Oficiální Výsledková listina City Cross Run 2021
25. 9. 2021

7 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Karko JanAC Česká Lípa#425#M1.00:26:35Detail
2. Hladík VáclavProvodín#459#M2.00:27:47+00:01:12.12Detail
3. Kolář VladimírAC Slovan Liberec#432#M3.00:28:44+00:02:09.12Detail
4. Matulová LauraRadeč#568#F1.00:30:11+00:03:36.12Detail
5. Richter IgorPrievidza#575#M4.00:30:43+00:04:08.12Detail
6. Bekr RadekAC Česká Lípa#565#M5.00:31:10+00:04:35.12Detail
7. Vlasák Karel#466#M6.00:31:22+00:04:47.12Detail
8. Hájek TomášTj jiskra Nový Bor#445#M7.00:32:08+00:05:33.12Detail
9. Hriadel StefanJagr team#477#M8.00:32:37+00:06:02.12Detail
10. Činátl Pavel#504#M9.00:32:57+00:06:22.12Detail
11. Vondráček ZdeněkPrincezny#485#M10.00:33:30+00:06:55.12Detail
12. Nosál TomášHolany#560#M11.00:33:35+00:07:00.12Detail
13. Sedlák Štěpán#442#M12.00:33:40+00:07:05.12Detail
14. Dračka RobertJílové- Martiněves#456#M13.00:33:52+00:07:17.12Detail
15. Kafka VojtěchRhinoweld#405#M14.00:33:56+00:07:21.12Detail
16. Jarošová JanaKSM Hrádek#433#F2.00:33:56+00:07:21.12Detail
17. Hakenová JanaMattoni Free Run Liberec#313#F3.00:34:00+00:07:25.12Detail
18. Kozuk MichalOkrouhlá#483#M15.00:34:04+00:07:29.12Detail
19. Bartáková JanaČeská Lípa#390#F4.00:34:05+00:07:30.12Detail
20. Schneider JakubBenešov nad Ploučnicí#431#M16.00:34:06+00:07:31.12Detail
21. Fúzik Jakub#372#M17.00:34:28+00:07:53.12Detail
22. Kaplan PetrČeská Lípa#427#M18.00:34:32+00:07:57.12Detail
23. Rek PavelLasvice#573#M19.00:34:38+00:08:03.12Detail
24. Váňa MiroslavBůh nám pomáhej#469#M20.00:34:58+00:08:23.12Detail
25. Kokta MartinFrýdlant#484#M21.00:34:58+00:08:23.12Detail
26. Zaruba Jan#567#M22.00:35:05+00:08:30.12Detail
27. Drchota FilipČeská Lípa#439#M23.00:35:08+00:08:33.12Detail
28. Mosdychová Pavlína#586#F5.00:35:13+00:08:38.12Detail
29. Valenta PetrLiberec 25#472#M24.00:35:14+00:08:39.12Detail
30. Žeha DominikHorní Libchava#374#M25.00:35:23+00:08:48.12Detail
31. Kozák VítězslavSkalice u České Lípy#359#M26.00:35:33+00:08:58.12Detail
32. Souček VlastimilČeská Lípa#580#M27.00:35:52+00:09:17.12Detail
33. Leština RomanSkalice u České Lípy#574#M28.00:36:05+00:09:30.12Detail
34. Juška MatějRESEKO#579#M29.00:36:30+00:09:55.12Detail
35. Sergelen DulguunEuroškola Česká Lípa#497#M30.00:36:33+00:09:58.12Detail
36. Luňáková KaterinaGeny z Keni Ústí nad Labem#470#F6.00:36:39+00:10:04.12Detail
37. Kovařík MichalNový Bor#548#M31.00:36:39+00:10:04.12Detail
38. Lorenz DavidModus#411#M32.00:36:40+00:10:05.12Detail
39. Vacková EliškaKunratice u Cvikova#487#F7.00:36:49+00:10:14.12Detail
40. Svoboda DavidWorkout Česká Lípa#338#M33.00:36:57+00:10:22.12Detail
41. Kubelka DanielČeská Lípa#535#M34.00:37:02+00:10:27.12Detail
42. Kafka JanRhinoweld#404#M35.00:37:08+00:10:33.12Detail
43. Řeháček MarcelEuroškola Česká Lípa#500#M36.00:37:09+00:10:34.12Detail
44. Fišer JiříČeská Lípa#461#M37.00:37:12+00:10:37.12Detail
45. Kňákal Štěpán#331#M38.00:37:14+00:10:39.12Detail
46. Jartymyková JanaČeská Lípa#541#F8.00:37:16+00:10:41.12Detail
47. Libal ZdenekHázená Česká Lípa#420#M39.00:37:27+00:10:52.12Detail
48. Ehrenberger Tomáš#587#M40.00:37:36+00:11:01.12Detail
49. Němčíková NikolaČeská Lípa#464#F9.00:37:44+00:11:09.12Detail
50. Janušková Tereza#342#F10.00:37:49+00:11:14.12Detail
51. Kozák MatyášSkalice u České Lípy#571#M41.00:37:49+00:11:14.12Detail
52. Paulů PetrHorní Branná#367#M42.00:37:50+00:11:15.12Detail
53. Šmejda LiborČeská Lípa#382#M43.00:37:54+00:11:19.12Detail
54. Engová Kateřina#310#F11.00:38:09+00:11:34.12Detail
55. Nováková SoňaČeská Lípa#503#F12.00:38:13+00:11:38.12Detail
56. Jankotová PetraAC 1890 Praha#450#F13.00:38:15+00:11:40.12Detail
57. Ujka JanBeast ORC Team#555#M44.00:38:20+00:11:45.12Detail
58. Vlková MarkétaVarnsdorf#415#F14.00:38:22+00:11:47.12Detail
59. Semeráková Anna#480#F15.00:38:41+00:12:06.12Detail
60. Lustyk JakubEuroškola Česká Lípa#494#M45.00:38:46+00:12:11.12Detail
61. Halasník MatyášSosnová#346#M46.00:38:48+00:12:13.12Detail
62. Trdla JiříČeská Lípa#486#M47.00:38:49+00:12:14.12Detail
63. Neugebauer Alexandr#312#M48.00:39:00+00:12:25.12Detail
64. Havlas DominikMladá Boleslav#332#M49.00:39:05+00:12:30.12Detail
65. Mužik MiroslavMetrostav a.s.#584#M50.00:39:06+00:12:31.12Detail
66. Halgaš Josef#547#M51.00:39:10+00:12:35.12Detail
67. Křenčilová LucieEuroškola Česká Lípa#492#F16.00:39:11+00:12:36.12Detail
68. Horáčková Eliška#465#F17.00:39:15+00:12:40.12Detail
69. Kozák ŠtěpánSkalice u České Lípy#358#M52.00:39:20+00:12:45.12Detail
70. Červinková MarkétaČeská Lípa#422#F18.00:39:21+00:12:46.12Detail
71. Štefko DavidŠkola Klíč#521#M53.00:39:26+00:12:51.12Detail
72. Matas Jakub#441#M54.00:39:27+00:12:52.12Detail
73. Dogaru VasilČeská Lípa#570#M55.00:39:28+00:12:53.12Detail
74. Strnadová KateřinaČESKÁ LÍPA#448#F19.00:39:50+00:13:15.12Detail
75. Trégr Václav#452#M56.00:39:57+00:13:22.12Detail
76. Hladík David#509#M57.00:40:00+00:13:25.12Detail
77. Havránek MilanČeská Lípa#426#M58.00:40:08+00:13:33.12Detail
78. Dufek Tomáš#386#M59.00:40:11+00:13:36.12Detail
79. Vlasák ŠtěpánTJ Horní Libchava#546#M60.00:40:11+00:13:36.12Detail
80. Pašek Jan#381#M61.00:40:11+00:13:36.12Detail
81. Brouk PetrRadler Atletik#399#M62.00:40:14+00:13:39.12Detail
82. Dvořáček OndraSkalice u České Lípy#362#M63.00:40:23+00:13:48.12Detail
83. Dvořáček DavidSkalice u České Lípy#508#M64.00:40:24+00:13:49.12Detail
84. Bryukhnov MikhailAdient#352#M65.00:40:29+00:13:54.12Detail
85. Műller Zdeněk#488#M66.00:40:32+00:13:57.12Detail
86. Čeloud RomanJihlava#438#M67.00:40:36+00:14:01.12Detail
87. Hůla ZdeněkČeská Lípa#306#M68.00:40:37+00:14:02.12Detail
88. Tomek RadekAdient#351#M69.00:40:45+00:14:10.12Detail
89. Diartová IvanaČeská Lípa#412#F20.00:40:48+00:14:13.12Detail
90. Kassner MichaelaSkalice u Ceske Lipy#511#F21.00:40:58+00:14:23.12Detail
91. Frisniczová Jaroslava#321#F22.00:41:04+00:14:29.12Detail
92. Procházková Tereza#460#F23.00:41:05+00:14:30.12Detail
93. Prokop MichalČeská Lípa#302#M70.00:41:05+00:14:30.12Detail
94. Čubiňáková Lada#451#F24.00:41:09+00:14:34.12Detail
95. Krejčí MichalSosnová#347#M71.00:41:15+00:14:40.12Detail
96. Hetverová MarieJablonné v Podještědí#301#F25.00:41:22+00:14:47.12Detail
97. Jenčovský JanČeská Lípa#457#M72.00:41:25+00:14:50.12Detail
98. Hašek DominikModus#410#M73.00:41:27+00:14:52.12Detail
99. Strnadová Hana#400#F26.00:41:27+00:14:52.12Detail
100. Lešáková EliškaŽandov#501#F27.00:41:34+00:14:59.12Detail
101. Mráček ZdeněkÚstí nad Labem#510#M74.00:41:36+00:15:01.12Detail
102. Havlas Filip#389#M75.00:41:41+00:15:06.12Detail
103. Haken Milan#563#M76.00:41:52+00:15:17.12Detail
104. Haman DavidKunratice u Cvikova#449#M77.00:41:55+00:15:20.12Detail
105. Kořínková Lenka#545#F28.00:41:58+00:15:23.12Detail
106. Hurtík JiříWorkout Česká Lípa#336#M78.00:42:02+00:15:27.12Detail
107. Bašuš OndřejSPOLU#529#M79.00:42:08+00:15:33.12Detail
108. Langová Jana#403#F29.00:42:23+00:15:48.12Detail
109. Svoboda MartinWorkout Česká Lípa#371#M80.00:42:28+00:15:53.12Detail
110. Martinková HanaEuroškola Česká Lípa#495#F30.00:42:42+00:16:07.12Detail
111. Málek RomanGeodézie Málek#576#M81.00:42:43+00:16:08.12Detail
112. Škaloud JiříČeská Lípa#393#M82.00:42:44+00:16:09.12Detail
113. Šimůnková Anita#538#F31.00:42:46+00:16:11.12Detail
114. Zimová SimonaČeská Lípa#482#F32.00:42:46+00:16:11.12Detail
115. Berta Pavel#539#M83.00:42:47+00:16:12.12Detail
116. Vencovská Romana#341#F33.00:43:01+00:16:26.12Detail
117. Chovanec DavidNový Bor#307#M84.00:43:02+00:16:27.12Detail
118. Valenta FilipHoroměřice#454#M85.00:43:09+00:16:34.12Detail
119. Valenta MichalHoroměřice#453#M86.00:43:09+00:16:34.12Detail
120. Červa Jan#392#M87.00:43:12+00:16:37.12Detail
121. Palmeová Renáta#479#F34.00:43:23+00:16:48.12Detail
122. Anděl DavidTri club Česká Lípa#366#M88.00:43:23+00:16:48.12Detail
123. Berdarová Tereza#478#F35.00:43:23+00:16:48.12Detail
124. Endlerová VěraSPOLU#525#F36.00:43:25+00:16:50.12Detail
125. Tokar Jakub#378#M89.00:43:37+00:17:02.12Detail
126. Urbanová Jaroslava,,Běhám, tedy jsem"#513#F37.00:43:40+00:17:05.12Detail
127. Záruba Šimon#566#M90.00:43:46+00:17:11.12Detail
128. Doubková VěraMimoň#343#F38.00:43:56+00:17:21.12Detail
129. Skalník TadeášKřenek#417#M91.00:43:57+00:17:22.12Detail
130. Kadleček Pavel#540#M92.00:44:01+00:17:26.12Detail
131. Moštěková MartaSPOLU#532#F39.00:44:11+00:17:36.12Detail
132. Šímová AlenaMladá Boleslav#502#F40.00:44:11+00:17:36.12Detail
133. Kučerová Petra#533#F41.00:44:18+00:17:43.12Detail
134. Janasová MarkétaŠkola Klíč#522#F42.00:44:22+00:17:47.12Detail
135. Maryška JakubVarnsdorf#396#M93.00:44:31+00:17:56.12Detail
136. Bejsta Tomᚊkola Klíč#517#M94.00:44:33+00:17:58.12Detail
137. Vlčková Barbora#551#F43.00:44:38+00:18:03.12Detail
138. Endler MarekČeská Lípa#329#M95.00:44:43+00:18:08.12Detail
139. Zwesperová MonikaZabrušany#330#F44.00:44:43+00:18:08.12Detail
140. Kordiková Michaela#536#F45.00:44:43+00:18:08.12Detail
141. Lulák Jan#379#M96.00:44:49+00:18:14.12Detail
142. Vondráček JiříSPOLU#528#M97.00:45:08+00:18:33.12Detail
143. Karel Kalus#401#M98.00:45:13+00:18:38.12Detail
144. Vidnerová Kateřina#561#F46.00:45:16+00:18:41.12Detail
145. Dordová Leona#556#F47.00:45:17+00:18:42.12Detail
146. Skalníková PavlaKřenek#418#F48.00:45:19+00:18:44.12Detail
147. Škaloudová AnetaČeská Lípa#394#F49.00:45:26+00:18:51.12Detail
148. Hendrych VáclavSPOLU#531#M99.00:45:30+00:18:55.12Detail
149. Razák DanielProstě běž!#475#M100.00:45:32+00:18:57.12Detail
150. Petr Marek#569#M101.00:45:35+00:19:00.12Detail
151. Maryška TomášVarnsdorf#395#M102.00:45:37+00:19:02.12Detail
152. Razáková KvětaProstě běž!#474#F50.00:45:37+00:19:02.12Detail
153. Kolářová KateřinaGeny z Keni#447#F51.00:45:38+00:19:03.12Detail
154. Tichá PetraChotovice#489#F52.00:45:41+00:19:06.12Detail
155. Jacinová PetraBakov#356#F53.00:45:45+00:19:10.12Detail
156. Vítková KateřinaAdient#349#F54.00:45:45+00:19:10.12Detail
157. Mervínská KateřinaHorní Libchava#542#F55.00:45:46+00:19:11.12Detail
158. Šamalová Sylva#554#F56.00:45:57+00:19:22.12Detail
159. Koktová HanaFrýdlant#421#F57.00:46:05+00:19:30.12Detail
160. Dordová Markéta#557#F58.00:46:09+00:19:34.12Detail
161. Nováková JarmilaNový Bor#523#F59.00:46:17+00:19:42.12Detail
162. Matějíčková IvanaAdient#375#F60.00:46:20+00:19:45.12Detail
163. Jančík FilipŠkola Klíč#519#M103.00:46:41+00:20:06.12Detail
164. Skalník KarelKřenek#416#M104.00:46:43+00:20:08.12Detail
165. Pól Lenka#577#F61.00:46:49+00:20:14.12Detail
166. Hillebrand Tomᚊkola Klíč#518#M105.00:46:53+00:20:18.12Detail
167. Vlčková Petra#552#F62.00:47:00+00:20:25.12Detail
168. Krupková KamilaPraha#368#F63.00:47:02+00:20:27.12Detail
169. Bittner JanWorkout Česká Lípa#357#M106.00:47:10+00:20:35.12Detail
170. Daniel RobinEuroškola Česká Lípa#496#M107.00:47:13+00:20:38.12Detail
171. Polák Tomáš#406#M108.00:47:25+00:20:50.12Detail
172. Kolstrunk JanHasiči#319#M109.00:47:25+00:20:50.12Detail
173. Brázda JiříHasiči#423#M110.00:47:26+00:20:51.12Detail
174. Rekšáková ŠárkaLiberec#424#F64.00:47:26+00:20:51.12Detail
175. Špitálský JaroslavModus#516#M111.00:47:27+00:20:52.12Detail
176. Tesařová Dominika#537#F65.00:47:37+00:21:02.12Detail
177. Kalistová LenkaČeská Lípa#369#F66.00:47:43+00:21:08.12Detail
178. Zedník MartinSkalice#370#M112.00:47:43+00:21:08.12Detail
179. Vápeník ŠimonVápenci na tahu#430#M113.00:47:55+00:21:20.12Detail
180. Jindrová PetraEuroškola Česká Lípa#491#F67.00:48:00+00:21:25.12Detail
181. Klingerová Zdeňka#304#F68.00:48:03+00:21:28.12Detail
182. Michálek LukášModus#505#M114.00:48:07+00:21:32.12Detail
183. Dalík TomášDobranov#355#M115.00:48:08+00:21:33.12Detail
184. Říhová Lucie#458#F69.00:48:10+00:21:35.12Detail
185. Langerová Šárka#462#F70.00:48:10+00:21:35.12Detail
186. Strelecká Kateřina#507#F71.00:48:16+00:21:41.12Detail
187. Makrlíková JitkaLiberec#397#F72.00:48:25+00:21:50.12Detail
188. Koutenka Aleš#549#M116.00:48:26+00:21:51.12Detail
189. Koutenková Petra#550#F73.00:48:27+00:21:52.12Detail
190. Vapenik MatousVápenci na tahu#429#M117.00:48:28+00:21:53.12Detail
191. Šuchmanová InnaRoztoky u Prahy#398#F74.00:48:29+00:21:54.12Detail
192. Kadeřábková Barbora#562#F75.00:48:36+00:22:01.12Detail
193. Tuček Martin#387#M118.00:48:41+00:22:06.12Detail
194. Pastusiaková ŽanetaLiberec#328#F76.00:48:51+00:22:16.12Detail
195. Švejda JanEuroškola Česká Lípa#493#M119.00:49:04+00:22:29.12Detail
196. Sluková VěraŠneci v běhu#473#F77.00:49:06+00:22:31.12Detail
197. Matoušek DominikEuroškola Česká Lípa#499#M120.00:49:08+00:22:33.12Detail
198. Schneider Jan#385#M121.00:49:23+00:22:48.12Detail
199. Samková Irena#317#F78.00:49:24+00:22:49.12Detail
200. Šťastníková NikolHynkove#345#F79.00:49:35+00:23:00.12Detail
201. Spilková MichaelaAdient#350#F80.00:49:35+00:23:00.12Detail
202. Víchová Dana#558#F81.00:49:37+00:23:02.12Detail
203. Chmelík Hynek#590#M122.00:49:42+00:23:07.12Detail
204. Chmelík Zděněk#530#M123.00:49:47+00:23:12.12Detail
205. Paur MichalDěčín#514#M124.00:50:00+00:23:25.12Detail
206. Chňapková Petra#314#F82.00:50:01+00:23:26.12Detail
207. Nosálová LucieHolany#559#F83.00:50:01+00:23:26.12Detail
208. Žáčková Lucie#361#F84.00:50:24+00:23:49.12Detail
209. Ládrová Lola#583#F85.00:50:29+00:23:54.12Detail
210. Kadlečková KamilaZŠ a MŠ Klíč, Česká Lípa#476#F86.00:50:30+00:23:55.12Detail
211. Kyselovská MiladaZŠ a MŠ Klíč, Česká Lípa#446#F87.00:50:30+00:23:55.12Detail
212. Sokolíková MartinaŽandov#436#F88.00:50:44+00:24:09.12Detail
213. Tuček Martin#377#M125.00:50:48+00:24:13.12Detail
214. Černá Leona#463#F89.00:50:48+00:24:13.12Detail
215. Prokupek LuděkDoksy#455#M126.00:50:58+00:24:23.12Detail
216. Stebelská HelenaRynoltické běhny#365#F90.00:51:07+00:24:32.12Detail
217. Patková MichaelaRynoltické běhny#373#F91.00:51:07+00:24:32.12Detail
218. Jakoubková Eva#414#F92.00:51:18+00:24:43.12Detail
219. Kamenická Markéta#413#F93.00:51:18+00:24:43.12Detail
220. Horaisová JanaAdient#353#F94.00:51:19+00:24:44.12Detail
221. Patková Radka#467#F95.00:51:37+00:25:02.12Detail
222. Pilařová Pavlína#440#F96.00:51:47+00:25:12.12Detail
223. Holanová Monika#534#F97.00:51:47+00:25:12.12Detail
224. Mališová MichalaStráž pod Ralskem#388#F98.00:51:53+00:25:18.12Detail
225. Švejcha JindřichHornettlon.cz#588#M127.00:51:57+00:25:22.12Detail
226. Heinrich FrantišekVarnsdorf#363#M128.00:52:20+00:25:45.12Detail
227. Svoboda Jan#564#M129.00:52:45+00:26:10.12Detail
228. Lucie Mgr.Workout Česká Lípa#337#F99.00:52:55+00:26:20.12Detail
229. Adamec JosefMimoň#322#M130.00:52:58+00:26:23.12Detail
230. Augusta RobertCvikov#481#M131.00:53:14+00:26:39.12Detail
231. Šotola JakubEuroškola Česká Lípa#498#M132.00:53:14+00:26:39.12Detail
232. Rek OndřejLasvice#572#M133.00:53:59+00:27:24.12Detail
233. Vltavský MilanŠneci v běhu/Česká Lípa#335#M134.00:54:03+00:27:28.12Detail
234. Martinková JanaČeská Lípa#303#F100.00:54:24+00:27:49.12Detail
235. Staňková Alena#305#F101.00:54:24+00:27:49.12Detail
236. Matasová Lucie#468#F102.00:54:25+00:27:50.12Detail
237. Kantorová LenkaHornettlon.cz#589#M135.00:54:27+00:27:52.12Detail
238. Vítová RenataSosnová#348#F103.00:54:39+00:28:04.12Detail
239. Alabed KateřinaČeská Lípa#471#F104.00:54:46+00:28:11.12Detail
240. Mráček DavidŽitenice#334#M136.00:54:51+00:28:16.12Detail
241. Heinrichova PavlinaVarnsdorf#360#F105.00:55:45+00:29:10.12Detail
242. Urbanová Tereza,,Běhám, tedy jsem"#512#F106.00:56:17+00:29:42.12Detail
243. Polok Jan#578#M137.00:56:17+00:29:42.12Detail
244. Skálová JitkaNový Bor#391#F107.00:57:02+00:30:27.12Detail
245. Fiala ŠimonŠkola Klíč#520#M138.00:57:27+00:30:52.12Detail
246. Žáková MonikaTurnov#434#F108.00:58:19+00:31:44.12Detail
247. Yveta LozziovaPrato nord#581#F109.00:58:43+00:32:08.12Detail
248. Lozzi PierluigiJolly motors#582#M139.00:58:44+00:32:09.12Detail
249. Milena AdamcováChS Sněhový obláček#333#F110.00:59:02+00:32:27.12Detail
250. Žáková TerezaTurnov#435#F111.00:59:05+00:32:30.12Detail
251. Kotyzová Jana#325#F112.00:59:08+00:32:33.12Detail
252. Krumlová ŠarlotaČeská Lípa#444#F113.00:59:35+00:33:00.12Detail
253. Nečesaná Adéla#443#F114.00:59:36+00:33:01.12Detail
254. Botek ZdenekSk Betyna Kamenický Šenov#324#M140.00:59:48+00:33:13.12Detail
255. Václav MiloslavSPOLU#526#M141.00:59:49+00:33:14.12Detail
256. Neznámí Jen#585#M142.00:59:50+00:33:15.12Detail
257. Kučerová Simona#364#F115.01:00:01+00:33:26.12Detail
258. Patková Kristina#524#F116.01:00:09+00:33:34.12Detail
259. Pazourková Romana#428#F117.01:00:10+00:33:35.12Detail
260. Zajícová Jitka#318#F118.01:00:35+00:34:00.12Detail
261. Louda David#544#M143.01:01:07+00:34:32.12Detail
262. Endlerová DianaSPOLU#527#F119.01:01:08+00:34:33.12Detail
263. Sokolíková Anna#437#F120.01:02:26+00:35:51.12Detail
264. Nunhartová VeronikaJílové#376#F121.01:02:42+00:36:07.12Detail
265. John LuborJílové#383#M144.01:02:43+00:36:08.12Detail
266. Kubelková JanaSTG Česká Lípa#340#F122.01:03:35+00:37:00.12Detail
267. Pavlíčková Květa#553#F123.01:04:21+00:37:46.12Detail
268. Hynková ŠtěpánkaHynkove#344#F124.02:04:50+01:38:15.12Detail
Vajdová DominikaNový Bor - Arnultovice#384#F00:00:00Detail
Bartáková MartinaKVK#402#F00:00:00Detail
Šrámek MartinEuroškola Česká Lípa#490#M00:00:00Detail
Paurová JanaDěčín#515#F00:00:00Detail
Miler StanislavLoko Česká Lípa#543#M00:00:00Detail
Selleová KateřinaCK Kolokrám#326#F00:00:00Detail
Kučera StanislavČeská Lípa#323#M00:00:00Detail
Vítů SimoneMIMOŇ#320#F00:00:00Detail
Moravcová JiřinaTeam Adam#311#F00:00:00Detail
DNS Bartakova PetraPraha#339#FDNS Detail
DNS Koutský PetrAdient#354#MDNS Detail
DNS Kizák Slavomír#380#MDNS Detail
DNS Radoňský JiříModus#409#MDNS Detail
DNS Eflerová JaroslavaSRTG Praha#419#FDNS Detail
DNS Košatková PetraAdient#407#FDNS Detail
DNS Hetverová MarieJablonné v Podještědí#408#FDNS Detail
DNS Kolářová KateřinaÚstí Nad Labem#506#FDNS Detail
DNS Vesela Marketa#327#FDNS Detail
DNS Bošková Dana#316#FDNS Detail
DNS Plátek Jiří#315#MDNS Detail
DNS Maruničová Soňa#309#FDNS Detail
DNS Horná Gabriela#308#FDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz