Průběžná Výsledková listina MČR v OCR Lanškroun 6. - 8. 5. 2022
6. 5. 2022
Sobota 400M STADION kval.
MužiŽeny
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | | # | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Krejčí |
Pavel | OcrGrip.cz | #2292# | CZE | M | 1. | M6 | 1. | 00:03:05.69 | | Detail |
2. |
Gyömrei |
Máté | Ezüst Nyíl | #2293# | HUN | M | 2. | M4 | 1. | 00:03:13.31 | +00:00:07.61 | Detail |
3. |
Drescher |
Jonas | Denmark | #5238# | DEN | M | 3. | M6 | 2. | 00:03:13.88 | +00:00:08.18 | Detail |
4. |
Balatoni |
Barnabás | OCR Gaborteam SE Hungary | #5232# | HUN | M | 4. | M4 | 2. | 00:03:14.38 | +00:00:08.68 | Detail |
5. |
Novák |
Lukáš | OCR Kids Poděbrady | #5231# | CZE | M | 5. | M7 | 1. | 00:03:18.28 | +00:00:12.58 | Detail |
6. |
Podzimek |
Jakub | EDGAR POWER | #288# | CZE | M | 6. | M5 | 1. | 00:03:18.33 | +00:00:12.63 | Detail |
7. |
Kofoed |
Leon | Garmin | #5239# | DEN | M | 7. | M5 | 2. | 00:03:31.08 | +00:00:25.38 | Detail |
8. |
Kratochvíl |
Jakub | Plzeň | #5233# | CZE | M | 8. | M7 | 2. | 00:04:18.85 | +00:01:13.15 | Detail |
9. |
Horák |
Jaromír | Nukleární hovada | #5236# | CZE | M | 9. | M1 | 1. | 00:04:20.49 | +00:01:14.79 | Detail |
10. |
Kobr |
Vojtěch | Smržovka | #5235# | CZE | M | 10. | M2 | 1. | 00:04:25.57 | +00:01:19.87 | Detail |
11. |
Zelenka |
Michal | ATOM KIDS Praha | #297# | CZE | M | 11. | M3 | 1. | 00:04:37.16 | +00:01:31.46 | Detail |
12. |
Vilikovský |
Jonáš | | #273# | CZE | M | 12. | M1 | 2. | 00:04:38.44 | +00:01:32.74 | Detail |
13. |
Cimler |
Jiří | Gladiators | #5223# | CZE | M | 13. | M7 | 3. | 00:04:54.56 | +00:01:48.86 | Detail |
14. |
Adámek |
Jaromír | Plzeň | #2272# | CZE | M | 14. | M2 | 2. | 00:05:10.69 | +00:02:04.99 | Detail |
15. |
Jůda |
Filip | Fénix Plzeň | #2277# | CZE | M | 15. | M4 | 3. | 00:05:13.08 | +00:02:07.38 | Detail |
16. |
Tunde |
Szarka | ocr Gabor Team | #2261# | HUN | F | 1. | Z3 | 1. | 00:05:13.18 | +00:02:07.48 | Detail |
17. |
Babušková |
Stanislava | Květnice | #2282# | CZE | F | 2. | Z1 | 1. | 00:05:21.58 | +00:02:15.88 | Detail |
18. |
Kolstø |
Signy Karoline | Norway | #5240# | NOR | F | 3. | Z3 | 2. | 00:05:30.05 | +00:02:24.35 | Detail |
19. |
Zmítko |
Jan | Barbarian Extreme Team | #294# | CZE | M | 16. | M6 | 3. | 00:05:40.16 | +00:02:34.46 | Detail |
20. |
Tomášková |
Viktorie | SKI RUN Čakovice | #271# | CZE | F | 4. | Z2 | 1. | 00:05:51.87 | +00:02:46.17 | Detail |
21. |
Lomnická |
Tereza | Challenger | #5222# | CZE | F | 5. | Z2 | 2. | 00:06:30.83 | +00:03:25.13 | Detail |
22. |
Matúšová |
Michaela | | #2274# | CZE | F | 6. | Z1 | 2. | 00:06:36.31 | +00:03:30.61 | Detail |
23. |
Kellinger |
Michael | Větřní | #5237# | CZE | M | 17. | M1 | 3. | 00:07:40.57 | +00:04:34.87 | Detail |
24. |
Sušánková |
Klára | Rady2win | #2291# | CZE | F | 7. | Z3 | 3. | 00:08:02.34 | +00:04:56.64 | Detail |
25. |
Deli |
Ati | OCR Gabor Team Se | #2135# | HUN | M | 18. | M5 | 3. | 00:08:45.44 | +00:05:39.74 | Detail |
26. |
Ondráčková |
Lucie | SKI RUN Čakovice | #5234# | CZE | F | 8. | Z2 | 3. | 00:13:55.52 | +00:10:49.82 | Detail |
DNF |
Pielesz |
Izabela | Český Těšín | #276# | CZE | F | | | | | | Detail |
DNF |
Hanyk |
Lukáš | Challenger | #5221# | CZE | M | | M3 | | | | Detail |
DNF |
Viktorín |
Martin | Juniorská reprezentace ČR | #299# | CZE | M | | M2 | | | | Detail |
DNS |
Maloň |
Tomáš | Brno | #2069# | CZE | M | | | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |