Oficiální Výsledková listina Czechman
4. 6. 2022

CZECHMAN Triatlon Kategorie M 30-34

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipZeměOficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Langhammer JakubCSG TRI TEAM#7#22007CZEM1.03:53:44.6000:25:18.2000:01:22.5502:10:59.5000:01:31.8401:14:32.50Detail
2. Řenč TomášTriatlon Slaný#5#22005CZEM2.03:54:10.02+00:00:25.4100:24:17.0000:01:34.1802:11:48.3100:01:28.1001:15:02.42Detail
3. Mirossay MatúšTeam Sportakus#455#23155SVKM8.04:09:49.66+00:16:05.0500:29:31.7800:01:47.1602:13:54.0700:01:27.2301:23:09.39Detail
4. Holesa PatrikRajec#18#22018SVKM10.04:11:40.66+00:17:56.0500:28:33.0200:02:13.8702:14:04.2800:01:41.1601:25:08.31Detail
5. Kučírek TomášOMT Pardubice#19#22019CZEM11.04:13:40.50+00:19:55.8900:29:26.6100:02:27.0802:19:58.2500:01:57.6401:19:50.90Detail
6. Veselý PetrGlassman TT Teplice#6#22006CZEM13.04:15:02.64+00:21:18.0300:25:20.3000:01:32.6002:22:11.6400:01:25.9601:24:32.11Detail
7. Vaš David#tymdejvid #485#23185CZEM15.04:16:02.79+00:22:18.1800:28:35.8100:01:55.7202:21:42.3400:01:38.0801:22:10.81Detail
8. Pešek PavelLitomyšl#465#23165CZEM18.04:18:44.67+00:25:00.0600:29:41.4300:01:34.8202:23:30.6200:01:56.5501:22:01.23Detail
9. Odstrcil Lukas#462#23162CZEM24.04:23:02.38+00:29:17.7700:29:39.9500:04:00.7602:15:57.6000:02:42.6701:30:41.37Detail
10. Demeter RadovanPraha#426#23126CZEM26.04:23:21.42+00:29:36.8100:30:07.8800:01:53.0402:22:12.8000:01:46.5001:27:21.17Detail
11. Zeman DavidKSM Hrádek#492#23192CZEM27.04:24:29.84+00:30:45.2300:32:28.0000:02:30.9302:19:58.1000:02:15.4801:27:17.31Detail
12. Budaj Róbert TTDK#423#23123SVKM29.04:24:38.76+00:30:54.1500:29:22.7400:01:53.6802:20:04.5600:02:23.0401:30:54.73Detail
13. Eremka LiborHumpolec#431#23131CZEM33.04:26:31.68+00:32:47.0700:35:43.9900:03:17.8402:22:31.7800:01:53.4801:23:04.58Detail
14. Suchý PetrJL TRI COACHING#473#23173CZEM45.04:32:18.18+00:38:33.5700:30:09.2900:02:04.6702:20:59.4300:01:55.3601:37:09.41Detail
15. Goj RadimTT LOKO Beroun#434#23134CZEM47.04:33:36.04+00:39:51.4300:35:06.7000:03:47.1402:22:38.8200:02:02.1001:30:01.26Detail
16. Šubrt DavidTT LOKO Beroun#474#23174CZEM48.04:33:43.18+00:39:58.5700:31:40.7700:02:31.9002:25:51.2000:01:36.0801:32:03.21Detail
17. Kostan TomasTriatlon Team Zilina#450#23150SVKM63.04:38:04.98+00:44:20.3700:29:22.4800:02:08.5902:26:45.2500:02:01.6301:37:47.01Detail
18. Nosek LukášVelká Dobrá#460#23160CZEM64.04:38:14.19+00:44:29.5800:26:31.6500:02:24.3202:30:14.3100:02:11.0701:36:52.83Detail
19. Hájek MiroslavRajec#435#23299SVKM67.04:39:40.24+00:45:55.6300:32:32.0900:03:02.9502:24:20.9900:02:07.4301:37:36.76Detail
20. Sálus Jan#469#23169CZEM81.04:43:11.85+00:49:27.2400:36:14.4700:02:39.9002:26:25.7300:01:45.9901:36:05.74Detail
21. Bures MartinSGS Unterwassergruppe#424#23124GERM82.04:43:25.75+00:49:41.1400:31:03.9100:03:19.3502:31:31.0800:03:39.6301:33:51.75Detail
22. Tejkal ŠimonCSG Tri Team#475#23175CZEM87.04:45:23.80+00:51:39.1900:36:20.6700:02:58.1502:26:43.0600:02:19.7701:37:02.14Detail
23. Stára FrantišekCSG TRI TEAM#472#23172CZEM95.04:47:16.51+00:53:31.9000:34:51.8900:02:49.5502:34:44.6000:02:03.4801:32:46.97Detail
24. Melsa MartinPrimecoaching.ch#454#23154SUIM98.04:47:32.10+00:53:47.4900:29:14.9700:03:24.3702:31:20.4900:02:42.3001:40:49.95Detail
25. Kapasny JurajImperium#446#23146SVKM103.04:48:03.48+00:54:18.8700:36:44.3900:03:16.9802:34:15.6500:01:47.7101:31:58.72Detail
26. Prštický MichalHostivice#468#23168CZEM114.04:50:13.77+00:56:29.1600:26:48.8200:03:03.8702:34:26.4400:02:22.7101:43:31.91Detail
27. Müller OndřejKlub sport. plavání Pardubice#457#23157CZEM117.04:51:20.82+00:57:36.2100:32:15.8200:02:43.5802:34:38.9500:01:46.0101:39:56.44Detail
28. Mužátko PavelKalda team#458#23158CZEM119.04:52:06.41+00:58:21.8000:31:15.2700:03:08.9902:34:38.0000:02:03.8601:41:00.26Detail
29. Walter JanTri-Ski Horní Počernice#490#23190CZEM126.04:53:20.83+00:59:36.2200:30:24.5600:02:00.5302:36:45.6200:02:04.1701:42:05.93Detail
30. Horák JanPlzeň#437#23137CZEM132.04:54:42.57+01:00:57.9600:29:49.8600:02:49.4902:34:49.5300:02:02.7901:45:10.87Detail
31. Kolomičenko JakubTTT#449#23149CZEM138.04:55:44.27+01:01:59.6600:34:11.3900:02:44.2502:31:42.8000:02:02.9001:45:02.90Detail
32. Zmeškal OndřejJeden na jednoho, z.s.#494#23194CZEM142.04:57:00.30+01:03:15.6900:36:49.7200:02:11.6402:24:03.5300:02:47.8301:51:07.56Detail
33. Valusiak FilipUtah Berlin Scenario#483#23183GERM148.04:57:47.28+01:04:02.6700:42:42.4500:03:40.9902:38:18.0200:02:52.3101:30:13.49Detail
34. Kudrna AlešOCR Hunters#452#23152CZEM155.04:58:36.75+01:04:52.1400:33:43.2600:02:50.6302:43:11.8800:02:29.3501:36:21.60Detail
35. Mrázek PetrOstrava#456#23156CZEM170.05:02:01.39+01:08:16.7800:36:01.7100:02:15.5802:37:37.2500:01:47.1801:44:19.65Detail
36. EGERT MICHALPraha 9#430#23130CZEM185.05:05:36.59+01:11:51.9800:36:07.4700:02:59.4402:46:55.3200:02:21.6301:37:12.71Detail
37. Chobotský David#443#23143CZEM192.05:06:52.07+01:13:07.4600:36:19.3700:01:54.3202:39:02.6200:01:46.8201:47:48.93Detail
38. Pekrt TomášKrálovské Vinohrady#464#23164CZEM196.05:07:57.46+01:14:12.8500:39:44.2500:05:45.9102:50:04.4800:03:52.3301:28:30.47Detail
39. Ulman MartinBar, který neexistuje#481#23181CZEM197.05:07:58.98+01:14:14.3700:37:28.5400:04:19.3702:42:33.4200:02:38.6501:40:58.98Detail
40. Zajíc ŠimonJinočany#491#23191CZEM200.05:09:37.21+01:15:52.6000:32:44.1400:02:39.7102:48:21.4300:02:48.8401:43:03.07Detail
41. Voráč MichalBejking team#489#23189CZEM213.05:12:39.68+01:18:55.0700:35:49.6300:04:24.2402:44:56.6300:02:16.7801:45:12.38Detail
42. Canal PrielPrague#425#23125CZEM223.05:14:09.62+01:20:25.0100:33:10.0600:03:52.0102:54:14.6300:02:24.7901:40:28.10Detail
43. Horník OndraBrno#438#23138CZEM240.05:17:08.07+01:23:23.4600:32:45.1000:06:42.6902:43:28.2300:02:26.1801:51:45.86Detail
44. Fidrmuc LadislavPraha 4#432#23132CZEM243.05:17:23.59+01:23:38.9800:36:53.4600:04:02.6302:40:55.3600:02:12.2701:53:19.85Detail
45. Slavíček Petr TriBike mtb academy #471#23171CZEM244.05:17:44.54+01:23:59.9300:37:55.8200:04:47.3902:33:00.8500:03:01.2901:58:59.15Detail
46. Husarcik FilipBerlin Utah Scenario#441#23141SVKM245.05:17:51.70+01:24:07.0900:38:15.9100:04:43.7702:30:32.6900:03:03.6502:01:15.67Detail
47. Tůma JiříBuštěhrad#480#23180CZEM251.05:18:20.44+01:24:35.8300:34:22.8600:03:07.1302:50:53.4500:02:01.8101:47:55.17Detail
48. Hebelka JanVícebojaři Blansko#436#23136CZEM257.05:19:33.82+01:25:49.2100:36:24.2500:03:21.7402:42:37.7000:02:59.4901:54:10.60Detail
49. Toman JiříKOK#477#23177CZEM258.05:20:15.38+01:26:30.7700:38:24.6600:04:25.8202:50:05.6000:03:31.8901:43:47.39Detail
50. Johnston EuanUtah Berlin Scenario #445#23145GBRM266.05:22:26.31+01:28:41.7000:31:09.5800:05:09.6302:47:39.0000:02:43.2101:55:44.88Detail
51. Triska Martin#479#23179CZEM267.05:22:33.04+01:28:48.4300:38:17.4300:04:49.3902:40:12.6900:02:24.9801:56:48.53Detail
52. Diviš MilanBříství #427#23127CZEM270.05:23:05.55+01:29:20.9400:39:31.8600:02:59.3202:48:22.3600:02:20.0001:49:51.98Detail
53. Glaubauf AlešTriatlon Slaný#433#23133CZEM287.05:27:30.64+01:33:46.0300:40:50.8900:02:16.9202:46:21.5600:02:33.1401:55:28.10Detail
54. Kmeť JakubImperium#447#23147CZEM289.05:27:55.57+01:34:10.9600:31:22.4400:03:17.6302:48:24.9700:02:03.2102:02:47.29Detail
55. Veselský PavelRovný#487#23187CZEM305.05:31:35.77+01:37:51.1600:39:16.3300:03:54.3803:01:08.7800:02:30.4501:44:45.81Detail
56. Vardan MartinBen#484#23184CZEM308.05:32:04.89+01:38:20.2800:41:20.0000:02:07.0903:00:16.0500:03:33.9801:44:47.75Detail
57. Isaiev DmytroMladá Boleslav#444#23144CZEM312.05:33:30.54+01:39:45.9300:45:09.9900:03:41.8202:43:29.5300:03:16.8201:57:52.36Detail
58. Tilcer DanielTJ Slávie Chomutov#476#23176CZEM316.05:34:33.41+01:40:48.8000:33:18.2600:03:49.4002:49:49.4900:03:01.4602:04:34.77Detail
59. Novák Vojtěch Tri Mušketýři#461#23161CZEM325.05:37:20.20+01:43:35.5900:40:03.0500:03:34.3002:48:44.2500:03:14.0302:01:44.55Detail
60. Lysoň JakubCrossfit MadMan#453#23153CZEM332.05:38:14.97+01:44:30.3600:40:23.5300:06:07.2802:52:17.3400:04:05.1200:01:45.78Detail
61. Slabotinský FilipKřenovice#470#23170CZEM333.05:38:31.35+01:44:46.7400:43:54.4500:03:00.7102:54:56.8900:03:12.8601:53:26.42Detail
62. Husarcik Marek#442#23142SVKM339.05:42:05.53+01:48:20.9200:42:45.1700:04:21.5602:52:19.9000:02:48.3701:59:50.52Detail
63. Hovorka MartinTeplice (okres Teplice)#439#23139CZEM344.05:43:39.39+01:49:54.7800:38:40.5100:05:31.7602:58:59.5900:04:25.6501:56:01.85Detail
64. Pejcl MartinSokolov#463#23163CZEM364.05:49:58.10+01:56:13.4900:37:45.5500:04:50.1703:07:41.5200:03:53.5801:55:47.26Detail
65. Tran TomasUtah Berlin Scenario#478#23178CZEM376.05:54:31.52+02:00:46.9100:43:11.0700:03:58.2702:53:45.9600:03:31.4402:10:04.76Detail
66. Včelák Matěj#486#23186CZEM379.05:54:56.62+02:01:12.0100:45:07.9800:03:45.9202:53:09.7800:03:50.1302:09:02.80Detail
67. Koleszár JanKILPI KOME KLUB #533#23233CZEM388.05:57:27.05+02:03:42.4400:42:28.5700:04:37.3003:08:07.8900:02:53.2101:59:20.05Detail
68. Dostál MartinKonice#428#23128CZEM399.06:01:20.67+02:07:36.0600:43:05.4800:05:02.9203:07:17.6800:02:56.5302:02:58.03Detail
69. Pinďák ŠtefanSokol Křtiny#466#23166CZEM414.06:09:25.00+02:15:40.3900:38:57.3700:10:09.9703:14:49.3200:08:11.0901:57:17.24Detail
70. Dvořáček RadekBe Fit Academy#429#23129CZEM433.06:21:47.16+02:28:02.5500:45:00.7000:05:10.0303:14:13.2600:04:49.7602:12:33.39Detail
71. Mužík Marek#459#23159CZEM447.06:29:49.12+02:36:04.5100:46:03.3400:08:00.5603:15:12.5600:06:08.2002:14:24.43Detail
DNF Válek Jiří Tlustokožec #482#23182CZEM00:39:05.3800:04:34.9402:47:00.1100:03:00.63Detail
DNF Kozák OndřejVysoké Mýto#451#23151CZEM00:38:06.2500:02:45.06Detail
DNF Zoubek PetrMilovice nad Labem#495#23195CZEM00:49:17.8600:04:59.56Detail
DNS Vyhnánek Jan2BWINNER TEAM#10#22010CZEMDetail
DNS Husár ĽubošPoprad#440#23140SVKMDetail
DNS Zeman LukášRoad2Kona#493#23193CZEMDetail
DNS Prada Stanislav#467#23167SVKMDetail
DNS Kolmistr Jakub2bewinner#448#23148CZEMDetail
DNS Volejník MichalLb training#488#23188CZEMDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz