Výsledková listina Školní triatlon HK
17. 6. 2022

8. třída

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Maloch VáclavLABE TRI CLUB HK#298#M1.00:27:28.5200:04:07.7000:00:32.0500:14:44.60 00:00:34.4300:07:29.71 Detail
2. Vejběra MarekZŠ Gočárova, Hradec Králové#241#M2.00:28:15.67+00:00:47.1400:06:16.6800:01:20.5300:13:37.09 00:00:16.1300:06:45.23 Detail
3. Fáber MatoušZŠ Hradec Králové - Svobodné Dvory#15#M3.00:28:27.60+00:00:59.0700:04:00.0800:01:02.3100:16:03.35 00:00:18.1100:07:03.73 Detail
4. Novák MatějZŠ SNP, Hradec Králové#70#M4.00:29:26.89+00:01:58.3600:05:35.6500:01:21.3800:15:25.75 00:00:17.2500:06:46.84 Detail
5. Merenda DanielZŠ SNP, Hradec Králové#64#M5.00:29:34.38+00:02:05.8500:04:22.4600:00:57.2100:15:45.15 00:00:14.7000:08:14.85 Detail
6. Šanda MatyášZŠ Štefcova, Hradec Králové#222#M6.00:29:41.16+00:02:12.6300:06:05.3500:00:34.4800:15:27.17 00:00:18.8600:07:15.27 Detail
7. Kučírková AnnaZŠ Kukleny, Hradec Králové#191#F1.00:29:55.31+00:02:26.7800:06:16.1200:00:45.2800:15:43.75 00:00:16.0900:06:54.05 Detail
8. Pačesný JonášBiskupské gymnázium Hradec Králové#203#M7.00:30:09.61+00:02:41.0800:06:13.7700:01:16.4000:14:26.89 00:00:21.6100:07:50.92 Detail
9. Kůrka AntonínZŠ Bezručova#348#M8.00:30:33.28+00:03:04.7500:07:48.4100:00:49.7700:15:06.85 00:00:18.8800:06:29.36 Detail
10. Machačková Šárka LABE TRI CLUB HK#294#F2.00:31:21.87+00:03:53.3400:04:15.0400:00:34.7500:17:51.93 00:00:23.0600:08:17.07 Detail
11. Svatoiň DavidZŠ SNP, Hradec Králové#90#M9.00:31:59.23+00:04:30.7000:06:59.3600:01:18.1700:16:32.31 00:00:32.5400:06:36.83 Detail
12. Felger OndřejZŠ Mandysova, Hradec Králové#262#M10.00:31:59.49+00:04:30.9600:06:22.6200:01:03.1400:15:56.57 00:00:26.4000:08:10.74 Detail
13. Jakubovits ŠtěpánZŠ SNP, Hradec Králové#39#M11.00:32:14.58+00:04:46.0500:06:24.1300:01:00.0800:16:28.82 00:00:18.2300:08:03.31 Detail
14. Walstein VojtaZŠ Mandysova, Hradec Králové#343#M12.00:32:18.36+00:04:49.8300:07:05.7800:01:02.5900:15:46.01 00:00:24.7900:07:59.17 Detail
15. Taübner AlešZŠ SNP, Hradec Králové#102#M13.00:33:01.15+00:05:32.6200:06:35.7500:01:19.5900:17:14.90 00:00:19.2400:07:31.63 Detail
16. Haviger RudolfZŠ SNP, Hradec Králové#27#M14.00:33:37.02+00:06:08.4900:06:24.8700:00:43.6600:17:12.60 00:00:21.3100:08:54.55 Detail
17. Hazuka AdamZŠ Kukleny, Hradec Králové#158#M15.00:33:37.24+00:06:08.7100:07:25.3600:01:08.6000:16:23.58 00:00:17.5600:08:22.11 Detail
18. Ernst VojtěchLABE TRI CLUB HK#147#M16.00:33:46.24+00:06:17.7100:06:17.6600:01:22.6700:16:38.61 00:00:22.7200:09:04.55 Detail
19. Zoubek ŠimonZŠ Kukleny, Hradec Králové#247#M17.00:34:03.15+00:06:34.6200:07:07.8700:01:28.0500:16:33.93 00:00:21.6700:08:31.60 Detail
20. Kalina VojtěchZŠ Kukleny, Hradec Králové#180#M18.00:34:03.49+00:06:34.9600:07:26.1800:01:00.8800:17:06.15 00:00:28.6300:08:01.64 Detail
21. Formánková LucieZŠ SNP, Hradec Králové#19#F3.00:34:24.02+00:06:55.4900:07:23.8900:00:32.7300:16:42.95 00:00:19.5500:09:24.87 Detail
22. Ižol VojtěchZŠ Hradec Králové - Svobodné Dvory#38#M19.00:34:47.15+00:07:18.6200:08:23.5700:01:17.4100:16:58.38 00:00:27.4200:07:40.36 Detail
23. Bartoš FilipZŠ Hradec Králové - Svobodné Dvory#3#M20.00:35:53.65+00:08:25.1200:09:26.8100:01:14.5500:15:37.51 00:00:18.1200:09:16.64 Detail
24. Baková NikolaZŠ Hradec Králové - Svobodné Dvory#1#F4.00:35:54.49+00:08:25.9600:06:55.4900:01:21.7100:18:10.37 00:00:21.7400:09:05.16 Detail
25. Lounek DavidZŠ Kukleny, Hradec Králové#193#M21.00:36:58.36+00:09:29.8300:07:36.7700:01:11.9100:16:44.87 00:00:19.7600:11:05.02 Detail
26. Dušková KateřinaLABE TRI CLUB HK#144#F5.00:37:34.84+00:10:06.3100:06:40.0100:01:01.4500:19:14.48 00:00:27.9300:10:10.95 Detail
27. Vašinová Adéla AnnaBiskupské gymnázium Hradec Králové#238#F6.00:37:36.67+00:10:08.1400:06:58.4900:01:14.0000:18:01.72 00:00:21.0000:11:01.44 Detail
28. Tužil ŠtěpánZŠ SNP, Hradec Králové#105#M22.00:38:31.95+00:11:03.4200:08:02.5700:01:00.2600:19:20.29 00:00:18.0000:09:50.81 Detail
29. Kozderková TerezaZŠ Štefcova, Hradec Králové#190#F7.00:39:15.51+00:11:46.9800:07:59.6900:00:44.6400:20:45.61 00:00:32.1800:09:13.36 Detail
30. Pohořálková AnnaBiskupské gymnázium Hradec Králové#206#F8.00:40:44.25+00:13:15.7200:07:22.1300:02:11.1700:20:25.49 00:00:24.3300:10:21.11 Detail
31. Kohoutová KristýnaZŠ Kukleny, Hradec Králové#186#F9.00:41:05.19+00:13:36.6600:08:51.7900:00:47.7700:19:11.51 00:00:22.0000:11:52.09 Detail
32. Veldonová AnnaZŠ Kukleny, Hradec Králové#242#F10.00:41:57.62+00:14:29.0900:07:22.9100:02:03.1300:21:27.91 00:00:24.8600:10:38.80 Detail
33. Hloušková EmaZŠ Hradec Králové - Svobodné Dvory#31#F11.00:52:25.44+00:24:56.9100:10:45.6200:01:33.9600:27:09.83 00:00:41.3800:12:14.63 Detail
34. Henychová AdélaZŠ Hradec Králové - Svobodné Dvory#29#F12.00:52:25.57+00:24:57.0400:10:43.7100:01:36.3300:27:06.88 00:00:43.3900:12:15.23 Detail
DNF Hála JanZŠ Štefcova, Hradec Králové#155#M00:08:53.9500:04:10.6000:02:32.39 00:00:46.1500:00:25.33 Detail
DNF Branse MichelleZŠ Bezručova, Hradec Králové#6#F00:10:53.9900:01:23.3700:25:35.14 00:00:54.9500:17:34.13 Detail
DNF Koudelková LucieZŠ Benešov#287#F00:04:50.9400:00:29.8901:32:32.24 00:45:45.52Detail
DNS Dušková KateřinaZŠ Kukleny, Hradec Králové#145#F00:07:44.6400:00:41.0600:17:02.28 00:00:23.0000:12:55.01 Detail
DNS Dobešová VeronikaBystřice pod Hostýnem#256#FDetail
DNS Volf ŠtěpánLABE TRI CLUB HK#340#MDetail
DNS Bažatová KláraZŠ Kukleny, Hradec Králové#133#FDetail
DNS Svília ZoiZŠ Kukleny, Hradec Králové#220#FDetail
DNS Žižková KláraZŠ Hradec Králové - Svobodné Dvory#127#FDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz