Průběžná Výsledková listina MČR v OCR Lanškroun 6. - 8. 5. 2022
6. 5. 2022
Sobota 400M STADION kval.
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | | # | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Krejčí | Pavel | OcrGrip.cz | #2292# | CZE | M | 1. | M6 | 1. | 00:03:05.00 | | Detail |
2. | Gyömrei | Máté | Ezüst Nyíl | #2293# | HUN | M | 2. | M4 | 1. | 00:03:13.00 | +00:00:08.00 | Detail |
3. | Drescher | Jonas | Denmark | #5238# | DEN | M | 3. | M6 | 2. | 00:03:13.00 | +00:00:08.00 | Detail |
4. | Balatoni | Barnabás | OCR Gaborteam SE Hungary | #5232# | HUN | M | 4. | M4 | 2. | 00:03:14.00 | +00:00:09.00 | Detail |
5. | Novák | Lukáš | OCR Kids Poděbrady | #5231# | CZE | M | 5. | M7 | 1. | 00:03:18.00 | +00:00:13.00 | Detail |
6. | Podzimek | Jakub | EDGAR POWER | #288# | CZE | M | 6. | M5 | 1. | 00:03:18.00 | +00:00:13.00 | Detail |
7. | Kofoed | Leon | Garmin | #5239# | DEN | M | 7. | M5 | 2. | 00:03:31.00 | +00:00:26.00 | Detail |
8. | Kratochvíl | Jakub | Plzeň | #5233# | CZE | M | 8. | M7 | 2. | 00:04:18.00 | +00:01:13.00 | Detail |
9. | Horák | Jaromír | Nukleární hovada | #5236# | CZE | M | 9. | M1 | 1. | 00:04:20.00 | +00:01:15.00 | Detail |
10. | Kobr | Vojtěch | Smržovka | #5235# | CZE | M | 10. | M2 | 1. | 00:04:25.00 | +00:01:20.00 | Detail |
11. | Zelenka | Michal | ATOM KIDS Praha | #297# | CZE | M | 11. | M3 | 1. | 00:04:37.00 | +00:01:32.00 | Detail |
12. | Vilikovský | Jonáš | | #273# | CZE | M | 12. | M1 | 2. | 00:04:38.00 | +00:01:33.00 | Detail |
13. | Cimler | Jiří | Gladiators | #5223# | CZE | M | 13. | M7 | 3. | 00:04:54.00 | +00:01:49.00 | Detail |
14. | Adámek | Jaromír | Plzeň | #2272# | CZE | M | 14. | M2 | 2. | 00:05:10.00 | +00:02:05.00 | Detail |
15. | Jůda | Filip | Fénix Plzeň | #2277# | CZE | M | 15. | M4 | 3. | 00:05:13.00 | +00:02:08.00 | Detail |
16. | Tunde | Szarka | ocr Gabor Team | #2261# | HUN | F | 1. | Z3 | 1. | 00:05:13.00 | +00:02:08.00 | Detail |
17. | Babušková | Stanislava | Květnice | #2282# | CZE | F | 2. | Z1 | 1. | 00:05:21.00 | +00:02:16.00 | Detail |
18. | Kolstø | Signy Karoline | Norway | #5240# | NOR | F | 3. | Z3 | 2. | 00:05:30.00 | +00:02:25.00 | Detail |
19. | Zmítko | Jan | Barbarian Extreme Team | #294# | CZE | M | 16. | M6 | 3. | 00:05:40.00 | +00:02:35.00 | Detail |
20. | Tomášková | Viktorie | SKI RUN Čakovice | #271# | CZE | F | 4. | Z2 | 1. | 00:05:51.00 | +00:02:46.00 | Detail |
21. | Lomnická | Tereza | Challenger | #5222# | CZE | F | 5. | Z2 | 2. | 00:06:30.00 | +00:03:25.00 | Detail |
22. | Matúšová | Michaela | | #2274# | CZE | F | 6. | Z1 | 2. | 00:06:36.00 | +00:03:31.00 | Detail |
23. | Kellinger | Michael | Větřní | #5237# | CZE | M | 17. | M1 | 3. | 00:07:40.00 | +00:04:35.00 | Detail |
24. | Sušánková | Klára | Rady2win | #2291# | CZE | F | 7. | Z3 | 3. | 00:08:02.00 | +00:04:57.00 | Detail |
25. | Deli | Ati | OCR Gabor Team Se | #2135# | HUN | M | 18. | M5 | 3. | 00:08:45.00 | +00:05:40.00 | Detail |
26. | Ondráčková | Lucie | SKI RUN Čakovice | #5234# | CZE | F | 8. | Z2 | 3. | 00:13:55.00 | +00:10:50.00 | Detail |
DNF | Pielesz | Izabela | Český Těšín | #276# | CZE | F | | | | | | Detail |
DNF | Hanyk | Lukáš | Challenger | #5221# | CZE | M | | M3 | | | | Detail |
DNF | Viktorín | Martin | Juniorská reprezentace ČR | #299# | CZE | M | | M2 | | | | Detail |
DNS | Maloň | Tomáš | Brno | #2069# | CZE | M | | | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |