Oficiální Výsledková listina Czechman
4. 6. 2022

CZECHMAN Triatlon Kategorie M 55-59

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipZeměOficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Švarc PetrTri klub Příbram#46#22046CZEM84.04:43:54.8400:33:36.0000:03:00.0402:39:31.0100:02:13.7601:25:34.00Detail
2. Pekárek MilanEtriatlon Team#39#22039CZEM153.04:58:27.31+00:14:32.4600:29:17.6000:01:46.2702:42:09.0800:02:35.9101:42:38.43Detail
3. Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL#45#22045CZEM154.04:58:31.65+00:14:36.8000:32:55.9200:02:43.5702:36:34.7600:02:17.2701:44:00.12Detail
4. Matějka JindřichDexter Cycling#529#23229CZEM175.05:03:41.12+00:19:46.2700:35:44.7800:03:58.3402:32:41.4000:02:17.6701:48:58.91Detail
5. Jungmann PetrSlavia Karlovy Vary#34#22034CZEM194.05:07:15.22+00:23:20.3700:38:37.4100:02:56.2802:39:02.9000:02:07.9201:44:30.69Detail
6. Kokeš Vlastimil TTC Olomouc #35#22035CZEM262.05:20:59.92+00:37:05.0700:40:35.9600:03:45.6002:49:28.3900:02:48.3801:44:21.57Detail
7. Hurník PavelTT Opava#33#22033CZEM281.05:26:10.42+00:42:15.5700:33:44.9200:03:55.9002:40:17.8600:03:40.0402:04:31.68Detail
8. Ehrmann JiříKalda team#31#22031CZEM286.05:27:18.13+00:43:23.2800:33:55.9800:03:46.1802:42:05.2600:04:14.2602:03:16.44Detail
9. Fiala AlešSK Slavia Praha#32#22032CZEM318.05:34:52.05+00:50:57.2000:32:46.3100:02:53.8502:42:25.0800:02:38.8402:14:07.94Detail
10. Prochazka ZdeněkTeplá#42#22042CZEM345.05:44:02.92+01:00:08.0700:39:31.7700:05:24.6202:57:56.7200:02:36.9801:58:32.81Detail
11. Rusek OndřejHradec Králové#44#22044CZEM408.06:05:34.99+01:21:40.1400:33:30.6000:03:46.4302:41:34.8900:05:05.0202:41:38.03Detail
12. Červený MilošČS Bike Team#30#22030CZEM427.06:19:02.07+01:35:07.2200:49:05.8900:05:09.9103:04:06.4800:03:18.3502:17:21.43Detail
13. Cinert JanPardubice#29#22029CZEM437.06:23:16.26+01:39:21.4100:40:30.4400:05:23.7602:55:52.9900:02:55.8602:38:33.20Detail
14. Vaněk RomanFrýdek Místek#47#22047CZEM443.06:29:00.61+01:45:05.7600:44:22.5000:07:36.7503:22:46.1200:04:51.0902:09:24.13Detail
15. Zoubek DanielKPM#50#22050CZEM463.07:24:52.24+02:40:57.3900:46:05.0300:08:28.2703:33:32.9400:06:55.8002:49:50.18Detail
DNF Nádhera PetrHradec Králové#37#22037CZEM00:58:27.6500:04:56.2703:37:26.7900:03:27.25Detail
DNF Pekárek Tomáš#40#22040CZEM00:37:30.1000:05:10.22Detail
DNS Vodička JurajRun for fun Triathlon#48#22048SVKMDetail
DNS Zdražil Jaroslav Olomouc#49#22049CZEMDetail
DNS Otýs DanielKarlovy Vary#38#22038CZEMDetail
DNS Krejčí Miroslav Konrad Tools#36#22036CZEMDetail
DNS Podolák MartinSMTA Nitra#41#22041SVKMDetail
DNS Rakovič PavelLety#43#22043CZEMDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz