Průběžná Výsledková listina MČR v OCR Lanškroun 6. - 8. 5. 2022
6. 5. 2022
Pátek 3K ELITE
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | | # | Oficiální čas | Ztráta | 1 |
1. | De Heer | Jesse | Belgium | #118# | BEL | M | 1. | 00:25:28.00 | | 00:25:28.16 | Detail |
2. | Lagrand | Stijn | Hang-On | #98# | Netherlands | M | 2. | 00:27:13.00 | +00:01:45.00 | 00:27:13.25 | Detail |
3. | Stupka | Patrik | EDGAR POWER | #20# | CZE | M | 3. | 00:27:38.00 | +00:02:10.00 | 00:27:38.96 | Detail |
4. | Kofoed | Leon | | #131# | CZE | M | 4. | 00:27:51.00 | +00:02:23.00 | 00:27:51.74 | Detail |
5. | Tryvashkevich | Yauhen | Krakow | #31# | Poland | M | 5. | 00:28:39.00 | +00:03:11.00 | 00:28:39.18 | Detail |
6. | Debusschere | Thibault | Belgium | #89# | BEL | M | 6. | 00:28:57.00 | +00:03:29.00 | 00:28:57.75 | Detail |
7. | Gyömrei | Máté | Ezüst Nyíl | #47# | HUN | M | 7. | 00:29:27.00 | +00:03:59.00 | 00:29:27.18 | Detail |
8. | Oosterom | Frank | Hang-On | #99# | Netherlands | M | 8. | 00:29:28.00 | +00:04:00.00 | 00:29:28.95 | Detail |
9. | Volák | Adam | Rehasport | #23# | CZE | M | 9. | 00:30:25.00 | +00:04:57.00 | 00:30:25.24 | Detail |
10. | Vinický | Petr | sweep ocr team | #122# | CZE | M | 10. | 00:31:54.00 | +00:06:26.00 | 00:31:54.00 | Detail |
11. | Krejčí | Pavel | OcrGrip.cz | #155# | CZE | M | 11. | 00:32:08.00 | +00:06:40.00 | 00:32:08.01 | Detail |
12. | Drescher | Jonas | DENmark | #22# | DEN | M | 12. | 00:32:29.00 | +00:07:01.00 | 00:32:29.84 | Detail |
13. | Dorňák | Petr | Rehasport Team - Frenštát pod ... | #150# | CZE | M | 13. | 00:33:06.00 | +00:07:38.00 | 00:33:06.26 | Detail |
14. | Nutil | Michal | Hradec Králové | #103# | CZE | M | 14. | 00:36:13.00 | +00:10:45.00 | 00:36:13.39 | Detail |
15. | Vilikovský | Jonáš | | #73# | CZE | M | 15. | 00:37:04.00 | +00:11:36.00 | 00:37:04.76 | Detail |
16. | Podzimek | Jakub | Edgar.team | #114# | CZE | M | 16. | 00:38:07.00 | +00:12:39.00 | 00:38:07.55 | Detail |
17. | Savinava | Lizaveta | Krakow | #70# | Poland | F | 1. | 00:38:52.00 | +00:13:24.00 | 00:38:52.61 | Detail |
18. | Babušková | Stanislava | Květnice | #65# | CZE | F | 2. | 00:39:16.00 | +00:13:48.00 | 00:39:16.99 | Detail |
19. | Schejbalová | Tereza | Neratovice | #164# | CZE | F | 3. | 00:40:05.00 | +00:14:37.00 | 00:40:05.21 | Detail |
20. | Dam | Nikolaj maegaard | Denmark | #12# | DEN | M | 17. | 00:41:51.00 | +00:16:23.00 | 00:41:51.74 | Detail |
21. | Drábek | Lukáš | Fénix Plzeň | #7# | CZE | M | 18. | 00:42:03.00 | +00:16:35.00 | 00:42:03.81 | Detail |
22. | Kolstø | Signy Karoline | Norway | #108# | NOR | F | 4. | 00:44:41.00 | +00:19:13.00 | 00:44:41.73 | Detail |
23. | Matúšová | Michaela | | #91# | CZE | F | 5. | 00:45:14.00 | +00:19:46.00 | 00:45:14.81 | Detail |
24. | Svoboda | Vít | Challenger | #29# | CZE | M | 19. | 00:47:41.00 | +00:22:13.00 | 00:47:41.50 | Detail |
25. | Štraub | Petra | Fénix Plzeň | #18# | CZE | F | 6. | 00:51:11.00 | +00:25:43.00 | 00:51:11.40 | Detail |
26. | Lomnická | Tereza | Challenger | #129# | CZE | F | 7. | 00:56:03.00 | +00:30:35.00 | 00:56:03.76 | Detail |
27. | Jarešová | Kristýna | Opočno | #151# | CZE | F | 8. | 01:05:25.00 | +00:39:57.00 | 01:05:25.30 | Detail |
28. | Badalíková | Lucie | Dlouhé 16 | #57# | CZE | F | 9. | 01:23:08.00 | +00:57:40.00 | 01:23:08.79 | Detail |
29. | Hořejší | Ondřej | | #117# | CZE | M | 20. | 01:28:06.00 | +01:02:38.00 | 01:28:06.81 | Detail |
BZN | Suszka | Tomáš | Edgar Power Team | #13# | CZE | M | | | | 00:45:57.98 | Detail |
BZN | Bugys | Renaldas | OCR GARGZDAI / LITHUANIA | #126# | Lithuania | M | | | | 00:54:21.94 | Detail |
BZN | Novák | Lukáš | OCR Kids Poděbrady | #16# | CZE | M | | | | 00:32:19.57 | Detail |
BZN | Babák | Josef | Edgar.team | #9# | CZE | M | | | | 00:42:40.59 | Detail |
BZN | Krása | David | Z.L.O. | #44# | CZE | M | | | | 01:05:03.19 | Detail |
BZN | Cappelen | Dan | Denmark | #160# | DEN | M | | | | 00:54:19.07 | Detail |
BZN | Adamec | Jakub | BROKER SERVICE GROUP | #165# | SVK | M | | | | 01:05:22.61 | Detail |
BZN | Cimler | Jiří | Gladiators | #145# | CZE | M | | | | 01:50:34.34 | Detail |
BZN | Zmítko | Jan | Barbarian Extreme Team | #11# | CZE | M | | | | 01:55:57.60 | Detail |
BZN | Lauko | Igor | STRONGPOWER TEAM SLOVAKIA | #147# | SVK | M | | | | 03:26:10.75 | Detail |
DNF | Hrdina | Pavel | Sweep OCR team | #100# | CZE | M | | | | Detail |
outLimit | Lokajíčková | Klára | RehaSport Team | #163# | CZE | F | | | | 02:35:20.91 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |