Výsledková listina Přáslavická 9
20. 11. 2021

hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Kamínková PetraSvatý Kopeček#23#G Z40-491.00:34:2500:08:39.0900:25:45.87Detail
2. Otevřelová KristýnaColumbia Montrail/Čeladná#13#F Z18-391.00:36:22+00:01:57.0300:08:59.8500:27:21.43Detail
3. Špičáková JitkaTJ Liga 100 Olomouc#56#F Z18-392.00:36:41+00:02:16.0300:09:23.2800:27:16.93Detail
4. Fritscherová JanaTJ Liga 100 Olomouc#24#F Z18-393.00:37:23+00:02:58.0300:09:24.6500:27:58.31Detail
5. Grulichova SimonaAK Drnovice#31#G Z40-492.00:40:05+00:05:40.0300:09:59.5000:30:04.66Detail
6. Ondrušík KateřinaAK Šternberk#62#F Z18-394.00:40:34+00:06:09.0300:10:08.0500:30:25.42Detail
7. Pachtová Iva Ostrava - Moravská Ostrava#5#H Z50p1.00:41:23+00:06:58.0300:10:28.7700:30:53.45Detail
8. Lorencová LindaTJ Liga 100 Olomouc #29#G Z40-493.00:41:46+00:07:21.0300:10:37.8200:31:07.20Detail
9. Kolmašová LucieOlomouc#45#F Z18-395.00:43:21+00:08:56.0300:10:48.1800:32:32.03Detail
10. Hynštová MarieAK Drnovice#6#H Z50p2.00:44:11+00:09:46.0300:11:04.3200:33:05.72Detail
11. Kráčmarová AndreaPIVI team#78#G Z40-494.00:45:30+00:11:05.0300:11:30.5000:33:58.89Detail
12. Mazouchová BlankaTerénkozy#32#G Z40-495.00:46:16+00:11:51.0300:11:28.8900:34:46.48Detail
13. Konáriková SáraHlubočky#64#F Z18-396.00:46:26+00:12:01.0300:10:35.8100:35:50.16Detail
14. Havlíková BarboraPIVI team#77#F Z18-397.00:46:58+00:12:33.0300:11:07.7600:35:49.63Detail
15. Starobová Zuzana#83#G Z40-496.00:50:06+00:15:41.0300:12:37.6300:37:27.84Detail
16. Nečesaná MarkétaTJ Liga 100 Olomouc#58#G Z40-497.00:50:54+00:16:29.0300:12:45.9000:38:07.30Detail
17. Hanzalikova MonikaBrezsko#80#F Z18-398.00:52:46+00:18:21.0300:12:52.2500:39:53.48Detail
18. Mirošová IrenaPřáslavice#79#F Z18-399.00:52:47+00:18:22.0300:12:52.3400:39:53.97Detail
19. Eliášová Michaela#70#F Z18-3910.00:53:16+00:18:51.0300:12:53.7600:40:21.75Detail
20. Řípová PavlaPřáslavice#33#F Z18-3911.00:53:40+00:19:15.0300:12:52.5700:40:46.68Detail
21. Petrášová BarboraPřáslavice#84#G Z40-498.00:53:59+00:19:34.0300:12:42.7700:41:15.73Detail
22. Dyjáková EvaPřáslavicr#67#F Z18-3912.00:56:40+00:22:15.0300:13:43.9000:42:55.14Detail
23. Písková Ludmilaliga 100 Olomouc#55#H Z50p3.01:09:38+00:35:13.0300:17:27.7700:52:10.17Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz