Výsledková listina Dačického 12
13. 8. 2022

5 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Švarc KryštofTJ Dukla Praha#1060#M1.00:21:06Detail
2. Costiou PierrePoděbrady#5004#M2.00:23:12+00:02:06.96Detail
3. Kallehauge JesperPraha#1057#M3.00:24:31+00:03:25.96Detail
4. Číhař TomášChvojenec#1056#M4.00:25:50+00:04:44.96Detail
5. Nováková HanaČáslav#1052#F1.00:27:59+00:06:53.96Detail
6. Tichý MartinJablonné nad Orlicí#5055#M5.00:29:04+00:07:58.96Detail
7. Podaný MartinRozběháme Kutnou Horu #5040#M6.00:29:05+00:07:59.96Detail
8. Dvořák LukášKutná Hora#5010#M7.00:29:52+00:08:46.96Detail
9. Dvořák LukášPardubice#5011#M8.00:30:33+00:09:27.96Detail
10. Lišková VeronikaBeroun#5029#F2.00:31:03+00:09:57.96Detail
11. Slomek JanKrálův Dvůr u Berouna#5049#M9.00:31:03+00:09:57.96Detail
12. Chocholová KateřinaOlympia Spartan Training Kutná Hora#1059#F3.00:31:10+00:10:04.96Detail
13. Lacmanová PetraKutná Hora #5028#F4.00:31:21+00:10:15.96Detail
14. Pajerová EmaOlympia Spartan Training Kutná Hora#5036#F5.00:31:24+00:10:18.96Detail
15. Šťástková LenkaKolín#5054#F6.00:31:25+00:10:19.96Detail
16. Boháč Pavel#5061#M10.00:31:26+00:10:20.96Detail
17. Podaný VojtěchKutná Hora#5041#M11.00:31:27+00:10:21.96Detail
18. Lebedová KateřinaOlympia Spartak#1054#F7.00:31:50+00:10:44.96Detail
19. Motlová KateřinaTýnec nad Labem #5035#F8.00:31:51+00:10:45.96Detail
20. Hoblová ZdeňkaTuzemský Um#5015#F9.00:32:03+00:10:57.96Detail
21. Maxa VašekRazak#5031#M12.00:32:04+00:10:58.96Detail
22. Furka Petr#5062#M13.00:32:41+00:11:35.96Detail
23. Sládek MartinKolín#5047#M14.00:32:43+00:11:37.96Detail
24. Hulínská Adéla Olympia Spartan Training Kutná Hora #5018#F10.00:32:54+00:11:48.96Detail
25. Duben MatějSkryje#5008#M15.00:32:57+00:11:51.96Detail
26. Horváth AdolfOlympia Spartan Training Kutná Hora #5016#M16.00:32:57+00:11:51.96Detail
27. Šachová KateřinaVysoká Lhota#5052#F11.00:33:03+00:11:57.96Detail
28. Novák JosefČáslav#1051#M17.00:33:03+00:11:57.96Detail
29. Hobl TomášTuzemský Um#5014#M18.00:33:04+00:11:58.96Detail
30. Secka KatarzynaKutna Hora#5044#F12.00:33:18+00:12:12.96Detail
31. Menoščik MartinŽehušice#5034#M19.00:33:29+00:12:23.96Detail
32. Vejvodová EvaProstě běž!#1058#F13.00:33:31+00:12:25.96Detail
33. Stolín JakubKutná Hora#5051#M20.00:33:37+00:12:31.96Detail
34. Hlušička DavidČáslav#5013#M21.00:33:38+00:12:32.96Detail
35. Bulánek PetrKHnet Running Team#5002#M22.00:33:38+00:12:32.96Detail
36. Kotyková NinaČervené Pečky#1053#F14.00:34:04+00:12:58.96Detail
37. Jarošová MartinaGP Kolín#5019#F15.00:34:44+00:13:38.96Detail
38. Vošická VanesaDobřeň#1061#F16.00:34:56+00:13:50.96Detail
39. Vystavěl FilipŠkoda nedoběhnout!#5058#M23.00:35:00+00:13:54.96Detail
40. Smeták DavidŠkoda nedoběhnout!#5050#M24.00:35:05+00:13:59.96Detail
41. Komárková KateřinaOlympia Spartan Training KH#5023#F17.00:35:08+00:14:02.96Detail
42. Skolilova KarolínaKonárovice#5045#F18.00:35:21+00:14:15.96Detail
43. Pavlíková Věra#5037#F19.00:35:32+00:14:26.96Detail
44. Kňapová DanaMilovice#5021#F20.00:35:35+00:14:29.96Detail
45. Kernerová EliškaKHnet Running Team#5020#F21.00:35:53+00:14:47.96Detail
46. Vokoun Aleš#5057#M25.00:36:01+00:14:55.96Detail
47. Dimitrovová Radka#5006#F22.00:36:01+00:14:55.96Detail
48. Krčmář JanKutná Hora#5026#M26.00:36:42+00:15:36.96Detail
49. Skolilová MartaKonárovice#5046#F23.00:36:53+00:15:47.96Detail
50. Maxová Lenka Razak#5033#F24.00:37:40+00:16:34.96Detail
51. Maxová AnežkaRazak#5032#F25.00:37:40+00:16:34.96Detail
52. Dočekalová JanaMělnický šíp#5007#F26.00:39:08+00:18:02.96Detail
53. Košátková TerezaOlympia Spartan Training Kutná Hora#5024#F27.00:39:54+00:18:48.96Detail
54. Říhová Markéta #5043#F28.00:40:01+00:18:55.96Detail
55. Dubnová MichaelaČáslav#5009#F29.00:40:02+00:18:56.96Detail
56. Naďová Alena#1055#F30.00:40:02+00:18:56.96Detail
57. Růžička Lukáš#5042#M27.00:40:02+00:18:56.96Detail
58. Čechmánková Jitka#5056#F31.00:40:14+00:19:08.96Detail
59. Krištofová Jana#5027#F32.00:40:15+00:19:09.96Detail
60. Bulánková RadkaKHnet Running Team#5003#F33.00:40:55+00:19:49.96Detail
61. Horváthová Sofie Olympia Spartan Training Kutná Hora #5017#F34.00:41:35+00:20:29.96Detail
62. Košátková VeronikaKutná Hora#5025#F35.00:43:50+00:22:44.96Detail
63. Slavíčková ŠárkaMistrovice#5048#F36.00:44:04+00:22:58.96Detail
64. Špalková KateřinaKHnet Running Team#5053#F37.00:45:16+00:24:10.96Detail
65. Pekar KristianPraha#159#M28.00:58:08+00:37:02.96Detail
Plačková JanaČáslav#5038#F00:00:00Detail
Bernardová JanaPřezletice#5001#F00:00:00Detail
Kocourek RomanNové Město nad Metují#5022#M00:00:00Detail
Dějev AlexŠkoda nedoběhnout!#5005#M00:00:00Detail
Haraga PetraSRTG Kutná Hora#5012#F00:00:00Detail
Vencl LiborKutna Hora #1050#M00:00:00Detail
Carttor Nele#559#F00:00:00Detail
Nilsen June#560#M00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz