Oficiální Výsledková listina Krumlovský vodácký maraton
9. 10. 2021
25 km Rožmberk n/Vltavou Kategorie SUP W
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Kristýna Babiánková | | KVS Praha | #511# | Czechia | 02:04:55.00 | | Detail |
2. | Kateřina Kuchyňková | | KIBOKO | #46# | Czechia | 02:14:44.00 | +00:09:49.00 | Detail |
3. | Michaela Dvořáková | | BUDESPORT ČB | #15# | Czechia | 02:16:49.00 | +00:11:54.00 | Detail |
4. | Staňka Pulkrábková | | Vodácký klub Kroměříž | #67# | Czechia | 02:22:37.00 | +00:17:42.00 | Detail |
5. | Sonja Steineder | | KCL | #48# | Austria | 02:27:26.00 | +00:22:31.00 | Detail |
6. | Alicja Wieczorek | | SUP Silesia | #53# | Poland | 02:30:07.00 | +00:25:12.00 | Detail |
7. | Ludmila Šrámková | | BUDESPORT ČB | #19# | Czechia | 02:32:20.00 | +00:27:25.00 | Detail |
8. | Lenka Brandtnerová | | CKC Turnov | #66# | Czechia | 02:32:24.00 | +00:27:29.00 | Detail |
9. | Martina Dušková Bremová | | SK Vltava | #153# | Czechia | 02:32:36.00 | +00:27:41.00 | Detail |
10. | Kateřina Adam | | BUDESPORT ČB | #26# | Czechia | 02:36:15.00 | +00:31:20.00 | Detail |
11. | Lenka Siková | | TAmbo | #1# | Czechia | 02:38:44.00 | +00:33:49.00 | Detail |
12. | Natalia Bartosiewicz | | Sup Pyrki | #122# | Poland | 02:41:12.00 | +00:36:17.00 | Detail |
13. | Klára Novotná | | SK Vltava Český Krumlov | #155# | Czechia | 02:41:34.00 | +00:36:39.00 | Detail |
14. | Anna Wrotny | | SUP Kultura Krakow | #125# | Poland | 02:42:45.00 | +00:37:50.00 | Detail |
15. | Kaja Niewiadomska | | SUP Kultura Krakow | #128# | Poland | 02:43:55.00 | +00:39:00.00 | Detail |
16. | Aleksandra Wielento | | SUP Kultura Krakow | #124# | Poland | 02:44:09.00 | +00:39:14.00 | Detail |
17. | Sara Grandys | | SUP Kultura Krakow | #121# | Poland | 02:49:06.00 | +00:44:11.00 | Detail |
18. | Radka Novotná | | Brain Tools | #86# | Czechia | 02:56:11.00 | +00:51:16.00 | Detail |
19. | Hana Tošovská | | Bez klubu | #3# | Czechia | 03:01:07.00 | +00:56:12.00 | Detail |
20. | Dáša Kopřivová | | SK Vltava Český Krumlov | #157# | Czechia | 03:03:33.00 | +00:58:38.00 | Detail |
21. | Joanna Mroczkowska | | SUP Kultura Krakow | #123# | Poland | 03:09:49.00 | +01:04:54.00 | Detail |
22. | Jowita Bratek | | SUP Silesia | #63# | Poland | 03:20:50.00 | +01:15:55.00 | Detail |
23. | Barbara Perek | | SUP Silesia | #44# | Poland | 03:20:52.00 | +01:15:57.00 | Detail |
24. | Mirka Ladmanová | | Pilsner Dragons | #90# | Czechia | 03:36:01.00 | +01:31:06.00 | Detail |
| Edyta Ignatiuk | | SUP Silesia | #62# | Poland | | | Detail |
| Anna Hyková | | BUDESPORT ČB | #107# | Czechia | | | Detail |
DNS | Pavla Pantučková | | Kiboko | #111# | Czechia | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |