Oficiální Výsledková listina Krumlovský vodácký maraton
9. 10. 2021

25 km Rožmberk n/Vltavou

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. František Kysela, Martin Procházka, Luděk Lerner, Jiří Irain, Petra Hajzlerová WC Servis Team#508#CzechiaP5 M1.01:55:08.73Detail
2. Tomáš Vaněček BUDESPORT ČB#83#CzechiaSUP M1.01:56:11.58+00:01:02.84Detail
3. Tomas Grosup KVS Praha, Marbalsup#68#CzechiaSUP M2.01:56:15.09+00:01:06.35Detail
4. filip kubina S.U.P Nymburk#55#CzechiaSUP M3.01:56:41.43+00:01:32.69Detail
5. Jaroslav Soukup 4S#100#CzechiaSUP MVET1.01:57:38.73+00:02:29.99Detail
6. Daniel Novak VSDK#509#United States of America (the)SUP MVET2.01:57:46.69+00:02:37.95Detail
7. Vojta Seidenglanz BUDESPORT ČB#41#CzechiaSUP MJUN1.01:58:46.28+00:03:37.54Detail
8. Zdeněk Boček, Kateřina Havlíčková, Lukáš Tomek, Jan Pešta, Štěpán Sehnal, Zdeňka Fingrová, Ludvík Medřický SK VS České Budějovice#510#CzechiaC5 – C91.01:59:16.00+00:04:07.26Detail
9. Radek Šťovíček, Richard Vido, Tomáš Pohl, Richard Preisler, Vitězslav Huja, Petr Ložek, Václav Pojsl, Pavel Malinský, Karel Pešek ČVK Praha / VBK Lipno (Voroplavba)#143#CzechiaC5 – C92.02:00:24.20+00:05:15.46Detail
10. Petr Rohlena BUDESPORT ČB#28#CzechiaSUP MJUN2.02:00:25.64+00:05:16.90Detail
11. Tomáš Kotrba, Walter Knösel, Michal Prchlík, Jaroslav Grossman, Radek Pražák, Jan Kříž, Jiří Prchlík POWERSLAVES#152#CzechiaC5 – C93.02:01:07.79+00:05:59.05Detail
12. Oliver Šmíd BUDESPORT ČB#38#CzechiaSUP MJUN3.02:02:47.08+00:07:38.34Detail
13. Michal Kopecký město Beroun#16#CzechiaSUP M4.02:03:18.56+00:08:09.82Detail
14. Lukáš Bukna, Pavel Muller Jr., Lukáš Hanák, Petr Babka, Daniel Tlaskal, Jakub Toufar, Filip Maleňák, Marek Jůva Alfa revival#131#CzechiaC5 – C94.02:03:34.61+00:08:25.87Detail
15. Michal Brandtner CKC Turnov#65#CzechiaSUP MVET3.02:04:53.66+00:09:44.92Detail
16. Kristýna Babiánková KVS Praha#511#CzechiaSUP W1.02:04:55.00+00:09:46.26Detail
17. Oulehla Ladislav, Polách Miroslav, Strnad Jiří, Válek Pavel, Kadlec Karel KVS draci Praha#22#CzechiaP5 M2.02:04:59.11+00:09:50.37Detail
18. 6KA, Šána, Frank, Honza Koudelka BUDESPORT ČB#514#CzechiaSUP MEGA1.02:05:21.38+00:10:12.64Detail
19. Martin Zalabák, Jan Pošík, Dominik Kocian, Petr Havrda, Jan Folk KV Deli Lovosice - Lovci#97#CzechiaP5 M3.02:06:21.54+00:11:12.80Detail
20. Martina Sedláková, Pavlína Frančová, Jitka Radová Lamplotová, Vendulka Pelikánová Zemková, Veronika Chaloupková Pilsner Dragons#512#CzechiaP5 W1.02:06:44.35+00:11:35.61Detail
21. Michal Kucián, Jan Brett, Sýkora Martin, Spálenský Marek, Dumek Martin BI Lenochod#57#CzechiaP5 M4.02:07:51.49+00:12:42.75Detail
22. David Koblasa TJ Lokomotiva Cheb#116#CzechiaSUP MVET4.02:10:31.84+00:15:23.10Detail
23. Matěj Průša, Dominik Průša, Petr Takáč, Jaroslav Pošík, Marek Bohuslav KV Deli Lovosice - Randál#98#CzechiaP5 M5.02:11:04.84+00:15:56.10Detail
24. Pavel Veselý CKC Turnov#114#CzechiaSUP MVET5.02:11:15.18+00:16:06.44Detail
25. David Brandtner Černošice#134#CzechiaSUP MVET6.02:11:27.66+00:16:18.92Detail
26. Tomáš kolářík BUDESPORT ČB#29#CzechiaSUP M5.02:11:30.23+00:16:21.49Detail
27. Tomáš Hromádka, Petr Fišer, Václav Fišer, Lukáš Marada, Martina Řehoušková Kájovský expres#117#CzechiaP5 M6.02:12:11.37+00:17:02.63Detail
28. Zbyněk Maštera, Filip Kopp, Václav Houdek, Michaela Fišerová, Mikoláš Choura Pilsner Dragons#76#CzechiaP5 M7.02:12:24.52+00:17:15.78Detail
29. Vláďa Rintintin Petráš, Míša Saiko, Miloň Klobouček Dvořák, Terka Farkačová, Vašík Opelka CB Dragons#69#CzechiaP5 M8.02:12:30.77+00:17:22.03Detail
30. Martin Niedel SK Vltava Český Krumlov#75#CzechiaSUP MVET7.02:12:35.17+00:17:26.43Detail
31. Jan Šesták j. BUDESPORT ČB#27#CzechiaSUP MJUN4.02:12:43.25+00:17:34.51Detail
32. Monika Kocianová, Marcela Suchomelová, Věra Takáčová, Libuše Pošíková, Lucie Foralová KV Deli Lovosice - Lovosičandy#96#CzechiaP5 W2.02:14:32.02+00:19:23.28Detail
33. Kateřina Kuchyňková KIBOKO#46#CzechiaSUP W2.02:14:44.96+00:19:36.22Detail
34. Jan Rychtar SK Vltava Český Krumlov#20#CzechiaSUP M6.02:15:51.79+00:20:43.05Detail
35. Michał Scheuer SUP Pyrki#73#PolandSUP MVET8.02:16:04.62+00:20:55.88Detail
36. Michaela Dvořáková BUDESPORT ČB#15#CzechiaSUP W3.02:16:49.13+00:21:40.39Detail
37. Tomáš Raděj, Vítězslav Ručka, Jakub Vyroubal, Pavel Drastich Raft Team H2O Jeseník, z. s.#50#CzechiaR4 / R61.02:17:14.20+00:22:05.46Detail
38. Marek Fiala Lokomotiva Cheb#119#CzechiaSUP MVET9.02:18:01.91+00:22:53.17Detail
39. Piotr Golski SUP Kultura Krakow#129#PolandSUP MJUN5.02:18:16.19+00:23:07.45Detail
40. Karel Jauker Motor#104#CzechiaSUP MVET10.02:18:32.33+00:23:23.59Detail
41. Przemek Wieczorek SUP Silesia#2#PolandSUP M7.02:18:38.14+00:23:29.40Detail
42. Dragan Babić, Dejan Marković, Đorđe Trninić, Igor Studen Dajak Klub#513#Bosnia and HerzegovinaR4 / R62.02:18:45.00+00:23:36.26Detail
43. Possart Jürgen KCL-Linz#17#AustriaSUP MVET11.02:19:26.86+00:24:18.12Detail
44. Jan Budinsky BUDESPORT ČB#12#CzechiaSUP M8.02:19:57.79+00:24:49.05Detail
45. Jiří Stropek, Daniel Šutta, Milan Čada, Jiří Kostka Hasiči Český Krumlov#515#CzechiaRAFT TOUR1.02:20:33.48+00:25:24.74Detail
46. Dagmar Dohnalová, Šárka Bláhová, Zlata Růžičková, Věra Mrázová, František Bláha Bílá sršáň KVS Hranice#88#CzechiaP5 M9.02:21:15.81+00:26:07.07Detail
47. Radek Šilar Kiboko#110#CzechiaSUP MVET12.02:21:19.82+00:26:11.08Detail
48. Staňka Pulkrábková Vodácký klub Kroměříž#67#CzechiaSUP W4.02:22:37.52+00:27:28.78Detail
49. SANDBERSKÝ MIMOŇKY - Anna Novotná, Ladislava Spalová, Barbora Čapková, Pavla Novotná, Veronika Větrovská KLUB VODNÍCH SPORTŮ KOLÍN-SANDBERK#103#CzechiaP5 W3.02:23:39.16+00:28:30.42Detail
50. Zdena Bártová, Petra Voroničová, Radka Palová, Ctibor Stehlík, Lenka Zemachová RK Jablonec#93#CzechiaC5 – C95.02:23:41.55+00:28:32.81Detail
51. Horváth Attila, Balogh Gábor, Pobori Krisztián, Kakas Tamás Weking Team I.#82#HungaryRAFT TOUR2.02:24:21.45+00:29:12.71Detail
52. Petr Babiánek KVS Praha -Tamboteam#106#CzechiaSUP MVET13.02:24:38.70+00:29:29.96Detail
53. David Podhola SUPBOARD.CZ#39#CzechiaSUP MVET14.02:24:43.85+00:29:35.11Detail
54. Mirosław Nowak RTW Racibórz#36#PolandSUP MVET15.02:24:46.08+00:29:37.34Detail
55. Majlo Borovička TAMBO team#11#CzechiaSUP M9.02:25:02.31+00:29:53.57Detail
56. Ondřej Holboj, Jakub Kružliak, Václav Fál, Adam Holboj, Radan Kreps, Marek Schneider Banáni#85#CzechiaRAFT TOUR3.02:25:19.38+00:30:10.64Detail
57. Jakub Čeněk Ortopedie Písek#89#CzechiaSUP M10.02:25:31.43+00:30:22.69Detail
58. Lukasz Chochorowski SUP Kultura Krakow#144#PolandSUP M11.02:25:57.60+00:30:48.86Detail
59. Lukas Zahradnik bez partaje#40#CzechiaSUP M12.02:26:22.11+00:31:13.37Detail
60. Radek Kňava, Jan Liška, Veronika Lišková, Petr Pihýr, Michal Horáček Pilsner Dragons C5#113#CzechiaC5 – C96.02:26:28.32+00:31:19.58Detail
61. Czikk Zoltán Czikk SUP#148#HungarySUP MVET16.02:26:43.94+00:31:35.20Detail
62. Sonja Steineder KCL#48#AustriaSUP W5.02:27:26.01+00:32:17.27Detail
63. Marek Buráň, Marek Buráň, Dalibor Oravec, Jan Mikuláš, Pavel Lamač, Josef Onderka ČWA/Hippo Team#79#CzechiaSUP MEGA2.02:28:07.26+00:32:58.52Detail
64. Petr Řehoušek #6#CzechiaSUP M13.02:28:54.02+00:33:45.28Detail
65. Alicja Wieczorek SUP Silesia#53#PolandSUP W6.02:30:07.33+00:34:58.59Detail
66. Heřman Čadil Brain Tools#87#CzechiaSUP MVET17.02:30:50.74+00:35:42.00Detail
67. Zdeněk Soukup Paddleboard club Františkovy Lázně#145#CzechiaSUP MVET18.02:32:10.23+00:37:01.49Detail
68. Ludmila Šrámková BUDESPORT ČB#19#CzechiaSUP W7.02:32:20.05+00:37:11.31Detail
69. Lenka Brandtnerová CKC Turnov#66#CzechiaSUP W8.02:32:24.37+00:37:15.63Detail
70. Martina Dušková Bremová SK Vltava#153#CzechiaSUP W9.02:32:36.09+00:37:27.35Detail
71. Josef Najman Bez odbilu#61#CzechiaSUP MVET19.02:32:47.63+00:37:38.89Detail
73. Jiří Matějec KCK Turnov#91#CzechiaSUP MVET20.02:34:09.97+00:39:01.23Detail
74. Lukas Podhola supboard.cz#25#CzechiaSUP M14.02:34:27.07+00:39:18.33Detail
75. Volker Schmidt -#10#GermanySUP MVET21.02:34:33.54+00:39:24.80Detail
76. Michaela Prüherová, Kateřina Hyková, Marie Ošmerová, Tereza Seidenglanzová, Nikola Bauerová, Daniela Šmídová BUDESPORT ČB#37#CzechiaSUP MEGA3.02:34:52.56+00:39:43.82Detail
77. Kateřina Adam BUDESPORT ČB#26#CzechiaSUP W10.02:36:15.93+00:41:07.19Detail
78. Pajor Tibor, Pajor Zsolt, Gäl Gyula, Kiss Gergely VV4#92#HungaryRAFT TOUR4.02:36:39.86+00:41:31.12Detail
79. Jan Mikeš, Josef Machulda, Josef Ounický, Karel Ráž, Ondřej Skolek, Martin Štěpánek S.D.H. MYŠTICE#95#CzechiaRAFT TOUR5.02:38:30.04+00:43:21.30Detail
80. Lenka Siková TAmbo#1#CzechiaSUP W11.02:38:44.66+00:43:35.92Detail
81. Andras Ronai, Aniko Zakal, Mikolt Szigeti, Peter Zakal, Anna Spolarich Das U-Boot#138#HungaryRAFT TOUR6.02:39:34.35+00:44:25.61Detail
82. Jaroslav Hašek SkyClub#58#CzechiaSUP MVET22.02:40:11.15+00:45:02.41Detail
83. Žaneta Charvátová, Michal Budík, Jan Budík, Jan Budík Kiboko#118#CzechiaSUP MEGA4.02:40:13.54+00:45:04.80Detail
84. Pavel Šimek , Sedlák Daniel, Petr Petrů, Kovář Vít, Nogrády Alexander, Gutwirth Martin Rafting Krumlov 1#45#CzechiaRAFT TOUR7.02:40:13.94+00:45:05.20Detail
85. Vlastimil Čermák BUDESPORT ČB#72#CzechiaSUP MVET23.02:40:57.25+00:45:48.51Detail
86. Natalia Bartosiewicz Sup Pyrki#122#PolandSUP W12.02:41:12.87+00:46:04.13Detail
87. Klára Novotná SK Vltava Český Krumlov#155#CzechiaSUP W13.02:41:34.32+00:46:25.58Detail
88. Martin Horváth, Martin Kubíček, František Petlička, Oto Mužík, Aleš Santner, Michal Matoušek Tachov 1#14#CzechiaRAFT TOUR8.02:41:57.60+00:46:48.86Detail
89. Seper Árpád Sepi SUP#147#HungarySUP MVET24.02:42:00.47+00:46:51.73Detail
90. Hegyi Dominik , Sróka Tibor, Porga Adrienn, Sróka Dominik, Porga Dávid, Orbán Judit MVSE#30#HungaryR4 / R63.02:42:21.13+00:47:12.39Detail
91. Anna Wrotny SUP Kultura Krakow#125#PolandSUP W14.02:42:45.84+00:47:37.10Detail
92. Jan Ašauer, Václav Ředina, Vojtěch Jungvirt, Ondřej Kotrc, Miroslav Schovanec, Barbora Kotrcová Nulová šance#156#CzechiaRAFT TOUR9.02:43:20.11+00:48:11.37Detail
93. Michal Březina, Miroslav Březina, Daniel Haitmann, Miroslav Štolc, Marek Talíř, Michal Talíř Rafting Krumlov 2#59#CzechiaRAFT TOUR10.02:43:31.77+00:48:23.03Detail
94. Balázs Szili SUPport SC HUNGARY#141#HungarySUP MVET25.02:43:31.82+00:48:23.08Detail
95. Mihalovics Márk SUPport SC HUNGARY#140#HungarySUP M15.02:43:34.81+00:48:26.07Detail
96. Tomáš Pollak, Roman Řáha, Veronika Švambergová, Tereza Sluková KVA Horažďovice#54#CzechiaSUP MEGA5.02:43:47.49+00:48:38.75Detail
97. Kaja Niewiadomska SUP Kultura Krakow#128#PolandSUP W15.02:43:55.13+00:48:46.39Detail
98. Aleksandra Wielento SUP Kultura Krakow#124#PolandSUP W16.02:44:09.99+00:49:01.25Detail
99. Ondřej Preclík, Radek Krajíček, Martin Černý, Michal Dobrovodský, Jan Dušek Brusinka Litoměřice#115#CzechiaP5 M10.02:44:14.22+00:49:05.48Detail
100. Géza Gyula Vig, Zsolt Szabó, Vera Liptai, János Tóth, Krisztina Z. Szabó, László Rukkel Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület#84#HungaryRAFT TOUR11.02:44:15.90+00:49:07.16Detail
101. Adéla Jerhotová, Šárka Menzingerová, Pavla Vinzensová, Daniela Gutwirthová, Jarmila Růžičková, Daniela Růžičková CB Dragons Nažrané Hrošice#34#CzechiaSUP MEGA6.02:44:18.60+00:49:09.86Detail
102. Jitka Nehasilová, Jana Táborská, Alena Kopová, Dagmar Jelínková Turbošnek#71#CzechiaRAFT TOUR12.02:44:41.62+00:49:32.88Detail
103. Tomáš Ebehöh, Jakub Socha, Jana Kotková, Jiří Čermák, Eliška Cízlerova, Miroslav Elfmark bedog and the Gang#56#CzechiaRAFT TOUR13.02:45:35.11+00:50:26.37Detail
104. Josef Lukš VK Slavia Praha#102#CzechiaSUP MVET26.02:45:41.72+00:50:32.98Detail
105. Petr Mlčák, Aleš Douda, Libor Damborský, Karel Jahoda, Petr Gregor, Jan Zapletal Maníci#33#CzechiaRAFT TOUR14.02:46:14.83+00:51:06.09Detail
106. Vilém Gono, Vladimír Pokorný, Luboš Hron, Petr Bílý, Zdeněk Veselý, David Šťavík Tachov 2#23#CzechiaRAFT TOUR15.02:47:03.30+00:51:54.56Detail
107. Adéla Holbojová, Markéta Fálová, Barbora Dolanská, Nikola Opekarová, Kristýna Mallátová, Václav Fál Banáni#101#CzechiaRAFT TOUR16.02:47:25.36+00:52:16.62Detail
108. Patricie Kadlečková, Jana Nůsková, Zuzana Nůsková, Petra Kajgrová, Zdenka Klimešová, Romana Kaplanová CB Dragons Nažrané dračice#5#CzechiaSUP MEGA7.02:48:20.07+00:53:11.33Detail
109. Vaclav Svarc Tulen#80#CzechiaSUP M16.02:49:01.02+00:53:52.28Detail
110. Gabriela Miglová Krumlovské ženy #154#CzechiaRAFT TOUR17.02:49:03.85+00:53:55.11Detail
111. Sara Grandys SUP Kultura Krakow#121#PolandSUP W17.02:49:06.40+00:53:57.66Detail
112. Václav Šmach, Jakub Ilek, Luboš Biskup, Jan Machač, Miloslav Vyhlídal, Miroslav Novotný SDH Hodice#133#CzechiaRAFT TOUR18.02:50:24.88+00:55:16.14Detail
113. Míra Tatíček TJ Synthesia Pardubice#126#CzechiaSUP M17.02:51:48.30+00:56:39.56Detail
114. Pawel Mucha SUP DOLNY ŚLĄSK#60#PolandSUP M18.02:52:06.83+00:56:58.09Detail
115. Lukáš Uncajtik TJ Synthesia Pardubice#127#CzechiaSUP M19.02:52:13.33+00:57:04.59Detail
116. Jan Vávra SK Vltava Český Krumlov#74#CzechiaSUP MVET27.02:53:12.18+00:58:03.44Detail
117. Kazai Kornél, Kazai János Kazai#31#HungarySUP MEGA8.02:53:59.50+00:58:50.76Detail
118. Krzysztof Niewiadomski SUP Kultura Krakow#130#PolandSUP MVET28.02:54:17.48+00:59:08.74Detail
119. Tomáš Vavrein FSpS MUNI#18#CzechiaSUP M20.02:54:46.13+00:59:37.39Detail
120. Pavel Netrval, Jakub Netrval, Martin Kropáček, Klára Netrvalová, Aleš Halada, Alice Netrvalová E.ON 02#137#CzechiaRAFT TOUR19.02:55:42.74+01:00:34.00Detail
121. Radka Novotná Brain Tools#86#CzechiaSUP W18.02:56:11.54+01:01:02.80Detail
122. BARNA Gyorgy, Barnane Bozoradi Petra, Blazo Kalandor#151#HungaryRAFT TOUR20.02:56:31.73+01:01:22.99Detail
123. René Zimmel, Anna Pronnet, Nico Pronnet, Lorenz Pronnet Eon - Dream Team#142#CzechiaRAFT TOUR21.02:58:07.18+01:02:58.44Detail
124. Pavel Procháska Bez klubu#4#CzechiaSUP M21.03:01:02.21+01:05:53.47Detail
125. Hana Tošovská Bez klubu#3#CzechiaSUP W19.03:01:07.52+01:05:58.78Detail
126. Vladimir Benda KVS Hranice#21#CzechiaSUP MVET29.03:02:23.84+01:07:15.10Detail
127. Dáša Kopřivová SK Vltava Český Krumlov#157#CzechiaSUP W20.03:03:33.64+01:08:24.90Detail
128. Tóth Ferenc MVSE#146#HungarySUP MVET30.03:05:55.67+01:10:46.93Detail
129. Polách Jakub Hayanami#7#CzechiaSUP MJUN6.03:06:54.27+01:11:45.53Detail
130. Polách Milan Hayanami#8#CzechiaSUP MVET31.03:06:56.61+01:11:47.87Detail
131. Joanna Mroczkowska SUP Kultura Krakow#123#PolandSUP W21.03:09:49.43+01:14:40.69Detail
132. Czencz Lili, Király Lilla, Farkas Gréta, Varga Ákos, Farkasné Frauhammer Renáta, Farkas Róóland MVSE#70#HungaryR4 / R64.03:10:15.30+01:15:06.56Detail
133. Katalin Földesi, Eszter Balogh, Kovács Jenőné, Regina Földesi, Szabó László, Barnabás Péter Tóth Szigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület#9#HungaryRAFT TOUR22.03:14:19.55+01:19:10.81Detail
134. Bartłomiej Niedbał SUP Silesia#64#PolandSUP MJUN7.03:17:59.30+01:22:50.56Detail
135. Richard Viduna, Michal Kratochvíl, Simona Kubičková, Aneta Straková Zoo Jihlava#132#CzechiaRAFT TOUR23.03:18:28.46+01:23:19.72Detail
137. Soňa Kopejtková, František Pátek, Markéta Jelínková, Eva Randová, Martin Hons, Josef Bína Motoklub Hodice#112#CzechiaRAFT TOUR24.03:19:30.30+01:24:21.56Detail
138. Balint Batinkov, Cecilia Czifra, Klaudia Schottner, Adam Kasza, Zsanett Schottner, Jenö Visi Yellow submarine#139#HungaryRAFT TOUR25.03:20:44.00+01:25:35.26Detail
139. Jowita Bratek SUP Silesia#63#PolandSUP W22.03:20:50.89+01:25:42.15Detail
140. Barbara Perek SUP Silesia#44#PolandSUP W23.03:20:52.02+01:25:43.28Detail
141. Čestmír Čech, Jirka Hlaváč, Martin Kožich, Luboš Janek Staří Valaši#108#CzechiaRAFT TOUR26.03:21:41.71+01:26:32.97Detail
143. Györgyi Csiszár, Éva Juhász, Zsolt Birizdó, Béla Tudja Tutajos Neszmély#99#HungaryRAFT TOUR27.03:23:53.69+01:28:44.95Detail
144. Miroslav Fiala, Milan Fiala, Tomáš Růžička, Hana Fialová, František Sluka Ústí nad Labem#24#CzechiaRAFT TOUR28.03:24:30.64+01:29:21.90Detail
146. David Mezera, Magdalena Mezerova, Anna Mezerova, Emilie Čihovská, Sobastian Majer E.ON 03 - Vltavské Vydry#43#CzechiaRAFT TOUR29.03:28:49.48+01:33:40.74Detail
148. Erdősiné Kovács Beáta, Erdősi Balázs, Séner Gabriella, Erdősi Lili, Kispál László E.ON Hungary#136#HungaryRAFT TOUR30.03:35:22.28+01:40:13.54Detail
149. Mirka Ladmanová Pilsner Dragons#90#CzechiaSUP W24.03:36:01.39+01:40:52.65Detail
150. Schiffer Orsolya, Láda Zsolt, Fehér Gabriella, Tresch Kristóf, Vágner Viktória, Tresch Csenge E.ON Hungary#135#HungaryRAFT TOUR31.03:37:50.73+01:42:41.99Detail
151. Radek Baader, Vojtěch Baader, Josef Cikaník, Štěpánka Vojtěchová Klub vodáků Karlovy Vary SK, spolek#78#CzechiaR4 / R65.03:38:51.13+01:43:42.39Detail
153. Pavel Jacoš, Eduard Duch, Hana Kubátová, Veronika Coufalová Klub vodáků Karlovy Vary SK, spolek#77#CzechiaR4 / R66.03:51:03.39+01:55:54.65Detail
154. Schneider Mátyás, Toma János, Toma Bence, Wlaschits Mirkó LAJTA VÍZITÚRA#109#HungaryRAFT TOUR32.03:52:08.31+01:56:59.57Detail
155. Tóth Tamás, László Dzsenifer, Tomasits Milán, Cseh Tamás, Tóth Dániel, Nagy Attila LAJTA VÍZITÚRA#81#HungaryRAFT TOUR33.04:03:26.07+02:08:17.33Detail
157. Tomáš Fiala, Jozef zwesper, Jarda vojta, Kuba jánoš, Radim božek Tvůj fotr#35#CzechiaRAFT TOUR34.04:41:46.16+02:46:37.42Detail
Dariusz Indyka SUP SILESIA#32#PolandSUP MVETDetail
Maty Piskač nobody#49#CzechiaSUP MVETDetail
Edyta Ignatiuk SUP Silesia#62#PolandSUP WDetail
Anna Hyková BUDESPORT ČB#107#CzechiaSUP WDetail
DNS Patrik Hrdina KVS Starboard Praha#47#CzechiaSUP MVETDetail
DNS Lubomír Duben Sokol Lípa#51#CzechiaSUP MVETDetail
DNS Jan Landa SUP Rozkoš#94#CzechiaSUP MDetail
DNS Pavla Pantučková Kiboko#111#CzechiaSUP WDetail
DNS Nikita Dubrovin Le-Bootshaus#120#Russian Federation (the)SUP MDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz