Výsledková listina Běh Lipovou alejí - Nymburská desítka
3. 4. 2022

ženy

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Stránská AdélaAK ISCAREX Česká Třebová/ INOV-8 team#78#F (ženy do 34)1.00:36:13Detail
2. Semrádová AdélkaAC Čáslav#72#F (ženy do 34)2.00:39:44+00:03:31.08Detail
3. Teclová Barbora Pardubice#86#F (ženy do 34)3.00:40:00+00:03:47.08Detail
4. Dvořáková PetraAC Čáslav, z.s.#11#G (ženy 35 - 44)1.00:40:31+00:04:18.08Detail
5. Slavíková EvaPraha#76#G (ženy 35 - 44)2.00:41:19+00:05:06.08Detail
6. Kroužilová IvaSokol Atletika Kolín#35#H (ženy 45 - 54)1.00:41:22+00:05:09.08Detail
7. Poborská EliškaTJ Sokol Praha Královské Praha#62#F (ženy do 34)4.00:42:42+00:06:29.08Detail
8. Šafránková KláraJenštejn#123#G (ženy 35 - 44)3.00:44:15+00:08:02.08Detail
9. Novotná AndreaPoříčany#54#G (ženy 35 - 44)4.00:44:58+00:08:45.08Detail
10. Černá LindaLAWI #5#G (ženy 35 - 44)5.00:45:29+00:09:16.08Detail
11. Netíková EliškaCrossFit Tabata Poděbrady#104#F (ženy do 34)5.00:46:07+00:09:54.08Detail
12. Suchanová KateřinaTj Lokomotiva Nymburk#79#F (ženy do 34)6.00:46:15+00:10:02.08Detail
13. Nedomová IvaBěhej Poděbrady#49#G (ženy 35 - 44)6.00:48:15+00:12:02.08Detail
14. Mališová Karlasabzo#43#I (ženy 55 plus)1.00:50:11+00:13:58.08Detail
15. Vančurová RadkaHISPORT Team#91#G (ženy 35 - 44)7.00:50:38+00:14:25.08Detail
16. Fialová AdélaPoděbrady#12#F (ženy do 34)7.00:50:41+00:14:28.08Detail
17. Šulcová JanaPísty#113#G (ženy 35 - 44)8.00:50:56+00:14:43.08Detail
18. Vetchá RozálieAK ISKAREX#111#F (ženy do 34)8.00:50:59+00:14:46.08Detail
19. Tomášová VeronikaMiskovice#87#F (ženy do 34)9.00:51:01+00:14:48.08Detail
20. Fučíková RenátaSokol Mnichovice#109#G (ženy 35 - 44)9.00:51:14+00:15:01.08Detail
21. Stránská MagdalénaAK ISCAREX Česká Třebová#110#H (ženy 45 - 54)2.00:51:25+00:15:12.08Detail
22. Karlová SimonaSKP Nymburk#29#F (ženy do 34)10.00:53:31+00:17:18.08Detail
23. Plachá KristýnaSKP Nymburk#61#F (ženy do 34)11.00:54:07+00:17:54.08Detail
24. Matyášová Kamila#44#H (ženy 45 - 54)3.00:55:22+00:19:09.08Detail
25. Hlínová HanaŠneci v běhu#22#H (ženy 45 - 54)4.00:56:07+00:19:54.08Detail
26. Dvořáková Lenka#10#I (ženy 55 plus)2.00:56:36+00:20:23.08Detail
27. Nováková Andrea#53#F (ženy do 34)12.00:59:11+00:22:58.08Detail
28. Truhlářová ElenaSokol Kobylisy#88#I (ženy 55 plus)3.00:59:39+00:23:26.08Detail
29. Nosková Dananymburk#51#I (ženy 55 plus)4.01:03:12+00:26:59.08Detail
30. Javůrková PetraPoděbrady#136#H (ženy 45 - 54)5.01:03:21+00:27:08.08Detail
DNF Wojciková JanaKarviná 4#101#G (ženy 35 - 44)Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz