Oficiální Výsledková listina Běh republiky 2021 - Milovice
28. 10. 2021

400m

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Zinek MatějSKP Nymburk#235#6035M1.chlapci 9 - 10 let1.00:01:24.4300:00:40.3100:00:44.11Detail
2. Kramule TadeášFunkční trénink Milovice#230#6030M2.chlapci 9 - 10 let2.00:01:27.58+00:00:03.1400:00:41.1600:00:46.42Detail
3. Novak Adam#216#6016M3.chlapci 9 - 10 let3.00:01:30.01+00:00:05.5700:00:42.1400:00:47.87Detail
4. Ludmila Alex#203#6003M4.chlapci do 4 let1.00:01:30.66+00:00:06.2200:01:23.1200:00:07.54Detail
5. Haluška Šimon#238#6038M5.chlapci 9 - 10 let4.00:01:33.02+00:00:08.5800:00:41.9200:00:51.10Detail
6. Matějka VojtěchSokol Milovice#255#6055M6.chlapci 5 - 8 let1.00:01:34.58+00:00:10.1400:00:43.7300:00:50.84Detail
7. Matějková TheaSokol Milovice#210#6010F1.dívky 9 - 10 let1.00:01:39.10+00:00:14.6600:00:47.3100:00:51.78Detail
8. Maláč JakubSokol Milovice#211#6011M7.chlapci 5 - 8 let2.00:01:40.47+00:00:16.0300:00:49.0100:00:51.45Detail
9. Marek VojtěchBVK Bomby Nymburk#254#6054M8.chlapci 9 - 10 let5.00:01:40.58+00:00:16.1400:00:43.3700:00:57.20Detail
10. Belkacem Yuva#225#6025F2.dívky 5 - 8 let1.00:01:41.87+00:00:17.4300:00:45.2400:00:56.63Detail
11. Čechlovská NikaSokol Vyšehrad#252#6052F3.dívky 9 - 10 let2.00:01:42.86+00:00:18.4200:00:47.9400:00:54.92Detail
12. Balšánková Natálie#228#6028F4.dívky 9 - 10 let3.00:01:43.54+00:00:19.1000:00:47.6200:00:55.92Detail
13. Beranová Kateřina#236#6036F5.dívky 9 - 10 let4.00:01:44.82+00:00:20.3800:00:50.2600:00:54.55Detail
14. Fialová Adriana#246#6046F6.dívky 5 - 8 let2.00:01:45.73+00:00:21.2900:00:50.2800:00:55.44Detail
15. Wretzel Matouš#222#6022M9.chlapci 9 - 10 let6.00:01:46.59+00:00:22.1500:00:46.4500:01:00.14Detail
16. Slavík RomanFialky#212#6012M10.chlapci 9 - 10 let7.00:01:50.54+00:00:26.1000:00:49.7700:01:00.76Detail
17. Marková EliškaBVK Bomby Nymburk#242#6042F7.dívky 5 - 8 let3.00:01:54.01+00:00:29.5700:00:50.4000:01:03.61Detail
18. Popelková Nela#220#6020F8.dívky 5 - 8 let4.00:01:57.11+00:00:32.6700:00:55.8000:01:01.31Detail
19. Poluhová VanesaTarget Sport Milovice#248#6048F9.dívky 5 - 8 let5.00:01:57.90+00:00:33.4600:00:51.8000:01:06.09Detail
20. Frémondo Michal#268#6068M11.chlapci 5 - 8 let3.00:01:58.93+00:00:34.4900:00:55.1700:01:03.76Detail
21. Chromcová TerezaSokol Milovice#239#6039F10.dívky 9 - 10 let5.00:02:00.34+00:00:35.9000:00:54.7500:01:05.59Detail
22. Barták Marek#269#6075M12.chlapci 9 - 10 let8.00:02:01.37+00:00:36.9300:00:53.0500:01:08.31Detail
23. Matějka AntonínSokol Milovice#256#6056M13.chlapci 5 - 8 let4.00:02:01.98+00:00:37.5400:00:54.1000:01:07.88Detail
24. Čochnárová Hana#260#6060F11.dívky 5 - 8 let6.00:02:02.01+00:00:37.5700:00:58.2200:01:03.78Detail
25. Slavík PetrFialky#202#6002M14.chlapci 5 - 8 let5.00:02:04.15+00:00:39.7100:00:56.3300:01:07.81Detail
26. Beran František#237#6037M15.chlapci 5 - 8 let6.00:02:07.17+00:00:42.7300:00:59.6300:01:07.54Detail
27. Krejčík Jan#259#6059M16.chlapci 5 - 8 let7.00:02:08.52+00:00:44.0800:00:59.1900:01:09.32Detail
28. Maláč MarekSokol Milovice#224#6024M17.chlapci 5 - 8 let8.00:02:08.92+00:00:44.4800:00:58.5600:01:10.36Detail
29. Vorel Jan#233#6033M18.chlapci 9 - 10 let9.00:02:11.92+00:00:47.4800:00:58.9900:01:12.93Detail
30. Loskota Jan#231#6031M19.chlapci 9 - 10 let10.00:02:15.11+00:00:50.6700:01:00.3900:01:14.71Detail
31. Sechterová Ella#273#6073F12.dívky 5 - 8 let7.00:02:16.28+00:00:51.8400:01:00.5700:01:15.71Detail
32. Elen Krejčíková#258#6058F13.dívky 5 - 8 let8.00:02:22.27+00:00:57.8300:01:04.2700:01:17.99Detail
33. Matějková MiaSokol Milovice#209#6009F14.dívky do 4 let1.00:02:23.23+00:00:58.7900:01:04.9000:01:18.33Detail
34. Ondrásek Jan#266#6066M20.chlapci 5 - 8 let9.00:02:28.75+00:01:04.3100:00:59.6500:01:29.10Detail
35. Polívka Eduard#204#6004M21.chlapci do 4 let2.00:02:34.21+00:01:09.7700:01:11.5600:01:22.65Detail
36. Ondrášková Magdaléna#265#6065F15.dívky 5 - 8 let9.00:02:36.75+00:01:12.3100:01:10.6300:01:26.12Detail
37. Hulátková Nikola2014#262#6062F16.dívky 5 - 8 let10.00:02:40.09+00:01:15.6500:01:01.7300:01:38.35Detail
38. Řezáčová Emma#272#6072F17.dívky do 4 let2.00:03:29.66+00:02:05.2200:01:44.4900:01:45.17Detail
39. Balšánek Tomáš#229#6029M22.chlapci do 4 let3.00:04:45.26+00:03:20.8200:02:44.3700:02:00.89Detail
40. Balšánková Emily#274#6074F18.dívky do 4 let3.00:04:59.05+00:03:34.6100:02:46.2600:02:12.78Detail
41. Krejčík Martin#257#6057M23.chlapci do 4 let4.00:05:24.39+00:03:59.9500:03:23.0000:02:01.39Detail
42. Polívková Apolena#205#6005F19.dívky do 4 let4.00:06:16.26+00:04:51.8200:03:47.3400:02:28.92Detail
DNS Popelka Jakub#219#6019Mchlapci 9 - 10 letDetail
DNS Šulcová LucieBenátky nad Jizerou#247#6047Fdívky 5 - 8 letDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz