Výsledková listina Mizuno Hruboskalský půlmaraton
7. 5. 2022

21 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Ivanov NikolaBicykly.cz#317#M1.M301.01:27:51Detail
2. Židek JanPivovar Koníček #315#M2.M302.01:28:04+00:00:13.22Detail
3. Bartoš DaliborLIAZ Jablonec#590#M3.M401.01:30:28+00:02:37.22Detail
4. Skalka Jakub#458#M4.M303.01:31:15+00:03:24.22Detail
5. Novák Roman#595#M5.M402.01:35:02+00:07:11.22Detail
6. Kratochvíl MartinRun4fun#70#M6.M304.01:35:08+00:07:17.22Detail
7. Novotný RadomírLysá nad Labem#19#M7.M403.01:35:38+00:07:47.22Detail
8. Filingr ČeněkBěžecký klub F - C Kadaň#404#M8.M601.01:36:01+00:08:10.22Detail
9. Antczak AdrianIzery Bogatynia Polska#535#M9.M404.01:36:13+00:08:22.22Detail
10. Šeiner KamilILL#249#M10.M305.01:36:25+00:08:34.22Detail
11. Zlámal DavidSportcentrum Jičín#413#M11.M201.01:36:57+00:09:06.22Detail
12. Zikán VáclavMilovice#548#M12.M405.01:37:32+00:09:41.22Detail
13. Šumník AdamBěhej kopce#428#M13.M202.01:37:38+00:09:47.22Detail
14. Smékal JanČáslav#144#M14.M306.01:38:55+00:11:04.22Detail
15. Pešta LukášRadvánovice#115#M15.M406.01:39:30+00:11:39.22Detail
16. Jakubec Matějčeské Budějovice#424#M16.M203.01:39:52+00:12:01.22Detail
17. Svoboda ErikAtletika Písek#366#M17.M501.01:39:59+00:12:08.22Detail
18. Pražák LadislavBOX klub Jičín#22#M18.M407.01:40:03+00:12:12.22Detail
19. Pušová MichaelaSWSL Lučany nad Nisou#473#F1.Z301.01:40:07+00:12:16.22Detail
20. Němec LukášHořice#51#M19.M307.01:40:23+00:12:32.22Detail
21. Čejka BořivojTriathlon Team Chrudim#314#M20.M408.01:40:45+00:12:54.22Detail
22. Vavříková Petraadidas Runners Prague#475#F2.Z302.01:41:21+00:13:30.22Detail
23. Šlampa MartinPraha#328#M21.M308.01:41:23+00:13:32.22Detail
24. Perrin ThomasFox run#476#M22.M409.01:41:30+00:13:39.22Detail
25. Jonáš MartinEdelstahl Poldi#23#M23.M309.01:41:32+00:13:41.22Detail
26. Matocha DanielP(e)ace Makers#121#M24.M204.01:41:54+00:14:03.22Detail
27. Kindl JaromírNová Paka#510#M25.M4010.01:42:23+00:14:32.22Detail
28. Hricov RadoPROFINIT#340#M26.M3010.01:43:30+00:15:39.22Detail
29. Šedivec Michal#445#M27.M3011.01:44:37+00:16:46.22Detail
30. Frosch PetrOK LOKO Pardubice#494#M28.M4011.01:44:38+00:16:47.22Detail
31. Holoubková HanaPražmo#318#F3.Z303.01:45:32+00:17:41.22Detail
32. Gužík MartinVPKOH#139#M29.M3012.01:46:14+00:18:23.22Detail
33. Mutina JakubARO Jablonec#204#M30.M205.01:46:21+00:18:30.22Detail
34. Madron MilošPROFINIT#279#M31.M4012.01:46:21+00:18:30.22Detail
35. Hyxa Jan Slavia Liberec Orienteering#59#M32.M206.01:46:40+00:18:49.22Detail
36. Šimonová ElenX-trail Orlová#378#F4.Z401.01:46:46+00:18:55.22Detail
37. Dohnal PetrSK Oceláci Ostrava#162#M33.M4013.01:47:02+00:19:11.22Detail
38. Špernoga PetrSpice Run#245#M34.M4014.01:47:17+00:19:26.22Detail
39. Švejdová AnnaBěhnajaxviňa#522#F5.Z304.01:47:43+00:19:52.22Detail
40. Dědek KryštofTurnov#148#M35.M207.01:48:07+00:20:16.22Detail
41. Jirásek TomášPraha 6#383#M36.M3013.01:48:45+00:20:54.22Detail
42. Šimek PetrPřehvzodí#27#M37.M3014.01:48:48+00:20:57.22Detail
43. Šejbl 83 PetrKaliště#553#M38.M3015.01:49:01+00:21:10.22Detail
44. Kovář JanVyskeř#273#M39.M3016.01:49:32+00:21:41.22Detail
45. Přibyl ZdeněkDačice#126#M40.M208.01:49:52+00:22:01.22Detail
46. Prchal Tomáš3ka#289#M41.M3017.01:50:15+00:22:24.22Detail
47. Bárta Ondřejadidas Runners Prague#406#M42.M3018.01:50:28+00:22:37.22Detail
48. Schejbal Martin#141#M43.M3019.01:50:39+00:22:48.22Detail
49. Kára VladimirPatřín#524#M44.M602.01:51:08+00:23:17.22Detail
50. Čechmánek DavidPalkovice#319#M45.M3020.01:51:44+00:23:53.22Detail
51. Pyšek Ivan#202#M46.M209.01:51:53+00:24:02.22Detail
52. Dorn MichalRozbehameCesko#31#M47.M3021.01:52:03+00:24:12.22Detail
53. Valenta MiroslavLibáň#482#M48.M4015.01:52:14+00:24:23.22Detail
54. Matějková Nina ARO Jablonec#203#F6.Z305.01:52:14+00:24:23.22Detail
55. Bělík MartinŽamberk#455#M49.M3022.01:52:57+00:25:06.22Detail
56. Sekerová AndreaMladá Boleslav#28#F7.Z402.01:53:11+00:25:20.22Detail
57. Fráňa PavelPrůhonice#25#M50.M502.01:53:19+00:25:28.22Detail
58. Fořtová IvetaELEVEN RUN TEAM#382#F8.Z501.01:53:27+00:25:36.22Detail
59. Balogh RobertJablonec nad Nisou#135#M51.M503.01:53:33+00:25:42.22Detail
60. Leták Martin#513#M52.M4016.01:53:37+00:25:46.22Detail
61. Kuttich MartinLanskroun#123#M53.M504.01:53:37+00:25:46.22Detail
62. Polášek JosefPraha#435#M54.M2010.01:53:38+00:25:47.22Detail
63. Šumníková Marie#67#F9.Z201.01:53:44+00:25:53.22Detail
64. Dušková JitkaTábor#367#F10.Z403.01:53:45+00:25:54.22Detail
65. Valenta MichalLiberec#533#M55.M3023.01:53:58+00:26:07.22Detail
66. Müllerová BáraSki-Willy marathon team Austria#390#F11.Z202.01:54:04+00:26:13.22Detail
67. Kobrová RadkaRovensko pod Troskami#268#F12.Z404.01:54:08+00:26:17.22Detail
68. Dostrašil DanielRozumov#177#M56.M2011.01:54:28+00:26:37.22Detail
69. Loudová PavlínaTurnov#167#F13.Z203.01:54:29+00:26:38.22Detail
70. Novotný MilanOK99 Hradec Králové#234#M57.M505.01:54:32+00:26:41.22Detail
71. Bohoňková VendulaKHS Jilemnice#219#F14.Z306.01:54:46+00:26:55.22Detail
72. Nykl ErikBrandýs nad Labem#21#M58.M4017.01:54:53+00:27:02.22Detail
73. Švagr Lukášadidas Runners Prague#388#M59.M2012.01:55:00+00:27:09.22Detail
74. Šebesta MarekRozběháme Beroun ho#30#M60.M4018.01:55:16+00:27:25.22Detail
75. Štrauch LiborTurnov#498#M61.M4019.01:55:29+00:27:38.22Detail
76. Výda Michal SK Strašnov#178#M62.M4020.01:55:39+00:27:48.22Detail
77. Koreček PetrJivany#280#M63.M603.01:55:40+00:27:49.22Detail
78. Šnajperk Viktorshimpi_cz#243#M64.M4021.01:55:42+00:27:51.22Detail
79. Homola Prokop#fotrivbehu#218#M65.M3024.01:55:48+00:27:57.22Detail
80. Picek Daniel sokol Vlkava #158#M66.M4022.01:55:55+00:28:04.22Detail
81. Vlach JakubČáslav#145#M67.M3025.01:55:58+00:28:07.22Detail
82. Popelková Kateřina Strupčice #508#F15.Z307.01:56:02+00:28:11.22Detail
83. Šimák Jiří3ka#283#M68.M3026.01:56:23+00:28:32.22Detail
84. Pelcová RadkaHodkovice nad Mohelkou#118#F16.Z308.01:56:27+00:28:36.22Detail
85. Růžička JanPředboj#47#M69.M4023.01:56:28+00:28:37.22Detail
86. Smrž OndřejNečum a běž!#387#M70.M4024.01:56:33+00:28:42.22Detail
87. Hodaňová HelenaSmradupánovy veverky#316#F17.Z405.01:56:35+00:28:44.22Detail
88. Boudova ZuzanaARO Jablonec#205#F18.Z309.01:56:59+00:29:08.22Detail
89. Solil PavelVysoké Mýto#359#M71.M3027.01:57:22+00:29:31.22Detail
90. Marek DanielTurnov#437#M72.M4025.01:58:00+00:30:09.22Detail
91. Medlik JanValdice#439#M73.M3028.01:58:56+00:31:05.22Detail
92. Hloušek MartinBělečko#89#M74.M4026.01:59:01+00:31:10.22Detail
93. Nosková AnetaAranha-team#165#F19.Z3010.01:59:14+00:31:23.22Detail
94. Kvarda RomanFrýdek-Místek#527#M75.M3029.01:59:15+00:31:24.22Detail
95. Urban JanLanškroun#92#M76.M4027.01:59:20+00:31:29.22Detail
96. Řehoř JiříHO Sherpa climb#55#M77.M4028.01:59:24+00:31:33.22Detail
97. Čechura JiříČistý sport#347#M78.M506.01:59:36+00:31:45.22Detail
98. Tauchmann JanPROFINIT#335#M79.M4029.01:59:56+00:32:05.22Detail
99. Hrdinka ČestmírUL-trail#32#M80.M507.01:59:58+00:32:07.22Detail
100. Fenďová ZuzanaTJ Harant Pecka#512#F20.Z3011.02:00:28+00:32:37.22Detail
101. Kaňa PavelSlaná#244#M81.M4030.02:00:36+00:32:45.22Detail
102. Rýznar JanMladá Boleslav#215#M82.M2013.02:01:07+00:33:16.22Detail
103. Manoudis GiorgosElpradro#236#M83.M4031.02:01:08+00:33:17.22Detail
104. Karásek ZbyněkJablonec nad Nisou#109#M84.M4032.02:01:20+00:33:29.22Detail
105. Pánek JanPraha#495#M85.M4033.02:01:31+00:33:40.22Detail
106. Balážová Sabinaadidas Runners Prague#392#F21.Z204.02:01:35+00:33:44.22Detail
107. Bala MartinKněžice#196#M86.M4034.02:01:37+00:33:46.22Detail
108. Pospíšil Martin#176#M87.M3030.02:02:08+00:34:17.22Detail
109. Trísková KatarínaPraha#545#F22.Z502.02:02:19+00:34:28.22Detail
110. Kos MichalOK 99 HK#212#M88.M508.02:02:29+00:34:38.22Detail
111. Maciejewski AdamWroclaw#431#M89.M3031.02:02:48+00:34:57.22Detail
112. Jelínek JiříPraha 2#364#M90.M3032.02:03:17+00:35:26.22Detail
113. Kozler Vladimir Beachwell #441#M91.M4035.02:03:20+00:35:29.22Detail
114. Rejha Lukáš#fotrivbehu#217#M92.M3033.02:03:25+00:35:34.22Detail
115. Fabíková Klára #329#F23.Z205.02:03:25+00:35:34.22Detail
116. Pelc 89 MartinMašov#459#M93.M3034.02:03:26+00:35:35.22Detail
117. Hasoň KamilBenátky nad Jizerou#414#M94.M3035.02:03:35+00:35:44.22Detail
118. Záleský FrantišekTurnov#50#M95.M2014.02:03:53+00:36:02.22Detail
119. Šritr MartinTurnov#82#M96.M509.02:04:21+00:36:30.22Detail
120. Bígl JaroslavDoksy#489#M97.M5010.02:04:25+00:36:34.22Detail
121. Šrajerová Iveta#225#F24.Z3012.02:04:30+00:36:39.22Detail
122. Fialová Rozšafná MichaelaDobříš#509#F25.Z3013.02:04:37+00:36:46.22Detail
123. Jelen PetrJilemnice#152#M98.M5011.02:04:45+00:36:54.22Detail
124. Jónová Marie Rokytnice nad Jizerou#514#F26.Z503.02:04:48+00:36:57.22Detail
125. Pěčková Zdeňka Ready2win #411#F27.Z406.02:04:53+00:37:02.22Detail
126. Janáček PetrPROFINIT#334#M99.M3036.02:04:55+00:37:04.22Detail
127. Novak KarelHustodemoni#517#M100.M4036.02:05:06+00:37:15.22Detail
128. Homoláč Michal#46#M101.M3037.02:05:14+00:37:23.22Detail
129. Louda LiborTurnov#226#M102.M4037.02:05:16+00:37:25.22Detail
130. Korandová Petra2BWINNER team#71#F28.Z3014.02:05:22+00:37:31.22Detail
131. Růžičková Eva#75#F29.Z407.02:05:27+00:37:36.22Detail
132. Kučera TomášPraha#108#M103.M4038.02:05:32+00:37:41.22Detail
133. Jareš FrantišekPraha 4#95#M104.M3038.02:06:13+00:38:22.22Detail
134. Pavelka MichalÚtěchovice#555#M105.M4039.02:06:20+00:38:29.22Detail
135. Kosová MichaelaOK 99 HK#211#F30.Z504.02:06:30+00:38:39.22Detail
136. Brodmannová MartinaTeplice#427#F31.Z3015.02:06:47+00:38:56.22Detail
137. Fassati GabrielaJaroměř#264#F32.Z505.02:07:03+00:39:12.22Detail
138. Červený Václav Zručský Plzeňák#421#M106.M5012.02:07:10+00:39:19.22Detail
139. Faina MichalPROFINIT#338#M107.M4040.02:07:11+00:39:20.22Detail
140. Jareš DominikBukovina #462#M108.M4041.02:07:18+00:39:27.22Detail
141. Svobodová JaroslavaMladá Boleslav #26#F33.Z408.02:07:22+00:39:31.22Detail
142. Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí#408#M109.M5013.02:07:34+00:39:43.22Detail
143. Kolátor AlešMTB MEL Jihlava#18#M110.M5014.02:07:40+00:39:49.22Detail
144. Kubicová Lydieadidas Runners Prague#391#F34.Z3016.02:07:42+00:39:51.22Detail
145. Voždová AlenaNeratovice#260#F35.Z409.02:07:48+00:39:57.22Detail
146. Macháček JanDobřichovice#486#M111.M3039.02:08:23+00:40:32.22Detail
147. Pospíšil Marekadidas Runners Prague#389#M112.M3040.02:08:24+00:40:33.22Detail
148. Beneš FilipLiberec#56#M113.M2015.02:08:32+00:40:41.22Detail
149. Ivan DanielJinolice#284#M114.M2016.02:08:38+00:40:47.22Detail
150. Sobotka Filip#87#M115.M3041.02:08:38+00:40:47.22Detail
151. Thornton SeanPraha#213#M116.M3042.02:08:43+00:40:52.22Detail
152. Vrátný KamilAC Praha 1890#368#M117.M5015.02:08:47+00:40:56.22Detail
153. Konečný VratislavPraha#128#M118.M4042.02:08:51+00:41:00.22Detail
154. Cavos Robert#66#M119.M2017.02:08:59+00:41:08.22Detail
155. Vacek LukášTJ Pátek#235#M120.M4043.02:09:01+00:41:10.22Detail
156. Dědek Václav250 ČESKÝ RÁJ#530#M121.M2018.02:09:03+00:41:12.22Detail
157. Podolec MichalPec pod Sněžkou#502#M122.M4044.02:09:07+00:41:16.22Detail
158. Dvořák MichaelBrno Alligators#113#M123.M3043.02:09:08+00:41:17.22Detail
159. Beneš JaroslavKruháče Sokol Janov#375#M124.M3044.02:09:30+00:41:39.22Detail
160. Kartousova VěraJablonec nad Nisou#291#F36.Z206.02:09:35+00:41:44.22Detail
161. Nespěšná Petraadidas Runners Prague#358#F37.Z3017.02:09:39+00:41:48.22Detail
162. Sepekovská LucieTJ Sokol Horní Kruty#122#F38.Z3018.02:09:43+00:41:52.22Detail
163. Sajdl JakubČBK#16#M125.M3045.02:09:46+00:41:55.22Detail
164. Hrabica PavelPraha-Kunratice#231#M126.M604.02:09:57+00:42:06.22Detail
165. Janata TomášSlaná#285#M127.M2019.02:10:00+00:42:09.22Detail
166. Mahdal PetrRychnov u Jablonce nad Nisou#184#M128.M4045.02:10:07+00:42:16.22Detail
167. Sedláček VladimírBakov nad Jizerou#11#M129.M4046.02:10:11+00:42:20.22Detail
168. Vacek TomášMěsto bez náměstí#477#M130.M3046.02:10:15+00:42:24.22Detail
169. Říhová MichaelaLiberec#171#F39.Z3019.02:10:16+00:42:25.22Detail
170. Říha JanPraha#261#M131.M3047.02:10:28+00:42:37.22Detail
171. Drobný MartinPrague Beach Team#456#M132.M3048.02:10:31+00:42:40.22Detail
172. Lukeš RomanJablonec nad Nisou#461#M133.M3049.02:10:32+00:42:41.22Detail
173. Rudický RadovanOceláci Ostrava#481#M134.M5016.02:10:40+00:42:49.22Detail
174. Hermannová Kristýna#593#F40.Z207.02:10:42+00:42:51.22Detail
175. Vybíral MartinKostelany nad Moravou#232#M135.M3050.02:10:51+00:43:00.22Detail
176. Livnjak EdisBrno#12#M136.M4047.02:10:58+00:43:07.22Detail
177. Dědek Milan250 ČESKÝ RÁJ#531#M137.M5017.02:11:32+00:43:41.22Detail
178. Ledvina PetrSRTG Kolín#532#M138.M4048.02:11:43+00:43:52.22Detail
179. Piroh Miroslav PROFINIT#341#M139.M3051.02:11:58+00:44:07.22Detail
180. Marková TerezaTurnov#464#F41.Z4010.02:12:00+00:44:09.22Detail
181. Ďurovec ZbyněkHrubá Skála#65#M140.M3052.02:12:49+00:44:58.22Detail
182. Fričová LenkaPřelouč#220#F42.Z208.02:12:55+00:45:04.22Detail
183. Gibbons MarkTurnov#81#M141.M5018.02:13:02+00:45:11.22Detail
184. Kosina JiriHlinsko#479#M142.M5019.02:13:11+00:45:20.22Detail
185. Šíma JirkaBenešov#98#M143.M4049.02:13:24+00:45:33.22Detail
186. Blažková EvaPROFINIT#333#F43.Z3020.02:13:31+00:45:40.22Detail
187. Neuvirtová MichaelaPardubice#449#F44.Z3021.02:13:41+00:45:50.22Detail
188. Rek VaclavHustodemoni#469#M144.M3053.02:13:45+00:45:54.22Detail
189. Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí#409#F45.Z4011.02:13:54+00:46:03.22Detail
190. Dolejš Tomáš INFOMATIC Racing Team#74#M145.M4050.02:13:59+00:46:08.22Detail
191. Vavřínková EvaROYALBAY#490#F46.Z4012.02:14:02+00:46:11.22Detail
192. Drbohlavová NelaSyřenov#395#F47.Z3022.02:14:17+00:46:26.22Detail
193. Mrklas PavelSKP Maják Jablonec #326#M146.M4051.02:14:21+00:46:30.22Detail
194. Lutovsky RomanARO Jablonec#206#M147.M4052.02:14:36+00:46:45.22Detail
195. Havelka PetrLiberec#119#M148.M5020.02:14:37+00:46:46.22Detail
196. Košík VladimírTJ Spartak Hrdlořezy#116#M149.M3054.02:15:02+00:47:11.22Detail
197. Urbanová MarcelaRun is Fun#49#F48.Z3023.02:15:04+00:47:13.22Detail
198. Vopat JiříPraha#72#M150.M4053.02:15:25+00:47:34.22Detail
199. Ječný OndřejNedomice#111#M151.M3055.02:15:34+00:47:43.22Detail
200. Vlcek TomasLamy umi behat z Postoloprt#259#M152.M3056.02:16:06+00:48:15.22Detail
201. Švancarová Lucieadidas Runners Prague#556#F49.Z3024.02:16:23+00:48:32.22Detail
202. Škoda JosefVysoké nad Jizerou#276#M153.M3057.02:16:41+00:48:50.22Detail
203. Ondračka TomášPraha#63#M154.M3058.02:17:18+00:49:27.22Detail
204. Lederová MarkétaJablonec nad Nisou#79#F50.Z4013.02:17:23+00:49:32.22Detail
205. Straka JiříKunovice#230#M155.M3059.02:18:13+00:50:22.22Detail
206. Reichman LiborLeština u Světlé#6#M156.M5021.02:18:35+00:50:44.22Detail
207. Varhaník JaromírHO Mimoň#181#M157.M4054.02:18:36+00:50:45.22Detail
208. Jakubů KláraSpice Run#592#F51.Z4014.02:18:42+00:50:51.22Detail
209. Janda Radomír Ubrečené princezny #142#M158.M4055.02:18:43+00:50:52.22Detail
210. Svoboda OndřejStare Hradiště#54#M159.M3060.02:18:47+00:50:56.22Detail
211. Švach HonzaTeplice#357#M160.M4056.02:18:49+00:50:58.22Detail
212. Kožíšek JiříBakov nad Jizerou#182#M161.M4057.02:18:57+00:51:06.22Detail
213. Hovorka StanislavPlaňany#539#M162.M4058.02:18:57+00:51:06.22Detail
214. Weisner RichardLiveCros#351#M163.M3061.02:19:02+00:51:11.22Detail
215. Kocourova MichaelaRoyal bay#542#F52.Z209.02:19:04+00:51:13.22Detail
216. Kozák PavelJičín#526#M164.M5022.02:19:10+00:51:19.22Detail
217. Petrušková MarcelaSK Oceláci Ostrava#161#F53.Z4015.02:19:11+00:51:20.22Detail
218. Wieczorek JanHavířov#191#M165.M4059.02:19:11+00:51:20.22Detail
219. Rygálová KateřinaHorský holka#353#F54.Z3025.02:19:22+00:51:31.22Detail
220. Kavánek JiříFIDOBAR#288#M166.M4060.02:19:36+00:51:45.22Detail
221. Doubek LukášFidobar#286#M167.M4061.02:19:37+00:51:46.22Detail
222. Červenka MilanPardubice#440#M168.M5023.02:19:38+00:51:47.22Detail
223. Kálal Kučerová KateřinaChýně#374#F55.Z3026.02:19:38+00:51:47.22Detail
224. Klacek MichalJablonec Nad Nisou - Kokonín#330#M169.M4062.02:19:42+00:51:51.22Detail
225. Pelc 90 MartinHodkovice nad Mohelkou#117#M170.M3062.02:19:49+00:51:58.22Detail
226. Komárková TerezaNová Paka#180#F56.Z2010.02:19:53+00:52:02.22Detail
227. Moravec MichalAK Kuřim#208#M171.M4063.02:20:27+00:52:36.22Detail
228. Ondračka DanielChrustenice#62#M172.M2020.02:20:57+00:53:06.22Detail
229. Mihálik TomášPraha 10#13#M173.M4064.02:21:01+00:53:10.22Detail
230. Popeláková Lenka MMA BROTHERSGYM PODĚBRADY #446#F57.Z4016.02:21:35+00:53:44.22Detail
231. Červená PetraPraha10#422#F58.Z3027.02:22:16+00:54:25.22Detail
232. Betík Roman#550#M174.M2021.02:22:49+00:54:58.22Detail
233. Dobešová JanaLive Cross Neratovice#281#F59.Z506.02:23:05+00:55:14.22Detail
234. Dolejší LenkaOK Doksy#106#F60.Z4017.02:23:12+00:55:21.22Detail
235. Tupec MartinTrutnov#169#M175.M5024.02:23:20+00:55:29.22Detail
236. Gerec JaroslavPřerov#355#M176.M4065.02:23:20+00:55:29.22Detail
237. Lang JindřichPraha 5#472#M177.M4066.02:24:20+00:56:29.22Detail
238. Zaťková AlžbetaAlpin klub Prievidza#269#F61.Z2011.02:24:39+00:56:48.22Detail
239. Navrátil Miroslav#185#M178.M4067.02:24:59+00:57:08.22Detail
240. Padrůňková StanislavaTurnov#254#F62.Z3028.02:25:00+00:57:09.22Detail
241. Šišovská KateřinaLitoměřice#76#F63.Z3029.02:25:03+00:57:12.22Detail
242. Krupová VeronikaPROFINIT#336#F64.Z3030.02:25:25+00:57:34.22Detail
243. Jandura Dušan Sokol Zálesní Lhota #257#M179.M4068.02:25:27+00:57:36.22Detail
244. Mazochová LenkaPraha 6 (okres Praha-město)#327#F65.Z3031.02:25:33+00:57:42.22Detail
245. Sýkora JiříARO Jablonec#201#M180.M2022.02:25:41+00:57:50.22Detail
246. Kňáva TomášBěžci Chomutov#151#M181.M4069.02:25:54+00:58:03.22Detail
247. Dorák Gabriel#546#M182.M2023.02:26:40+00:58:49.22Detail
248. Dlugoš MiloslavStará Ľubovňa#549#M183.M2024.02:26:40+00:58:49.22Detail
249. Zadražil MilanBlata#52#M184.M4070.02:27:14+00:59:23.22Detail
250. Zlatník Martin#227#M185.M4071.02:27:18+00:59:27.22Detail
251. Schovánek Filip Hamr na Jezeře #485#M186.M2025.02:27:25+00:59:34.22Detail
252. Foff TomášPlaňany#371#M187.M4072.02:27:53+01:00:02.22Detail
253. Hanelová VeronikaHorský holky#354#F66.Z3032.02:28:00+01:00:09.22Detail
254. Czvalingová EvaPraha#35#F67.Z4018.02:28:18+01:00:27.22Detail
255. Šorf Bohuš#77#M188.M5025.02:28:42+01:00:51.22Detail
256. Rudická BarboraSK Oceláci Ostrava#480#F68.Z4019.02:28:54+01:01:03.22Detail
257. Raulímová Dominika#429#F69.Z3033.02:28:58+01:01:07.22Detail
258. Pfeifer PavelČistá u Horek#58#M189.M5026.02:29:07+01:01:16.22Detail
259. Janečková Jana#492#F70.Z4020.02:29:10+01:01:19.22Detail
260. Želonka JosefHabartice#194#M190.M4073.02:29:47+01:01:56.22Detail
261. Prokůpek JaroslavNová Ves u Bakova#7#M191.M4074.02:30:47+01:02:56.22Detail
262. Drábek JakubPROFINIT#339#M192.M3063.02:30:48+01:02:57.22Detail
263. Horáková JindraPardubice#216#F71.Z507.02:30:50+01:02:59.22Detail
264. Krausová KarlaUbrečené princezny#150#F72.Z4021.02:31:24+01:03:33.22Detail
265. Ston DavidPraha#361#M193.M4075.02:32:39+01:04:48.22Detail
266. Dvořáková LuciePraha 8 - Libeň#308#F73.Z4022.02:32:39+01:04:48.22Detail
267. Hlavová HeidiTurnov#247#F74.Z4023.02:32:51+01:05:00.22Detail
268. Lexa RadekBěžecký klub České spořitelny#444#M194.M4076.02:33:14+01:05:23.22Detail
269. Dybala Vojtěch#179#M195.M3064.02:33:16+01:05:25.22Detail
270. Pecha JanPraha 4#262#M196.M3065.02:33:40+01:05:49.22Detail
271. Klouda TomasCzech Skyrunning Association#263#M197.M3066.02:33:40+01:05:49.22Detail
272. Ledvinová KateřinaSRTG Kolín#418#F75.Z4024.02:34:57+01:07:06.22Detail
273. Karych JakubKO2#101#M198.M4077.02:37:05+01:09:14.22Detail
274. Horáček ZdeněkPraha#103#M199.M4078.02:37:12+01:09:21.22Detail
275. Belova Oľga#412#F76.Z2012.02:39:00+01:11:09.22Detail
276. Rusev PetarPraha#229#M200.M3067.02:39:51+01:12:00.22Detail
277. Fajglová MichaelaJablonec nad Nisou#78#F77.Z3034.02:39:59+01:12:08.22Detail
278. Gazdová BarboraPROFINIT#332#F78.Z3035.02:40:01+01:12:10.22Detail
279. Holdova KamilaŠneci v běhu#73#F79.Z4025.02:40:23+01:12:32.22Detail
280. Votoček PavelLiberec#20#M201.M4079.02:40:39+01:12:48.22Detail
281. Koubková IvetaPardubice#239#F80.Z3036.02:40:46+01:12:55.22Detail
282. Šťastná KláraPraha 8 #124#F81.Z4026.02:40:58+01:13:07.22Detail
283. Šťastný JiříPraha 8#125#M202.M5027.02:40:59+01:13:08.22Detail
284. Nedelcheva PolinaPraha#228#F82.Z3037.02:41:18+01:13:27.22Detail
285. Zachova DagmarPraha 10#299#F83.Z3038.02:41:38+01:13:47.22Detail
286. Dušková EvaMimoň#483#F84.Z4027.02:42:06+01:14:15.22Detail
287. Karásek TomášUbrečené Princezny#60#M203.M5028.02:42:27+01:14:36.22Detail
288. Snopková KateřinaPardubice#399#F85.Z3039.02:43:56+01:16:05.22Detail
289. Zahradníčková EvaLitomyšl#29#F86.Z4028.02:43:58+01:16:07.22Detail
290. Drabinová MariePraha#174#F87.Z2013.02:44:11+01:16:20.22Detail
291. Thornton MonikaPraha#214#F88.Z3040.02:44:58+01:17:07.22Detail
292. Blahova Jana#33#F89.Z3041.02:46:26+01:18:35.22Detail
293. Jelínková BarboraRozběháme Česko#5#F90.Z4029.02:46:56+01:19:05.22Detail
294. Horák MartinUbrečené princezny#143#M204.M5029.02:47:02+01:19:11.22Detail
295. Saska TomášTurnov#83#M205.M3068.02:47:55+01:20:04.22Detail
296. Jelínková DenisaHrubá Skála#272#F91.Z3042.02:48:19+01:20:28.22Detail
297. Šantrochová MartinaRadvánice#271#F92.Z3043.02:48:19+01:20:28.22Detail
298. Najman PetrHrubá Skála#500#M206.M3069.02:48:37+01:20:46.22Detail
299. Kunc TomášJičín#478#M207.M3070.02:48:43+01:20:52.22Detail
300. Sarvas StefanNovy Vestec#24#M208.M5030.02:50:18+01:22:27.22Detail
301. Kubíčková EliškaLibice nad Cidlinou#493#F93.Z2014.02:50:39+01:22:48.22Detail
302. Plíšková VeronikaSobotka#207#F94.Z3044.02:50:54+01:23:03.22Detail
303. Macháček VladimírSlevomat.cz#488#M209.M2026.02:51:05+01:23:14.22Detail
304. Šimová Šárka Praha#175#F95.Z3045.02:55:15+01:27:24.22Detail
305. Klečková LibušeX3M#505#F96.Z4030.02:55:49+01:27:58.22Detail
306. Šolta MichalX3M#4#M210.M2027.02:55:49+01:27:58.22Detail
307. Šolta MarcelX3M#3#M211.M5031.02:55:49+01:27:58.22Detail
308. Vlčková TerezaPraha#149#F97.Z4031.02:58:41+01:30:50.22Detail
309. Bilý PetrHamr na Jezeře #484#M212.M2028.03:07:20+01:39:29.22Detail
310. Hrubeš JiříRumburk#107#M213.M4080.03:09:22+01:41:31.22Detail
311. Fassati MiroslavJaroměř#265#M214.M605.03:09:22+01:41:31.22Detail
312. Štefková VeronikaAranha-team#166#F98.Z4032.03:11:41+01:43:50.22Detail
DNS Dydovič TomášPraha#48#MM40Detail
DNS Pavlíková IvaSC Horní Jelení#64#FZ40Detail
DNS Hřivna David#80#MM50Detail
DNS Andrle JakubKostelec n.Č.lesy#100#MM40Detail
DNS Hartmanova PavlinaDoly#138#FZ40Detail
DNS Passedroit FlorentPraha#147#MM30Detail
DNS Macháček AlešJKOB Frýdlant#164#MM50Detail
DNS Rálková LuciePraha#168#FZ30Detail
DNS Silva MiguelPrague#199#MM50Detail
DNS Farkasova DarinaPrague#200#FZ40Detail
DNS Jandová Lenka Most#224#FZ50Detail
DNS Klein PetrPodhorní Újezd#241#MM40Detail
DNS Slabihoudová AdélaPraha 4#255#FZ20Detail
DNS Skala TomasŠumperk#297#MM30Detail
DNS Zuzaňáková Jana#304#FZ30Detail
DNS Zuzaňák Vojta#305#MM30Detail
DNS Patková LenkaSemily#307#FZ30Detail
DNS Dvořák VojtěchPraha 8#309#MM20Detail
DNS Ruault VanessaPraha#331#FZ40Detail
DNS Betík RomanPROFINIT#337#MM30Detail
DNS Bielik JurajPROFINIT#342#MM20Detail
DNS Šubík Štěpán PROFINIT#377#MM20Detail
DNS Watzke PetrTeplice#447#MM50Detail
DNS Valenta Zdeněk Zbuzany#450#MM50Detail
DNS Dvořáček Dan#451#MM40Detail
DNS Novák OndřejHořice#457#MM30Detail
DNS Beck ZdeněkBK Jevany#1#MM50Detail
DNS Hloušek JanALUNAD.. I will never give up...#2#MM30Detail
DNS Kotherová HedvikaMetylovice#8#FZ20Detail
DNS Smyslová MiroslavaPraha 5#14#FZ40Detail
DNS Somogyi DánielTrebon#15#MM40Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz