Oficiální Výsledková listina Krumlovský vodácký maraton
9. 10. 2021

36 km Vyšší Brod

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Jakub Zavřel, Petr Mojžíšek USK Praha#501#CzechiaK2 M1.02:04:36.51Detail
2. Martin Kucián, Matouš Pavlík USK Praha#319#CzechiaK2 M2.02:06:53.78+00:02:17.26Detail
3. Lukáš Horák, Oldřich Dašek Sokol Hradec Králové#278#CzechiaK2 M3.02:10:50.86+00:06:14.34Detail
4. Branislav Šrámek Bude Sport#457#CzechiaK1 MVET1.02:14:14.41+00:09:37.89Detail
5. Tomáš Ježek, Tomáš Mareš USK Praha, KVS Praha#307#CzechiaK2 M4.02:14:46.19+00:10:09.67Detail
6. Moritz Joachim / Hörletzeder Christian Schnecke Linz / WSV Ottensheim#372#AustriaK2 M5.02:15:52.34+00:11:15.82Detail
7. Michal Merhaut, Robert Budinský Sokol Hradec Králové#527#CzechiaK2 M6.02:16:35.52+00:11:59.00Detail
8. István Salga, Balázs Börcsök Mosonmagyaróvár/Szeged#283#HungaryK2 M7.02:18:43.81+00:14:07.29Detail
9. Pavel Topinka, Petr Náprstek Sport Zbraslav#328#CzechiaK2 M8.02:19:08.23+00:14:31.71Detail
10. Tim Fiedler TG-München#504#GermanyK1 MVET2.02:20:32.42+00:15:55.90Detail
11. Jonas Ragauskas, Vaidas Linkevičius Lithuanian kayak marathon team#313#LithuaniaK2 M9.02:21:14.12+00:16:37.60Detail
12. Riccardo Minolli Shock wave sports#253#ItalyK1 M1.02:21:18.00+00:16:41.48Detail
13. Jasper Bonte KSKZ Marathon Team#365#BelgiumK1 M2.02:21:19.99+00:16:43.47Detail
14. Tomáš Zástěra Písek#547#CzechiaK1 MVET3.02:21:51.38+00:17:14.86Detail
15. Karolína Paloudová, Kateřina Milová SK Vltava Český Krumlov#352#CzechiaK2 W1.02:22:01.02+00:17:24.50Detail
16. Vojtěch Procházka SKUP Olomouc#425#CzechiaK1 M3.02:24:35.69+00:19:59.17Detail
17. Wolfgang Höchtl WSV Ottensheim#282#AustriaK1 MVET4.02:25:21.00+00:20:44.48Detail
18. Karel Slepica Kick The Waves tým#475#CzechiaK1 SEA1.02:25:39.00+00:21:02.48Detail
19. Giovanni Saperdi Shock Wave Sports A.S.D#524#ItalyK1 M4.02:25:54.30+00:21:17.78Detail
20. Simon Honc, Felkl Balázs Mur Challenge 3#272#AustriaK2 M10.02:26:00.00+00:21:23.48Detail
21. Šindelář Pavel LOKO Plzeň#277#CzechiaK1 MVET5.02:26:05.76+00:21:29.24Detail
22. Otto Klemperer, Marek Kuncl Sport Zbraslav#296#CzechiaK2 M11.02:26:14.00+00:21:37.48Detail
23. Dušan Brkušanin Varaždin#461#CroatiaK1 MVET6.02:27:50.61+00:23:14.09Detail
24. Lukáš Bartek, Vít Bartek Sport Zbraslav#264#CzechiaK2 M12.02:27:52.37+00:23:15.85Detail
25. Erik VERDUYCKT Kastelse Kayak Klub#448#BelgiumK1 MVET7.02:28:50.50+00:24:13.98Detail
26. Jan Šindelář LOKO Plzeň#275#CzechiaK1 M5.02:29:34.00+00:24:57.48Detail
27. Tomáš Pavlík USK Praha#326#CzechiaK1 M6.02:29:53.84+00:25:17.32Detail
28. Daniel Berger, Eric Trocha ESV Lok RAW Cottbus#529#GermanyK2 M13.02:30:06.37+00:25:29.85Detail
29. Luděk Šamšula, Martin Hřivna Kanoistický klub Olomouc#335#CzechiaK2 M14.02:30:08.17+00:25:31.65Detail
30. Tommaso Mucelli, Linda Lazzarini CCSanDonà#260#ItalyK2 MIX1.02:30:12.23+00:25:35.71Detail
31. Tjaš Til Kupsch Kajak kanu klub Ljubljana#482#SloveniaK1 MJUN1.02:31:02.27+00:26:25.75Detail
32. Maks Frančeškin Kajak kanu klub Ljubljana#486#SloveniaK1 M7.02:31:32.57+00:26:56.05Detail
33. Filip Novák TJ Bohemians Praha#423#CzechiaK1 M8.02:32:46.00+00:28:09.48Detail
34. Luc VERDUYCKT, Bruno JANNIS Neerpeltse Waterport Club#447#BelgiumK2 M15.02:33:01.48+00:28:24.96Detail
35. Martin Fahrentz ESV Lok RAW Cottbus#530#GermanyK1 M9.02:33:11.04+00:28:34.52Detail
36. Pablo Calliet TG-München#477#GermanyK1 MJUN2.02:34:14.74+00:29:38.22Detail
37. Gilles Calliet TG-München#479#FranceK1 MVET8.02:34:17.43+00:29:40.91Detail
38. Blaž Mihelič Kajak kanu klub Ljubljana#483#SloveniaK1 MJUN3.02:34:18.68+00:29:42.16Detail
39. Arūnas Dubauskas , Ilze Balode, Marathon Lithuanian kayak matathon team#269#LithuaniaK2 MIX2.02:34:28.40+00:29:51.88Detail
40. Tomáš Cardoselli TJ Bohemians Praha#422#CzechiaK1 MJUN4.02:34:37.00+00:30:00.48Detail
41. Martina Satková Kick The Waves tým#503#CzechiaK1 SEA2.02:35:07.00+00:30:30.48Detail
42. Petr Kratochvíl SKUP Olomouc#419#CzechiaK1 MVET9.02:35:47.59+00:31:11.07Detail
43. Jan Mráka SKUP Olomouc#415#CzechiaK1 MJUN5.02:36:13.69+00:31:37.17Detail
44. Kristina Novosadová SK Vltava Český Krumlov#357#CzechiaK1 WJUN1.02:36:46.00+00:32:09.48Detail
45. Elias Roosen KSKZ Marathon Team#366#BelgiumK1 MJUN6.02:36:53.99+00:32:17.47Detail
46. Hynek Míka SK Domeček Soběslav#280#CzechiaK1 MJUN7.02:36:56.96+00:32:20.44Detail
47. Karel Večeř, Karel Večeř ml. Sport Zbraslav#276#CzechiaK2 M16.02:37:01.82+00:32:25.30Detail
48. Maria Weber Kajak Klub Rosenheim#437#GermanyK1 W1.02:37:35.89+00:32:59.37Detail
49. Josef Liska Sport Zbraslav#494#CzechiaK1 M10.02:38:26.04+00:33:49.52Detail
50. Vojtěch Štýbnar SKUP Olomouc#414#CzechiaK1 MJUN8.02:38:26.51+00:33:49.99Detail
51. Wannes Loncke, Bo Martens KSKZ Marathon Team#367#BelgiumK2 M17.02:38:30.52+00:33:54.00Detail
52. Ana Šteblaj Kajak kanu klub Ljubljana#505#SloveniaK1 W2.02:38:37.96+00:34:01.44Detail
53. Bohumil Hrabec Vodácký klub Kroměříž#341#CzechiaK1 MVET10.02:38:46.00+00:34:09.48Detail
54. Lisa Köstle Kajak Klub Rosenheim#438#CzechiaK1 W3.02:39:07.98+00:34:31.46Detail
55. Martin Møller, Mark Pedersen VandSport20#317#DenmarkK2 M18.02:40:51.38+00:36:14.86Detail
56. Michaela Anna Zedníčková SKK Vysoké Mýto#460#CzechiaK1 WJUN2.02:40:55.80+00:36:19.28Detail
57. Matthias Gabler KC Kelheim#325#GermanyK1 M11.02:41:14.34+00:36:37.82Detail
58. Daniel Suchánek SKK Vysoké Mýto#287#CzechiaC1 M1.02:41:28.63+00:36:52.11Detail
59. Gibertini Federico shock wave sports#539#ItalyK1 M12.02:41:51.64+00:37:15.12Detail
60. Rumeau Nicolas AS Gerardmer#538#FranceK1 MVET11.02:42:30.00+00:37:53.48Detail
61. Matyáš Olšák SK Vltava Český Krumlov#355#CzechiaK1 M13.02:42:37.77+00:38:01.25Detail
62. Adam Šotek SKUP Olomouc#412#CzechiaK1 MJUN9.02:42:38.98+00:38:02.46Detail
63. Petr Šmakal, František Salaj TJVS Litovel#402#CzechiaC2 M1.02:43:07.28+00:38:30.76Detail
64. Marc Arnemann, Astrid Smith Paddel Klub Hannover#470#GermanyK2 MIX3.02:43:09.16+00:38:32.64Detail
65. Janis Saulitis, Oskars Galzons airesana.lv#379#LatviaK2 M19.02:43:14.00+00:38:37.48Detail
66. Adam Mačkal Technika Praha Beroun Budějce Kaplice#271#CzechiaK1 MVET12.02:43:36.62+00:39:00.10Detail
67. Peter Banák Vodácky klub Zlaté piesky#389#SlovakiaK1 MVET13.02:43:41.51+00:39:04.99Detail
68. Daniel Hödelsberger, Markus Stollnberger WSV Ottensheim / Schnecke Linz#493#AustriaK2 M20.02:44:01.55+00:39:25.03Detail
69. Matěj Vodrážka TJ Semily#393#CzechiaK1 MJUN10.02:44:31.87+00:39:55.35Detail
70. Jakub Gabrlík SKUP Olomouc#411#CzechiaK1 MJUN11.02:45:21.00+00:40:44.48Detail
71. Jaroslav Urban SKUP Olomouc#413#CzechiaK1 MJUN12.02:45:59.87+00:41:23.35Detail
72. Štěpán Novotný TJ Semily#394#CzechiaK1 MJUN13.02:46:06.68+00:41:30.16Detail
72. Václav Švadlena, Vladimír Slanina, Filip Jelínek, Antonín Haleš SK Vltava Český Krumlov#390#CzechiaC3 / C41.02:33:19.44+00:28:42.92Detail
73. Václav Kristek SKUP Olomouc#433#CzechiaC1 M2.02:46:07.00+00:41:30.48Detail
74. Veselý Ondřej, Němec Radek TJ Synthesia Pardubice#463#CzechiaC2 M2.02:46:09.81+00:41:33.29Detail
75. Michal Voronič RK Jablonec#384#CzechiaK1 M14.02:46:14.72+00:41:38.20Detail
76. Štěpánka Kleinová SK Vltava Český Krumlov#354#CzechiaK1 WJUN3.02:46:30.83+00:41:54.31Detail
77. Aleš Panzer LOKO Plzeň#252#CzechiaK1 MVET14.02:47:21.89+00:42:45.37Detail
78. Petr Smítka SportClub-80 Chomutov#288#CzechiaK1 SEA3.02:47:26.63+00:42:50.11Detail
79. Václav Pelikán TJ Bohemians Praha#391#CzechiaK1 MJUN14.02:47:35.16+00:42:58.64Detail
80. Peter Šoška, Oldřich Kovář Mix: Dukla Žilina + KDV Slávia UK Bratislava...#295#SlovakiaK2 M21.02:47:40.00+00:43:03.48Detail
81. Claudia Mohr-Calliet TG-München#478#GermanyK1 W4.02:48:51.66+00:44:15.14Detail
82. Jan Vránek VS Blovice#318#CzechiaK1 MJUN15.02:48:54.10+00:44:17.58Detail
83. Bernd Fischer ECST Raunheim#257#GermanyK1 SEA4.02:49:01.88+00:44:25.36Detail
84. Shane Houghting, Emma Houghting Wey Kayak Club#440#South AfricaK2 MIX4.02:49:36.36+00:44:59.84Detail
85. Martin Rutar VS desná#381#CzechiaK1 MJUN16.02:49:49.99+00:45:13.47Detail
86. Jiří Nachtigal SC 80 Chomutov#450#CzechiaK1 M15.02:49:50.38+00:45:13.86Detail
87. Jonas Nissen, Rasmus Find Kano and Kayak Club Vejle Aa#420#DenmarkK2 M22.02:49:51.36+00:45:14.84Detail
88. Jakub Březina, Jan Dlouhý Splašenej Lenochod#340#CzechiaC2 TOUR1.02:49:57.71+00:45:21.19Detail
89. Jakob Honc, Lukas Neumayr Mur Challenge 2#488#AustriaK2 M23.02:50:21.68+00:45:45.16Detail
90. Jakub Zrzavý SKK Vysoké Mýto#468#CzechiaK1 MJUN17.02:50:22.77+00:45:46.25Detail
91. Zdenek Herzan, Tomas Kasal Kickthewaves#506#CzechiaC2 TOUR2.02:50:41.54+00:46:05.02Detail
92. Jakub Šilar SKK Vysoké Mýto#333#CzechiaC1 M3.02:50:47.38+00:46:10.86Detail
93. Beyer Wolfgang Psv wien#500#AustriaK1 SEA5.02:51:17.95+00:46:41.43Detail
94. Miroslav Herzán KK Olomouc#322#CzechiaK1 SEA6.02:51:20.00+00:46:43.48Detail
95. Petr Stefan TJ Bohemians Praha#385#CzechiaK1 M16.02:51:39.10+00:47:02.58Detail
96. Petr Kubů, Oldřich Bartoš Pustily nás k vodě#261#CzechiaK2 M24.02:51:51.00+00:47:14.48Detail
97. Jakub Lacina TJ Semily#392#CzechiaK1 MJUN18.02:51:55.73+00:47:19.21Detail
98. Štěpán Berka TJVS Litovel#368#CzechiaK1 M17.02:51:58.15+00:47:21.63Detail
99. Koblížek Daniel TJ Synthesia Pardubice#464#CzechiaK1 M18.02:52:01.00+00:47:24.48Detail
100. Monika Hansgutová SKUP Olomouc#417#CzechiaK1 WJUN4.02:52:09.87+00:47:33.35Detail
101. Jan Pražák KVS Hradek Králové#555#CzechiaK1 MVET15.02:52:30.13+00:47:53.61Detail
102. Deividas Šatikas Lithuanian Kayak Marathon Team#453#LithuaniaK1 M19.02:52:47.48+00:48:10.96Detail
103. Zdeněk Gorlich VK Perun Ostrava#360#CzechiaK1 MVET16.02:53:02.26+00:48:25.74Detail
104. Vladimír Milota SurfSport Český Krumlov#526#CzechiaK1 SEA7.02:54:04.16+00:49:27.64Detail
105. Marie Mašinová Kajak kanu klub Ljubljana#480#CzechiaK1 W5.02:54:17.17+00:49:40.65Detail
106. Pavel Hynek TJ Semily#396#CzechiaK1 MJUN19.02:54:27.42+00:49:50.90Detail
107. Arnis Kalniņš, Sandra Lapiņa Rumakss#329#LatviaK2 MIX5.02:54:53.48+00:50:16.96Detail
108. Ladislav Režňák , Jaroslav Hořínek TJVS Litovel#403#CzechiaC2 MVET1.02:54:55.20+00:50:18.68Detail
109. Lukáš Dvořák SK Vltava Český Krumlov#553#CzechiaK1 M20.02:55:03.47+00:50:26.95Detail
110. Daniel Rubín Dukla Praha#466#CzechiaK1 MVET17.02:55:09.00+00:50:32.48Detail
111. Eduard Furiš SK Vltava Český Krumlov#356#CzechiaK1 MJUN20.02:55:30.46+00:50:53.94Detail
112. Jakub Sladovník SK Domeček Soběslav#364#CzechiaK1 MJUN21.02:55:30.87+00:50:54.35Detail
113. Filip Truhlář Rychlostní kanoistika Sokol Hradec Králové#375#CzechiaK1 MJUN22.02:56:04.60+00:51:28.08Detail
114. Štěpán Chromovský Kotva Braník#337#CzechiaK1 SEA8.02:56:50.49+00:52:13.97Detail
115. Michal Kot TJ Bohemians Praha#455#CzechiaK1 MJUN23.02:56:51.95+00:52:15.43Detail
116. Michael Rodinger ASKÖ Kajakverein Donau Linz#421#AustriaK1 MVET18.02:56:52.27+00:52:15.75Detail
117. Lucia Hollá Geronimo Bratislava#532#SlovakiaK1 W6.02:56:53.00+00:52:16.48Detail
118. Patrik Študlar SK Vltava Český Krumlov#498#CzechiaC1 M4.02:56:58.21+00:52:21.69Detail
119. Helmut Peyrl, Alex Ebner Forelle Steyr#331#AustriaK2 M25.02:57:00.55+00:52:24.03Detail
120. Klára Šampalíková TJ Lokomotiva Plzeň#430#CzechiaK1 W7.02:57:11.93+00:52:35.41Detail
121. Susan Lützner Hellerup Kajakklub#299#DenmarkK1 W8.02:57:19.58+00:52:43.06Detail
122. Petra Solovicová, Renáta Solovicová ŠKP Bratislava#533#SlovakiaK2 W2.02:57:34.93+00:52:58.41Detail
123. Amálie Mádrová TJ Lokomotiva Plzeň#431#CzechiaK1 W9.02:57:36.12+00:52:59.60Detail
124. Kateřina Najmanová SKUP Olomouc#424#CzechiaK1 W10.02:57:46.91+00:53:10.39Detail
125. Pavel Putzer SK Kaplice#342#CzechiaK1 SEA9.02:57:52.12+00:53:15.60Detail
126. Špalek Jan , Cincibuch Jan SK Sport zbraslav#268#CzechiaK2 M26.02:57:53.57+00:53:17.05Detail
127. Filip Stratil, David Čamek TJVS Litovel#405#CzechiaC2 M3.02:58:06.00+00:53:29.48Detail
128. Helena Hřebcová, Šimon Jelínek Zelený Kobry#435#CzechiaC2 MIX1.02:58:27.69+00:53:51.17Detail
129. Ela Střechová VSDK Dolní Kounice#442#CzechiaK1 WJUN5.02:58:31.15+00:53:54.63Detail
130. Werner Peyrl, Erich Mekina Forelle Steyr#332#AustriaK2 M27.02:58:42.67+00:54:06.15Detail
131. Cyril Sokol, Jakub Salčák Vltava sport service#298#CzechiaK2 M28.02:58:54.68+00:54:18.16Detail
132. Martin Franc, Dáša Březinová SportClub-80 Chomutov#289#CzechiaK2 MIX6.02:59:38.61+00:55:02.09Detail
133. Tilen Peklaj Kajak kanu klub Ljubljana#484#SloveniaK1 MJUN24.02:59:43.30+00:55:06.78Detail
134. Jana Střílková SKUP Olomouc#416#CzechiaC1 MJUN1.02:59:43.86+00:55:07.34Detail
135. Stanislav Hamák, Jan Pazourek TJVS Kadaň, Jiskra Bechyně#507#CzechiaC2 MVET2.02:59:49.07+00:55:12.55Detail
136. Petra Koudelková - Tomáš Koudelka SK Vltava Český Krumlov#496#CzechiaK2 MIX7.02:59:55.26+00:55:18.74Detail
136. Tomás Ziky Zíka, Jan Had Toušek, Antonín Tóna Kuchař Pakos pádlos#255#CzechiaC3 / C42.03:19:07.97+01:14:31.45Detail
137. Sara Globokar Kajak kanu klub Ljubljana#549#SloveniaK1 WJUN6.03:00:29.48+00:55:52.96Detail
138. Pischek Jan TJ Synthesia Pardubice#537#CzechiaC1 M5.03:00:55.00+00:56:18.48Detail
139. Felipe Pereira CCSanDonà#265#ItalyK1 M21.03:01:06.76+00:56:30.24Detail
140. Gabi Bareuther TV Passau#545#GermanyK1 W11.03:01:17.39+00:56:40.87Detail
141. Eliška Novosadová SKUP Olomouc#418#CzechiaK1 WJUN7.03:01:22.29+00:56:45.77Detail
142. Alena Šafaříková SK Vltava Český Krumlov#497#CzechiaK1 WJUN8.03:01:23.91+00:56:47.39Detail
142. Adam Fikejs, Courtney Boicos, Vendula Bédi SK Vltava Český Krumlov#528#CzechiaC3 / C43.03:22:46.90+01:18:10.38Detail
143. Lukáš Pinkava SK VS ČB#267#CzechiaK1 MVET19.03:01:45.34+00:57:08.82Detail
144. Michal Klvaň Fortuna Kolín#274#CzechiaK1 M22.03:01:49.14+00:57:12.62Detail
145. Michael Zetzmann SV Coburg Kanu#258#GermanyK1 MVET20.03:02:31.31+00:57:54.79Detail
145. Tomáš Kupec, Martin Souček, Jan Cafourek Teta Team Nymburk#472#CzechiaC3 / C44.03:26:41.61+01:22:05.09Detail
146. Keld Pilegaard Hellerup Kajakklub#441#DenmarkK1 M23.03:04:25.83+00:59:49.31Detail
147. Andreas Altendorfer PSV Wien#495#AustriaK1 SEA10.03:04:45.09+01:00:08.57Detail
147. Ivan Kelyman, Petr Horký, Pepíno Sádlo Teta Team Nymburk#474#CzechiaC3 / C45.03:28:55.84+01:24:19.32Detail
148. Kamil Cervenka H2O Bandits#548#CzechiaK1 SEA11.03:04:50.23+01:00:13.71Detail
149. Linda Sládková LOKO Plzeň#436#CzechiaK1 WJUN9.03:05:10.57+01:00:34.05Detail
150. Gabriele Borolotto, Andrea Marigo Canottieri Padova#259#ItalyK2 M29.03:05:11.02+01:00:34.50Detail
151. Jiřík Matěj TJ Synthesia Pardubice#467#CzechiaK1 M24.03:05:29.57+01:00:53.05Detail
152. Christian Freund TV Passau#546#GermanyK1 MVET21.03:05:55.00+01:01:18.48Detail
152. Kateřina Kupcová, Dana Koudelková, Martina Kučerová Teta Team Nymburk#473#CzechiaC3 / C46.03:46:48.99+01:42:12.47Detail
153. Marlene Muehler, Max Muehler EKRV Donau Linz#350#AustriaK2 MIX8.03:06:02.57+01:01:26.05Detail
154. Pavel Jindra Sport Zbraslav, z.s.#251#CzechiaK1 SEA12.03:06:16.59+01:01:40.07Detail
155. Kuba Pruher, Vladimír Pikl SK VS Č.Budějovice a GDA#525#CzechiaC2 MVET3.03:07:35.14+01:02:58.62Detail
156. Vojtěch Dlouhý, Vojtěch Mareš Splašenej lenochod#300#CzechiaC2 TOUR3.03:08:04.95+01:03:28.43Detail
156. Viktor Török, Attila Temesvári, András Szabó Pivní plán SC#443#HungaryC3 / C47.04:28:43.33+02:24:06.81Detail
157. Jaromír Svoboda Kotva Plzeň#446#CzechiaK1 MVET22.03:08:12.38+01:03:35.86Detail
158. Jan Bělka RK Týn nad Vltavou#456#CzechiaK1 SEA13.03:09:11.11+01:04:34.59Detail
159. Jan Jedlička AJ#292#CzechiaK1 SEA14.03:09:21.06+01:04:44.54Detail
160. Matthias Beier TG-München#481#GermanyK1 MVET23.03:09:58.75+01:05:22.23Detail
161. Václav Helšus VKO Louny#471#CzechiaK1 SEA15.03:10:05.62+01:05:29.10Detail
162. Klára Horová SKUP Olomouc#434#CzechiaC1 M6.03:10:29.21+01:05:52.69Detail
163. Jean Pierre Veber, Carlos Obluda Velinger Kurčata Lipno Hanace#407#CzechiaC2 TOUR4.03:10:39.89+01:06:03.37Detail
164. Allyn Tan, Nic Cotton Richmond Canoe Club#541#SingaporeK2 MIX9.03:12:23.25+01:07:46.73Detail
165. Faltusz Róbert, Kóti Ágnes Faltusz Team#451#HungaryC2 MIX2.03:12:24.76+01:07:48.24Detail
166. Bernhard Scholze Schnecke Linz#316#AustriaK1 SEA16.03:12:26.00+01:07:49.48Detail
167. František Dohnal KVS Hranice#371#CzechiaK1 SEA17.03:12:34.61+01:07:58.09Detail
168. Pavel Nosál KVS Žamberk#358#CzechiaK1 MVET24.03:13:14.08+01:08:37.56Detail
169. Tomáš Solovic, Jacob Cejna Geronimo Bratislava#534#SlovakiaK2 M30.03:13:28.32+01:08:51.80Detail
170. Robert Rauš, Davorin Šestanj Varaždin#462#CroatiaC2 TOUR5.03:13:51.22+01:09:14.70Detail
171. Michaela Schloeglmann WSV Ottensheim#499#CZEK1 W12.03:14:11.78+01:09:35.26Detail
172. Stephan Schmidt TV Passau 1862 e.V. Kanuabteilung#542#GermanyK1 MVET25.03:15:06.93+01:10:30.41Detail
173. Kaplan Mur Challenge 3#491#AustriaK1 MVET26.03:15:15.79+01:10:39.27Detail
174. Norbert Vodák, Jan Papula TJVS Litovel#404#CzechiaC2 M4.03:15:20.80+01:10:44.28Detail
175. Jan Hrdlička Český Krumlov#284#CzechiaK1 MVET27.03:15:36.85+01:11:00.33Detail
176. Martin Heinz HEINZ - elektro#305#CzechiaK1 M25.03:17:31.48+01:12:54.96Detail
177. Czencz Ferenc, Hatos Hajnalka MVSE#345#HungaryK2 MIX10.03:17:53.24+01:13:16.72Detail
178. Vrba Pavel, Kopecký Tomáš VO 7 Horšovský Týn#339#CzechiaC2 MVET4.03:17:59.04+01:13:22.52Detail
179. Petr Hynek ŠKODA Design#522#CzechiaK1 M26.03:18:18.14+01:13:41.62Detail
180. Milan Čech město Šlapanice#388#CzechiaK1 MVET28.03:19:23.80+01:14:47.28Detail
181. Jan Bašta Octopus Shipyard#294#CzechiaC1 M7.03:20:04.26+01:15:27.74Detail
182. Jiří Dvořák s.a.c.#535#CzechiaC1 M8.03:20:32.51+01:15:55.99Detail
183. Vladimír Kraus žádný#361#CzechiaK1 SEA18.03:20:55.45+01:16:18.93Detail
184. Chyba Milan, Ručka František 1. ČKVS, z.s.#401#CzechiaC2 TOUR6.03:21:37.13+01:17:00.61Detail
185. Jaromír Fridrych SportClub-80 Chomutov#314#CzechiaK1 SEA19.03:22:39.28+01:18:02.76Detail
186. Jaroslav Bednář, Pavel Bednář SK PŘEDNÍ HLUBOKÁ#310#CzechiaC2 TOUR7.03:22:54.56+01:18:18.04Detail
187. Jana Tykalová SC 80 kanoistika Chomutov#449#CzechiaK1 W13.03:23:35.37+01:18:58.85Detail
188. Marcela Krauzová, Lucie Musilová Praha ha ha#338#CzechiaK2 W3.03:23:38.89+01:19:02.37Detail
189. Aipli Sándor, jr. Aipli Sándor Kiskunlacháza DSE#427#HungaryC2 TOUR8.03:24:33.26+01:19:56.74Detail
190. Peter Smolinský, Katarína Smolinská Geronimo BA#551#SlovakiaK2 MIX11.03:26:41.99+01:22:05.47Detail
191. Langeder Sieglinde WSV Ottensheim#380#AustriaK1 W14.03:27:33.61+01:22:57.09Detail
192. Jan Riki Šantora, Ala Šantorová KV Viking Mladá Boleslav#398#CzechiaC2 MIX3.03:28:02.59+01:23:26.07Detail
193. Stanislav Mašek, Stanislav Mašek Třeboňský výběr#556#CzechiaC2 TOUR9.03:28:07.01+01:23:30.49Detail
194. Barbora Řeháková TJVS Litovel#406#CzechiaK1 W15.03:29:22.89+01:24:46.37Detail
195. Tomáš Kadlec, Pavla Kadlecová Basecamp#312#CzechiaC2 TOUR10.03:29:36.41+01:24:59.89Detail
196. Wolfgang Sallaberger WSV-Ottensheim#386#AustriaK1 MVET29.03:30:21.04+01:25:44.52Detail
197. Petr Rohlena KKJ Týn nad Vltavou#290#CzechiaK1 SEA20.03:30:28.45+01:25:51.93Detail
198. Daniel Hyka Budesport#445#CzechiaK1 SEA21.03:31:23.25+01:26:46.73Detail
199. Szilágyi Júlia, Volter Evelin MVSE#302#HungaryK2 W4.03:31:54.45+01:27:17.93Detail
200. Thorsten Preis TV Passau 1862 e.V. Kanuabteilung#543#GermanyK1 SEA22.03:32:06.96+01:27:30.44Detail
201. Oliver Dueland TV Passau 1862 e.V. Kanuabteilung#544#GermanyK1 SEA23.03:32:09.09+01:27:32.57Detail
202. Zdeněk Světlík Fortuna Kolín#273#CzechiaK1 M27.03:33:02.44+01:28:25.92Detail
203. Vladimír Andris KPVA#444#CzechiaK1 SEA24.03:33:09.17+01:28:32.65Detail
204. Ctibor Klimánek, Jan Marek TJ Znojmo#557#CzechiaC2 TOUR11.03:33:14.46+01:28:37.94Detail
205. Jan Vyhlídal , Jan Ulip Pakos Pádlos#254#CzechiaC2 MVET5.03:34:34.97+01:29:58.45Detail
206. Eliška Kopanicová, Vojtěch Starý SPA#323#CzechiaK2 MIX12.03:35:57.27+01:31:20.75Detail
207. Viktor Izápy, Zsófia Tarczi Gödi SE#383#HungaryK2 MIX13.03:36:12.30+01:31:35.78Detail
208. Ondřej Dlabka Harrisarts extreme team#291#CzechiaK1 M28.03:37:27.21+01:32:50.69Detail
209. Jiří Toth Gálové Křeničná#459#CzechiaK1 M29.03:37:39.77+01:33:03.25Detail
210. Petr Lnenicka Vertical Ostrov#270#CzechiaK1 SEA25.03:41:14.24+01:36:37.72Detail
211. Czencz Hanna MVSE - Hungary#343#HungaryK1 SEA26.03:41:29.57+01:36:53.05Detail
212. Michael Šlesingr, Adéla Koclířová RK Letohrad#490#CzechiaC2 MIX4.03:41:35.95+01:36:59.43Detail
213. Timotheus Steiner Kanu Club Graz#540#AustriaK1 SEA27.03:41:53.79+01:37:17.27Detail
214. Christoph Honc Mur Challenge 4#489#AustriaK1 MVET30.03:42:01.60+01:37:25.08Detail
215. Sebastian Slovik WSV Bruck#266#AustriaK1 MVET31.03:42:12.06+01:37:35.54Detail
216. Ondřej Čech město Šlapanice#387#CzechiaK1 MJUN25.03:42:28.41+01:37:51.89Detail
217. Tomáš Kahoun, Jiří Hrubý UZ Škoda#285#CzechiaC2 MVET6.03:42:36.51+01:37:59.99Detail
218. Kateřina Skřivanová, Lenka Skřivanová Petrolindustry Trade Plzeň#370#CzechiaK2 W5.03:43:14.24+01:38:37.72Detail
219. Pavel Terš, David Jan Slaba SDM Sedmička#320#CzechiaC2 TOUR12.03:45:48.40+01:41:11.88Detail
220. Kateřina Burdová Turbošnek#348#CzechiaK1 SEA28.03:50:04.78+01:45:28.26Detail
221. Ladislav Bláha, Aleš Bláha Jezdci Apokalypsy#531#CzechiaC2 TOUR13.03:50:17.12+01:45:40.60Detail
222. Jana Svobodová, Martina Bozděchová Vodácký oddíl "SEDMIČKA"#334#CzechiaC2 TOUR14.03:50:47.75+01:46:11.23Detail
223. Vojtěch Štěpánek, Šimon Souček 104. PS Fregata#382#CzechiaC2 TOUR15.03:51:58.94+01:47:22.42Detail
224. Šimon Janovský žádný#485#CzechiaK1 M30.03:52:05.06+01:47:28.54Detail
225. Jana Hladíková Surfsport#458#CzechiaK1 W16.03:52:40.27+01:48:03.75Detail
226. Matěj Kocian, Tomáš Dvořáček KV Deli Lovosice - Titanic#409#CzechiaC2 TOUR16.03:52:51.58+01:48:15.06Detail
227. Stanislav Heinz HEINZ - elektro#303#CzechiaK1 MVET32.03:53:20.00+01:48:43.48Detail
228. Stefan Dums, Erik Rodinger Donau Linz#492#AustriaK2 M31.03:53:33.61+01:48:57.09Detail
229. Rostislav Ryba ..-#373#CzechiaK1 SEA29.03:57:02.40+01:52:25.88Detail
230. Bence Bérdi, Angéla Mikesi Kormorán#256#HungaryC2 MIX5.03:58:31.20+01:53:54.68Detail
231. Director Bence Varga , Laszlo Vöcsei MVSE#321#HungaryK2 M32.03:58:33.11+01:53:56.59Detail
232. Tuller Gábor, Szücs Eszter MVSE#344#HungaryK2 MIX14.03:59:12.20+01:54:35.68Detail
233. Matyáš Peroutík Klub přátel malých pivovarů#286#CzechiaK1 MJUN26.04:01:42.68+01:57:06.16Detail
234. Vítězslav Olšan LOKO Plzeň#408#CzechiaC1 M9.04:03:53.03+01:59:16.51Detail
235. Lenka Bednářová, Gabriela Kertesová Lipenské žabky#399#CzechiaC2 TOUR17.04:07:48.86+02:03:12.34Detail
236. Pavla Pavlová Turbošnek#346#CzechiaK1 SEA30.04:10:10.00+02:05:33.48Detail
237. Petra Langrová Turbošnek#347#CzechiaK1 SEA31.04:10:11.69+02:05:35.17Detail
238. Matyáš Kopecký, Petr Opálko Bratrstvo kočičí pracky#410#CzechiaC2 TOUR18.04:11:27.99+02:06:51.47Detail
239. Pavel Primas, Pepa Mrva Mišelíni Tábor#377#CzechiaC2 TOUR19.04:11:51.95+02:07:15.43Detail
240. David Palhazi, Ferenc Palhazi Tutajos#426#HungaryC2 TOUR20.04:13:24.60+02:08:48.08Detail
241. Jiří Peroutík, Štěpán Peroutík Klub přátel malých pivovarů#262#CzechiaC2 TOUR21.04:15:04.48+02:10:27.96Detail
242. Jakub Sedlák SKK Vysoké Mýto#469#CzechiaK1 MJUN27.04:16:30.82+02:11:54.30Detail
243. Diviš Miloslav, Hajzner Luboš Pádlo v čudu#397#CzechiaC2 MVET7.04:18:22.27+02:13:45.75Detail
244. Šimon Vedl, Kryštof Beták Odyseatour#336#CzechiaC2 TOUR22.04:19:06.00+02:14:29.48Detail
245. Válint Adél, Válint Zita MVSE#363#HungaryK2 W6.04:19:54.22+02:15:17.70Detail
246. Görgényi Réka Görgényi Réka#452#HungaryK1 W17.04:21:03.72+02:16:27.20Detail
247. Németh András, Till György ÁlmosTeknőc#454#HungaryC2 TOUR23.04:21:23.53+02:16:47.01Detail
248. Szilágyi Benedek, Horváth Balázs MVSE#301#HungaryK2 M33.04:23:16.03+02:18:39.51Detail
249. Škraňka Jan, Ráchel Polohová Aqua Miguna#476#CzechiaK2 MIX15.04:25:24.76+02:20:48.24Detail
250. Helena Šebestová Oddíl všestrannosti Sokol Křemže#378#CzechiaK1 W18.04:25:25.40+02:20:48.88Detail
251. Orbán Róbert, Andrew Bosomworth Norfolk and Chance#306#HungaryK2 M34.04:25:45.78+02:21:09.26Detail
252. Iványi Zalán, Korner Attila Dávid MVSE#376#HungaryK2 M35.04:26:27.73+02:21:51.21Detail
253. Vencel Kóródi, Máté Németh Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület#324#HungaryK2 M36.04:26:31.30+02:21:54.78Detail
254. Élő Eszter, Hegyi Lili MVSE#439#HungaryK2 W7.04:26:44.27+02:22:07.75Detail
255. Katka Zatloukalová, Aneta Večeřová ObčKru Ingetour#281#CzechiaC2 TOUR24.04:28:23.46+02:23:46.94Detail
256. Márton Kovács Multi S. E.#309#HungaryK1 SEA32.04:28:30.71+02:23:54.19Detail
257. Krisztina Maticsek Multi S. E.#308#HungaryK1 SEA33.04:28:33.00+02:23:56.48Detail
258. Ivan Málek xx#558#CzechiaK1 MVET33.04:28:50.63+02:24:14.11Detail
259. Patrik Palhazi, Peter Palhazi Tutajos#428#HungaryC2 TOUR25.04:39:49.72+02:35:13.20Detail
260. Volter László, Volter László Vajk MVSE#327#HungaryK2 M37.04:47:31.87+02:42:55.35Detail
261. Horváth Dávid Zoltán, Hóllos Emma Teréz MVSE#351#HungaryK2 MIX16.04:47:35.90+02:42:59.38Detail
262. Válint Zoltán, Válint Andris MVSE#362#HungaryK2 M38.04:47:47.70+02:43:11.18Detail
263. Veronika Dufková, Milan Hrůza xx#353#CzechiaC2 TOUR26.04:56:34.73+02:51:58.21Detail
264. Tereza Marvánková xx#550#CzechiaK1 W19.05:01:28.03+02:56:51.51Detail
265. Filip Plaček xx#554#CzechiaK1 M31.05:02:03.45+02:57:26.93Detail
266. Varga Tibor, Varga Veronika GYAC, Győr#293#HungaryC2 TOUR27.05:05:59.09+03:01:22.57Detail
267. Zsupanek Vilmos, Klausz Orsolya GYAC, Győr#311#HungaryC2 TOUR28.05:07:04.75+03:02:28.23Detail
268. Štěpán Pichl, Stanislav Lamoš Spořilov#279#CzechiaC2 TOUR29.05:14:28.61+03:09:52.09Detail
269. Martin Hák, Vlaďka Háková - Háčková Hák family#552#CzechiaC2 MIX6.05:18:45.59+03:14:09.07Detail
Anna Kašparová , Petr Jindrák RK Troja#263#CzechiaC2 MIXDetail
Barbora Heinzová HEINZ - elektro#304#CzechiaK1 WDetail
Martin Žurek, Vladimír Vlcek Český Krumlov#315#CzechiaC2 TOURDetail
Martin Bäuchler ATSV - Lenzing Kanu#359#AustriaK1 SEADetail
Grant Anderson, Colin Cartwright Nottingham Kayak Club / Chester Canoe Club#369#United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland (the)K2 MDetail
László Körmendi Bajai spartacus SC#374#HungaryK1 MVETDetail
Daniel Slavík TJ Semily#395#CzechiaK1 MJUNDetail
David Palhazi Tutajos#429#HungaryC2 TOURDetail
Šrámek David TJ Synthesia Pardubice#465#CzechiaK1 MDetail
Tim Frait TV Passau#502#GermanyK1 MDetail
Matěj Jiřík TJ Synthesia Pardubice#523#CzechiaK1 MJUNDetail
DNF Hellingerová Jana, Kořínek Daniel 1. ČKVS, z.s.#400#CzechiaC2 MIXDNF Detail
DNF Karel Kubový VS Kadaň#536#CzechiaK1 MVETDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz