Výsledková listina Školní triatlon HK
17. 6. 2022

9. třída

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Němec RobertZŠ Bezručova, Hradec Králové#69#M1.00:24:14.5500:03:51.9600:00:40.6100:13:27.60 00:00:41.4500:05:32.91 Detail
2. Šilhán VojtěchZŠ Gočárova, Hradec Králové#224#M2.00:28:46.72+00:04:32.1600:04:45.1600:02:00.9300:15:15.20 00:00:23.7900:06:21.63 Detail
3. Bek MatyášZŠ Gočárova, Hradec Králové#134#M3.00:29:02.00+00:04:47.4400:06:36.9500:22:25.04Detail
4. Smetana JanLABE TRI CLUB HK#88#M4.00:29:27.78+00:05:13.2200:06:29.0000:01:02.3600:14:23.51 00:00:20.7100:07:12.18 Detail
5. Ficenec DavidZŠ Štefcova, Hradec Králové#148#M5.00:29:29.75+00:05:15.1900:05:53.8800:01:09.5500:15:29.46 00:00:22.3800:06:34.46 Detail
6. Podlešáková MonikaLABE TRI CLUB HK#79#F1.00:29:35.98+00:05:21.4200:05:18.6100:01:00.1800:15:46.72 00:00:18.9900:07:11.46 Detail
7. Novotný JakubZŠ Štefcova, Hradec Králové#200#M6.00:29:42.48+00:05:27.9200:05:34.0100:01:28.4800:15:43.78 00:00:15.8100:06:40.39 Detail
8. Kněžour AdamZŠ Kukleny, Hradec Králové#184#M7.00:30:32.63+00:06:18.0700:06:15.2200:01:13.0200:14:46.92 00:00:22.2100:07:55.24 Detail
9. Vojáček JosefLABE TRI CLUB HK#117#M8.00:30:33.00+00:06:18.4400:06:34.9400:01:24.8600:15:23.15 00:00:41.6900:06:28.34 Detail
10. Šolar DavidZŠ Mandysova, Hradec Králové#332#M9.00:31:28.90+00:07:14.3400:06:18.9400:01:47.5300:15:04.76 00:00:17.1600:08:00.49 Detail
11. Petrovická HanaZŠ SNP, Hradec Králové#75#F2.00:31:42.37+00:07:27.8100:05:15.0300:00:31.3200:17:25.42 00:00:16.9000:08:13.69 Detail
12. Vrbenský RomanBiskupské gymnázium Hradec Králové#244#M10.00:32:44.81+00:08:30.2500:06:33.1700:01:27.6000:16:23.15 00:00:28.2200:07:52.64 Detail
13. Vecheta AdamZŠ Gočárova, Hradec Králové#239#M11.00:33:20.31+00:09:05.7500:06:24.6000:01:33.6200:16:12.56 00:00:25.8400:08:43.67 Detail
14. Veselý VojtěchZŠ Milady Horákové, Hradec Králové#110#M12.00:33:21.60+00:09:07.0400:05:28.3600:01:19.1300:17:08.65 00:00:17.7200:09:07.71 Detail
15. Lovas DenisZŠ Milady Horákové, Hradec Králové#58#M13.00:33:39.71+00:09:25.1500:04:34.9800:01:22.4600:17:17.73 00:00:20.9000:10:03.62 Detail
16. Barták RomanZŠ Gočárova, Hradec Králové#130#M14.00:34:05.45+00:09:50.8900:07:22.2200:00:53.4500:17:07.42 00:00:26.1900:08:16.14 Detail
17. Fikarová KamilaZŠ Bezručova, Hradec Králové#16#F3.00:36:18.13+00:12:03.5700:06:10.3000:01:02.5000:17:35.48 00:00:22.7500:11:07.08 Detail
18. Bašek MatějZŠ Gočárova, Hradec Králové#131#M15.00:36:34.15+00:12:19.5900:07:28.9000:00:59.3200:18:08.13 00:00:18.4900:09:39.28 Detail
19. Dvořáček ZdeněkZŠ Gočárova, Hradec Králové#146#M16.00:37:17.11+00:13:02.5500:13:20.0800:01:57.3700:21:59.65 01:15:21.88Detail
20. Hrubešová SimonaZŠ Kukleny, Hradec Králové#164#F4.00:38:06.36+00:13:51.8000:07:08.4700:01:15.8700:18:48.19 00:00:30.2500:10:23.56 Detail
21. Silberová AnetaBiskupské gymnázium Hradec Králové#216#F5.00:39:06.20+00:14:51.6400:06:49.9900:01:29.2200:18:54.55 00:00:24.3400:11:28.08 Detail
22. Bauer ViktorieZŠ Kukleny, Hradec Králové#132#F6.00:44:51.02+00:20:36.4600:08:13.4600:01:06.7500:21:53.84 00:00:18.0900:13:18.87 Detail
23. Šmíd PetrZŠ Kukleny, Hradec Králové#228#M17.00:47:26.17+00:23:11.6100:07:00.2500:01:31.5700:22:07.31 00:00:23.4400:16:23.57 Detail
DNF Karasová EllaCírkevní základní škola, Hradec Králové...#181#F00:06:47.5100:00:45.4800:20:45.35 00:00:19.4200:10:55.23 Detail
DNS Hebelka MichalZŠ Štefánikova, Hradec Králové#269#MDetail
DNS Čermák TomášZŠ Štefcova, Hradec Králové#141#MDetail
DNS Hamouzová LucieZŠ Kukleny, Hradec Králové#156#FDetail
DNS Lhoták KryštofZŠ Hradec Králové - Svobodné Dvory#56#MDetail
DNS Špuláková HanaBiskupské gymnázium Hradec Králové#229#FDetail
DNS Ulrich JanZŠ Štefcova, Hradec Králové#236#MDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz