Výsledková listina Školní triatlon HK
17. 6. 2022

5. třída

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Malochová AlžbětaLABE TRI CLUB HK#299#F1.00:12:44.6300:01:43.5700:00:31.6700:06:43.12 00:00:15.9400:03:30.31 Detail
2. Prokop TomášTJ BIŽU JBC, ZŠ Pivovarská, Jablonec nad Niso...#315#M1.00:13:51.72+00:01:07.0800:02:10.9200:00:36.2600:07:27.84 00:00:15.9200:03:20.75 Detail
3. Houška MatyášPraha 5, ZŠ Nepomucká#275#M2.00:14:15.66+00:01:31.0200:02:09.8400:00:28.7400:07:34.13 00:00:14.7300:03:48.19 Detail
4. Surovcová Ella SK EDIE TEAM VSETÍN#328#F2.00:14:29.04+00:01:44.4000:02:33.9300:00:38.5100:06:47.80 00:00:34.3500:03:54.42 Detail
5. Dusová VeronikaZŠ SNP, Hradec Králové#12#F3.00:14:38.63+00:01:53.9900:02:20.8300:00:49.8600:07:23.32 00:00:20.8200:03:43.78 Detail
6. Jedličková LucieZŠ Štefcova, Hradec Králové#175#F4.00:15:02.82+00:02:18.1800:02:35.3100:00:40.5700:07:34.98 00:00:17.2500:03:54.69 Detail
7. Nedvídek FilipZŠ Štefánikova, Hradec Králové#306#M3.00:15:03.78+00:02:19.1400:03:35.4300:01:00.0200:06:42.23 00:00:11.9100:03:34.19 Detail
8. Zuzek JanLABE TRI CLUB HK#345#M4.00:15:38.33+00:02:53.6900:02:51.4700:01:26.8700:06:53.21 00:00:19.3400:04:07.42 Detail
9. Vacek OttoLABE TRI CLUB HK#337#M5.00:15:53.53+00:03:08.8900:03:18.1000:00:40.4500:07:31.45 00:00:15.5300:04:07.98 Detail
10. Jedlička TomášZŠ Štefcova, Hradec Králové#174#M6.00:15:57.68+00:03:13.0400:03:11.5100:01:11.4300:07:29.38 00:00:18.4700:03:46.86 Detail
11. Luxová KláraZŠ Milady Horákové, Hradec Králové#59#F5.00:15:58.32+00:03:13.6800:02:22.1100:01:40.5000:07:44.81 00:00:17.9600:03:52.92 Detail
12. Pastuszek RudolfCírkevní základní škola, Hradec Králové...#204#M7.00:16:18.33+00:03:33.6900:03:34.9200:00:53.0100:07:37.95 00:00:21.1900:03:51.23 Detail
13. Šinták VojtěchZŠ SNP, Hradec Králové#95#M8.00:16:18.42+00:03:33.7800:02:56.8900:01:02.8200:07:45.34 00:00:18.1200:04:15.23 Detail
14. Cejnarová TerezaZŠ a MŠ Hradec Králové - Malšova Lhota#254#F6.00:16:21.94+00:03:37.3000:02:54.9300:00:47.4300:08:13.65 00:00:20.2300:04:05.68 Detail
15. Balda KryštofLABE TRI CLUB HK#129#M9.00:16:22.78+00:03:38.1400:03:38.2200:00:53.0900:07:31.23 00:00:17.2500:04:02.96 Detail
16. Skákal DanielZŠ Librantice#322#M10.00:16:50.45+00:04:05.8100:03:36.3000:01:20.6700:07:47.78 00:00:16.9600:03:48.72 Detail
17. Sopková LauraZŠ SNP, Hradec Králové#89#F7.00:16:51.54+00:04:06.9000:03:20.0600:00:46.1300:07:55.63 00:00:19.7000:04:29.99 Detail
18. Kraus JanZŠ SNP, Hradec Králové#49#M11.00:17:00.54+00:04:15.9000:03:27.9800:01:07.1900:08:33.09 00:00:24.5400:03:27.71 Detail
19. Čechová KarolínaCírkevní základní škola, Hradec Králové...#140#F8.00:17:02.78+00:04:18.1400:03:21.4700:01:00.8000:08:16.08 00:00:17.7000:04:06.71 Detail
20. Michálek FilipZŠ SNP, Hradec Králové#65#M12.00:17:03.72+00:04:19.0800:02:18.2900:01:23.5900:07:43.63 00:00:19.4300:05:18.77 Detail
21. Knápek TomášCírkevní základní škola, Hradec Králové...#183#M13.00:17:11.51+00:04:26.8700:03:04.7000:01:20.5200:08:16.33 00:00:20.9200:04:09.01 Detail
22. Košťál AntonínZŠ Bezručova, Hradec Králové#46#M14.00:17:19.56+00:04:34.9200:03:53.4000:01:53.4500:07:16.92 00:00:17.7000:03:58.06 Detail
23. Koláček VojtaZŠ Štefcova, Hradec Králové#188#M15.00:17:28.15+00:04:43.5100:03:34.4200:01:35.5500:08:04.55 00:00:24.4900:03:49.12 Detail
24. Bílková LenkaZŠ Librantice#249#F9.00:17:51.72+00:05:07.0800:03:27.6200:01:21.9500:08:33.43 00:00:20.5400:04:08.17 Detail
25. Vodehnalová EliškaZŠ SNP, Hradec Králové#115#F10.00:17:52.63+00:05:07.9900:02:52.4400:00:54.8100:08:05.72 00:00:24.3600:05:35.28 Detail
26. Hebr ŠtěpánZŠ Bezručova, Hradec Králové#28#M16.00:17:55.61+00:05:10.9700:03:53.1000:01:13.9900:08:34.84 00:00:13.1500:04:00.51 Detail
27. Ornstová ViktorieZŠ Štefcova, Hradec Králové#202#F11.00:18:12.87+00:05:28.2300:03:00.2200:00:45.3300:09:10.13 00:00:16.9700:05:00.20 Detail
28. Trampotová BarboraZŠ SNP, Hradec Králové#104#F12.00:18:17.12+00:05:32.4800:03:18.4400:01:25.7400:08:41.66 00:00:17.9300:04:33.33 Detail
29. Karmanský MichalZŠ a MŠ Hradec Králové - Malšova Lhota#282#M17.00:18:19.00+00:05:34.3600:03:24.8700:01:06.1200:08:12.33 00:00:17.8100:05:17.86 Detail
30. Medáčková ValentýnaZŠ Štefcova, Hradec Králové#194#F13.00:18:41.42+00:05:56.7800:03:40.0600:00:56.4600:08:22.29 00:00:21.5200:05:21.08 Detail
31. Brož DavidZŠ a MŠ Hradec Králové - Malšova Lhota#252#M18.00:19:03.27+00:06:18.6300:03:19.0000:01:32.2700:08:47.14 00:00:16.1700:05:08.67 Detail
32. Čermáková EvaZŠ SNP, Hradec Králové#8#F14.00:20:08.09+00:07:23.4500:03:39.0300:01:50.6900:08:54.68 00:00:20.9800:05:22.69 Detail
33. Syrůček PetrZŠ Štefcova, Hradec Králové#221#M19.00:21:04.58+00:08:19.9400:03:29.1900:01:13.2300:10:37.36 00:00:21.2000:05:23.57 Detail
34. Pražáková TerezaZŠ SNP, Hradec Králové#83#F15.00:21:15.36+00:08:30.7200:03:44.6600:01:30.9000:09:10.83 00:00:24.9400:06:24.01 Detail
35. Jirout AlešZŠ Štefcova, Hradec Králové#179#M20.00:21:18.75+00:08:34.1100:06:03.3500:01:54.1800:08:59.21 00:00:22.8400:03:59.15 Detail
36. Kummerová NikolZŠ SNP, Hradec Králové#55#F16.00:27:05.22+00:14:20.5800:03:45.5000:01:28.1500:11:11.74 00:00:22.8400:10:16.97 Detail
DNS Hájek MatoušCírkevní základní škola, Hradec Králové...#154#MDetail
DNS Hanušová LucieZŠ SNP, Hradec Králové#25#FDetail
DNS Jedlička DanZŠ Štefcova, Hradec Králové#173#MDetail
DNS Makovská StephanieZŠ a MŠ Hradec Králové - Malšova Lhota#296#FDetail
DNS Šik PatrikZŠ Štefcova, Hradec Králové#223#MDetail
DNS Vacek TobiášZŠ a MŠ Hradec Králové - Malšova Lhota#338#MDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz