Průběžná Výsledková listina MČR v OCR Lanškroun 6. - 8. 5. 2022
6. 5. 2022
Sobota 12K FUN
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | | # | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Dominik | Lukáš | POT ŠETŘÍ KREV | #56# | CZE | M | 1. | 02:04:46.00 | | Detail |
2. | Kurial | Bronislav | 6624 Olomouc | #33# | CZE | M | 2. | 02:16:40.00 | +00:11:54.00 | Detail |
3. | Cepek | Jaroslav | Srtg Kolín | #255# | CZE | M | 3. | 02:19:12.00 | +00:14:26.00 | Detail |
4. | Bibrlová | Marcela | Prostějov | #120# | CZE | F | 1. | 02:20:58.00 | +00:16:12.00 | Detail |
5. | Grmela | Lukáš | Prostějov | #105# | CZE | M | 4. | 02:21:23.00 | +00:16:37.00 | Detail |
6. | Stebel | Martin | Svídnický extrém team | #68# | CZE | M | 5. | 02:22:44.00 | +00:17:58.00 | Detail |
7. | Peterkova | Milica | Rýmařov | #15# | CZE | F | 2. | 02:33:52.00 | +00:29:06.00 | Detail |
8. | Bucková | Jana | Piešťany | #195# | SVK | F | 3. | 02:38:22.00 | +00:33:36.00 | Detail |
9. | Bucko | Miroslav | Piešťany | #183# | SVK | M | 6. | 02:38:22.00 | +00:33:36.00 | Detail |
10. | Zárubová | Leona | STG Kutná Hora | #114# | CZE | F | 4. | 02:52:49.00 | +00:48:03.00 | Detail |
11. | Šůstek | Richard | #theoldOCRdoks | #117# | CZE | M | 7. | 03:13:55.00 | +01:09:09.00 | Detail |
12. | Souček | Filip | Team Mystic | #41# | CZE | M | 8. | 03:16:02.00 | +01:11:16.00 | Detail |
13. | Krňák | Matěj | Team Mystic | #244# | CZE | M | 9. | 03:16:03.00 | +01:11:17.00 | Detail |
14. | Štěpán | Jan | Čáslav 213 VL. | #248# | CZE | M | 10. | 03:17:20.00 | +01:12:34.00 | Detail |
15. | Paveláková | Marcela | MP ZLÍN RUN | #247# | CZE | F | 5. | 03:17:54.00 | +01:13:08.00 | Detail |
16. | Gabrhel | Pavel | MP ZLÍN RUN | #249# | CZE | M | 11. | 03:18:04.00 | +01:13:18.00 | Detail |
17. | Juhasz | Ladislav | Hranice | #257# | CZE | M | 12. | 03:19:10.00 | +01:14:24.00 | Detail |
18. | Kowalczyk | Stanislav | Čáslav 213 VL. | #241# | CZE | M | 13. | 03:19:19.00 | +01:14:33.00 | Detail |
19. | Horák | Matěj | STG Pardubice | #263# | CZE | M | 14. | 03:19:19.00 | +01:14:33.00 | Detail |
20. | Štěpán | Jakub | STG Kutná Hora | #103# | CZE | M | 15. | 03:19:25.00 | +01:14:39.00 | Detail |
21. | Kočica | Martin | CZeXxx | #106# | CZE | M | 16. | 03:19:28.00 | +01:14:42.00 | Detail |
22. | Vilches | Václav | Znojmo | #252# | CZE | M | 17. | 03:19:29.00 | +01:14:43.00 | Detail |
23. | Nagy | Zoltán Dávid | Budapest | #43# | HUN | M | 18. | 03:19:34.00 | +01:14:48.00 | Detail |
24. | Lacina | Josef | #GLADIATORSTEAM | #254# | CZE | M | 19. | 03:22:00.00 | +01:17:14.00 | Detail |
25. | Suchánková | Veronika | #GLADIATORSTEAM | #264# | CZE | F | 6. | 03:22:01.00 | +01:17:15.00 | Detail |
26. | Ouředník | Vít | Lomnice nad Popelkou | #265# | CZE | M | 20. | 03:24:38.00 | +01:19:52.00 | Detail |
27. | Čechurová | Šárka | | #250# | CZE | F | 7. | 03:24:38.00 | +01:19:52.00 | Detail |
28. | Prantl | Jiří | OCR Hunters | #246# | CZE | M | 21. | 03:27:53.00 | +01:23:07.00 | Detail |
29. | Čížková | Lucie | OCR Hunters | #111# | CZE | F | 8. | 03:27:55.00 | +01:23:09.00 | Detail |
30. | Foltýn | Lukáš | STG Zlín | #112# | CZE | M | 22. | 03:28:16.00 | +01:23:30.00 | Detail |
31. | Fusek | Josef | STG ZLÍN | #97# | CZE | M | 23. | 03:28:17.00 | +01:23:31.00 | Detail |
32. | Šulák | Radim | STG Zlín | #88# | CZE | M | 24. | 03:28:17.00 | +01:23:31.00 | Detail |
33. | SZEGEDI | ZOLTAN | hungary | #242# | CZE | M | 25. | 03:37:16.00 | +01:32:30.00 | Detail |
34. | Koszegi Szegediné | Viktoria | HUNGARY | #259# | CZE | F | 9. | 03:38:12.00 | +01:33:26.00 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |