Výsledková listina Prague Park Race - Divoká Šárka
25. 6. 2022

14 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Edlman TomášASK Slavia Praha#338#6538M1.M301.00:58:06Detail
2. Slovácek JanBrumov-Bylnice#244#6444M2.M302.01:00:26+00:02:20.24Detail
3. Kaliberka JanPraha 5 - Motol#318#6518M3.M303.01:02:33+00:04:27.24Detail
4. Malý Jiří#377#6577M4.M401.01:03:30+00:05:24.24Detail
5. Goncalves RicardoBrandys Nad Labem#325#6525M5.M402.01:03:55+00:05:49.24Detail
6. Rollnik Jean-PierreHamburg#334#6534M6.M304.01:04:42+00:06:36.24Detail
7. Tuček MartinPraha#41#6241M7.M403.01:04:59+00:06:53.24Detail
8. Ďoubal MiroslavKolovraty#281#6481M8.M404.01:05:13+00:07:07.24Detail
9. Resslová Kristýna#186#6386F1.Z301.01:05:14+00:07:08.24Detail
10. Brchel JanVrané nad Vltavou#43#6243M9.M305.01:05:18+00:07:12.24Detail
11. Beck ZdeněkBK Jevany#45#6245M10.M501.01:05:26+00:07:20.24Detail
12. Pražák LadislavBOX klub Jičín#113#6313M11.M405.01:05:38+00:07:32.24Detail
13. Prager KarelTJ Sokol Sojovice#62#6262M12.M201.01:05:53+00:07:47.24Detail
14. Patras Peter#187#6387M13.M406.01:05:55+00:07:49.24Detail
15. Berenguer Ferri SantiagoLa Grupetta#310#6510M14.M202.01:06:07+00:08:01.24Detail
16. Kučera MilanManning Park Trail Runners#336#6536M15.M502.01:06:21+00:08:15.24Detail
17. Lachout MartinSedlčany#328#6528M16.M503.01:06:40+00:08:34.24Detail
18. Madron MilošRozběháme Česko#132#6332M17.M407.01:07:24+00:09:18.24Detail
19. Ungrad JanNábytek Kunc#164#6364M18.M306.01:07:35+00:09:29.24Detail
20. Ecorchard Gael#376#6576M19.M408.01:08:14+00:10:08.24Detail
21. Beneš MichalRoztoky#49#6249M20.M409.01:09:09+00:11:03.24Detail
22. Rašovský Matěj Neveklov#305#6505M21.M307.01:09:48+00:11:42.24Detail
23. Sedlák FrantišekPivnice Bílý beránek#269#6469M22.M504.01:10:05+00:11:59.24Detail
24. Escribano de la Mar Estanis Praha#335#6535M23.M203.01:10:38+00:12:32.24Detail
25. Dubravčík JakubPraha#135#6335M24.M308.01:11:01+00:12:55.24Detail
26. Princ AlešPraha 5#116#6316M25.M505.01:11:14+00:13:08.24Detail
27. Hynkova Barbora Salomon#211#6411F2.Z302.01:11:28+00:13:22.24Detail
28. Fiala TheodorM.U.F. Roztoky#317#6517M26.M4010.01:11:46+00:13:40.24Detail
29. Mareček JanKladiva#375#6575M27.M4011.01:12:03+00:13:57.24Detail
30. Hrubý Richard#90#6290M28.M309.01:12:05+00:13:59.24Detail
31. Spurný JurášBeTri#295#6495M29.M3010.01:12:23+00:14:17.24Detail
32. Pavlov Nikita#366#6566M30.M204.01:12:34+00:14:28.24Detail
33. Loaiza ArnoldoKilima Trailrunning Costa Rica#337#6537M31.M4012.01:12:48+00:14:42.24Detail
34. Divišová Kristýna#331#6531F3.Z303.01:12:51+00:14:45.24Detail
35. Flodr JiříKlatovy#75#6275M32.M205.01:12:51+00:14:45.24Detail
36. Kohoutek MichalRolníci CZU#117#6317M33.M4013.01:13:16+00:15:10.24Detail
37. Vyšín StanislavSpeedyPugs#119#6319M34.M506.01:14:13+00:16:07.24Detail
38. Matthews DougTerronská UTD#236#6436M35.M507.01:15:44+00:17:38.24Detail
39. Hach Lukᚊtefko Running Team#329#6529M36.M3011.01:15:49+00:17:43.24Detail
40. Kára VladimirAC-Patřín#218#6418M37.M601.01:15:51+00:17:45.24Detail
41. Krajhanzlová MartinaRun For Fun#96#6296F4.Z304.01:15:54+00:17:48.24Detail
42. Palíšek TomášKROMĚŘÍŽ#250#6450M38.M206.01:15:57+00:17:51.24Detail
43. Frič PavelCHECOMACOCO#279#6479M39.M602.01:16:00+00:17:54.24Detail
44. Sůva AntonínBenecko#373#6573M40.M207.01:16:12+00:18:06.24Detail
45. Štěrbová JanePraha#47#6247F5.Z401.01:16:21+00:18:15.24Detail
46. Čížek MartinPraha Řepy#249#6449M41.M4014.01:16:35+00:18:29.24Detail
47. Čánský JiříPraha 5#80#6280M42.M4015.01:16:51+00:18:45.24Detail
48. Hubená EliškaPraha#121#6321F6.Z305.01:16:52+00:18:46.24Detail
49. Vítková ZuzanaRozběháme Česko#293#6493F7.Z501.01:17:12+00:19:06.24Detail
50. Hackett PhilDolní Měcholupy #330#6530M43.M3012.01:17:58+00:19:52.24Detail
51. Stejsková Adéla#92#6292F8.Z306.01:18:06+00:20:00.24Detail
52. Mareth Lucie#26#6226F9.Z307.01:18:18+00:20:12.24Detail
53. Spacek MartinPraha#217#6417M44.M3013.01:18:19+00:20:13.24Detail
54. Netíková EliškaCrossFit Tabata Poděbrady#71#6271F10.Z308.01:18:30+00:20:24.24Detail
55. Sekerová AndreaMladá Boleslav#207#6407F11.Z402.01:18:42+00:20:36.24Detail
56. Gondeaux RobinTEAM MARCHE A PIED#323#6523M45.M3014.01:18:56+00:20:50.24Detail
57. Honzáková JiřinaBřevnov#280#6480F12.Z502.01:19:00+00:20:54.24Detail
58. Chovanec MarekPraha#221#6421M46.M208.01:19:37+00:21:31.24Detail
59. Klimpera OndřejPraha#309#6509M47.M4016.01:19:50+00:21:44.24Detail
60. Janeček MartinPraha#379#6579M48.M4017.01:19:54+00:21:48.24Detail
61. Millan RobPraha#77#6277M49.M4018.01:20:15+00:22:09.24Detail
62. Prchlík TomášHrádek nad Nisou #93#6293M50.M3015.01:20:30+00:22:24.24Detail
63. Stoklasa Ondřej#69#6269M51.M3016.01:21:03+00:22:57.24Detail
64. Moskva Radovan#123#6323M52.M3017.01:21:11+00:23:05.24Detail
65. Poľakova Lucia #155#6355F13.Z309.01:21:12+00:23:06.24Detail
66. Vyšínová MarkétaSpeedyPugs#120#6320F14.Z403.01:21:19+00:23:13.24Detail
67. Šolta MarcelX3M#56#6256M53.M508.01:21:21+00:23:15.24Detail
68. Štrobach OndřejPraha#148#6348M54.M3018.01:21:36+00:23:30.24Detail
69. Janku OndrejAK Olomouc#216#6416M55.M4019.01:21:50+00:23:44.24Detail
70. Onderka Radim#108#6308M56.M3019.01:21:56+00:23:50.24Detail
71. Ernst Andreas#224#6424M57.M3020.01:22:01+00:23:55.24Detail
72. Šebesta MarekRozběháme Česko#46#6246M58.M4020.01:22:23+00:24:17.24Detail
73. Jonas Michal#219#6419M59.M3021.01:22:36+00:24:30.24Detail
74. Matlochová LuciePraha#245#6445F15.Z404.01:23:19+00:25:13.24Detail
75. Sůva MartinBenecko#372#6572M60.M209.01:23:19+00:25:13.24Detail
76. Aguilo Violeta#311#6511F16.Z3010.01:23:37+00:25:31.24Detail
77. Launder EnysSouthampton#278#6478M61.M3022.01:23:52+00:25:46.24Detail
78. Marek Jaroslav Jihlava#365#6565M62.M4021.01:24:10+00:26:04.24Detail
79. Joussaume TanguyLa Chaize Giraud#343#6543M63.M2010.01:24:33+00:26:27.24Detail
80. Svobodová Jaroslava Mladá Boleslav #195#6395F17.Z405.01:24:50+00:26:44.24Detail
81. Skotnicová AnitaLK Pernink#242#6442F18.Z201.01:25:12+00:27:06.24Detail
82. Kohout MichaelPraha 3 - Žižkov#332#6532M64.M3023.01:26:04+00:27:58.24Detail
83. Pražáková VeronikaRozběháme České Velenice#72#6272F19.Z202.01:26:07+00:28:01.24Detail
84. Šajbanová SimonaVŠCHT Praha#257#6457F20.Z203.01:26:33+00:28:27.24Detail
85. Drevenák MarekPraha#169#6369M65.M3024.01:26:52+00:28:46.24Detail
86. Grytsaienko OleksiiPraha#259#6459M66.M3025.01:27:02+00:28:56.24Detail
87. Pupík JanPupenDoIt#168#6368M67.M4022.01:27:04+00:28:58.24Detail
88. Habr JanPraha 3#167#6367M68.M4023.01:27:06+00:29:00.24Detail
89. Černý PavelMalý Berlín#370#6570M69.M4024.01:27:32+00:29:26.24Detail
90. Hynková AdélaPraha #344#6544F21.Z3011.01:27:38+00:29:32.24Detail
91. Eliášová TerezaKraslice#44#6244F22.Z406.01:28:02+00:29:56.24Detail
92. Velehradský PetrNučice#68#6268M70.M603.01:28:10+00:30:04.24Detail
93. Hálek JaroslavJe to v hlavě!#91#6291M71.M4025.01:28:11+00:30:05.24Detail
94. Urbanová SoňaRozběháme Česko#240#6440F23.Z407.01:28:52+00:30:46.24Detail
95. Bendová IrenaRozbehame Česko#241#6441F24.Z408.01:28:52+00:30:46.24Detail
96. Novotný LukášPraha#333#6533M72.M2011.01:29:05+00:30:59.24Detail
97. Culos StefanoPraga#308#6508M73.M4026.01:29:27+00:31:21.24Detail
98. Peťura Michal#360#6560M74.M3026.01:30:06+00:32:00.24Detail
99. Bossard EddyNantes, France #342#6542M75.M2012.01:31:44+00:33:38.24Detail
100. Kovařík MartinPraha 11#300#6500M76.M2013.01:31:58+00:33:52.24Detail
101. Kavánek JiříFIDOBAR#312#6512M77.M4027.01:32:22+00:34:16.24Detail
102. Doubek LukášFIDOBAR#225#6425M78.M4028.01:32:22+00:34:16.24Detail
103. Šolta MichalX3M#57#6257M79.M2014.01:32:29+00:34:23.24Detail
104. Smutková Stefanie#237#6437F25.Z204.01:32:43+00:34:37.24Detail
105. Košina JiříHlinsko#157#6357M80.M509.01:32:59+00:34:53.24Detail
106. Bělohoubek Jiří#361#6561M81.M3027.01:33:00+00:34:54.24Detail
107. Šusták MiroslavHlinsko#156#6356M82.M3028.01:33:00+00:34:54.24Detail
108. Navrátil Ivo Svitavy #184#6384M83.M4029.01:33:01+00:34:55.24Detail
109. Kikerlová SoňaOtrokovice#301#6501F26.Z3012.01:33:02+00:34:56.24Detail
110. Marek JiříPraha#78#6278M84.M4030.01:33:24+00:35:18.24Detail
111. Bartoníček JosefBabice#129#6329M85.M3029.01:34:10+00:36:04.24Detail
112. Hermansky KaterinaPraha#115#6315F27.Z409.01:34:14+00:36:08.24Detail
113. Němcová SoňaŠneci v běhu#378#6578F28.Z4010.01:35:00+00:36:54.24Detail
114. Tichý Stanislav SKS Praha #273#6473M86.M604.01:35:53+00:37:47.24Detail
115. Bradáčová MartinaMaraton klub Kladno#239#6439F29.Z4011.01:35:55+00:37:49.24Detail
116. Popova BarboraPraha#73#6273F30.Z3013.01:37:09+00:39:03.24Detail
117. Proksova PetraRozbehame Cesko#285#6485F31.Z4012.01:37:55+00:39:49.24Detail
118. Salášek JanBK Chyne#340#6540M87.M3030.01:38:04+00:39:58.24Detail
119. Klouda TomasCzech Skyrunning Association#297#6497M88.M3031.01:38:05+00:39:59.24Detail
120. Pecha JanPraha 412 - Modrany#313#6513M89.M3032.01:38:06+00:40:00.24Detail
121. Králík AlešBenešov#112#6312M90.M605.01:38:18+00:40:12.24Detail
122. Ostrýt JiříPraha#83#6283M91.M5010.01:38:19+00:40:13.24Detail
123. Ragot Guillaume#339#6539M92.M2015.01:38:21+00:40:15.24Detail
124. Nosavcov MichalMěšice#223#6423M93.M4031.01:38:27+00:40:21.24Detail
125. Mattich ChristianPraha 2#51#6251M94.M4032.01:38:29+00:40:23.24Detail
126. Marková JanaPraha 2#50#6250F32.Z3014.01:38:29+00:40:23.24Detail
127. Táborská Hana#341#6541F33.Z4013.01:38:40+00:40:34.24Detail
128. Sokyra PeterPraha 3#292#6492M95.M4033.01:38:53+00:40:47.24Detail
129. Zábranský VilémAussig - Praha#277#6477M96.M4034.01:39:56+00:41:50.24Detail
130. Quinn StevenPraha 5 - Stodůlky#172#6372M97.M3033.01:40:01+00:41:55.24Detail
131. Vorlíčková JitkaPraha 5#61#6261F34.Z4014.01:40:34+00:42:28.24Detail
132. Nováková Petra Rozběháme Bašť #274#6474F35.Z3015.01:41:40+00:43:34.24Detail
133. Zástěrová TerezaPraha 9#197#6397F36.Z3016.01:41:40+00:43:34.24Detail
134. Kalová EmilieBenátky nad Jizerou#291#6491F37.Z4015.01:42:49+00:44:43.24Detail
135. Šlehůbr IvetaŠneci v běhu #66#6266F38.Z4016.01:43:00+00:44:54.24Detail
136. Valle Matteo#254#6454M98.M3034.01:43:01+00:44:55.24Detail
137. Zachova DagmarPraha 10#130#6330F39.Z3017.01:44:11+00:46:05.24Detail
138. Novotná Tereza #369#6569F40.Z205.01:44:31+00:46:25.24Detail
139. Hocká JolanaVitice#176#6376F41.Z206.01:45:19+00:47:13.24Detail
140. Vejtasová IlonaHaKi Run #111#6311F42.Z4017.01:46:24+00:48:18.24Detail
141. Hlavacova AnnaPraha 5 - Stodůlky#173#6373F43.Z3018.01:47:16+00:49:10.24Detail
142. Klečková LibušeX3M#58#6258F44.Z4018.01:47:36+00:49:30.24Detail
143. Vlachynská KristýnaHaKi-Run#109#6309F45.Z4019.01:47:47+00:49:41.24Detail
144. Havlová Božena Benátky nad Jizerou #284#6484F46.Z4020.01:47:47+00:49:41.24Detail
145. Staňo TomášDěčín#248#6448M99.M5011.01:49:20+00:51:14.24Detail
146. Felmy PascalLMAA Attitude#194#6394M100.M5012.01:51:11+00:53:05.24Detail
147. Zapletalová Petra#238#6438F47.Z207.01:52:58+00:54:52.24Detail
148. Hrdinková KateřinaČeský Brod#179#6379F48.Z208.01:53:59+00:55:53.24Detail
149. Hocký DanielKounice#175#6375M101.M2016.01:54:17+00:56:11.24Detail
150. Rosenstein LigiaGroningen#358#6558F49.Z3019.01:55:43+00:57:37.24Detail
151. Pagnoncelli CarlosPrague#345#6545M102.M3035.01:55:44+00:57:38.24Detail
152. Nagy JanHlinsko#307#6507M103.M3036.01:58:19+01:00:13.24Detail
153. Moylett Rebecca#48#6248F50.Z3020.01:58:59+01:00:53.24Detail
154. Pěkná JitkaŘíčany#229#6429F51.Z4021.01:59:39+01:01:33.24Detail
155. Kuna JiříPraha#67#6267M104.M4035.01:59:49+01:01:43.24Detail
156. Weiner ŠtěpánŠneci v běhu#290#6490M105.M4036.02:01:34+01:03:28.24Detail
157. Malina MiroslavPraha#53#6253M106.M4037.02:02:00+01:03:54.24Detail
158. Dudášová MonikaObořiště#104#6304F52.Z503.02:02:14+01:04:08.24Detail
159. Fencl RadekObořiště#105#6305M107.M5013.02:02:14+01:04:08.24Detail
160. Dal Ben Matteo#59#6259M108.M3037.02:02:15+01:04:09.24Detail
161. Kubašková KatarínaPraha 11#180#6380F53.Z3021.02:02:18+01:04:12.24Detail
162. Jarolímová RenátaPardubice#251#6451F54.Z504.02:02:20+01:04:14.24Detail
163. Posadovský MilanApe Gang#149#6349M109.M3038.02:02:21+01:04:15.24Detail
164. Weinerová BlankaŠneci v běhu#289#6489F55.Z4022.02:03:06+01:05:00.24Detail
165. Vyskočilová MartinaKutná Hora#60#6260F56.Z505.02:14:01+01:15:55.24Detail
166. Zoufalá StáňaKutná Hora#70#6270F57.Z4023.02:14:02+01:15:56.24Detail
Mareš JanPraha#166#6366MM4000:00:00Detail
Šlechtová Ester Praha#252#6452FZ3000:00:00Detail
Poláček PavelNezastavitelný#582#6782MM4000:00:00Detail
Poláček NicolasNoskin#584#6784MM2000:00:00Detail
DNF Cerhová ValentýnaBenátky nad Jizerou #306#6506FZ40Detail
DNF Espinosa MilenaNupaky#17#6217FZ40Detail
DNF Espinoza ShirlyPrague#18#6218FZ40Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz