Oficiální Výsledková listina Czechman
4. 6. 2022

CZECHMAN Triatlon

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Křivánková SimonaRocktechnik triatlon#601#25201CZEF 35-391.04:21:39.2500:29:11.6400:01:27.7202:21:27.7800:01:40.7701:27:51.32Detail
2. Kotopulu HelenaTitan trilife#602#25202CZEF 40-441.04:31:00.68+00:09:21.4200:30:59.3900:02:43.5602:30:12.6400:01:37.4301:25:27.65Detail
3. Kolarova HanaTriathlon Team Tábor#603#25203CZEF 30-341.04:31:45.69+00:10:06.4300:25:44.7000:01:27.9102:24:51.2600:01:43.4001:37:58.40Detail
4. Rakytova TatianaPRAHA 5#650#25250CZEF 30-342.04:44:17.91+00:22:38.6500:26:30.6300:02:34.6402:37:33.2000:01:38.3901:36:01.03Detail
5. Lottmann AnnaPraha#649#25249CZEF 30-343.04:46:15.33+00:24:36.0700:32:55.8900:02:23.8702:33:05.8600:01:41.1001:36:08.59Detail
6. Pičmanová ZuzanaTCV Jindřichův Hradec#664#25264CZEF 18-241.04:47:46.00+00:26:06.7400:27:48.9700:02:48.9602:42:36.7600:02:01.9501:32:29.33Detail
7. Benčová RenátaTTK Slavia VŠ Plzeň#604#25204CZEF 45-491.04:57:21.77+00:35:42.5100:31:57.8300:02:39.1702:33:57.3900:02:02.6401:46:44.73Detail
8. Krátká LucieArtSport#605#25205CZEF 40-442.04:57:58.91+00:36:19.6500:31:52.5400:02:12.8402:40:49.6000:01:45.4901:41:18.42Detail
9. Miluničová RitaKokovice (okres Kladno)#620#25220CZEF 45-492.05:02:40.98+00:41:01.7200:38:27.6500:02:53.8602:36:51.2900:02:01.4301:42:26.74Detail
10. Koubková JanaSK TRI Cyklochlubna#662#25262CZEF 18-242.05:03:56.15+00:42:16.8900:26:26.8900:02:35.0302:50:50.1000:02:10.9801:41:53.13Detail
11. Teclová Adéla #665#25265CZEF 18-243.05:05:00.96+00:43:21.7000:36:49.3900:03:00.6902:41:12.3900:01:24.6001:42:33.87Detail
12. Kapasna Barbora Imperium#648#25248SVKF 30-344.05:05:38.91+00:43:59.6500:29:26.1600:02:42.1502:44:39.0100:02:23.3001:46:28.27Detail
13. Hejlová Karolína2BWINNER TEAM#654#25254CZEF 25-291.05:07:35.99+00:45:56.7300:32:53.1400:02:55.7802:52:39.1400:01:40.4801:37:27.43Detail
14. Makovska KarolinaCZECHMAN Team#607#25207CZEF 30-345.05:07:52.19+00:46:12.9300:33:19.3100:02:33.3202:40:39.3200:01:59.4101:49:20.81Detail
15. Štefaničová HanaPříbram IV#624#25224CZEF 45-493.05:09:16.73+00:47:37.4700:38:58.0700:03:50.0402:44:38.1000:02:28.9201:39:21.58Detail
16. Fialová LucieSlavkov u Bna#629#25229CZEF 40-443.05:13:34.51+00:51:55.2500:38:10.7900:03:09.3402:44:24.7500:02:47.4401:45:02.17Detail
17. Štarmanová LucieKalda Team#652#22252CZEF 30-346.05:14:36.53+00:52:57.2700:36:13.4000:03:02.6102:43:09.2100:02:16.1501:49:55.13Detail
18. Šimková BarboraBeTRI#660#22260CZEF 25-292.05:14:50.86+00:53:11.6000:31:58.5000:03:00.3402:44:56.9300:02:18.9001:52:36.18Detail
19. Josefová Dominika #655#25255CZEF 25-293.05:18:16.41+00:56:37.1500:26:42.0100:01:54.9202:48:11.2100:02:30.9301:58:57.32Detail
20. Stolarcikova Julie SandraUSK Akademik #608#25208CZEF 40-444.05:18:45.10+00:57:05.8400:36:11.9200:02:52.6602:45:02.3100:02:30.7701:52:07.41Detail
21. Klajmonová Veronika Černošice#633#25233CZEF 40-445.05:32:49.28+01:11:10.0200:33:34.4800:04:40.1302:54:53.8900:03:03.8501:56:36.91Detail
22. Soukupová Barbora#667#25267CZEF 35-392.05:33:52.55+01:12:13.2900:38:36.1200:02:47.1802:54:55.1000:02:31.0901:55:03.05Detail
23. Skalková KarolínaTriatlon klub Hranice - ROCKTECHNIK TRIATLON#651#22251CZEF 30-347.05:37:16.91+01:15:37.6500:41:03.1600:04:18.0103:10:59.9800:02:50.7001:38:05.04Detail
24. Švarcová LucieAD Team#645#25245CZEF 35-393.05:38:32.78+01:16:53.5200:42:27.8700:02:59.5402:57:48.7400:02:17.3001:52:59.31Detail
25. Mojdlová ZuzanaVrané nad Vltavou#621#25221CZEF 45-494.05:39:01.79+01:17:22.5300:37:03.6800:03:25.4602:55:00.3900:03:02.0702:00:30.16Detail
26. Honzíková LucieFrýdek-Místek#631#25231CZEF 40-446.05:39:26.93+01:17:47.6700:42:32.1200:04:57.8302:54:46.3300:03:09.2201:54:01.42Detail
27. Lenemayer JanaLiv Cycling#641#25241CZEF 35-394.05:41:26.59+01:19:47.3300:37:58.3700:02:57.1003:05:43.7800:03:08.5201:51:38.80Detail
28. Zemankova IvaBrno#627#25227CZEF 45-495.05:42:09.02+01:20:29.7600:39:06.8000:05:10.5302:57:48.6000:02:39.9701:57:23.10Detail
29. Beránková LibušeTeplice#612#25212CZEF 45-496.05:42:15.42+01:20:36.1600:38:51.0800:03:33.0602:53:45.7800:03:00.9402:03:04.54Detail
30. Janovská LindaPříbram#632#25232CZEF 40-447.05:42:50.50+01:21:11.2400:34:15.6700:04:48.1803:02:14.9100:04:12.6101:57:19.11Detail
31. Hledíková BarboraKOVAZ#638#25238CZEF 35-395.05:44:52.93+01:23:13.6700:41:02.2400:03:18.3302:58:57.4000:02:36.8901:58:58.05Detail
32. Ludvíková Lenka#619#25219CZEF 45-497.05:46:42.75+01:25:03.4900:42:32.7400:03:47.7402:58:36.2300:02:44.5601:59:01.45Detail
33. Faltýnková TerezaPřezletice#637#25237CZEF 35-396.05:48:42.44+01:27:03.1800:42:25.8000:03:29.7702:50:28.8100:03:14.0502:09:03.99Detail
34. Hyláková DanaVyškov#609#25209CZEF 60-641.05:49:44.15+01:28:04.8900:38:02.9100:02:30.0803:13:50.1100:01:59.4701:53:21.54Detail
35. Šindlerová MagdalenaHradec Králové#635#25235CZEF 40-448.05:50:05.73+01:28:26.4700:32:17.4500:04:25.2403:06:39.7600:05:46.7602:00:56.49Detail
36. Krizova KarolinaSGS Unterwassergruppe#656#25256GERF 25-294.05:52:20.36+01:30:41.1000:41:35.6700:04:46.8002:54:35.5400:02:38.7102:08:43.62Detail
37. Musilová BarboraČeské Budějovice#657#25257CZEF 25-295.05:53:48.03+01:32:08.7700:43:23.3500:03:51.4703:00:04.5400:03:56.8702:02:31.79Detail
38. Budínová Jana2BWinner#613#25213CZEF 45-498.05:57:12.21+01:35:32.9500:42:39.8700:03:47.4903:11:05.5400:04:29.2001:55:10.09Detail
39. Dočkálková MartinaDobříš#615#25215CZEF 45-499.05:57:24.49+01:35:45.2300:42:43.8700:03:25.1403:03:44.0300:02:46.7402:04:44.69Detail
40. Doležalová ZoraSport&Races#647#25247CZEF 30-348.05:59:38.51+01:37:59.2500:46:42.6900:04:15.9603:10:28.2000:04:00.9501:54:10.70Detail
41. Pešová PetraNový Jičín#634#25234CZEF 40-449.06:00:13.65+01:38:34.3900:47:26.9700:04:25.3303:04:14.2300:03:02.6002:01:04.51Detail
42. Páleníková BarboraBlažovice#663#25263CZEF 18-244.06:01:36.52+01:39:57.2600:34:30.9200:02:59.5803:11:38.6600:02:54.4702:09:32.87Detail
43. Fejfárková Pavla#653#25253CZEF 25-296.06:01:37.84+01:39:58.5800:39:13.7000:04:08.2203:04:20.2500:05:11.8302:08:43.82Detail
44. Opletalová Jana#611#25211CZEF 50-541.06:02:23.48+01:40:44.2200:44:37.6900:03:45.0303:05:56.3500:04:14.4102:03:49.98Detail
45. Otáhalová EvaPrague#643#25243CZEF 35-397.06:05:12.55+01:43:33.2900:46:37.1600:04:38.1103:22:34.3200:03:03.4301:48:19.51Detail
46. Vavrochová JaroslavaPraha#625#25225CZEF 45-4910.06:06:34.80+01:44:55.5400:42:02.6600:04:23.1802:56:35.6300:03:11.3902:20:21.92Detail
47. Tauchmanová Michaela#661#25261CZEF 25-297.06:08:34.71+01:46:55.4500:39:21.8900:03:56.5503:08:36.7100:02:12.7102:14:26.83Detail
48. Gloux OliviaPrague#630#25230FRAF 40-4410.06:13:16.51+01:51:37.2500:38:40.3400:05:23.4703:26:56.9700:04:49.0801:57:26.64Detail
49. Odstrčilová RenátaBrno#610#25210CZEF 55-591.06:18:06.16+01:56:26.9000:44:36.6000:06:18.2303:13:21.2700:08:13.7602:05:36.28Detail
50. Dundáčková ZuzanaTriathlon Team Chrudim#628#25228CZEF 40-4411.06:18:15.35+01:56:36.0900:40:48.5600:04:06.6203:19:37.0600:03:38.7702:10:04.32Detail
51. Slezakova Janahejvys intimmate team #644#25244CZEF 35-398.06:18:27.17+01:56:47.9100:46:36.9300:05:24.9203:08:02.1900:03:27.3202:14:55.79Detail
52. Polecová SabinaTriatlon Slaný#659#25259CZEF 25-298.06:21:39.16+01:59:59.9000:42:44.9000:02:50.8703:09:10.5100:03:11.7202:23:41.14Detail
53. Vytasilová Andrea#626#25226CZEF 45-4911.06:24:37.83+02:02:58.5700:44:26.7400:04:48.2303:25:40.1000:06:12.4202:03:30.32Detail
54. Janíková DagmarBrno#617#25217CZEF 45-4912.06:30:28.43+02:08:49.1700:45:00.4100:04:37.6403:16:20.7900:04:32.3102:19:57.25Detail
55. Pagáčová IrenaTitan Trilife#623#25223CZEF 45-4913.06:36:14.58+02:14:35.3200:43:10.7700:05:00.5003:18:39.2300:03:34.2202:25:49.85Detail
56. Hanakova TamaraBrno#616#25216CZEF 45-4914.06:36:43.91+02:15:04.6500:45:44.6200:06:52.3803:19:36.2100:06:21.5202:18:09.15Detail
57. Holanová MartinaTTC Postřelná#639#25239CZEF 35-399.06:38:22.68+02:16:43.4200:47:04.8500:05:03.0003:35:00.8900:03:33.3002:07:40.62Detail
58. Černá Petra3D Fitness Race Team #614#25214CZEF 45-4915.06:40:43.12+02:19:03.8600:48:06.8800:06:15.6803:26:04.8200:05:26.1202:14:49.60Detail
59. Muzikova IngridPardubice#622#25222CZEF 45-4916.06:41:39.83+02:20:00.5700:51:05.7300:04:51.4903:16:05.1000:03:13.0202:26:24.48Detail
60. Krizova RadkaSGS Unterwassergruppe#618#25218GERF 45-4917.06:48:11.24+02:26:31.9800:46:10.5100:07:04.8303:17:26.8100:05:41.1902:31:47.88Detail
61. Němcová DádynkaMariánské lázně#658#25258CZEF 25-299.06:53:27.52+02:31:48.2600:55:03.4700:04:23.2403:16:39.6500:03:25.0102:33:56.13Detail
62. Kuklová KvětaBáječné ženy v běhu#640#25240CZEF 35-3910.07:13:31.20+02:51:51.9400:50:59.9600:04:29.7603:31:45.2500:04:53.6102:41:22.61Detail
DNF Tvrdá Markétalb-training#606#25206CZEF 45-4900:33:36.1900:03:21.0102:41:25.2800:02:04.60Detail
DNF Opolecká PavlaPraha#642#25242CZEF 35-3900:40:41.1900:03:52.2602:56:09.2400:03:30.59Detail
DNF Punčochářová Dita#666#25266CZEF 45-4900:39:39.1600:02:24.2102:42:35.0900:02:41.98Detail
DNF Blašková Alina#646#25246SVKF 30-3400:26:54.1500:04:02.91Detail
DNS Valčíková Šárka Mizuno#636#25236CZEF 40-44Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz