Oficiální Výsledková listina Zátopkova 10
19. 9. 2021
dětský závod 500
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Altman |
Matěj | | #501# | K7 | 1. | 00:01:44 | | Detail |
2. |
Votrubcová |
Adéla | | #521# | H7 | 1. | 00:01:48 | +00:00:04 | Detail |
3. |
Stiborová |
Kristýnka | | #519# | H7 | 2. | 00:01:50 | +00:00:06 | Detail |
4. |
Milfait |
Mia Ronja | Praha | #530# | H7 | 3. | 00:01:51 | +00:00:07 | Detail |
5. |
Poldauf |
Leonard | TK Sparta Praha | #513# | K7 | 2. | 00:01:57 | +00:00:13 | Detail |
6. |
Votrubcová |
Alžběta | | #523# | H7 | 4. | 00:01:58 | +00:00:14 | Detail |
7. |
Votrubcová |
Agáta | | #522# | H7 | 5. | 00:02:02 | +00:00:18 | Detail |
8. |
Martinek |
Denis | | #533# | K7 | 3. | 00:02:03 | +00:00:19 | Detail |
9. |
Fiala |
Theodor | Roztoky | #526# | K7 | 4. | 00:02:03 | +00:00:19 | Detail |
10. |
Šimr |
Hubert | | #525# | K7 | 5. | 00:02:04 | +00:00:20 | Detail |
11. |
Jarošová |
Lucie | Praha | #531# | H7 | 6. | 00:02:06 | +00:00:22 | Detail |
12. |
Kačenová |
Zora | Spartak Praha 4 | #541# | H7 | 7. | 00:02:09 | +00:00:25 | Detail |
13. |
Švácha |
Antonín | | #520# | K7 | 6. | 00:02:15 | +00:00:31 | Detail |
14. |
Kuvínek |
Oliver | Brandýs n. Labem | #546# | K7 | 7. | 00:02:15 | +00:00:31 | Detail |
15. |
Raba |
Tomas | | #516# | K4 | 1. | 00:02:22 | +00:00:38 | Detail |
16. |
Bohmová |
Viktorie | Brandýs nad Labem | #220# | H7 | 8. | 00:02:23 | +00:00:39 | Detail |
17. |
Bohm |
Richard | Brandýs nad Labem | #218# | K7 | 8. | 00:02:25 | +00:00:41 | Detail |
18. |
Pěchota |
Patrik | Brandýs n. Labem | #528# | K7 | 9. | 00:02:30 | +00:00:46 | Detail |
19. |
Přivřelová |
Rozárka | | #514# | H4 | 1. | 00:02:32 | +00:00:48 | Detail |
20. |
Straková |
Kayla | Nový Vestec | #535# | H4 | 2. | 00:02:33 | +00:00:49 | Detail |
21. |
Paris |
Laura | | #524# | H7 | 9. | 00:02:34 | +00:00:50 | Detail |
22. |
Kouba |
Jaroslav | | #545# | K4 | 2. | 00:02:49 | +00:01:05 | Detail |
23. |
Straková |
Ayelet | Nový Vestec | #537# | H4 | 3. | 00:02:55 | +00:01:11 | Detail |
24. |
Elčknerová |
Markéta | | #506# | H7 | 10. | 00:02:56 | +00:01:12 | Detail |
25. |
Jaroš |
Lukáš | Praha | #532# | K4 | 3. | 00:02:57 | +00:01:13 | Detail |
26. |
Kratochvilova |
Emička | | #509# | H7 | 11. | 00:02:59 | +00:01:15 | Detail |
27. |
Srb |
Dominik | | #517# | K7 | 10. | 00:03:01 | +00:01:17 | Detail |
28. |
Kuvínková |
Laura | Brandýs n. Labem | #547# | H4 | 4. | 00:03:04 | +00:01:20 | Detail |
29. |
Kratochvil |
Vojtíšek | | #508# | K7 | 11. | 00:03:06 | +00:01:22 | Detail |
30. |
Dvořák |
Bruník | Zátopkova 10 | #503# | K4 | 4. | 00:03:50 | +00:02:06 | Detail |
31. |
Elčkner |
Radek | | #505# | K4 | 5. | 00:04:05 | +00:02:21 | Detail |
32. |
Srb |
Eliot | | #518# | K4 | 6. | 00:04:54 | +00:03:10 | Detail |
33. |
Lauerova |
Isabela | Bikenotoric | #511# | H4 | 5. | 00:04:54 | +00:03:10 | Detail |
34. |
Dvořáková |
Natálie | Cholupice running | #504# | H4 | 6. | 00:05:03 | +00:03:19 | Detail |
35. |
Pernicová |
Johana | | #548# | H4 | 7. | 00:06:17 | +00:04:33 | Detail |
36. |
Lincová |
Natálie | | #512# | H4 | 8. | 00:06:19 | +00:04:35 | Detail |
37. |
Krotký |
Jakub | | #510# | K7 | 12. | 00:07:10 | +00:05:26 | Detail |
DNS |
Kultová |
Elisa | | #550# | H4 | | | | Detail |
DNS |
Kitner |
Matias | | #507# | K4 | | | | Detail |
DNS |
Purdek |
František | | #515# | K7 | | | | Detail |
DNS |
Černá |
Lada | | #502# | H7 | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |