Oficiální Výsledková listina Czechman
4. 6. 2022

CZECHMAN Swim

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Borovka DenisSwim Academy Bora#80#15290CZEM1.Dorostenci 16-171.00:21:20.53Detail
2. Štěrba VojislavBohemians Praha#93#15270CZEM2.M 20-291.00:21:21.47+00:00:00.93Detail
3. Landsmann JiříPraha#36#15156CZEM3.M 20-292.00:21:29.15+00:00:08.61Detail
4. Mittner Jakub#76#15286CZEM4.NeoprenM1.00:21:30.39+00:00:09.85Detail
5. Štěrbová LenkaBohemians Praha#92#13296CZEF1.F 20-291.00:23:14.62+00:01:54.08Detail
6. Štěrbová MichaelaBohemians Praha#94#15296CZEF2.F 20-292.00:23:21.62+00:02:01.08Detail
7. Labounek TomášI.Pko Praha#86#15296CZEM5.M 40-491.00:23:21.62+00:02:01.08Detail
8. Landsmannová ŠárkaPraha 4#37#15157CZEF3.F 40-491.00:24:58.56+00:03:38.02Detail
9. Fabíková NelaPK Havířov#16#15136CZEF4.Dorostenky 16-171.00:24:58.57+00:03:38.03Detail
10. Bojceňuk JakubPK Havířov#5#15125CZEM6.Dorostenci 16-172.00:25:00.30+00:03:39.76Detail
11. Bača MatyášCzechTRI K. Team#1#15121CZEM7.Junioři 18-191.00:25:40.62+00:04:20.08Detail
12. Válek DavidPK Havířov#69#15279CZEM8.Junioři 18-192.00:26:16.86+00:04:56.32Detail
13. Bálková KateřinaPlavecký klub Příbram,z.s.#4#15124CZEF5.Dorostenky 16-172.00:26:27.28+00:05:06.74Detail
14. Holíková TerezaOSP Hodonín#20#15140CZEF6.Dorostenky 16-173.00:26:44.62+00:05:24.08Detail
15. Bajerová AdélaPlavecký klub Příbram,z.s.#2#15122CZEF6.Dorostenky 16-173.00:26:44.62+00:05:24.08Detail
16. Peklanský TomášPK Havířov#53#15173CZEM9.Junioři 18-193.00:26:47.97+00:05:27.43Detail
17. Filippov DavidCzechman#89#15299CZEM10.NeoprenM2.00:26:48.48+00:05:27.94Detail
18. Vabroušek PetrTitan Trilife Zlín#95#13297CZEM11.NeoprenM3.00:26:49.62+00:05:29.08Detail
19. Krásný JakubOSP Hodonín#29#15149CZEM12.Dorostenci 16-173.00:26:52.01+00:05:31.47Detail
20. Bálková EliškaPlavecký klub Příbram,z.s.#3#15123CZEF8.Juniorky 18-191.00:27:02.62+00:05:42.08Detail
21. Weston DanielGreenlightPT#72#15282GBRM13.NeoprenM4.00:27:12.32+00:05:51.78Detail
22. Svatoň KarelPlavecký klub Příbram,z.s.#63#15273CZEM14.M 30-391.00:27:44.51+00:06:23.97Detail
23. Krátký MartinPraha 12#30#15150CZEM15.M 40-492.00:28:32.11+00:07:11.57Detail
24. Dvořáková AnnaOSP Hodonín#14#15134CZEF9.Juniorky 18-192.00:28:46.00+00:07:25.46Detail
25. Šidlová Anežka PK Havířov#65#15275CZEF10.Dorostenky 16-175.00:28:46.03+00:07:25.49Detail
26. Mik DanielPK Havířov#44#15164CZEM16.M 20-293.00:28:46.30+00:07:25.76Detail
27. Jedlička MarekOSP Hodonín#23#15143CZEM17.M 40-493.00:28:46.60+00:07:26.06Detail
28. Hromadníková KateřinaSCPAP#21#15141CZEF11.F 20-293.00:28:49.62+00:07:29.08Detail
29. Muller Mojžíšková PavlaKlub Sportovního plavání Pardubice#90#15300CZEF12.F 40-492.00:28:56.62+00:07:36.08Detail
30. Čambor Maxim#75#15285CZEM18.NeoprenM5.00:29:00.62+00:07:40.08Detail
31. Kroupa JanPK Havířov#31#15151CZEM19.M 20-294.00:29:03.33+00:07:42.79Detail
32. Mik PavelPK Havířov#45#15165CZEM20.M 50-591.00:29:12.15+00:07:51.61Detail
33. Líbal LubomírŠternberk#85#15295CZEM21.M 50-592.00:29:28.50+00:08:07.96Detail
34. Hadravová ViktoriePraha, Neptun Masters#88#15298CZEF13.Dorostenky 16-176.00:29:54.18+00:08:33.64Detail
35. Teslík DavidPK Havířov #68#15278CZEM22.M 50-593.00:30:08.62+00:08:48.08Detail
36. Provázek HanušJPK Axis Jihlava#82#15292CZEM23.M 30-392.00:30:09.62+00:08:49.08Detail
37. Dvořáček TomášOSP Hodonín#13#15133CZEM24.NeoprenM6.00:30:11.01+00:08:50.47Detail
38. Mífek ZdeněkOSP Hodonín#41#15161CZEM25.Dorostenci 16-174.00:30:12.62+00:08:52.08Detail
39. Mífek ŠtěpánOSP Hodonín#40#15160CZEM26.Dorostenci 16-175.00:30:14.62+00:08:54.08Detail
40. Dvořáček PavelOSP Hodonín#12#15132CZEM27.M 40-494.00:30:15.40+00:08:54.86Detail
41. Tesařová NatáliePraha, Neptun Masters#87#15297CZEF14.Dorostenky 16-177.00:31:02.01+00:09:41.47Detail
42. Kokšálová MichaelaKilpi kome klub#27#15147CZEF15.NeoprenZ1.00:31:06.62+00:09:46.08Detail
43. Stach JanTJ Zentiva#62#15272CZEM28.M 50-594.00:31:08.50+00:09:47.96Detail
44. Brauner MichalPraha#8#15128CZEM29.M 30-393.00:31:11.62+00:09:51.08Detail
45. Jaz MarcinRNB Team Polanica-Zdrój#22#15142PolandM30.NeoprenM7.00:31:18.83+00:09:58.29Detail
46. Knotek JosefSCPAP#26#15146CZEM31.M 20-295.00:32:45.43+00:11:24.89Detail
47. Krátká KateřinaSKS#79#15289CZEF16.Dorostenky 16-178.00:32:46.76+00:11:26.22Detail
48. Králíková AlžbětaOSP Hodonín#81#15291CZEF17.Dorostenky 16-179.00:32:52.62+00:11:32.08Detail
49. Sedláček Roman#74#15284CZEM32.M 50-595.00:33:48.10+00:12:27.56Detail
50. Ryzner JanPřelouč#56#15176CZEM33.M 60p1.00:33:58.62+00:12:38.08Detail
51. Bača Jan#77#15287CZEM34.M 40-495.00:34:00.81+00:12:40.27Detail
52. Řezníčková JanaSCPAP#58#15178CZEF18.F 40-493.00:34:01.73+00:12:41.19Detail
53. Macourková SávaEtriatlon Team #38#15158CZEF19.F 40-494.00:34:03.35+00:12:42.81Detail
54. Pechová MarkétaPKLBC#78#15288CZEF20.F 40-495.00:34:10.82+00:12:50.28Detail
55. Kučera AdamLužec Nad Vltavou#33#15153CZEM35.M 20-296.00:34:14.63+00:12:54.09Detail
56. Navrátilová AnastázieOSP Hodonín#49#15169CZEF21.Dorostenky 16-1710.00:34:15.62+00:12:55.08Detail
57. Kubec KarelTrutnov #32#15152CZEM36.NeoprenM8.00:34:17.51+00:12:56.97Detail
58. Jelínek DušanPraha 8 - Dolní Chabry#24#15144CZEM37.NeoprenM9.00:34:37.34+00:13:16.80Detail
59. Šidlová ZdeňkaPK Havířov#67#15277CZEF22.F 50-591.00:34:41.62+00:13:21.08Detail
60. Reisskup BarbaraPK Havířov#55#15175CZEF23.F 50-592.00:35:45.34+00:14:24.80Detail
61. Ryzner MiroslavOpatovice nad Labem#57#15177CZEM38.M 60p2.00:35:53.05+00:14:32.51Detail
62. Kalina LukášJihlava JPK AXIS#83#15293CZEM39.M 40-496.00:36:00.18+00:14:39.64Detail
63. Čurajová MartinaPK Havířov#9#15129CZEF24.Dorostenky 16-1711.00:36:01.62+00:14:41.08Detail
64. Mitrengová EliškaPK Havířov#46#15166CZEF25.Juniorky 18-193.00:36:02.17+00:14:41.63Detail
65. Friedl RadekPlaváček Radeček#17#15137CZEM40.NeoprenM10.00:36:04.62+00:14:44.08Detail
66. Vodáková TerezaOSP Hodonín#71#15281CZEF26.Dorostenky 16-1712.00:36:16.62+00:14:56.08Detail
67. Mudruňka Radek#47#15167CZEM41.NeoprenM11.00:36:18.03+00:14:57.49Detail
68. Mífková ZdeňkaOSP Hodonín#42#15162CZEF27.F 40-496.00:36:48.62+00:15:28.08Detail
69. Obadalová BarboraOSP Hodonín#51#15171CZEF28.Dorostenky 16-1713.00:36:49.62+00:15:29.08Detail
70. Kusáková SofieOSP Hodonín#35#15155CZEF29.Dorostenky 16-1714.00:36:50.50+00:15:29.96Detail
71. Mífek MiroslavOSP Hodonín#39#15159CZEM42.M 40-497.00:37:04.62+00:15:44.08Detail
72. Knotek JanSCPAP#25#15145CZEM43.M 20-297.00:37:06.62+00:15:46.08Detail
73. Schimmerle LenkaOSP Hodonín#59#15179CZEF30.F 40-497.00:37:13.41+00:15:52.87Detail
74. Šaňková AdélaOSP Hodonín#64#15274CZEF31.Dorostenky 16-1715.00:37:43.04+00:16:22.50Detail
75. Dašek MilanPraha#10#15130CZEM44.NeoprenM12.00:38:04.00+00:16:43.46Detail
76. Ondrušová MarieOSP Hodonín#52#15172CZEF32.F 30-391.00:38:32.04+00:17:11.50Detail
77. Šidlová MariePK Havířov#66#15276CZEF33.F 20-294.00:40:51.59+00:19:31.05Detail
78. Svobodová AndreaJPK Axis, Jihlava#84#15294CZEF34.F 20-295.00:40:53.82+00:19:33.28Detail
79. Jeřábek MichalBohemians Praha#91#15268CZEM45.M 40-498.00:41:12.79+00:19:52.25Detail
80. Kurjanová PetraPK Havířov#34#15154CZEF35.F 50-593.00:43:00.62+00:21:40.08Detail
81. Michalk MichaelMOG Dresden#43#15163GERM46.M 50-596.00:43:01.70+00:21:41.16Detail
82. Glaubauf AlešTriatlon Slaný#19#15139CZEM47.NeoprenM13.00:43:27.13+00:22:06.59Detail
83. Sklenář FilipPraha#60#15180CZEM48.NeoprenM14.00:43:45.49+00:22:24.95Detail
84. Elsner Ben Prague #15#15135CZEM49.M 60p3.00:44:43.09+00:23:22.55Detail
85. Vlach JanSPCH#70#15280CZEM50.M 50-597.00:45:00.52+00:23:39.98Detail
86. Bojceňuk MichalPK Havířov#6#15126CZEM51.M 40-499.00:45:40.62+00:24:20.08Detail
87. Kotrba Štěpán#28#15148CZEM52.M 20-298.00:46:08.28+00:24:47.74Detail
88. Bojceňuková RadkaPK Havířov#7#15127CZEF36.F 40-498.00:47:47.62+00:26:27.08Detail
89. Demlová Alena ČOUPR #11#15131CZEF37.F 50-594.00:48:54.62+00:27:34.08Detail
90. Pučelíková Nela#54#15174CZEF38.NeoprenZ2.00:51:26.66+00:30:06.12Detail
91. Zemanek PavelPraha#73#15283CZEM53.M 40-4910.00:55:05.68+00:33:45.14Detail
92. Friedlová KláraPlaváček Radeček#18#15138CZEF39.NeoprenZ3.00:59:03.62+00:37:43.08Detail
93. Nádherová HanaHradec Králové#48#15168CZEF40.F 50-595.01:06:49.05+00:45:28.51Detail
Slezák JakubOSP Hodonín#61#15271CZEMJunioři 18-19Detail
DNS Novotná MirkaSOHK#50#15170CZEFF 50-59Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz