Oficiální Výsledková listina Krumlovský vodácký maraton
9. 10. 2021

11 km Pískárna žákovský maraton

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Jan Uhlík TJ Jiskra Bechyně#952#CzechiaK1 MU151.00:44:54.00Detail
2. Jakub Kasper SK Vltava Český Krumlov#982#CzechiaK1 MU152.00:45:09.94+00:00:15.94Detail
3. Jakub Martin TJ Bohemians Praha#974#CzechiaK1 MU153.00:45:21.00+00:00:27.00Detail
4. Filip Syrový SKK Vysoké Mýto#953#CzechiaK1 MU154.00:45:41.62+00:00:47.62Detail
5. Tobiáš Trnka TJVS Litovel#52#CzechiaK1 MU155.00:46:37.39+00:01:43.39Detail
6. Jan Šutta SK Vltava Český Krumlov#928#CzechiaK1 MU156.00:47:06.59+00:02:12.59Detail
7. Pavel Šafařík SK Vltava Český Krumlov#989#CzechiaK1 MU157.00:47:22.49+00:02:28.49Detail
8. Dora Milotová TJ Bohemians Praha#971#CzechiaK1 WU151.00:47:27.92+00:02:33.92Detail
9. Mikuláš Palouda SK Vltava Český Krumlov#942#CzechiaK1 MU158.00:47:40.15+00:02:46.15Detail
10. Václav Sedlák SKK Vysoké Mýto#944#CzechiaK1 MU159.00:47:51.71+00:02:57.71Detail
11. Martin Pelikán TJ Bohemians Praha#972#CzechiaK1 MU1510.00:48:12.72+00:03:18.72Detail
12. Ondřej Kvapil SKK Vysoké Mýto#970#CzechiaC1 U151.00:48:49.19+00:03:55.19Detail
13. Jáchym Hanzel Loko Plzeň#980#CzechiaK1 MU1511.00:49:07.80+00:04:13.80Detail
14. Adam Pluta TJ Bohemians Praha#977#CzechiaK1 MU1512.00:49:50.91+00:04:56.91Detail
15. Marco Rendón TJ Bohemians Praha#978#CzechiaK1 MU1513.00:51:09.53+00:06:15.53Detail
16. Robin Niedel SK Vltava Český Krumlov#986#CzechiaC1 U152.00:51:38.66+00:06:44.66Detail
17. Jáchym Vosmek SKK Vysoké Mýto#959#CzechiaC1 U153.00:52:26.51+00:07:32.51Detail
18. Michal Sládek LOKO Plzeň#958#CzechiaK1 MU1514.00:52:35.44+00:07:41.44Detail
19. Matěj Kotrba SKK Vysoké Mýto#949#CzechiaC1 U154.00:52:52.82+00:07:58.82Detail
20. Vojtěch Štochl TJ Bohemians Praha#957#CzechiaK1 MU1515.00:53:35.04+00:08:41.04Detail
21. Vojtěch Uhlík TJ Jiskra Bechyně#951#CzechiaK1 MU1516.00:55:34.00+00:10:40.00Detail
22. Petra Šošková Dukla Žilina#160#SlovakiaK1 WU152.00:55:35.44+00:10:41.44Detail
23. Nela Fiedlerová Bohemians Praha#950#CzechiaK1 WU153.00:56:49.01+00:11:55.01Detail
24. Matěj Hrubec TJ Bohemians Praha#975#CzechiaK1 MU1517.00:59:18.23+00:14:24.23Detail
25. Adam Zachystal TJ Bohemians Praha#976#CzechiaK1 MU1518.00:59:20.16+00:14:26.16Detail
26. Marek Seidl TJ Bohemians Praha#969#CzechiaK1 MU1519.00:59:21.52+00:14:27.52Detail
27. Matyáš Soukup 4S#968#CzechiaSUP U151.00:59:35.73+00:14:41.73Detail
28. Matyáš Pinkava USK Praha#992#CzechiaK1 MU1520.01:00:46.93+00:15:52.93Detail
29. Anna Šimáková SKVS ČB#948#CzechiaK1 WU154.01:00:52.00+00:15:58.00Detail
30. Alžběta Dvořáková SK Vltava Český Krumlov#941#CzechiaK1 WU155.01:01:18.12+00:16:24.12Detail
31. Filip Kopřiva SK Vltava Český Krumlov#939#CzechiaK1 MU1521.01:01:56.33+00:17:02.33Detail
32. Ondřej Štětka BUDESPORT ČB#999#CzechiaSUP U152.01:02:18.45+00:17:24.45Detail
33. Natálie Novotná SK Vltava Český Krumlov#987#CzechiaK1 WU156.01:03:58.54+00:19:04.54Detail
34. Heneš Josef, Ventrubová Tereza, Dvořák Jan, Dutková Viktorie, Kotoulová Klara KV V.O.R. Rajhrad - Piraňky#967#CzechiaR5 U15 / P5 U151.01:04:41.34+00:19:47.34Detail
35. Patrícia Šošková Dukla Žilina#161#SlovakiaK1 WU157.01:05:42.21+00:20:48.21Detail
36. Jakub Rejzek, Ema Lisová, Anastázie Chybová, Martin Krbec, Tomáš Hurych 1.ČKVS, z. s. #159#CzechiaR5 U15 / P5 U152.01:08:13.36+00:23:19.36Detail
37. DRSŇÁCI - Eliška Šrámková, Jakub Zima, Petra Čapková, Lukáš Kolář, Klaudie Prokůpková KLUB VODNÍCH SPORTŮ KOLÍN-SANDBERK#963#CzechiaR5 U15 / P5 U153.01:08:54.76+00:24:00.76Detail
38. Eliška Koplíková VK Kroměříž#961#CzechiaK1 WU158.01:09:41.92+00:24:47.92Detail
39. Adéla Koplíková VK Kroměříž#960#CzechiaK1 WU159.01:09:44.72+00:24:50.72Detail
40. Anna Jasanská SKK Vysoké Mýto#927#CzechiaK1 WU1510.01:11:43.34+00:26:49.34Detail
41. Ondřej Jetmar SKK Vysoké Mýto#930#CzechiaK1 MU1522.01:12:00.81+00:27:06.81Detail
42. Anežka Šestáková - doprovod SK Vltava Český Krumlov#937#CzechiaK1 WU1511.01:12:26.60+00:27:32.60Detail
43. Kristián Lamač SK Vltava Český Krumlov#940#CzechiaK1 MU1523.01:12:32.27+00:27:38.27Detail
44. Lukáš Kofroň SK Vltava Český Krumlov#924#CzechiaK1 MU1524.01:13:02.75+00:28:08.75Detail
45. Rozárie Švehlová SKVS ČB#979#CzechiaSUP U153.01:13:31.00+00:28:37.00Detail
46. Ondřej Palec Ošmera BUDESPORT ČB#998#CzechiaSUP U154.01:13:50.64+00:28:56.64Detail
47. TUČŇÁCI - Heribert Bauerfeind, Barbora Sýkorová, Kristýna Málková, Karolína Sýkorová KLUB VODNÍCH SPORTŮ KOLÍN-SANDBERK#964#CzechiaR5 U15 / P5 U154.01:14:26.87+00:29:32.87Detail
48. Richard Čermák BUDESPORT ČB#991#CzechiaSUP U155.01:14:41.41+00:29:47.41Detail
49. Matěj Myška SK Vltava Český Krumlov#983#CzechiaK1 MU1525.01:18:26.75+00:33:32.75Detail
50. Julie Slavíková, Nikola Kubásková, Marie Kubíková, Vojta Kubík, Noe Schlindenbuch Neptun Řevnice#981#CzechiaR5 U15 / P5 U155.01:18:55.33+00:34:01.33Detail
51. Mikołaj Miczek RTW Racibórz#994#PolandSUP U156.01:20:19.13+00:35:25.13Detail
52. Hanna Kamińska RTW Racibórz#956#PolandSUP U157.01:22:44.44+00:37:50.44Detail
53. Tobiasz Otlik RTW Racibórz#926#PolandSUP U158.01:22:51.58+00:37:57.58Detail
54. Natalia Wramba RTW Racibórz#954#PolandSUP U159.01:22:54.21+00:38:00.21Detail
55. Lena Nowak RTW Racibórz#955#PolandSUP U1510.01:22:57.04+00:38:03.04Detail
56. Čeněk Hitha SK Vltava Český Krumlov#923#CzechiaK1 MU1526.01:23:06.95+00:38:12.95Detail
57. Zita Šuttová SK Vltava Český Krumlov#921#CzechiaK1 WU1512.01:23:11.61+00:38:17.61Detail
58. Jan Máče SK Vltava Český Krumlov#932#CzechiaK1 MU1527.01:23:21.54+00:38:27.54Detail
59. Ondřej Vido, Tomáš Vido, Jáchym Vido, Emma Preislerová, Max Ložek, Adéla Preislerová ČT24#990#CzechiaR5 U15 / P5 U156.01:23:27.75+00:38:33.75Detail
60. Štěpán Sedláček SK Vltava Český Krumlov#922#CzechiaK1 MU1528.01:24:50.79+00:39:56.79Detail
61. HANACE , Nela Vášová, Jakub Fuxa, Jakub Krajánek, Matěj Podhola Outdoor club HANACE#935#CzechiaR5 U15 / P5 U157.01:25:00.93+00:40:06.93Detail
62. Mariana Kubásková, Petr Kubík Neptun Řevnice#158#CzechiaC2 U151.01:25:02.89+00:40:08.89Detail
63. Viktor Šafařík SK Vltava Český Krumlov#988#CzechiaK1 MU1529.01:25:04.37+00:40:10.37Detail
64. Jirka Máče SK Vltava Český Krumlov#934#CzechiaK1 MU1530.01:25:42.19+00:40:48.19Detail
65. Pája Kaňková BUDESPORT ČB#997#CzechiaSUP U1511.01:25:55.49+00:41:01.49Detail
66. Ondřej Sebastian Pinkava BUDESPORT ČB#929#CzechiaSUP U1512.01:25:55.84+00:41:01.84Detail
67. ŽRALOCI - Tereza Houdková, Lukáš Nedecký, Daniel Houser, Kateřina Dudková KLUB VODNÍCH SPORTŮ KOLÍN-SANDBERK#962#CzechiaR5 U15 / P5 U158.01:26:17.73+00:41:23.73Detail
68. David Veis BUDESPORT ČB#966#CzechiaSUP U1513.01:26:30.17+00:41:36.17Detail
69. Martyna Drobny RTW Racibórz#925#PolandSUP U1514.01:27:08.87+00:42:14.87Detail
70. Anna Voborská BUDESPORT ČB#996#CzechiaSUP U1515.01:27:11.89+00:42:17.89Detail
71. HANACE Děvčátka, Táťána Blahoudková, Verča Kovaříková, Lucka Kovaříková, Evelyn Osovská Outdoor club HANACE#933#CzechiaR5 U15 / P5 U159.01:31:15.74+00:46:21.74Detail
72. HANACE Harry, Jindra Strnad, Mikuláš Karas, Veronika Procházková, Ondra Mikuláš Outdoor club HANACE#931#CzechiaR5 U15 / P5 U1510.01:31:32.79+00:46:38.79Detail
73. Richard Macháček, Nikola Macháčková, Lucie Kutá, Eliška Gabrlíková, Lukáš Kutý, Richard Novotný, Antonín Blažek TJVS Litovel#943#CzechiaR5 U15 / P5 U1511.01:37:00.31+00:52:06.31Detail
74. Stanislav Heinz, Hellenka Heinzová HEINZ - elektro#993#CzechiaC2 U152.01:41:59.59+00:57:05.59Detail
75. Johana Slavíková, Petr Slavík Neptun Řevnice#149#CzechiaC2 U153.01:43:06.44+00:58:12.44Detail
76. Amélie Celnerová SK Vltava Český Krumlov#985#CzechiaK1 WU1513.01:59:16.29+01:14:22.29Detail
77. Beata Kintzlová SK Vltava Český Krumlov#938#CzechiaK1 WU1514.01:59:43.27+01:14:49.27Detail
78. Dorota Myšková SK Vltava Český Krumlov#984#CzechiaK1 WU1515.01:59:51.27+01:14:57.27Detail
Šrámek David TJ Synthesia Pardubice#936#CzechiaK1 MU15Detail
Nela Holubová SKK Vysoké Mýto#945#CzechiaK1 WU15Detail
Lucas Caroselli TJ Bohemians Praha#965#CzechiaK1 MU15Detail
Ines Adamová BUDESPORT ČB#995#CzechiaSUP U15Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz