Výsledková listina Mizuno Labský půlmaraton
17. 9. 2022

12 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Landgráf Tomáš#226#226muži1.00:44:35Detail
2. Michálek Tomáš#300#300muži2.00:47:14+00:02:39.8100:47:12.85Detail
3. Novák LukášBenátky nad Jizerou (Mladá Boleslav)#266#266muži3.00:51:40+00:07:05.81Detail
4. Nesl JaroslavKostelec nad Labem#263#263muži4.00:53:45+00:09:10.8100:53:44.89Detail
5. Gantner FilipPraha 6#311#311muži5.00:54:52+00:10:17.81Detail
6. Kaplan DanielBěhej Poděbrady#215#215muži6.00:55:32+00:10:57.8100:55:26.94Detail
7. Šmika MarekKáraný#75#75muži7.00:56:46+00:12:11.8100:56:42.31Detail
8. Netíková EliškaCrossFit Tabata Poděbrady#37#37ženy1.00:57:44+00:13:09.8100:57:38.75Detail
9. Maděra JosefLiberecké Gazely#298#298muži8.00:58:54+00:14:19.8100:58:52.05Detail
10. Pragrová LucieLINDE#293#293ženy2.01:01:18+00:16:43.81Detail
11. Bondarenko MykolaPraha#269#269muži9.01:01:23+00:16:48.8101:01:12.90Detail
12. Nouzová KristýnaNeratovice#175#175ženy3.01:03:07+00:18:32.8101:02:58.10Detail
13. Trnková LadaKutná Hora#140#140ženy4.01:04:28+00:19:53.8101:04:19.37Detail
14. Batěk Lukáš#279#279muži10.01:06:57+00:22:22.8101:06:47.78Detail
15. Rmoutil MartinLysá nad Labem#203#203muži11.01:07:36+00:23:01.8101:07:18.34Detail
16. Frühaufová LuciePísková Lhota#70#70ženy5.01:07:39+00:23:04.8101:07:32.15Detail
17. Kliner MiloslavRAJEC#313#313muži12.01:08:01+00:23:26.8101:07:38.55Detail
18. Vojtíšek MichalPraha 4#36#36muži13.01:08:36+00:24:01.8101:08:29.80Detail
19. Ambruš PatrikPrague#246#246muži14.01:08:51+00:24:16.8101:08:41.71Detail
20. Zachariášová PetraB2K#100#100ženy6.01:09:53+00:25:18.8101:09:43.49Detail
21. Hlavová HeidiB2K#107#107ženy7.01:09:53+00:25:18.8101:09:43.90Detail
22. Lepska Martina#42#42ženy8.01:10:14+00:25:39.8101:10:09.08Detail
23. Gyurovszká KarolínaPoděbrady#297#297ženy9.01:11:07+00:26:32.8101:10:57.81Detail
24. Vařeková AndreaDS FRANTIŠKA ZOBALA#163#163ženy10.01:11:25+00:26:50.81Detail
25. Ledroit DagmarBALŮ BEACH PODĚBRADY#299#299ženy11.01:11:55+00:27:20.8101:11:45.60Detail
26. Fecakova Bea#109#109ženy12.01:12:01+00:27:26.8101:11:47.11Detail
27. Hrdinková Kateřina#62#62ženy13.01:12:31+00:27:56.8101:12:28.83Detail
28. Zach MilošPraha#232#232muži15.01:12:36+00:28:01.8101:12:29.03Detail
29. Zedníček LubossTřeso Vice#199#199muži16.01:13:28+00:28:53.8101:13:16.50Detail
30. Vaníčková GabrielaJičín#227#227ženy14.01:13:32+00:28:57.8101:13:12.72Detail
31. Křížová KateřinaLysá nad Labem#105#105ženy15.01:13:59+00:29:24.8101:13:42.44Detail
32. Hartmanová Kateřina Český Brod#224#224ženy16.01:15:53+00:31:18.8101:15:42.72Detail
33. Nigrinová Pavlína#165#165ženy17.01:17:57+00:33:22.8101:17:37.10Detail
34. Jará SabinaSemice#195#195ženy18.01:18:07+00:33:32.8101:17:48.03Detail
35. Strnadová MarkétaŠneci v běhu #104#104ženy19.01:18:46+00:34:11.8101:18:29.50Detail
36. Miechová LuciePraha#244#244ženy20.01:21:15+00:36:40.8101:21:06.23Detail
37. Kňapová DanaMilovice#48#48ženy21.01:22:16+00:37:41.8101:22:02.36Detail
38. Zachová LenkaPraha#231#231ženy22.01:23:04+00:38:29.8101:22:55.77Detail
39. Pospíšilová HelenaHradec Králové#292#292ženy23.01:23:33+00:38:58.8101:23:11.32Detail
40. Exton NatashaPraha#169#169ženy24.01:24:20+00:39:45.8101:23:59.11Detail
41. Kolátorová PavlínaMTB MEL Jihlava#38#38ženy25.01:24:53+00:40:18.8101:24:45.01Detail
42. Peteříková LucieKarlovy Vary #40#40ženy26.01:24:59+00:40:24.8101:24:48.22Detail
43. Minařík KateřinaLitoměřice#47#47ženy27.01:25:05+00:40:30.8101:24:45.94Detail
44. Veitch SuafsPraha#294#294ženy28.01:25:20+00:40:45.8101:24:55.48Detail
45. Veitch IainPraha#295#295muži17.01:25:23+00:40:48.8101:24:59.39Detail
46. Krejčíková HelenaPraha 4#256#256ženy29.01:27:42+00:43:07.8101:27:29.68Detail
47. Žaba Dalibor#296#296muži18.01:29:47+00:45:12.8101:29:36.01Detail
48. Špetlová KristýnaPraha 5 - Stodůlky#51#51ženy30.01:30:22+00:45:47.8101:30:03.20Detail
49. Hameršmíd VladimírPardubice 2#49#49muži19.01:30:52+00:46:17.8101:30:38.35Detail
50. Malý JanPečky#225#225muži20.01:31:25+00:46:50.8101:31:15.01Detail
51. Nováková MonikaBALŮ BEACH PODĚBRADY#302#302ženy31.01:36:15+00:51:40.8101:35:50.62Detail
52. Kulková KateřinaBALŮ BEACH PODĚBRADY#303#303ženy32.01:36:16+00:51:41.8101:35:51.95Detail
DNS Tomanicová LenkaŠneci v běhu#34#34ženyDetail
DNS Jansová JanaDoksy#39#39ženyDetail
DNS Vávra JiříJičín#41#41mužiDetail
DNS Kadleček MartinVarnsdorf#43#43mužiDetail
DNS Schneiderová Aneta#68#68ženyDetail
DNS Švadlenka VáclavMladá Boleslav#72#72mužiDetail
DNS Dufková GabrielaDufici#76#76ženyDetail
DNS Weiss FrantišekDufici#77#77mužiDetail
DNS Dufek PatrikDufici#78#78mužiDetail
DNS Klimentova Livia#96#96ženyDetail
DNS Kolenský OndřejČelákovice#113#113mužiDetail
DNS Šuranský LubomírKamenice nad Lipou #117#117mužiDetail
DNS Ostrýt JiříPraha#131#131mužiDetail
DNS Bohuš MichalRozběháme Pardubice #139#139mužiDetail
DNS Jerie MarekTJ Magla#264#264mužiDetail
DNS Kačírková KvětaTuřice#291#291ženyDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz