Výsledková listina Školní triatlon HK
17. 6. 2022

4. třída

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Víchová AmélieZŠ Bezručova, Hradec Králové#111#F1.00:13:54.9000:02:17.9300:00:39.2400:07:04.60 00:03:53.1100:00:09.95 Detail
2. Pirout ŠimonTriski Horní Počernice #311#M1.00:14:40.71+00:00:45.8000:02:13.0900:00:38.7800:07:33.23 00:00:21.3800:03:54.20 Detail
3. Havel VojtěchTriski Horní Pocernice#267#M2.00:14:44.85+00:00:49.9400:02:14.9200:00:36.6100:07:46.89 00:00:15.2400:03:51.17 Detail
4. Bohdanecký FrantišekLABE TRI CLUB HK#250#M3.00:14:48.17+00:00:53.2600:03:02.7900:00:40.8800:07:10.21 00:00:15.6200:03:38.65 Detail
5. Jahelková HanaZŠ Štefcova, Hradec Králové#170#F2.00:14:55.52+00:01:00.6100:01:55.0000:00:58.8400:07:48.83 00:00:13.8000:03:59.02 Detail
6. Šindler MilanZŠ Štefcova, Hradec Králové#225#M4.00:15:07.06+00:01:12.1500:02:24.8900:01:16.3000:07:23.65 00:00:16.3600:03:45.85 Detail
7. Fajglová EmaZŠ Liberecká 26, TJ Bižu#260#F3.00:15:21.92+00:01:27.0100:02:24.5200:00:34.2200:07:58.05 00:00:16.1600:04:08.94 Detail
8. Chrtek JanLABE TRI CLUB HK#37#M5.00:15:26.66+00:01:31.7500:03:14.6600:00:49.1900:07:35.33 00:00:20.1000:03:27.35 Detail
9. Krejčíková Amálie ZŠ Sezemice#289#F4.00:15:28.62+00:01:33.7100:02:41.4300:01:01.5600:07:18.89 00:00:20.0200:04:06.71 Detail
10. Sýkora ŠtěpánZŠ SNP, Hradec Králové#91#M6.00:15:56.79+00:02:01.8800:03:29.8800:01:08.1800:07:29.30 00:00:16.6000:03:32.80 Detail
11. Vilímek VítekZŠ Hradec Králové - Svobodné Dvory#113#M7.00:16:22.89+00:02:27.9800:02:58.5100:01:13.4900:07:46.86 00:00:18.7400:04:05.27 Detail
12. Nováček JiříZŠ Librantice#308#M8.00:16:23.05+00:02:28.1400:02:59.0500:01:32.7400:07:31.37 00:00:17.6600:04:02.22 Detail
13. Korbelová TerezaZŠ Milady Horákové, Hradec Králové#45#F5.00:16:26.89+00:02:31.9800:03:25.4700:00:41.7600:08:02.90 00:00:19.3000:03:57.43 Detail
14. Husák MatyášZŠ Štefcova, Hradec Králové#166#M9.00:16:30.15+00:02:35.2400:03:10.0400:00:41.0700:08:13.07 00:00:23.6200:04:02.33 Detail
15. Drahošová LindaZŠ Štefcova, Hradec Králové#143#F6.00:16:41.71+00:02:46.8000:02:38.9100:01:00.0100:08:11.82 00:00:23.8300:04:27.13 Detail
16. Michalica KryštofZŠ SNP, Hradec Králové#66#M10.00:16:56.52+00:03:01.6100:03:33.0500:01:03.9900:07:58.38 00:00:18.0200:04:03.06 Detail
17. Fryš JindřichZŠ Úprkova, Hradec Králové#265#M11.00:16:58.44+00:03:03.5300:04:02.8600:01:01.6800:07:41.52 00:00:25.8600:03:46.50 Detail
18. Machník JanZŠ Úprkova, Hradec Králové#295#M12.00:16:59.81+00:03:04.9000:02:48.3700:01:21.1400:07:55.44 00:00:28.6000:04:26.25 Detail
19. Vágenknecht MichaelZŠ Kukleny, Hradec Králové#237#M13.00:17:04.26+00:03:09.3500:03:02.0900:01:14.2000:08:10.25 00:00:17.9900:04:19.70 Detail
20. Michalička VáclavZŠ Úprkova, Hradec Králové#302#M14.00:17:04.56+00:03:09.6500:03:28.0000:01:17.3900:07:43.18 00:00:20.4400:04:15.53 Detail
21. Korbelová EliškaZŠ Milady Horákové, Hradec Králové#44#F7.00:17:15.75+00:03:20.8400:02:46.2300:00:37.6700:08:36.21 00:00:17.0900:04:58.53 Detail
22. Dušková SofieLABE TRI CLUB HK#14#F8.00:17:24.21+00:03:29.3000:04:08.8100:00:57.3700:08:00.70 00:00:22.1700:03:55.14 Detail
23. Pospíšil JanZŠ Milady Horákové, Hradec Králové#80#M15.00:17:24.35+00:03:29.4400:02:22.5600:00:55.9400:08:15.51 00:00:18.6200:05:31.70 Detail
24. Nepovímová JosefínaZŠ Úprkova, Hradec Králové#307#F9.00:17:28.24+00:03:33.3300:03:45.9400:00:54.1100:08:20.74 00:00:22.1500:04:05.29 Detail
25. Gábel VojtěchZŠ Milady Horákové, Hradec Králové#20#M16.00:17:29.68+00:03:34.7700:04:58.8800:00:42.2300:07:51.02 00:00:20.0900:03:37.44 Detail
26. Murková IvanaZŠ Úprkova, Hradec Králové#304#F10.00:17:34.34+00:03:39.4300:03:57.3300:00:42.6000:08:20.28 00:00:22.4900:04:11.62 Detail
27. Soustružníková LauraZŠ Úprkova, Hradec Králové#324#F11.00:17:42.56+00:03:47.6500:03:27.1300:00:50.4400:08:21.58 00:00:20.4700:04:42.93 Detail
28. Tilgner JonášCírkevní základní škola, Hradec Králové...#232#M17.00:17:49.37+00:03:54.4600:04:26.9000:00:58.1600:08:05.85 00:00:20.9700:03:57.48 Detail
29. Hornych VítekZŠ SNP, Hradec Králové#34#M18.00:17:56.99+00:04:02.0800:03:33.5400:01:05.6700:08:17.94 00:00:16.9200:04:42.89 Detail
30. Křoustková EliškaZŠ SNP, Hradec Králové#51#F12.00:18:11.33+00:04:16.4200:04:06.9500:00:55.1000:08:02.98 00:00:17.5900:04:48.70 Detail
31. Jahelka JakubZŠ Kukleny, Hradec Králové#169#M19.00:18:12.64+00:04:17.7300:03:15.3500:01:06.5300:08:48.23 00:00:20.9000:04:41.60 Detail
32. Michalicová SáraZŠ SNP, Hradec Králové#67#F13.00:18:23.89+00:04:28.9800:03:59.5300:00:56.2500:08:30.07 00:00:19.7600:04:38.25 Detail
33. Šujanová EmaZŠ Kukleny, Hradec Králové#230#F14.00:18:28.94+00:04:34.0300:03:22.8700:01:06.2500:08:30.39 00:00:21.2600:05:08.14 Detail
34. Pokorák Lukáš VáclavZŠ Úprkova, Hradec Králové#312#M20.00:18:33.79+00:04:38.8800:03:24.4700:01:43.9400:09:12.15 00:00:25.4100:03:47.79 Detail
35. Račák DavidZŠ Úprkova, Hradec Králové#320#M21.00:18:37.79+00:04:42.8800:04:00.0500:01:02.7000:09:22.02 00:00:34.7000:03:38.31 Detail
36. Radvanová EliškaZŠ SNP, Hradec Králové#85#F15.00:18:50.16+00:04:55.2500:03:55.8300:01:33.0200:08:22.69 00:00:19.8500:04:38.75 Detail
37. Vosáhlová ViktorieZŠ Milady Horákové, Hradec Králové#120#F16.00:18:52.08+00:04:57.1700:04:03.6300:01:35.0900:08:15.72 00:00:15.4700:04:42.14 Detail
38. Hynek JanZŠ a MŠ Hradec Králové - Malšova Lhota#276#M22.00:18:53.74+00:04:58.8300:04:00.3200:01:42.4400:08:45.20 00:00:27.7900:03:57.97 Detail
39. Kostlánová BarboraZŠ Úprkova, Hradec Králové#286#F17.00:18:54.36+00:04:59.4500:03:16.0900:01:41.6600:09:04.61 00:00:19.4000:04:32.59 Detail
40. Štěpánková ZuzanaZŠ SNP, Hradec Králové#98#F18.00:18:56.53+00:05:01.6200:04:25.0600:01:16.1600:08:34.61 00:00:17.5400:04:23.14 Detail
41. Jakubcová AdinaZŠ Štefcova, Hradec Králové#171#F19.00:19:01.16+00:05:06.2500:03:26.2300:01:08.7400:09:59.57 00:00:20.3900:04:06.20 Detail
42. Morávková NatálieCírkevní základní škola, Hradec Králové...#198#F20.00:19:04.69+00:05:09.7800:02:27.5000:01:12.5800:08:34.00 00:00:30.0200:06:20.58 Detail
43. Sádovský AdamCírkevní základní škola, Hradec Králové...#214#M23.00:19:06.15+00:05:11.2400:03:58.6300:01:23.6000:07:58.94 00:00:18.0100:05:26.97 Detail
44. Škaloud VojtěchZŠ a MŠ Hradec Králové - Malšova Lhota#330#M24.00:19:07.00+00:05:12.0900:05:30.8800:08:55.6400:00:21.64 00:04:18.8200:47:15.40 Detail
45. Cejnarová KateřinaZŠ a MŠ Hradec Králové - Malšova Lhota#253#F21.00:19:10.50+00:05:15.5900:04:02.0700:01:29.8000:08:27.22 00:00:18.9900:04:52.40 Detail
46. Medunová KatrinZŠ Štefcova, Hradec Králové#195#F22.00:19:16.50+00:05:21.5900:03:25.9200:01:20.9500:08:27.14 00:00:16.7600:05:45.72 Detail
47. Besedová MagdalénaZŠ Milady Horákové, Hradec Králové#4#F23.00:19:19.12+00:05:24.2100:03:48.7800:01:35.2000:08:46.64 00:00:13.5700:04:54.91 Detail
48. Janko OndřejCírkevní základní škola, Hradec Králové...#172#M25.00:19:40.11+00:05:45.2000:03:55.3100:01:06.3400:09:27.42 00:00:25.5800:04:45.43 Detail
49. Malá KarolínaZŠ Úprkova, Hradec Králové#297#F24.00:19:41.50+00:05:46.5900:03:32.2200:01:01.2300:08:55.35 00:00:18.1500:05:54.53 Detail
50. Šálková PatricieZŠ SNP, Hradec Králové#93#F25.00:19:50.52+00:05:55.6100:02:27.8600:01:03.7100:09:00.34 00:00:16.8000:07:01.79 Detail
51. Štampfer TomášZŠ SNP, Hradec Králové#97#M26.00:19:58.29+00:06:03.3800:04:04.0100:01:19.6900:08:55.53 00:00:22.5900:05:16.46 Detail
52. Šust DominikZŠ SNP, Hradec Králové#101#M27.00:20:07.68+00:06:12.7700:04:31.5900:01:32.8400:09:31.64 00:00:17.3700:04:14.22 Detail
53. Mosnáková NatálieZŠ Úprkova, Hradec Králové#303#F26.00:20:08.16+00:06:13.2500:03:45.2600:01:35.5400:09:08.92 00:00:25.9300:05:12.49 Detail
54. Flídr JakubZŠ Librantice#264#M28.00:20:47.84+00:06:52.9300:05:22.6100:01:03.3000:10:10.14 00:00:17.6200:03:54.16 Detail
55. Žváková AgátaZŠ SNP, Hradec Králové#128#F27.00:21:00.58+00:07:05.6700:03:08.8200:01:11.4200:11:00.67 00:00:24.0600:05:15.58 Detail
56. Mazurová LucieZŠ Úprkova, Hradec Králové#300#F28.00:21:02.27+00:07:07.3600:04:14.6400:01:30.1600:09:38.33 00:00:29.5100:05:09.61 Detail
57. Machová ŠtěpánkaZŠ SNP, Hradec Králové#60#F29.00:21:05.62+00:07:10.7100:03:50.5300:01:08.3200:10:47.44 00:00:25.5500:04:53.75 Detail
58. Obrdlíková SimonaZŠ SNP, Hradec Králové#72#F30.00:21:08.54+00:07:13.6300:03:37.0400:01:04.4800:10:23.69 00:00:21.2100:05:42.09 Detail
59. Zadrobílková NelaZŠ SNP, Hradec Králové#124#F31.00:21:14.94+00:07:20.0300:03:11.0700:01:13.4400:11:01.72 00:00:20.2400:05:28.44 Detail
60. Tužilová AnnaZŠ SNP, Hradec Králové#106#F32.00:21:32.97+00:07:38.0600:03:54.3400:01:55.6300:09:34.45 00:00:21.7900:05:46.74 Detail
61. Ondrejková IvaZŠ Milady Horákové, Hradec Králové#73#F33.00:21:48.50+00:07:53.5900:04:28.4800:01:06.3800:09:41.71 00:00:20.0900:06:11.82 Detail
62. Lášková KarolínaZŠ a MŠ Hradec Králové - Malšova Lhota#293#F34.00:21:53.98+00:07:59.0700:04:18.9200:01:17.4400:10:03.62 00:00:16.4900:05:57.48 Detail
63. Unčovská BáraZŠ Milady Horákové, Hradec Králové#108#F35.00:22:37.98+00:08:43.0700:03:49.1900:01:56.1000:09:27.10 00:00:27.8000:06:57.76 Detail
DNS Havel VojtechTriski Horní Pocernice#268#MDetail
DNS Fiala MatyášLABE TRI CLUB HK#263#MDetail
DNS Hanušová VeronikaZŠ SNP, Hradec Králové#26#FDetail
DNS Holec MatyášZŠ Štefcova, Hradec Králové#161#MDetail
DNS Křičenský FilipZŠ a MŠ Hradec Králové - Malšova Lhota#291#MDetail
DNS Mergancová ŽofieZŠ Úprkova, Hradec Králové#301#FDetail
DNS Navrátilová SofieZŠ SNP, Hradec Králové#68#FDetail
DNS Randula DanielCírkevní základní škola, Hradec Králové...#211#MDetail
DNS Velichová KláraZŠ Milady Horákové, Hradec Králové#109#FDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz