Oficiální Výsledková listina Říčanský běh
28. 10. 2021
Hlavní závod 9 km (2 okruhy)
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | | # | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Pavelka | Jan | 2BWINNER TEAM | #49# | M | 1. | Mvet | 1. | 00:36:13 | | Detail |
2. | Fiala | Honza | Říčany | #66# | M | 2. | dorostenci | 1. | 00:36:29 | +00:00:16 | Detail |
3. | Palko | Aleš | Biatlon klub Říčany | #116# | M | 3. | Mmasters | 1. | 00:37:30 | +00:01:17 | Detail |
4. | Hrdina | Tomáš | AC Moravská Slavia Brno | #94# | M | 4. | Mvet | 2. | 00:38:06 | +00:01:53 | Detail |
5. | Křivánek | Filip | RSFK | #102# | M | 5. | M | 1. | 00:38:14 | +00:02:01 | Detail |
6. | Brabenec | Aleš | 2BWINNERTEAM | #69# | M | 6. | M | 2. | 00:38:19 | +00:02:06 | Detail |
7. | Ondráček | Tomáš | 2bwinner team | #114# | M | 7. | Mvet | 3. | 00:38:20 | +00:02:07 | Detail |
8. | Vaňáč | Michal | 2BWINNER TEAM | #59# | M | 8. | Mvet | 4. | 00:38:44 | +00:02:31 | Detail |
9. | Blažek | Martin | Biatlonklub Říčany | #75# | M | 9. | M | 3. | 00:38:52 | +00:02:39 | Detail |
10. | Kolář | Jiří | Hammer OCR team | #86# | M | 10. | Mvet | 5. | 00:39:42 | +00:03:29 | Detail |
11. | Beneš | Radomír | Veverská Bítýška | #28# | M | 11. | Mvet | 6. | 00:39:52 | +00:03:39 | Detail |
12. | Šimonovský | Filip | AK Kuřim | #109# | M | 12. | dorostenci | 2. | 00:41:23 | +00:05:10 | Detail |
13. | Prošek | Lukáš | | #4# | M | 13. | Mvet | 7. | 00:41:36 | +00:05:23 | Detail |
14. | Šimonovská | Eva | 2BWINNER TEAM | #108# | F | 1. | Zvet | 1. | 00:42:04 | +00:05:51 | Detail |
15. | Pospíšil | Radek | | #107# | M | 14. | Mvet | 8. | 00:42:48 | +00:06:35 | Detail |
16. | Silnický | Tomáš | | #85# | M | 15. | Mvet | 9. | 00:42:49 | +00:06:36 | Detail |
17. | Stara | Michal | | #84# | M | 16. | Mvet | 10. | 00:43:02 | +00:06:49 | Detail |
18. | Bár | Lukáš | Kongsberg PCS Brno | #89# | M | 17. | Mvet | 11. | 00:44:27 | +00:08:14 | Detail |
19. | Ševčík | Jan | Říčany | #97# | M | 18. | M | 4. | 00:45:03 | +00:08:50 | Detail |
20. | Čech | Ladislav | | #103# | M | 19. | Mvet | 12. | 00:45:11 | +00:08:58 | Detail |
21. | Kropáček | Jaroslav | | #71# | M | 20. | Mmasters | 2. | 00:45:13 | +00:09:00 | Detail |
22. | Jakeš | Jiří | ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM | #88# | M | 21. | Mvet | 13. | 00:45:15 | +00:09:02 | Detail |
23. | Zapletal | Milan | Kabrňáci | #96# | M | 22. | Mvet | 14. | 00:45:18 | +00:09:05 | Detail |
24. | Topinková | Lenka | AC Moravská Slavia Brno | #15# | F | 2. | Zvet | 2. | 00:45:19 | +00:09:06 | Detail |
25. | Čičala | Michal | Lokomotiva Lieskove | #82# | M | 23. | M | 5. | 00:45:31 | +00:09:18 | Detail |
26. | Kolářová | Šárka | Hammer OCR team | #87# | F | 3. | Zvet | 3. | 00:45:33 | +00:09:20 | Detail |
27. | Trejtnar | Michal | | #115# | M | 24. | Mvet | 15. | 00:46:08 | +00:09:55 | Detail |
28. | Novotná | Lucie | 2BWINNERTEAM Veverské Knínice | #100# | F | 4. | Zvet | 4. | 00:46:54 | +00:10:41 | Detail |
29. | Nováček | Josef | SDH Čučice | #95# | M | 25. | Mmasters | 3. | 00:48:11 | +00:11:58 | Detail |
30. | Borecký | Petr | Říčany | #22# | M | 26. | Mvet | 16. | 00:48:44 | +00:12:31 | Detail |
31. | Melicharová | Jana | Velká Bíteš | #98# | F | 5. | Z | 1. | 00:48:55 | +00:12:42 | Detail |
32. | Kubiš | Jan | | #90# | M | 27. | dorostenci | 3. | 00:50:17 | +00:14:04 | Detail |
33. | Slabáková | Lenka | KB Říčany, AC Moravská Slávia | #76# | F | 6. | Zmasters | 1. | 00:50:44 | +00:14:31 | Detail |
34. | Dumek | Aleš | Šachy Zastávka | #65# | M | 28. | Mvet | 17. | 00:51:00 | +00:14:47 | Detail |
35. | Smrčková | Jana | 2BWINNERTEAM | #62# | F | 7. | Zmasters | 2. | 00:51:34 | +00:15:21 | Detail |
36. | Pospíšil | Šimon | | #91# | M | 29. | dorostenci | 4. | 00:51:34 | +00:15:21 | Detail |
37. | Šlezinger | Radek | Řičany u Brna | #113# | M | 30. | Mvet | 18. | 00:52:13 | +00:16:00 | Detail |
38. | Hurbanová | Eva | | #105# | F | 8. | Z | 2. | 00:53:28 | +00:17:15 | Detail |
39. | Horký | Tomáš | KOS TJ TESLA BRNO | #92# | M | 31. | Mmasters | 4. | 00:54:06 | +00:17:53 | Detail |
40. | Kadaňková | Lívia | | #106# | F | 9. | Z | 3. | 00:54:11 | +00:17:58 | Detail |
41. | Durna | Vojtěch | | #11# | M | 32. | Mvet | 19. | 00:54:30 | +00:18:17 | Detail |
42. | Vybíralová | Evelína | | #57# | F | 10. | dorostenky | 1. | 00:56:50 | +00:20:37 | Detail |
43. | Salák | Roman | | #55# | M | 33. | Mvet | 20. | 00:57:15 | +00:21:02 | Detail |
44. | Vybíralová | Pavla | Říčany u Brna | #58# | F | 11. | Zmasters | 3. | 00:57:22 | +00:21:09 | Detail |
45. | Hrstková | Iva | | #93# | F | 12. | Zvet | 5. | 01:00:31 | +00:24:18 | Detail |
46. | Zavřelová | Renata | Biatlonklub Říčany | #61# | F | 13. | Zmasters | 4. | 01:02:19 | +00:26:06 | Detail |
47. | Šmídová | Pavla | | #104# | F | 14. | Z | 4. | 01:06:45 | +00:30:32 | Detail |
48. | Ilkó | Péter | 2BWinner | #77# | M | 34. | Mvet | 21. | 01:07:33 | +00:31:20 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |