Průběžná Výsledková listina MČR v OCR Lanškroun 6. - 8. 5. 2022
6. 5. 2022

Sobota 12K ELITE

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměOficiální časZtráta1
1. De Heer Jesse Hang-on#27#BELM1.01:09:00.3701:09:00.37Detail
2. Lagrand StijnHang-On#37#NetherlandsM2.01:10:15.71+00:01:15.3301:10:15.71Detail
3. Debusschere ThibaultBelgium#49#BELM3.01:14:31.60+00:05:31.2201:14:31.60Detail
4. Oosterom FrankHang-On#161#NetherlandsM4.01:16:59.76+00:07:59.3801:16:59.76Detail
5. Bugys Renaldas OCR GARGZDAI / LITHUANIA#144#LithuaniaM5.01:17:01.98+00:08:01.6001:17:01.98Detail
6. Novák LukášOCR KIDS Poděbrady#24#CZEM6.01:15:39.90180 sec.+00:06:39.5201:15:39.90Detail
7. Drescher JonasDenmark #40#DENM7.01:18:59.51+00:09:59.1301:18:59.51Detail
8. Volák AdamRehasport#147#CZEM8.01:19:20.42+00:10:20.0401:19:20.42Detail
9. Stupka PatrikEDGAR POWER#239#CZEM9.01:20:59.21+00:11:58.8301:20:59.21Detail
10. Dam Nikolaj MaegaardDenmark #180#DENM10.01:21:09.01+00:12:08.6301:21:09.01Detail
11. Dorňák PetrRehasport Team - Frenštát pod Radhoštěm#205#CZEM11.01:22:23.18+00:13:22.8001:22:23.18Detail
12. Babák JosefEdgar.team#213#CZEM12.01:26:22.25+00:17:21.8701:26:22.25Detail
13. Drábek LukášHoršovský Týn#194#CZEM13.01:30:03.04+00:21:02.6601:30:03.04Detail
14. Gyömrei MátéEzüst Nyíl#164#HUNM14.01:31:04.33+00:22:03.9501:31:04.33Detail
15. Lauko IgorSTRONGPOWER TEAM SLOVAKIA#4#SVKM15.01:34:34.80+00:25:34.4201:34:34.80Detail
16. Savinava LizavetaKrakow#201#PolandF1.01:37:04.50+00:28:04.1201:37:04.50Detail
17. Jakoubek JakubRoztoky u Prahy #166#CZEM16.01:38:56.34+00:29:55.9601:38:56.34Detail
18. Schejbalová TerezaPlzeň#175#CZEF2.01:45:43.92+00:36:43.5401:45:43.92Detail
19. Drbohlav JosefValdice #208#CZEM17.01:45:47.58+00:36:47.2001:45:47.58Detail
20. Handler ChristianMIT OCR Germany#152#AUTM18.01:49:01.41+00:40:01.0301:49:01.41Detail
21. Kolstø Signy KarolineNorway#29#NORF3.01:52:29.65+00:43:29.2701:52:29.65Detail
22. Babušková StanislavaKvětnice#193#CZEF4.01:55:55.57+00:46:55.1901:55:55.57Detail
23. Müller MarekShybuj.cz#162#CZEM19.02:05:07.73+00:56:07.3502:05:07.73Detail
24. Štraub PetraFénix Plzeň#17#CZEF5.02:11:39.74+01:02:39.3602:11:39.74Detail
25. Lokajíčková Klára RehaSport #191#CZEF6.02:41:55.34+01:32:54.9602:41:55.34Detail
26. Adámková LucieFénix Plzeň#199#CZEF7.02:56:33.48+01:47:33.1002:56:33.48Detail
27. Cappelen DanDenmark #8#DENF8.03:18:30.41+02:09:30.0303:18:30.41Detail
28. Martin Astrid DyleborgDenmark#22#DENF9.03:22:42.07+02:13:41.6903:22:42.07Detail
BZN Tryvashkevich YauhenKrakow#179#PolandM01:38:26.90Detail
BZN Sedlák JanPodluhy#171#CZEM02:05:14.77Detail
BZN Krása DavidZ.L.O.#224#CZEM02:47:25.75Detail
BZN Králík PetrZ.L.O.#110#CZEM02:03:02.38Detail
DNF Hrdina PavelSweep OCR team#36#CZEM01:18:14.20Detail
DNF Nový JaroslavCzech MultiSport Coaching#32#CZEM02:09:24.00Detail
DNF Vinický Petrsweep ocr team#38#CZEM01:24:19.99Detail
DNF Hynek RichardRehasport OCR Team#207#CZEMDetail
outLimit Filipin MichalPrague Parkour PK1#31#CZEM03:57:31.20Detail
outLimit Dvořáková VeronikaDark Side Workout#176#CZEF04:57:31.08Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz