Oficiální Výsledková listina Karlštejnská 9
31. 8. 2014

hlavní 9 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Čivrný JiříEleventestteam#13#M18-391.00:31:10.71Detail
2. Mach TomášZtělesněné zlo#51#M18-392.00:32:52.18+00:01:41.46Detail
3. Souček JanDukla Praha#72#M18-393.00:32:54.22+00:01:43.50Detail
4. Rosol JiříLoko Beroun#38#M40-491.00:34:11.87+00:03:01.15Detail
5. Fořt MartinEleven Test Team#31#M40-492.00:35:11.38+00:04:00.66Detail
6. Raboch IvanČerník#46#M40-493.00:35:44.31+00:04:33.59Detail
7. Reichl JanMaratón klub Kladno#34#M40-494.00:35:58.29+00:04:47.57Detail
8. Ludrovský MartinKoh-I-Noor Machinery#48#M18-394.00:37:18.31+00:06:07.59Detail
9. Košťálek JosefMK Spartak Žebrák#47#M18-395.00:38:40.08+00:07:29.36Detail
10. Krupička Tomáš#62#M18-396.00:38:53.75+00:07:43.03Detail
11. Škába PavelTK Novis Praha#89#M40-495.00:38:57.69+00:07:46.97Detail
12. Reichel JosefMořina#59#M40-496.00:39:05.79+00:07:55.07Detail
13. Klan LukasHlasna Treban#86#M18-397.00:39:57.88+00:08:47.16Detail
14. Kaufman VítBeroun#18#M18-398.00:39:59.27+00:08:48.55Detail
15. Pondělíček MichalHořovice#68#M18-399.00:40:02.88+00:08:52.16Detail
16. lípa václavčernošice#53#M60-691.00:40:07.69+00:08:56.97Detail
17. Holecek Michalkarlstejn#15#M40-497.00:40:27.26+00:09:16.54Detail
18. Turek JiříChaloupky#42#M50-591.00:40:40.82+00:09:30.10Detail
19. Burda VladanPraha#49#M40-498.00:40:43.68+00:09:32.96Detail
20. Čepera JanZtělesněné zlo#50#M18-3910.00:40:50.30+00:09:39.58Detail
21. Seeman Tomášmedicina#78#M40-499.00:41:03.29+00:09:52.57Detail
22. Žák OndřejTachlovice#67#M40-4910.00:41:06.35+00:09:55.63Detail
23. Vůjtek KarelPraha#66#M18-3911.00:41:08.66+00:09:57.94Detail
24. Bosorád LadislavBaťovka Run Team#45#M18-3912.00:41:14.94+00:10:04.22Detail
25. Matula ŠtěpánExtrém Kladno#81#M40-4911.00:41:50.78+00:10:40.06Detail
26. Mullen SylvaŘevnice#70#Z35-441.00:41:57.30+00:10:46.58Detail
27. Hromádka Marek#91#M18-3913.00:42:16.28+00:11:05.56Detail
28. Latal MarekMořina#56#M18-3914.00:42:31.71+00:11:20.99Detail
29. Dvořák PavelBeroun#22#M18-3915.00:42:32.72+00:11:22.00Detail
30. Drnek Oldřich#84#M18-3916.00:42:32.93+00:11:22.21Detail
31. Krejbich PetrPolicie Beroun#29#M18-3917.00:42:35.24+00:11:24.52Detail
32. Sklenář JanŘevnice#6#M18-3918.00:42:52.98+00:11:42.26Detail
33. Holub MatějKosoř#54#M40-4912.00:42:54.97+00:11:44.25Detail
34. Smetana MichalSmetana team#25#M40-4913.00:43:01.43+00:11:50.71Detail
35. Součková Martina#71#Z18-341.00:43:04.19+00:11:53.47Detail
36. Jelínek JaromírBeroun#10#M40-4914.00:43:05.40+00:11:54.68Detail
37. Nagy RomanHořovice#69#M18-3919.00:43:12.77+00:12:02.05Detail
38. Zeman JiříLiteň#19#M60-692.00:44:04.53+00:12:53.81Detail
39. Hartl MichalPraha#41#M18-3920.00:44:05.99+00:12:55.27Detail
40. Havlín AntonínAC Obora Hvězda#85#M50-592.00:44:08.00+00:12:57.28Detail
41. Holubová Klára#55#Z35-442.00:44:14.13+00:13:03.41Detail
42. Uxa TomášURT Beroun#30#M40-4915.00:44:33.07+00:13:22.35Detail
43. Kubeš PavelPraha 10#52#M18-3921.00:44:47.12+00:13:36.40Detail
44. Korytář JiříValachiarun.cz#82#M18-3922.00:44:54.88+00:13:44.16Detail
45. Barchánková MartinaMořinka#5#Z45-541.00:44:57.56+00:13:46.84Detail
46. Kozumplík PavelBolce#65#M40-4916.00:45:03.30+00:13:52.58Detail
47. Šlosar RomanSokol Žebrák#76#M40-4917.00:45:05.48+00:13:54.76Detail
48. Cajthaml OndřejTJ Karlštejn#37#M18-3923.00:45:28.48+00:14:17.76Detail
49. Egemová LindaDobřichovice#60#Z18-342.00:45:29.58+00:14:18.86Detail
50. Holeckova VeronikaKarlstejn#16#Z35-443.00:45:54.59+00:14:43.87Detail
51. Fořt KarelZlatá parta#11#M18-3924.00:47:05.08+00:15:54.36Detail
52. Janový PetrAC-TRIAL Plzeň#36#M60-693.00:47:07.87+00:15:57.15Detail
53. Hruša ZdeněkJirčany#20#M60-694.00:47:27.83+00:16:17.11Detail
54. Válek JanPraha 5#83#M50-593.00:47:31.41+00:16:20.69Detail
55. Kozel LubošMořinka#4#M50-594.00:47:33.08+00:16:22.36Detail
56. Svoboda JanPříbram#32#M70plus1.00:47:34.33+00:16:23.61Detail
57. Rock JanSokol Uhhošť#21#M60-695.00:47:36.40+00:16:25.68Detail
58. Rücker LukášLhota#64#M18-3925.00:47:40.15+00:16:29.43Detail
59. Štěpánová HanaPraha 11#90#Z35-444.00:48:10.43+00:16:59.71Detail
60. Vrbová LenkaMníšek pod Brdy#80#Z35-445.00:48:30.74+00:17:20.02Detail
61. Garcia-Dils Vega ÓscarSevilla#74#M18-3926.00:49:03.78+00:17:53.06Detail
62. Smetanová MonikaSmetana team#26#Z35-446.00:49:09.05+00:17:58.33Detail
63. Seemanová JanaKlub K2#79#Z35-447.00:49:17.75+00:18:07.03Detail
64. Jahelková JanaNové Strašecí#23#Z18-343.00:49:30.96+00:18:20.24Detail
65. Šůcha VáclavSK Stříbro#87#M60-696.00:49:36.34+00:18:25.62Detail
66. Studený RomanRudná#77#M18-3927.00:49:43.58+00:18:32.86Detail
67. Sýkorová Pavlína#39#Z18-344.00:50:06.08+00:18:55.36Detail
68. Weiss Jiří#40#M18-3928.00:50:06.99+00:18:56.27Detail
69. Münzbergerova BlankaSDH Liteň#1#Z18-345.00:50:35.80+00:19:25.08Detail
70. Fíla FrantišekKarlštejn#2#M40-4918.00:50:43.34+00:19:32.62Detail
71. Chroustová LucieMořinka#3#Z35-448.00:50:56.80+00:19:46.08Detail
72. Svobodová DanaPříbram#33#Z55plus1.00:51:03.30+00:19:52.58Detail
73. Pazderová MonikaPraha 8#44#Z18-346.00:51:15.82+00:20:05.10Detail
74. Šramarová ŠárkaSemily#14#Z18-347.00:51:28.25+00:20:17.53Detail
75. Plhal JiříVyškov#75#M18-3929.00:51:31.85+00:20:21.13Detail
76. Kočí SylvaOdolena Voda#61#Z35-449.00:52:16.19+00:21:05.47Detail
77. Malinová LenkaBrandýs nad Labem#27#Z18-348.00:52:29.44+00:21:18.72Detail
78. Marques KarinKlub K2 Praha#43#Z35-4410.00:55:22.82+00:24:12.10Detail
79. Špiroch JanPlzeň#58#M18-3930.00:55:36.38+00:24:25.66Detail
80. Míšek JanBonbon#57#M50-595.00:55:43.05+00:24:32.33Detail
81. Moravec JanMořinka#12#M40-4919.00:56:25.39+00:25:14.67Detail
82. Stýblová HanaHlásná Třebáň#88#Z35-4411.00:57:08.30+00:25:57.58Detail
83. Zímová JanaRudná#28#Z35-4412.00:57:33.14+00:26:22.42Detail
84. Chlebounová JitkaHatě#35#Z35-4413.01:00:38.57+00:29:27.85Detail
85. Mikoláš MilanBeroun#24#M70plus2.01:06:53.34+00:35:42.62Detail
86. Peinado Garcia AlejandroSevilla#73#M18-3931.01:10:19.45+00:39:08.73Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz