Výsledková listina Běh Lipovou alejí - Nymburská desítka
3. 4. 2022

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Skalička JanSpartak Praha 4#45#A (muži do 39)1.00:31:59Detail
2. Miler JiříLawi Stars#75#B (muži 40 - 49)1.00:32:59+00:01:00.37Detail
3. Olšanský MartinSpartak Praha 4#57#A (muži do 39)2.00:33:17+00:01:18.37Detail
4. Vetchý JanAK ISCAREX Česká Třebová#94#A (muži do 39)3.00:33:18+00:01:19.37Detail
5. Flašar JanSK 4 dvory#137#A (muži do 39)4.00:33:39+00:01:40.37Detail
6. Videcký JanAC Mladá Boleslav#95#A (muži do 39)5.00:33:47+00:01:48.37Detail
7. Hradecký JaromírSkuteč#127#A (muži do 39)6.00:34:03+00:02:04.37Detail
8. Krupka AdamRun 4 fun#115#A (muži do 39)7.00:34:55+00:02:56.37Detail
9. Novák DanielPolná#52#A (muži do 39)8.00:35:02+00:03:03.37Detail
10. Vrbenský JakubOlympia Spartan Training Kutná Hora#99#A (muži do 39)9.00:35:32+00:03:33.37Detail
11. Letko ZbyněkPOKO running team#39#A (muži do 39)10.00:35:47+00:03:48.37Detail
12. Herel LubošSokol Kolín atletika#21#C (muži 50 - 59)1.00:35:51+00:03:52.37Detail
13. Pokorný MatyášBenešov#126#A (muži do 39)11.00:35:57+00:03:58.37Detail
14. Kabelka JiříT.J. Sokol Praha Královské Vinohrady#27#B (muži 40 - 49)2.00:36:00+00:04:01.37Detail
15. Klíma MartinELMTRADE Racing Kolín#132#B (muži 40 - 49)3.00:36:55+00:04:56.37Detail
16. Pohl Miloslav SKP Nymburk #66#B (muži 40 - 49)4.00:36:56+00:04:57.37Detail
17. Zoubek PetrMilovice#102#A (muži do 39)12.00:37:05+00:05:06.37Detail
18. Mašek PavelLiberec#116#B (muži 40 - 49)5.00:37:08+00:05:09.37Detail
19. Římal MilanSokol Atletika Kolín#69#B (muži 40 - 49)6.00:37:30+00:05:31.37Detail
20. Schulhof JanBježíš#74#A (muži do 39)13.00:37:35+00:05:36.37Detail
21. Semrád LadislavČáslav#71#C (muži 50 - 59)2.00:37:55+00:05:56.37Detail
22. Vetchý RadimLanškroun#107#B (muži 40 - 49)7.00:37:58+00:05:59.37Detail
23. Louda PetrAC Ceska Lipa#64#C (muži 50 - 59)3.00:38:08+00:06:09.37Detail
24. Tall PavelČnb Praha#85#C (muži 50 - 59)4.00:38:19+00:06:20.37Detail
25. Franc PetrTriatlon Mladá Boleslav#14#B (muži 40 - 49)8.00:38:25+00:06:26.37Detail
26. Haník ZdeněkNymburské BOMBY#15#A (muži do 39)14.00:38:27+00:06:28.37Detail
27. Polan MiroslavSpartak Praha 4#65#C (muži 50 - 59)5.00:38:37+00:06:38.37Detail
28. Rys JiříTJ Podlázky Dalovice#68#A (muži do 39)15.00:38:40+00:06:41.37Detail
29. Krejčí PavelPečky#118#B (muži 40 - 49)9.00:38:43+00:06:44.37Detail
30. Hejna PavelSK Všchlapy#112#B (muži 40 - 49)10.00:38:45+00:06:46.37Detail
31. Novák RomanLK Nymburk#121#B (muži 40 - 49)11.00:38:46+00:06:47.37Detail
32. Libánský JiříČelákovice - Sedlčánky#40#B (muži 40 - 49)12.00:38:48+00:06:49.37Detail
33. Nebeský JakubBoleslavští Běžci#48#A (muži do 39)16.00:38:50+00:06:51.37Detail
34. Malý JiříSKP Nymburk#80#B (muži 40 - 49)13.00:39:14+00:07:15.37Detail
35. Bittner HynekPOKO RUNNING TEAM#3#A (muži do 39)17.00:39:37+00:07:38.37Detail
36. Došek JanSKP Nymburk#8#A (muži do 39)18.00:39:42+00:07:43.37Detail
37. Barták ZdeněkBowling Squash Sadská#2#A (muži do 39)19.00:39:55+00:07:56.37Detail
38. David PavelNymburk#7#C (muži 50 - 59)6.00:39:57+00:07:58.37Detail
39. Holaj PavelSKP Nymburk#23#B (muži 40 - 49)14.00:40:48+00:08:49.37Detail
40. Beneš VojtěchVŠAK Chemie Praha#108#A (muži do 39)20.00:40:56+00:08:57.37Detail
41. Kratochvíl MartinRatenice#124#A (muži do 39)21.00:40:56+00:08:57.37Detail
42. Vinš Pavel#133#A (muži do 39)22.00:41:05+00:09:06.37Detail
43. Kemr JanNymburk 2#30#A (muži do 39)23.00:41:34+00:09:35.37Detail
44. Kvasnička Daniel#130#A (muži do 39)24.00:42:07+00:10:08.37Detail
45. Popek DavidKostomlaty nad Labem#41#A (muži do 39)25.00:42:21+00:10:22.37Detail
46. Vacara VladimírAC Slovan Liberec#117#D (muži 60 - 69)1.00:42:30+00:10:31.37Detail
47. Kára VladimirPatřín#28#D (muži 60 - 69)2.00:42:50+00:10:51.37Detail
48. NYKL ErikBrandýs nad Labem#56#B (muži 40 - 49)15.00:42:55+00:10:56.37Detail
49. Číhař TomášChvojenec#6#C (muži 50 - 59)7.00:42:56+00:10:57.37Detail
50. Vavák LiborBK Sadská#92#C (muži 50 - 59)8.00:43:02+00:11:03.37Detail
51. Novotný PavelPoříčanské Jelito#55#B (muži 40 - 49)16.00:43:13+00:11:14.37Detail
52. Dušek PavelDušek kuchyně Brandýs#9#D (muži 60 - 69)3.00:43:20+00:11:21.37Detail
53. Prchal PavelGP Kolín#67#D (muži 60 - 69)4.00:43:39+00:11:40.37Detail
54. Matějka JanChleby#122#A (muži do 39)26.00:43:42+00:11:43.37Detail
55. Soukup MilanMilovice#119#C (muži 50 - 59)9.00:43:52+00:11:53.37Detail
56. Hejzlar PavelLitol#20#C (muži 50 - 59)10.00:43:57+00:11:58.37Detail
57. Vít JiříTonda Sport Prušánky#97#B (muži 40 - 49)17.00:44:06+00:12:07.37Detail
58. Havlín Jan#134#C (muži 50 - 59)11.00:44:13+00:12:14.37Detail
59. Hergesell JiřiVračkovice#120#C (muži 50 - 59)12.00:44:30+00:12:31.37Detail
60. Kleibl MichalPoděbrady#135#B (muži 40 - 49)18.00:44:48+00:12:49.37Detail
61. Výborný MichalGP Kolín#100#A (muži do 39)27.00:45:16+00:13:17.37Detail
62. Otta RomanSK Vrchlabí Smola Konstrukce#58#D (muži 60 - 69)5.00:45:23+00:13:24.37Detail
63. Kubišta PetrSokol Kolín#36#C (muži 50 - 59)13.00:45:32+00:13:33.37Detail
64. Vinař DanielTJ Krůta Spořilov#96#C (muži 50 - 59)14.00:45:47+00:13:48.37Detail
65. Šandera MartinBONBON, adidas Runners Prague#42#B (muži 40 - 49)19.00:45:51+00:13:52.37Detail
66. Vocetka PetrTJ Sokol Královské Vinohrady Praha#98#B (muži 40 - 49)20.00:45:54+00:13:55.37Detail
67. Broum PavelSokol Královské Vinohrady#4#E (nad 70)1.00:46:04+00:14:05.37Detail
68. Hrabánek VojtěchVelký Osek#24#B (muži 40 - 49)21.00:46:14+00:14:15.37Detail
69. Fischenko VitalyjCharkov#105#D (muži 60 - 69)6.00:46:27+00:14:28.37Detail
70. Otta RomanBukovina u Čisté#59#A (muži do 39)28.00:46:40+00:14:41.37Detail
71. Peter JakubPoděbrady#60#A (muži do 39)29.00:46:50+00:14:51.37Detail
72. Šmejkal ZbyněkPoříčany#81#A (muži do 39)30.00:46:56+00:14:57.37Detail
73. Janata PavelTj Lokomotiva Nymburk#26#A (muži do 39)31.00:48:09+00:16:10.37Detail
74. Motejlek OndřejNBK#46#B (muži 40 - 49)22.00:48:11+00:16:12.37Detail
75. Kordina ZdeněkAC Slovan Liberec#31#E (nad 70)2.00:48:13+00:16:14.37Detail
76. Žežule PavelSadská#103#B (muži 40 - 49)23.00:48:16+00:16:17.37Detail
77. Kozák JaniThinkBeer#32#D (muži 60 - 69)7.00:48:24+00:16:25.37Detail
78. Hejný MartinČechtice#19#B (muži 40 - 49)24.00:48:30+00:16:31.37Detail
79. Schovánek MilanKrčský les B#73#D (muži 60 - 69)8.00:48:44+00:16:45.37Detail
80. Horyna VlastimilTJ Lokomitova NBK#128#B (muži 40 - 49)25.00:49:01+00:17:02.37Detail
81. Nádhera PetrHradec Králové#129#C (muži 50 - 59)15.00:49:55+00:17:56.37Detail
82. Vondruška MatoušPraha#131#B (muži 40 - 49)26.00:51:06+00:19:07.37Detail
83. Urban JaroslavZŠ Kounice#106#D (muži 60 - 69)9.00:51:10+00:19:11.37Detail
84. Navrátil JosefSK STrančie#47#E (nad 70)3.00:53:21+00:21:22.37Detail
85. Sedlák JiříPřelouč#70#D (muži 60 - 69)10.00:55:28+00:23:29.37Detail
86. Pokorný Miroslav#125#D (muži 60 - 69)11.00:56:38+00:24:39.37Detail
87. Mihalčin MilanGP Kolín#114#D (muži 60 - 69)12.00:57:09+00:25:10.37Detail
88. Toman VáclavSKP Nymburk#50#C (muži 50 - 59)16.00:57:28+00:25:29.37Detail
89. Harlas RobertSKP Nymburk#16#C (muži 50 - 59)17.00:58:16+00:26:17.37Detail
90. Švec JiříBěhej Poděbrady#83#D (muži 60 - 69)13.00:58:32+00:26:33.37Detail
DNF Krátký JosefHvězda Pardubice#34#C (muži 50 - 59)Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz