Oficiální Výsledková listina Czechman
4. 6. 2022

CZECHMAN Triatlon Kategorie M 50-54

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipZeměOficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Svoboda MarekHustopeče#15#23015CZEM19.04:19:20.6600:29:41.7500:02:16.6302:19:30.5100:01:53.8201:25:57.93Detail
2. Stádník DanielTJ Bižu Jablonec#110#22110CZEM30.04:24:59.74+00:05:39.0700:33:44.7200:01:52.2902:24:09.4700:01:52.1801:23:21.06Detail
3. Míl PetrTriatlon Team Opava#92#22092CZEM60.04:37:38.88+00:18:18.2100:38:15.6100:02:49.6702:21:37.1300:02:07.7601:32:48.69Detail
4. Mikula MiroslavIron Stars Beroun#91#22091CZEM72.04:41:38.34+00:22:17.6700:38:30.7800:03:31.5902:27:58.1500:02:41.9701:28:55.83Detail
5. Langšádl JanKerberos#85#22085CZEM78.04:42:38.21+00:23:17.5400:32:57.2800:03:07.5202:26:47.4300:02:26.5501:37:19.41Detail
6. Kadidlo JiříMoravská Třebová#74#22074CZEM83.04:43:44.27+00:24:23.6000:38:23.7600:03:22.9302:29:58.6600:02:01.6301:29:57.27Detail
7. Pazdera MiroslavZapro team#99#22099CZEM97.04:47:31.40+00:28:10.7300:36:44.1800:02:15.2502:29:48.6600:02:05.2201:36:38.07Detail
8. Mrkvička RobertHavlíčkův Brod Highland#94#22094CZEM128.04:54:01.40+00:34:40.7300:36:00.0000:03:08.6402:34:26.7800:02:57.0501:37:28.91Detail
9. Vaníček LiborROAD2KONA#121#22121CZEM129.04:54:24.43+00:35:03.7600:35:14.1600:03:38.4402:36:40.7600:02:13.6001:36:37.44Detail
10. Didov DanielPraha#61#22061CZEM144.04:57:15.64+00:37:54.9700:33:48.5900:04:40.8202:37:55.5000:03:52.4201:36:58.29Detail
11. Matějovič MartinTriatlon Plzeň#90#22090CZEM145.04:57:19.15+00:37:58.4800:30:53.8500:02:26.6002:34:18.8600:02:25.0801:47:14.74Detail
12. Skála RadekJOSKATEL TEAM#109#22109CZEM150.04:57:57.24+00:38:36.5700:34:28.4800:02:39.5602:46:10.4700:02:44.3301:31:54.39Detail
13. Lácha Pavel Resolution Team#84#22084CZEM157.04:58:54.24+00:39:33.5700:33:10.0400:02:57.8102:32:09.9300:02:33.9201:48:02.52Detail
14. Koudelka Emerich#80#22080CZEM162.04:59:43.30+00:40:22.6300:35:26.9100:04:20.6702:32:28.9700:02:46.8001:44:39.92Detail
15. Strnad Tomáš3D Fitness Race Team#112#22112CZEM167.05:01:05.84+00:41:45.1700:36:27.7200:02:08.5202:29:28.6000:01:52.9601:51:08.03Detail
16. Prinz Jiří#102#22102CZEM176.05:03:50.48+00:44:29.8100:33:25.3000:02:40.2902:38:06.8600:02:16.5701:47:21.43Detail
17. Rejda JanOMT#105#22105CZEM177.05:03:57.04+00:44:36.3700:35:08.7000:02:40.8102:34:03.1400:01:45.8101:50:18.56Detail
18. David PavelNymburk#60#22060CZEM179.05:04:40.76+00:45:20.0900:39:40.4300:02:37.1702:35:11.9800:03:11.2301:43:59.93Detail
19. Kunz DanielHostivice#83#22083CZEM182.05:05:02.00+00:45:41.3300:32:48.9300:03:43.1002:28:55.4600:02:16.2301:57:18.25Detail
20. Mitterwald Martin#536#23236CZEM195.05:07:18.07+00:47:57.4000:40:58.6600:03:33.1402:37:50.7600:02:53.2301:42:02.25Detail
21. Bálek OldřichSkuteč#51#22051CZEM206.05:11:04.98+00:51:44.3100:39:53.1400:03:12.1802:32:15.6200:02:17.2201:53:26.79Detail
22. Scheling EugenŠK Oravaman#108#22108SVKM209.05:12:14.48+00:52:53.8100:31:51.0400:03:01.0302:29:34.3000:02:10.2502:05:37.84Detail
23. Toth VáclavKynšperk nad Ohří#118#22118CZEM218.05:13:21.67+00:54:01.0000:36:54.6500:06:15.4202:42:35.5200:05:16.0801:42:19.98Detail
24. Beer Werdan PavelMěšice#53#22053CZEM227.05:15:03.87+00:55:43.2000:36:38.4500:02:44.8602:38:55.3600:02:28.5401:54:16.64Detail
25. Kapr Michael NSTC#75#22075AUSM238.05:16:53.04+00:57:32.3700:29:21.6000:02:23.5702:37:22.8000:02:36.7802:05:08.27Detail
26. Pavlůsek PetrTatetanka#98#22098CZEM255.05:18:39.50+00:59:18.8300:34:46.1600:04:49.8502:40:38.0400:02:45.1301:55:40.31Detail
27. Rosenbaum MichalJesenice#106#22106CZEM256.05:18:47.07+00:59:26.4000:39:03.8500:03:26.4002:44:39.1100:04:11.6001:47:26.10Detail
28. Kriz PavelSGS Unterwassergruppe#82#22082GERM264.05:21:30.67+01:02:10.0000:32:56.8500:03:33.1602:40:15.5900:02:55.1902:01:49.87Detail
29. Procházka LuděkTT ASTRA Konopiště#103#22103CZEM269.05:22:49.91+01:03:29.2400:42:39.3100:03:38.8102:38:59.0600:02:32.8901:54:59.81Detail
30. Boček Jaroslav#56#22056CZEM271.05:23:12.53+01:03:51.8600:39:20.4200:03:45.4102:41:41.2700:02:55.5001:55:29.91Detail
31. Hrabec VladimirTriZorro#68#22068CZEM276.05:24:15.71+01:04:55.0400:33:53.1800:03:31.3702:53:06.4500:03:09.6501:50:35.02Detail
32. Stockner RadekSokol Citice#525#23225CZEM277.05:24:17.30+01:04:56.6300:38:29.1400:04:23.4102:52:49.4000:03:14.9701:45:20.36Detail
33. Horník JanSokol Pražské Předměstí#67#22067CZEM282.05:26:24.44+01:07:03.7700:37:30.2200:05:16.8702:40:28.6300:03:16.1201:59:52.58Detail
34. Valach Martin#119#22119CZEM283.05:26:32.49+01:07:11.8200:34:09.3500:03:15.8002:51:20.1200:02:59.4001:54:47.79Detail
35. Studený PavelSomich, Karlovy Vary#113#22113CZEM288.05:27:54.19+01:08:33.5200:33:15.6900:04:15.3102:45:39.9300:02:38.4102:02:04.83Detail
36. Dvořáček LadislavTT Astra Konopiště#527#23227CZEM294.05:28:55.62+01:09:34.9500:37:10.3700:04:32.4702:42:16.1800:03:10.6202:01:45.96Detail
37. Koudelka JanPraha#81#22081CZEM295.05:29:00.04+01:09:39.3700:38:27.5500:04:09.5902:40:57.6100:03:15.4202:02:09.85Detail
38. Varga MiroslavHighland sport#122#22122CZEM296.05:29:04.34+01:09:43.6700:37:11.1600:03:00.6902:47:47.6500:02:09.2601:58:55.56Detail
39. Philip JanJesenice#101#22101CZEM300.05:29:49.77+01:10:29.1000:36:42.6900:04:43.7902:42:06.2100:03:02.9502:03:14.10Detail
40. Kesner RadekKolín#76#22076CZEM302.05:30:05.85+01:10:45.1800:38:38.9200:04:07.9202:42:38.0000:03:04.6102:01:36.37Detail
41. Moravec MarianChoceň#93#22093CZEM303.05:30:34.39+01:11:13.7200:36:18.9800:04:13.5602:49:40.1800:03:30.9401:56:50.71Detail
42. Rädisch JindřichTeorie typu#104#22104CZEM313.05:33:42.21+01:14:21.5400:37:47.7800:03:10.0002:42:15.7700:03:12.4302:07:16.22Detail
43. Pavlišen AlexandrDrtič Bezděkov#97#22097CZEM320.05:35:56.00+01:16:35.3300:42:10.2900:03:18.1502:59:05.1600:02:48.5901:48:33.78Detail
44. Heger JiříOlomouc#66#22066CZEM322.05:36:07.98+01:16:47.3100:40:08.5600:05:09.4302:47:39.2500:04:25.8901:58:44.82Detail
45. Lhotsky MichalKovářství Souček tým Benátky#86#22086CZEM327.05:37:41.95+01:18:21.2800:38:50.0100:04:03.6602:38:00.2600:03:06.4202:13:41.58Detail
46. Man PetrJOSKATEL TRI TEAM#89#22089CZEM331.05:38:07.73+01:18:47.0600:38:16.7000:03:42.6602:58:42.7100:02:35.1901:54:50.46Detail
47. Šimůnek PetrSK Kola Víšek#114#22114CZEM334.05:39:25.46+01:20:04.7900:35:56.5100:05:10.3402:57:46.5900:04:44.2801:55:47.71Detail
48. Frana Pavel#64#22064CZEM335.05:40:08.63+01:20:47.9600:40:33.7400:03:45.3002:58:33.6000:02:50.7901:54:25.18Detail
49. Strakoš VilémSK Fuga#111#22111CZEM336.05:40:27.01+01:21:06.3400:36:29.6900:04:02.5902:47:32.1700:03:21.1902:09:01.36Detail
50. Vít RichardProstějov#123#22123CZEM361.05:48:58.60+01:29:37.9300:43:18.3300:05:32.3103:08:01.5700:03:04.4701:49:01.89Detail
51. Fojkes RadimKPM#63#22063CZEM369.05:51:31.48+01:32:10.8100:43:04.3200:05:03.9802:57:04.4500:03:00.4402:03:18.26Detail
52. Jary PetrPardubice#72#22072CZEM370.05:52:20.78+01:33:00.1100:36:31.0900:03:04.1102:52:44.6800:02:52.3002:17:08.58Detail
53. Novotný Jiří UNO Srch#95#22095CZEM386.05:56:17.27+01:36:56.6000:40:38.9000:04:32.8602:57:50.7100:04:05.5902:09:09.19Detail
54. Kolář JakubPraha#526#23226CZEM387.05:56:28.33+01:37:07.6600:39:27.2300:06:33.6303:01:26.6900:03:26.5802:05:34.17Detail
55. Čihák PavelHoroměřice#59#22059CZEM389.05:58:22.76+01:39:02.0900:44:49.9500:05:20.9702:53:22.7400:04:34.9502:10:14.13Detail
56. Běčák Zdeněk#52#22052CZEM392.05:59:10.91+01:39:50.2400:39:27.4100:05:22.4703:06:16.3500:05:28.9002:02:35.75Detail
57. Cihelka PavelRudná#58#22058CZEM398.06:00:39.12+01:41:18.4500:47:33.6700:05:02.5602:54:53.9700:03:23.3602:09:45.53Detail
58. Zatloukal TomášTri-MAX MORAVIANMAN Team Otrokovice#124#22124CZEM404.06:03:29.00+01:44:08.3300:30:27.6500:04:11.8003:11:42.8900:03:17.3002:13:49.33Detail
59. Švec Radomír ALBI Team Telč#116#22116CZEM409.06:06:42.25+01:47:21.5800:45:35.0600:06:35.1003:01:21.2100:03:40.2102:09:30.64Detail
60. Opletal Robert#96#22096CZEM415.06:10:47.84+01:51:27.1700:36:10.0000:06:23.1102:49:41.9200:05:24.0402:33:08.74Detail
61. Licek MartinSK OMT Pardubice#87#22087CZEM424.06:14:49.18+01:55:28.5100:39:09.0100:04:05.1102:53:55.7600:04:05.5702:33:33.71Detail
62. Havelka Robert #65#22065CZEM425.06:15:20.36+01:55:59.6900:34:38.5500:05:14.2103:13:45.7100:02:44.1702:18:57.69Detail
63. Bezstarosti Milan Kopřivnice #55#22055CZEM426.06:16:05.85+01:56:45.1800:44:04.1900:05:20.0702:53:35.3600:07:05.1402:26:01.06Detail
64. Jirásko LubomírSK SRCH#73#22073CZEM430.06:20:58.57+02:01:37.9000:39:58.4100:04:15.0703:00:29.4500:02:55.6002:33:20.03Detail
65. Dvořák TomášBoskovice#62#22062CZEM438.06:25:11.17+02:05:50.5000:31:38.7600:04:11.9402:51:49.6600:03:53.0602:53:37.72Detail
66. Končok MartinČeské Budějovice#78#22078CZEM439.06:25:42.11+02:06:21.4400:51:18.7300:04:32.1002:58:03.3300:02:59.2802:28:48.64Detail
67. Beňo RichardPardubice#54#22054CZEM449.06:36:13.61+02:16:52.9400:46:50.5800:11:30.7403:09:42.6800:06:40.9502:21:28.63Detail
68. Hroník LukášSmečno#70#22070CZEM459.07:05:35.96+02:46:15.2900:52:56.8300:10:12.5503:21:31.6200:06:06.9502:34:48.00Detail
69. Bouda ZbynekBad Ragaz#57#22057CZEM461.07:12:58.40+02:53:37.7300:43:08.8300:06:48.1703:23:44.9200:05:26.1002:53:50.37Detail
70. Valíček PetrHradec Králové#120#22120CZEM462.07:23:28.34+03:04:07.6700:53:24.0600:11:14.1203:21:07.9400:06:04.5900:01:50.57Detail
DNF Kostelecký JosefLos Gigoalos#79#22079CZEM00:40:52.5900:04:45.0402:56:02.5800:03:03.61Detail
DNF Major RomanČS MTB Hobby Team#88#22088CZEM00:40:32.6000:04:34.9203:04:25.4300:03:24.6701:47:21.61Detail
DNF Rudolf TomášEnergy Team#107#22107CZEM00:27:07.0800:02:16.6902:33:34.4900:02:32.50Detail
DNF Chovanec MichalPraha#71#22071CZEM00:34:45.0000:02:57.7102:30:30.5300:02:27.89Detail
DNF Klajmon IgorIndividuál#77#22077CZEM00:46:23.7100:03:26.3002:49:04.4100:02:29.75Detail
DNS Švajcr RadekTriatlon Plzeň#115#22115CZEMDetail
DNS Švihlík MartinTTT#117#22117CZEMDetail
DNS Pelán StanislavTriatlon Slaný#100#22100CZEMDetail
DNS Hromada DavidGapp system Kolofix#69#22069CZEMDetail
DNS Halounek JanDobřichovice#537#23237CZEMDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz