Neoficiální Výsledková listina Offroad Maraton Šiklův Mlýn
4. 12. 2021

Auta

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Počet kolPosledníBest lap
1. Franta Šíma, Petr Turek, Petr Fürst, Vít Nosálek, Pavel Kamenický AMR evo 1ANDY MOTORS RACING TEAM#3#4253Auta SPECIAL do 1000 cm1.4004:04:1700:05:44
05:51, 05:59, 05:46, 05:55, 05:46, 05:44, 05:58, 05:54, 05:51, 06:15, 05:54, 06:02, 06:09, 06:06, 06:16, 06:03, 06:12, 06:11, 06:06, 06:07, 06:18, 06:10, 06:20, 06:06, 06:00, 05:58, 06:09, 06:13, 06:26, 06:32, 08:16, 06:13, 05:56, 05:59, 05:45, 05:50, 05:45, 05:56, 05:52, 06:04, Detail
2. Tomas Pázler, Adam Pázler, Petr Špak, Honza Indrák CanAm Maverick X3 V3 RotaxQUADSERVIS ŠPAK - Solitera Racing II#80#4265Auta SPECIAL do 1000 cm2.4004:04:1800:05:34
05:07, 05:34, 05:43, 05:40, 05:47, 06:13, 05:53, 05:57, 06:09, 06:06, 06:23, 06:08, 05:51, 06:08, 06:02, 05:58, 05:57, 05:50, 05:51, 05:52, 06:02, 05:57, 05:57, 08:06, 05:41, 05:48, 06:07, 05:48, 05:46, 06:01, 05:50, 05:53, 06:04, 06:04, 05:56, 05:46, 05:51, 06:19, 11:09, 05:45, Detail
3. Petr Stanislav, Petr Špak, Jan Křížek, Filip Vohradský, Jiří Přibyl Can Am Maverick X3 RotaxQUADSERVIS ŠPAK - Solitera Racing III#17#4266Auta SPECIAL do 1000 cm3.3904:05:3000:05:48
06:10, 06:03, 06:17, 06:23, 05:52, 05:48, 05:53, 06:13, 06:11, 06:10, 06:18, 06:13, 06:16, 05:57, 06:12, 06:12, 06:33, 06:27, 06:41, 06:24, 06:05, 06:41, 06:02, 06:10, 06:10, 06:05, 06:09, 06:01, 08:23, 06:19, 06:18, 06:25, 06:15, 06:21, 06:33, 06:08, 06:08, 06:19, 06:29, Detail
4. Miroslav Mazanec, Petr Lazar POLARIS RZR XP 1000 TURBO POLARIS PROSTAR TURBO 925 DOHC V2Ráj čtyřkolek - Sova tým#21#4254Auta SPECIAL do 1000 cm4.3604:00:2600:06:02
05:53, 06:16, 06:22, 06:28, 06:27, 06:02, 06:38, 06:21, 06:34, 06:37, 06:37, 06:26, 06:28, 06:33, 06:49, 07:04, 06:59, 06:55, 06:34, 09:41, 06:54, 07:00, 06:49, 06:51, 06:46, 07:03, 06:56, 06:41, 06:38, 06:42, 06:10, 06:13, 06:19, 06:19, 06:36, 06:27, Detail
5. Matěj Šrajer, Ondřej Němec, Honza Šrajer Oldmobil 4.2DEF Racing#212#4255Auta SPECIAL nad 2000 cm1.3604:05:1200:06:00
05:38, 06:20, 12:33, 06:46, 06:28, 06:46, 06:48, 06:24, 06:34, 06:31, 06:39, 06:53, 06:25, 06:39, 06:49, 06:42, 07:09, 07:11, 10:45, 06:42, 06:39, 06:47, 06:38, 06:35, 06:24, 06:33, 06:37, 06:29, 06:25, 06:19, 06:09, 06:12, 06:15, 06:00, 06:02, 06:06, Detail
6. Vlastimil Korec, Adrian Stojkov, Vlastimil Forejt, Vlastimil Jenč, František Pražák, Martin Fišr, Jarda Žurek, Luban Pokorný Special K-2 AUDI V8 4.2iKB System offroad team#277#4256Auta SPECIAL nad 2000 cm2.3604:05:2000:06:08
06:08, 06:08, 06:18, 06:30, 06:27, 06:51, 06:49, 06:20, 06:32, 06:27, 06:20, 06:49, 06:46, 06:31, 06:41, 06:51, 10:31, 07:05, 06:55, 07:07, 06:46, 07:01, 06:47, 06:52, 06:48, 06:51, 06:42, 06:36, 06:41, 06:53, 06:48, 06:39, 06:50, 06:54, 07:09, 06:38, Detail
7. Jan Indruch, Marcela Jará, Pavel Hlásný, Pavel Tumpach, Martin Kuře, Petr (ZED) Müller Nissan Buggy 2000GTIndruch Offroad Team#129#4249Auta SPECIAL do 2000 cm1.3604:05:5600:06:19
05:42, 06:19, 06:20, 06:30, 06:35, 06:36, 06:43, 06:46, 06:38, 06:38, 06:23, 06:37, 06:41, 06:42, 06:36, 06:44, 06:46, 06:26, 06:28, 09:54, 07:14, 06:43, 06:56, 06:57, 06:54, 06:56, 07:01, 07:05, 07:13, 06:45, 06:47, 06:44, 06:49, 07:03, 07:04, 07:24, Detail
8. Libor Vlasák, Tomáš Janata, Michal Hejna, Martin Nový, Aďa Nová, Josef Honců Land Rover Defender 90 2,5 TdiDefender offroad team#260#4268Auta SPECIAL nad 2000 cm3.3504:04:1600:06:19
05:49, 06:19, 06:21, 06:28, 06:32, 06:43, 06:59, 06:52, 06:57, 07:04, 07:03, 07:11, 07:11, 07:12, 07:28, 07:30, 07:36, 07:28, 11:03, 07:02, 06:49, 06:45, 06:47, 06:59, 06:50, 06:45, 06:42, 06:42, 06:35, 06:42, 06:48, 06:41, 06:42, 06:46, 06:41, Detail
9. Radek Pekárek, Martin Pekárek, Karel Urban, Přemek Rejdík, Kazimír Straňák, Marek Toth, Václav Jekosch, Kristýna Pekárková, Zuzana Pekárková Suzuki Jimny 1.3BOHEMIA DRIVE TEAM#177#4267Auta SPECIAL do 2000 cm2.3404:06:4200:06:38
06:47, 06:51, 06:38, 06:57, 06:51, 06:55, 06:54, 06:52, 06:49, 06:45, 06:58, 07:06, 07:06, 07:12, 07:26, 07:19, 11:32, 07:19, 07:17, 07:55, 07:12, 07:01, 07:56, 07:17, 07:10, 07:07, 07:00, 07:11, 07:17, 07:08, 07:04, 07:02, 07:09, 07:23, Detail
10. Alexandr Semenov, Lada Zbořilová, Jiří Zbořil, Tomáš Hanc, Lukáš Bumbala, Robert Beroušek, Petr Polanecký, Vlastimil Šimek, Martin Mikošek, Lada Pěgřimková Suzuki Vitara 1.6WINGS team#144#4238Auta SPECIAL do 2000 cm3.3204:02:0500:06:43
06:07, 06:51, 06:43, 07:15, 07:00, 06:58, 06:56, 06:59, 06:49, 07:14, 06:55, 06:59, 06:54, 07:02, 07:13, 07:11, 07:12, 07:19, 07:26, 07:29, 07:37, 09:31, 07:13, 07:16, 07:24, 07:20, 07:23, 07:59, 07:35, 07:11, 07:25, 17:26, Detail
11. Roman Daněk Mitsubishi 3,2 Offroad team Fabio#230#4248Auta AMATER1.2904:01:0900:07:17
06:44, 07:17, 07:42, 07:38, 07:31, 07:35, 07:32, 07:42, 07:49, 07:30, 07:29, 07:53, 08:25, 08:01, 08:38, 07:59, 13:01, 07:56, 07:58, 08:02, 08:22, 07:26, 13:33, 07:50, 07:50, 07:43, 07:53, 11:22, 08:34, Detail
12. Michal Meriač ARO M 461 V8, 5.2Meriač#252#4233Auta SPECIAL nad 2000 cm4.2804:03:3300:06:30
07:35, 06:49, 06:36, 06:30, 06:36, 07:52, 06:58, 06:58, 06:51, 07:10, 07:08, 08:33, 07:16, 07:41, 07:47, 07:42, 27:22, 07:20, 07:15, 11:40, 15:24, 07:44, 07:59, 11:57, 08:46, 07:14, 07:05, 07:31, Detail
13. Petr Šašek, David Šašek, Karel Kotyza Aro 240 2,5RO - team#150#4247Auta AMATER2.2604:10:0900:08:43
08:35, 09:18, 09:34, 09:13, 09:45, 09:45, 09:37, 09:27, 09:50, 10:27, 10:52, 10:32, 11:42, 09:39, 09:25, 08:58, 08:45, 10:44, 08:43, 09:05, 08:56, 09:15, 09:30, 09:10, 08:53, 10:18, Detail
14. Miroslav Košvanec Lada Niva 1,7 iSeesee Racing#152#4130Auta AMATER3.1603:29:2600:09:16
08:38, 09:17, 09:16, 09:20, 09:39, 09:36, 09:54, 52:24, 11:05, 10:25, 11:01, 10:32, 10:45, 10:55, 15:33, 11:00, Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz