Výsledková listina Prague Park Race - Průhonický park
26. 3. 2022

8 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Jerie MarekTJ Magla#179#muži1.00:28:22Detail
2. Hricov RadoslavRozběháme Prahu#492#muži2.00:29:27+00:01:05.25Detail
3. Šafránková JohankaLoko Beroun#469#ženy1.00:29:38+00:01:16.25Detail
4. Jakubíčková HankaPSK Olymp#356#ženy2.00:33:23+00:05:01.25Detail
5. Štěrba MichalŠtěrbojcRUN#3#muži3.00:34:45+00:06:23.25Detail
6. Barcello AndreaSAP Concur#432#muži4.00:34:52+00:06:30.25Detail
7. Šlais JakubBěžci Chomutov#412#muži5.00:34:55+00:06:33.25Detail
8. Talaváňa Jan#151#muži6.00:34:55+00:06:33.25Detail
9. Petr Jindřich#180#muži7.00:35:20+00:06:58.25Detail
10. Mareth Lucie#26#ženy3.00:35:29+00:07:07.25Detail
11. Drevenák MarekPraha#495#muži8.00:36:01+00:07:39.25Detail
12. Dostálová PavlaPraha#159#ženy4.00:36:06+00:07:44.25Detail
13. Poločková EliškaPraha#229#ženy5.00:36:16+00:07:54.25Detail
14. Matoušek Tomáš#149#muži9.00:36:17+00:07:55.25Detail
15. Pelak MartinStrančice #39#muži10.00:36:33+00:08:11.25Detail
16. Skopalík JaromírRunning Ďáblice#445#muži11.00:36:36+00:08:14.25Detail
17. Špindlerová VěraMiláčci#274#ženy6.00:36:37+00:08:15.25Detail
18. Brandýský Petr#301#muži12.00:36:41+00:08:19.25Detail
19. Mijailovic Nemanja#343#muži13.00:36:43+00:08:21.25Detail
20. Doubek MartinCvičírna - Mělník#195#muži14.00:37:02+00:08:40.25Detail
21. Šebestová JitkaRozběháme Česko#2#ženy7.00:37:13+00:08:51.25Detail
22. Hlaváček OtakarŘíčany#413#muži15.00:37:20+00:08:58.25Detail
23. Moudrý MíraBohém team#191#muži16.00:37:21+00:08:59.25Detail
24. Vambera MichaelPříbram#153#muži17.00:37:31+00:09:09.25Detail
25. Kulhánek IvoJesenice#382#muži18.00:38:02+00:09:40.25Detail
26. Vojtíšek MichalPraha 4#10#muži19.00:38:07+00:09:45.25Detail
27. Koutský JosefChomutov#326#muži20.00:38:18+00:09:56.25Detail
28. Malinovská KateřinaIK-SPORTUJ#351#ženy8.00:38:27+00:10:05.25Detail
29. Matoušek SebastianAtletika JM#150#muži21.00:38:30+00:10:08.25Detail
30. Slesinský JosefRakovník #230#muži22.00:39:06+00:10:44.25Detail
31. Šťovíčková ZdislavaLitomyšl#4#ženy9.00:39:10+00:10:48.25Detail
32. Jansa Petr#25#muži23.00:39:13+00:10:51.25Detail
33. Miková Martina#24#ženy10.00:39:16+00:10:54.25Detail
34. Musilová Kamila#429#ženy11.00:39:43+00:11:21.25Detail
35. Stránský David#346#muži24.00:39:43+00:11:21.25Detail
36. Moudrá EvaBohém team#192#ženy12.00:40:04+00:11:42.25Detail
37. Sunkova SonaPraha #184#ženy13.00:40:09+00:11:47.25Detail
38. Červená Lucie#425#ženy14.00:40:27+00:12:05.25Detail
39. Hora MichalPraha 4 - Nusle#16#muži25.00:40:31+00:12:09.25Detail
40. Trnková Kateřina#14#ženy15.00:40:32+00:12:10.25Detail
41. Vamberová Lucie#136#ženy16.00:40:35+00:12:13.25Detail
42. Peláková AndreaStrancice#40#ženy17.00:40:59+00:12:37.25Detail
43. Švigar PatrikSvigi-Goli#411#muži26.00:41:11+00:12:49.25Detail
44. Jadlovská PetraPraha#126#ženy18.00:41:13+00:12:51.25Detail
45. Onderková Adéla#27#ženy19.00:41:17+00:12:55.25Detail
46. Formankova Dana#321#ženy20.00:41:19+00:12:57.25Detail
47. Podlipská EliškaPraha Uhříněves#295#ženy21.00:41:20+00:12:58.25Detail
48. Bednářová KateřinaKladno#294#ženy22.00:41:21+00:12:59.25Detail
49. Červená Petra#444#ženy23.00:41:29+00:13:07.25Detail
50. Rejcha MilanOÚ Velká Hleďsebe#141#muži27.00:41:39+00:13:17.25Detail
51. Zehrerová AdélaPraha 12#466#ženy24.00:41:41+00:13:19.25Detail
52. Bohuš MichalRozběháme Pardubice#389#muži28.00:41:43+00:13:21.25Detail
53. Karas AdamPraha#493#muži29.00:41:47+00:13:25.25Detail
54. Oudová TheodoraPříbram#458#ženy25.00:41:49+00:13:27.25Detail
55. Oudová SandraPříbram#457#ženy26.00:41:49+00:13:27.25Detail
56. Dudkova LucieUtinni#1#ženy27.00:41:54+00:13:32.25Detail
57. Nováková LucieTJ Zentiva#415#ženy28.00:41:58+00:13:36.25Detail
58. Kopečná DanaStrmilov#171#ženy29.00:42:05+00:13:43.25Detail
59. Studničková AlenaPraha#98#ženy30.00:42:12+00:13:50.25Detail
60. Kadleček MartinVarnsdorf#37#muži30.00:42:29+00:14:07.25Detail
61. Tušlová JanaPPR team#38#ženy31.00:42:48+00:14:26.25Detail
62. Kašparová IvetaIK-SPORTUJ#347#ženy32.00:42:56+00:14:34.25Detail
63. Božková Kateřina#485#ženy33.00:42:57+00:14:35.25Detail
64. Šrámková JanaPraha 4#259#ženy34.00:43:01+00:14:39.25Detail
65. Janatova ZuzanaBCHD#197#ženy35.00:43:04+00:14:42.25Detail
66. Frumarová MichaelaOlomouc#487#ženy36.00:43:16+00:14:54.25Detail
67. Podstatná KarolínaRozbehame Cesko#422#ženy37.00:43:18+00:14:56.25Detail
68. Dundychová AlenaPraha 4#267#ženy38.00:43:19+00:14:57.25Detail
69. Pírková LindaIK-SPORTUJ#348#ženy39.00:43:23+00:15:01.25Detail
70. Zedníček LubošTřeso Vice #391#muži31.00:43:30+00:15:08.25Detail
71. Nerudová KarolínaPraha#36#ženy40.00:43:32+00:15:10.25Detail
72. Kňapová DanaMilovice#185#ženy41.00:43:41+00:15:19.25Detail
73. Simonová Danielaadidas Runners Prague#483#ženy42.00:43:43+00:15:21.25Detail
74. Tourková SimonaIK-SPORTUJ#442#ženy43.00:43:43+00:15:21.25Detail
75. Jelínková BarboraRozběháme Česko#6#ženy44.00:43:45+00:15:23.25Detail
76. Weinlich KarelCopy General#374#muži32.00:43:46+00:15:24.25Detail
77. Matoušková Kateřina#148#ženy45.00:43:59+00:15:37.25Detail
78. Hausteinová IvetaSAP Concur#437#ženy46.00:44:15+00:15:53.25Detail
79. Blazek PremyslVlasim#254#muži33.00:44:19+00:15:57.25Detail
80. Karas MilanHavlíčkův Brod#452#muži34.00:44:23+00:16:01.25Detail
81. Hrůzová IvaCopy General#363#ženy47.00:44:37+00:16:15.25Detail
82. Kica PetrCopy General#373#muži35.00:44:38+00:16:16.25Detail
83. Hrbáčová KamilaPraha#35#ženy48.00:44:41+00:16:19.25Detail
84. Král JiříPardubice #33#muži36.00:44:41+00:16:19.25Detail
85. Čermáková KamilaJilemnice#471#ženy49.00:44:42+00:16:20.25Detail
86. Smutná LenkaTrikva#183#ženy50.00:44:45+00:16:23.25Detail
87. Jirmanová EliškaJaroměř#91#ženy51.00:44:46+00:16:24.25Detail
88. Kašpárková TerezaPraha#29#ženy52.00:44:49+00:16:27.25Detail
89. Dvořáková DominikaHybrid Training#339#ženy53.00:44:51+00:16:29.25Detail
90. Jindrová AlisaPraha#338#ženy54.00:44:52+00:16:30.25Detail
91. Pospíšilová AdélaKladno#7#ženy55.00:44:55+00:16:33.25Detail
92. Franklin Miguel Slazar CostasSAP Concur#434#muži37.00:45:04+00:16:42.25Detail
93. Kulhánek RadimJesenice#383#muži38.00:45:21+00:16:59.25Detail
94. Poneszová Viktorie#465#ženy56.00:45:30+00:17:08.25Detail
95. Malá MichaelaKrálíky#19#ženy57.00:45:36+00:17:14.25Detail
96. Kučera OndřejVelká Ohrada#280#muži39.00:45:57+00:17:35.25Detail
97. Peabody HanaIK-SPORTUJ#349#ženy58.00:45:58+00:17:36.25Detail
98. Mášová Kateřina#176#ženy59.00:46:00+00:17:38.25Detail
99. Šámalová Tereza#241#ženy60.00:46:01+00:17:39.25Detail
100. Kuchyňková Radka#234#ženy61.00:46:12+00:17:50.25Detail
101. Podoláková MichaelaCopy General#369#ženy62.00:46:14+00:17:52.25Detail
102. Brtnová LucieJesenice#290#ženy63.00:46:17+00:17:55.25Detail
103. Mašek Michal#202#muži40.00:46:19+00:17:57.25Detail
104. Thornton MonikaMattoni freerun Braník #439#ženy64.00:46:20+00:17:58.25Detail
105. Roznětinský OndřejBuštěhrad#9#muži41.00:46:22+00:18:00.25Detail
106. Mattison MaxPraha#240#muži42.00:46:24+00:18:02.25Detail
107. Košťálová JanaIK-SPORTUJ#352#ženy65.00:46:45+00:18:23.25Detail
108. Kaštovská MartinaJílové u Prahy#8#ženy66.00:46:54+00:18:32.25Detail
109. Majorová LenkaIK-SPORTUJ#350#ženy67.00:46:57+00:18:35.25Detail
110. Strnadová LuciePraha 9#22#ženy68.00:47:08+00:18:46.25Detail
111. Pešková Klára#23#ženy69.00:47:09+00:18:47.25Detail
112. Svědík Radek#199#muži43.00:47:26+00:19:04.25Detail
113. Číla MartinBasketbal Lokomotiva Liberec#204#muži44.00:47:26+00:19:04.25Detail
114. Grossmannnova LenkaPraha#233#ženy70.00:47:31+00:19:09.25Detail
115. Jirsová LuciePrůhonice#55#ženy71.00:47:43+00:19:21.25Detail
116. Zhang Zeprague#279#ženy72.00:47:49+00:19:27.25Detail
117. Turková Barbora#237#ženy73.00:47:57+00:19:35.25Detail
118. Štěpánková AnnaKlobuky#333#ženy74.00:47:57+00:19:35.25Detail
119. Vobejdová AlenaPraha#34#ženy75.00:47:58+00:19:36.25Detail
120. Kučerová MartinaPraha#281#ženy76.00:47:59+00:19:37.25Detail
121. Otrubová HanaPraha#30#ženy77.00:47:59+00:19:37.25Detail
122. Hasoňová IvanaKladno#276#ženy78.00:48:22+00:20:00.25Detail
123. Jedlička StanislavDružec#277#muži45.00:48:23+00:20:01.25Detail
124. Plicová LuciePraha 8#201#ženy79.00:48:36+00:20:14.25Detail
125. Raticová Aneta#311#ženy80.00:48:38+00:20:16.25Detail
126. Jelínek MartinMilovice#491#muži46.00:48:39+00:20:17.25Detail
127. Robertrano A.#504#muži47.00:48:40+00:20:18.25Detail
128. Mattison BrianPraha#239#muži48.00:48:41+00:20:19.25Detail
129. Misino Marco#227#muži49.00:48:50+00:20:28.25Detail
130. Dufforc Emilie#503#ženy81.00:48:54+00:20:32.25Detail
131. Hameršmíd VladimírPardubice 2#186#muži50.00:48:55+00:20:33.25Detail
132. Přeučilová Lucie#316#ženy82.00:49:09+00:20:47.25Detail
133. Dinu MonicaSAP Concur#438#ženy83.00:49:15+00:20:53.25Detail
134. Sedláčková Kateřina#490#ženy84.00:49:21+00:20:59.25Detail
135. Liskovský OndřejCopy General#378#muži51.00:49:35+00:21:13.25Detail
136. Nováková LenkaPraha#243#ženy85.00:49:40+00:21:18.25Detail
137. Pašková MonikaRozběháme Třemošnou#344#ženy86.00:49:43+00:21:21.25Detail
138. Švábová Karolína#402#ženy87.00:49:43+00:21:21.25Detail
139. Barath RichardSAP Concur#433#muži52.00:49:44+00:21:22.25Detail
140. Fausková PetraPraha#161#ženy88.00:50:06+00:21:44.25Detail
141. Plachtovičová Aneta#137#ženy89.00:50:11+00:21:49.25Detail
142. Šrejmová Petra#318#ženy90.00:50:37+00:22:15.25Detail
143. Doubková PetraCvičírna - Mělník#194#ženy91.00:50:43+00:22:21.25Detail
144. Kolátorová PavlínaMTB MEL Jihlava#12#ženy92.00:51:02+00:22:40.25Detail
145. Řebíček MartinLeňoši#31#muži53.00:51:13+00:22:51.25Detail
146. Kadlec 79 VáclavLeňoši#32#muži54.00:51:17+00:22:55.25Detail
147. Šigut Martin#488#muži55.00:53:36+00:25:14.25Detail
148. Talash Anna#13#ženy93.00:53:36+00:25:14.25Detail
149. Paurová Jana#329#ženy94.00:53:38+00:25:16.25Detail
150. Paur Michal#328#muži56.00:53:38+00:25:16.25Detail
151. Hrubá Kateřina#308#ženy95.00:54:18+00:25:56.25Detail
152. Lupač JakubCopy General#372#muži57.00:54:22+00:26:00.25Detail
153. Říha Jindřichmiláčci#275#muži58.00:54:44+00:26:22.25Detail
154. Vrablicová JanaProstě běž #451#ženy96.00:54:48+00:26:26.25Detail
155. Maneika HannaSAP Concur#435#ženy97.00:54:49+00:26:27.25Detail
156. Tomanicová LenkaŠneci v běhu#5#ženy98.00:55:54+00:27:32.25Detail
157. Márovcová ŠárkaČerčany#427#ženy99.00:56:10+00:27:48.25Detail
158. Kadlec PetrKuK#430#muži59.00:56:11+00:27:49.25Detail
159. Espinoza ShirlyPrague#18#ženy100.00:57:14+00:28:52.25Detail
160. Espinosa MilenaNupaky#17#ženy101.00:57:15+00:28:53.25Detail
161. Pelichovská NikolaPraha#175#ženy102.00:57:40+00:29:18.25Detail
162. Soukupová KarolínaŠkvorec#225#ženy103.00:57:40+00:29:18.25Detail
163. Ošmerová KateřinaProstě běž!#20#ženy104.00:58:21+00:29:59.25Detail
164. Pelichovský LiborKomárov#174#muži60.01:11:18+00:42:56.25Detail
165. Tichá ŠárkaPraha#286#ženy105.01:20:33+00:52:11.25Detail
DNF Víšková LenkaKladno#250#ženyDetail
DNF Prajs TomášPraha #334#mužiDetail
DNF Rálková LuciePraha 10#403#ženyDetail
DNS Hrdinová TerezaPlzeň#220#ženyDetail
DNS Kleisnerová Lucie#11#ženyDetail
DNS Žatecká JitkaHovorčovice#21#ženyDetail
DNS Šimeček LukášPraha#15#mužiDetail
DNS Štajerová KateřinaPraha#28#ženyDetail
DNS Hofírková Lenka#138#ženyDetail
DNS Bajerová Petra#178#ženyDetail
DNS Jaroš MichalPraha 9 - Čakovice#228#mužiDetail
DNS Světlíková BarboraBeroun#248#ženyDetail
DNS Husár MatúšPraha#253#mužiDetail
DNS Baer JaroslavBenešov #291#mužiDetail
DNS Caines Sarah#315#ženyDetail
DNS Cafourek VojtěchCopy General#368#mužiDetail
DNS Exner JiříCopy General#371#mužiDetail
DNS Petr RomanCopy General#375#mužiDetail
DNS Vogel JaroslavCopy General#376#mužiDetail
DNS Fuchs FrantišekČeský Brod#408#mužiDetail
DNS Doseděl JanPraha#418#mužiDetail
DNS Rendla MichalSAP Concur#431#mužiDetail
DNS Kříž ZlatomírSK Kačlehy#454#mužiDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz