Oficiální Výsledková listina SkyBell Offroad Maraton Hodonín
18. 9. 2021

Děti

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Počet kolPosledníBest lap
1. Gustav Stiller ml. KTM SX 50L - GAS RACING#883#2146Děti motorky1.2300:39:5000:00:55
01:02, 00:58, 00:57, 00:58, 00:56, 00:58, 00:57, 00:57, 00:56, 00:56, 00:56, 18:41, 00:57, 00:56, 00:56, 00:55, 00:56, 00:58, 00:57, 00:58, 00:55, 01:01, 00:59, Detail
2. Martin Ďurian Access Drr 100Martin Ďurian#25#2161Děti čtyřkolky1.1900:40:5000:01:01
01:13, 01:04, 01:06, 01:05, 01:10, 01:06, 01:11, 01:07, 01:04, 21:12, 01:02, 01:02, 01:02, 01:02, 01:02, 01:01, 01:03, 01:04, 01:03, Detail
3. Štěpán Hruška Yamaha PW80 Yamahawemoto.cz#41#2214Děti motorky2.1900:40:1800:01:07
01:19, 01:08, 01:07, 01:10, 01:12, 01:11, 01:12, 01:13, 01:13, 18:30, 01:10, 01:10, 01:11, 01:14, 01:13, 01:16, 01:12, 01:15, 01:14, Detail
4. Matyaš Kroupa Suzuki LT80 80 2tWings Team#41#2114Děti čtyřkolky2.1600:36:3400:00:59
01:15, 01:02, 01:05, 01:01, 01:00, 01:02, 00:59, 01:03, 01:00, 01:04, 20:53, 00:59, 01:00, 01:01, 01:01, 01:01, Detail
5. KRISTÝNA Secká Bashan 125 125ccm 4taktBAZINGA! QUAD TEAM#13#2141Děti čtyřkolky3.1600:40:4200:01:13
01:29, 01:18, 01:19, 01:15, 01:18, 01:16, 01:17, 01:18, 21:08, 01:13, 01:14, 01:18, 01:18, 01:18, 01:17, 01:18, Detail
6. Jaroslav Bauer access dr 100 100Motor Abertamy #62#2184Děti čtyřkolky4.1600:40:5900:00:59
01:09, 04:44, 01:01, 01:02, 01:03, 01:01, 01:01, 20:28, 01:05, 01:00, 01:09, 02:00, 01:03, 00:59, 01:03, 01:03, Detail
7. Simona Drozdová KTM 65 SXSimona Drozdová#9#2175Děti motorky3.1600:39:1500:01:10
01:17, 01:10, 01:12, 01:11, 02:22, 01:16, 01:54, 18:52, 01:15, 01:16, 01:13, 01:13, 01:14, 01:13, 01:14, 01:15, Detail
8. Ema Nová Suzuki ltz 90ccmQuadracing Brozany nad Ohří#3#2171Děti čtyřkolky5.1300:35:0600:01:01
01:31, 01:09, 01:10, 01:06, 01:06, 01:01, 01:03, 01:10, 02:24, 19:47, 01:12, 01:16, 01:04, Detail
9. Marek Malata KTM 85sx 2021 85cm3Brázda Racing Team#221#2224Junioři mladší motorky1.2004:24:0100:00:49
00:55, 00:50, 00:50, 00:51, 00:50, 00:49, 00:50, 00:51, 00:50, 00:52, 00:51, 00:51, 10:32, 07:34, 07:54, 07:35, 07:54, 08:33, 09:32, 14:07, Detail
10. Samuel Stuchlik Husqvarna tc65 Husqvarna tc65Smx racing team Rudnik#222#2156Junioři mladší motorky2.1200:10:5800:00:51
01:05, 00:51, 00:51, 00:52, 00:55, 00:54, 00:54, 00:55, 00:53, 00:54, 00:54, 00:53, Detail
11. Monika Märzová Access drr 100 race 89,2 ccmMM RACING TEAM#711#2166Junioři mladší čtyřkolky1.1100:10:1400:00:53
01:06, 00:53, 00:54, 00:54, 00:56, 00:54, 00:55, 00:55, 00:54, 00:53, 00:54, Detail
12. Josef Pořízka Can-am 150 4TQuad Pepa Team#5#2196Junioři mladší čtyřkolky2.1100:10:1600:00:53
01:01, 00:54, 00:55, 00:55, 00:54, 00:55, 00:55, 00:55, 00:59, 00:53, 00:55, Detail
13. František Chlumecký KTM 85sx 85ccmwemoto.cz#24#2131Junioři mladší motorky3.1100:10:2400:00:54
01:02, 00:54, 00:56, 00:58, 00:55, 00:57, 00:57, 00:55, 00:54, 00:57, 00:55, Detail
14. Gustav Stiller ml. KTM SX50L - GAS RACING#883#2148Junioři mladší motorky4.1100:10:4200:00:55
01:07, 00:56, 00:56, 00:55, 00:56, 00:57, 00:57, 00:58, 00:55, 01:00, 01:00, Detail
15. Roman Krejčí ml. KTm SX 50 50 ccmBo Beton team#61#2155Děti motorky4.1000:10:5900:01:04
01:09, 01:04, 01:05, 01:07, 01:05, 01:05, 01:04, 01:04, 01:04, 01:08, Detail
16. Filip Krizka Access DRR 100 90ccmAKC racing #257#2202Junioři mladší čtyřkolky3.1000:10:0900:00:58
01:07, 00:59, 01:00, 00:59, 00:59, 01:02, 01:01, 01:00, 00:58, 00:59, Detail
17. Martin Ďurian Access Drr 100Martin Ďurian#25#2162Junioři mladší čtyřkolky4.1000:10:3700:01:01
01:10, 01:02, 01:02, 01:02, 01:02, 01:02, 01:01, 01:03, 01:04, 01:03, Detail
18. Kryštof Koubek access drr 100 race 89,2FK racing#66#2181Junioři mladší čtyřkolky5.1000:10:3800:01:00
01:12, 01:03, 01:03, 01:02, 01:00, 01:03, 01:01, 01:02, 01:03, 01:04, Detail
19. Jaroslav Bauer access 100 ddr 90-2Tmotor Abertamy#62#2183Junioři mladší čtyřkolky6.900:10:4600:00:59
01:19, 01:05, 01:00, 01:10, 02:00, 01:02, 00:59, 01:03, 01:03, Detail
20. Ava Pavlátová Access DRR 100Quad Storm Racing#777#2211Junioři mladší čtyřkolky7.900:11:1100:01:09
01:18, 01:09, 01:11, 01:12, 01:15, 01:14, 01:15, 01:16, 01:17, Detail
21. Nikos Gorlich Ktm 125 motocross team Rohatec #7#2206Junioři mladší motorky5.900:10:0600:01:04
01:17, 01:07, 01:06, 01:07, 01:04, 01:05, 01:06, 01:05, 01:06, Detail
22. Roman Krejčí ml. KTm SX 50 50 ccmBo Beton team#61#2153Junioři mladší motorky6.900:10:1200:01:05
01:13, 01:05, 01:08, 01:06, 01:06, 01:06, 01:08, 01:07, 01:09, Detail
23. Jáchym Jílek MINIROCKET MOTORS CRF110 125ccm 4TTEAM ZADŘEL#73#2112Junioři mladší motorky7.900:10:2300:01:05
01:18, 01:07, 01:08, 01:05, 01:06, 01:08, 01:11, 01:08, 01:09, Detail
24. Jonáš Kasl mtot 125 l- gass racing #11#2197Junioři mladší motorky8.900:10:3900:01:08
01:20, 01:09, 01:09, 01:10, 01:10, 01:08, 01:10, 01:09, 01:10, Detail
25. Štěpán Hruška YAMAHA YFZ PW80wemoto.cz#41#2215Junioři mladší motorky9.900:11:1000:01:10
01:21, 01:10, 01:11, 01:14, 01:13, 01:16, 01:12, 01:15, 01:14, Detail
26. Matěj Polák Yamaha PW80 Yamahawemoto.cz#31#2213Děti motorky5.800:10:2200:01:15
01:24, 01:15, 01:15, 01:16, 01:16, 01:18, 01:17, 01:18, Detail
27. KRISTÝNA Secká Bashan 125 125ccm 4taktBAZINGA! QUAD TEAM#13#2140Junioři mladší čtyřkolky8.800:10:2900:01:13
01:29, 01:13, 01:15, 01:18, 01:18, 01:18, 01:18, 01:18, Detail
28. Simona Drozdová Ktm 60 Simona Drozdová #9#2176Junioři mladší motorky10.800:10:0800:01:13
01:26, 01:16, 01:13, 01:13, 01:14, 01:13, 01:14, 01:15, Detail
29. Sebastián Švehla Nissan 110 (4t)kartšok#1#2221Děti čtyřkolky6.700:10:1100:01:22
01:32, 01:23, 01:22, 01:23, 01:24, 01:27, 01:37, Detail
30. Dominik Danielowitz DRR 100Cibulka, sponzor Vodárenská a.s., Brno-venkov...#299#2193Junioři mladší čtyřkolky9.700:10:2700:01:08
01:50, 01:57, 01:12, 01:42, 01:08, 01:08, 01:27, Detail
31. Matyaš Kroupa Apex 90 90 2TWings team#41#2113Junioři mladší čtyřkolky10.600:06:2100:00:59
01:17, 00:59, 01:00, 01:01, 01:00, 01:01, Detail
32. Laura Nová Suziki lt-z 90 4tQuad racing Brozany nad Ohří#4#2170Děti čtyřkolky7.500:12:4900:01:55
02:30, 02:18, 02:03, 01:55, 04:02, Detail
33. Ema Nová Suzuki ltz 90ccmQuad racing Brozany nad Ohří#3#2172Junioři mladší čtyřkolky11.400:04:5300:01:04
01:19, 01:12, 01:16, 01:04, Detail
34.DNF Ava Pavlátová Access 90 2TQuad Storm Racing#777#22101.1006:09:2600:01:09
29:17, 30:16, 01:09, 01:11, 01:12, 01:15, 01:14, 01:15, 01:16, 01:17, Detail
DNF Aleš Petřvalský Suzuki RM85 85čtyřkolky Tišnov #60#22000
Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz