Brožková Zuzana #354#F16.00:48:36+00:30:02.80Detail
DNS Kramule MatyášFunkční trénink Milovice#372#MDetail
DNS Hillbrick Roger JamesOlympia Spartan Training KH#361#MDetail
DNS Novotná Laura #378#FDetail
DNS Procházka Antonín#382#MDetail
DNS Kloos Adam#370#MDetail
DNS Urban Štěpán Olympia Spartan Training KH#394#MDetail
DNS Smoček JosefSK Sparta KH#383#MDetail
DNS Chlubna PatrikFK Bohemia Poděbrady#364#MDetail
DNS Petriciusová Annie#380#FDetail
DNS Šafránek TomášAC Čáslav#389#MDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz