Průběžná Výsledková listina Výběh na Lovoš
27. 11. 2021

jednotlivci

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Zahálka MatějElkov Kasper Czech cycling team#31#1993M19-291.00:17:18Detail
2. Cmunt PetrELEVEN Head cyklolive team#54#1996M19-292.00:17:28+00:00:10.08Detail
3. Zahálka ŠtěpánCK Slavoj Terezín - cyklo city#32#2006Mdo181.00:18:22+00:01:04.08Detail
4. Veselý PetrGlassman Teplice#5#1990M30-391.00:19:32+00:02:14.08Detail
5. Černý MartinTeplice#4#1974M40-491.00:20:00+00:02:42.08Detail
6. Trux Tomᚎidovice#6#1991M30-392.00:20:06+00:02:48.08Detail
7. Řebíček JanSport team Brozany#33#1982M30-393.00:20:46+00:03:28.08Detail
8. Bureš JanCK Slavoj Terezín - cyklo city#21#1982M30-394.00:20:56+00:03:38.08Detail
9. Kunc VojtěchSK Roudnice#25#2008Mdo182.00:21:03+00:03:45.08Detail
10. Maděra MichalLiberec#17#1982M30-395.00:21:05+00:03:47.08Detail
11. Vlček JiříAsk Děčín#47#1973M40-492.00:21:10+00:03:52.08Detail
12. Holub MartinTriatlon Team Tálín#43#1978M40-493.00:21:31+00:04:13.08Detail
13. Charousek PetrGogo#38#1966M50-591.00:22:02+00:04:44.08Detail
14. Ptáček MichalSport team Brozany#30#1985M30-396.00:22:09+00:04:51.08Detail
15. Rež ZdeněkSPONA Teplice#7#1972M40-494.00:22:30+00:05:12.08Detail
16. Vopat MilanMilan z hor#3#1961M60plus1.00:22:42+00:05:24.08Detail
17. Valtr VladimírMP Praha#39#1967M50-592.00:23:15+00:05:57.08Detail
18. Bufka ZdeněkAC Česká Lípa#27#1957M60plus2.00:23:36+00:06:18.08Detail
19. Oppelt MichalKrušnoman TT#8#1983M30-397.00:23:46+00:06:28.08Detail
20. Švagrovský OliverCK Slavoj Terezín - cyklo city#52#2008Mdo183.00:24:04+00:06:46.08Detail
21. Hampl OndřejUCC#20#2002M19-293.00:24:12+00:06:54.08Detail
22. Diviš MartinSNB Praha#37#1963M50-593.00:24:41+00:07:23.08Detail
23. Willner JiříASK Lovosice#45#1984M30-398.00:24:55+00:07:37.08Detail
24. Mísař Tomᚎatec#14#1989M30-399.00:25:23+00:08:05.08Detail
25. Dlouhý VladimírDlouháni Roudnice#22#1960M60plus3.00:25:54+00:08:36.08Detail
26. Seeman TomášMedicína Praha#56#1968M50-594.00:26:05+00:08:47.08Detail
27. Pobežal Marekczexxx#51#1986M30-3910.00:26:07+00:08:49.08Detail
28. Marek JiříSPONA Teplice#28#1981M40-495.00:26:20+00:09:02.08Detail
29. Starý VáclavMastodonti#15#1992M19-294.00:26:46+00:09:28.08Detail
30. Přikryl JanAC Chotiměř#46#1972M40-496.00:26:48+00:09:30.08Detail
31. Janík TomášSPONA Teplice#49#1968M50-595.00:27:01+00:09:43.08Detail
32. Balák LukášBoost-Team#48#1994M19-295.00:27:31+00:10:13.08Detail
33. Novotný JiříMastodonti#19#1993M19-296.00:27:56+00:10:38.08Detail
34. Gertner PetrG-Pend Lovosice#11#1969M50-596.00:28:29+00:11:11.08Detail
35. Šulc HonzaBohu#41#1989M30-3911.00:28:33+00:11:15.08Detail
36. Štembera MichalKostelec nad Labem#12#1963M50-597.00:28:59+00:11:41.08Detail
37. Holinka JakubMastodonti#16#1992M19-297.00:29:19+00:12:01.08Detail
38. Pšenička OndřejCK Lovosice#10#1968M50-598.00:29:21+00:12:03.08Detail
39. Šeda JiříLitoměřice#50#1968M50-599.00:29:35+00:12:17.08Detail
40. Bečka MiloslavÚstí n.L.#2#1955M60plus4.00:29:38+00:12:20.08Detail
41. Ritscher Tom#1#1966M50-5910.00:33:42+00:16:24.08Detail
42. Skokan TomášSokol Bohušovice#40#1989M30-3912.00:34:05+00:16:47.08Detail
43. Švácha LubošTj sokolo Mšeno#53#1959M60plus5.00:40:38+00:23:20.08Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz