Výsledková listina Teplýšovický běh 2022
29. 5. 2022
Dětská trať 650m 6-9let
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | | # | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Filler | Martin | FK Újezd nad Lesy | #72# | M | 1. | minižáci 8-9 (BP) | 1. | 00:02:19 | | Detail |
2. | Podešva | Alex | Sokol Senohraby | #39# | M | 2. | minižáci 8-9 (BP) | 2. | 00:02:29 | +00:00:10 | Detail |
3. | Heřmánek | Petr | | #44# | M | 3. | minižáci 8-9 (BP) | 3. | 00:02:31 | +00:00:12 | Detail |
4. | Starosta | Tomáš | Teplýšovice | #61# | M | 4. | minižáci 8-9 (BP) | 4. | 00:02:34 | +00:00:15 | Detail |
5. | Sadílek | Jakub | SK Benešov | #45# | M | 5. | minižáci 8-9 (BP) | 5. | 00:02:35 | +00:00:16 | Detail |
6. | Božovská | Karolína | Atletika Benešov | #57# | F | 1. | minižákyně 8-9 (BP) | 1. | 00:02:36 | +00:00:17 | Detail |
7. | Míčková | Karolína | Atletika Benešov | #64# | F | 2. | minižákyně 8-9 (BP) | 2. | 00:02:39 | +00:00:20 | Detail |
8. | Nerad | Adam | SK Benesov | #71# | M | 6. | minižáci 8-9 (BP) | 6. | 00:02:41 | +00:00:22 | Detail |
9. | Uhlíř | Martin | Teplýšovice | #41# | M | 7. | minižáci 8-9 (BP) | 7. | 00:02:41 | +00:00:22 | Detail |
10. | Kyselka | Dominik | Teplýšovice | #38# | M | 8. | minižáci 8-9 (BP) | 8. | 00:02:43 | +00:00:24 | Detail |
11. | Kužmová | Sofia | Target Sport Milovice | #73# | F | 3. | minižákyně 8-9 (BP) | 3. | 00:02:48 | +00:00:29 | Detail |
12. | Machotka | Tomáš | Atletika Vlašim | #43# | M | 9. | minižáci 8-9 (BP) | 9. | 00:02:50 | +00:00:31 | Detail |
13. | Eichler | Petr | Kozmice | #818# | M | 10. | minižáci 8-9 (BP) | 10. | 00:02:50 | +00:00:31 | Detail |
14. | Starosta | Jakub | Teplýšovice | #62# | M | 11. | předžáci 6-7 (BP) | 1. | 00:02:57 | +00:00:38 | Detail |
15. | Mládková | Rozálie | Kácovka | #53# | F | 4. | minižákyně 8-9 (BP) | 4. | 00:02:57 | +00:00:38 | Detail |
16. | Parýzková | Lucie | Mnichovice | #63# | F | 5. | | 1. | 00:02:59 | +00:00:40 | Detail |
17. | Fišer | Dominik | TJ Jiskra Zruč Nad Sázavou | #68# | M | 12. | předžáci 6-7 (BP) | 2. | 00:02:59 | +00:00:40 | Detail |
18. | Mládková | Mariana | Kácovka | #58# | F | 6. | předžákyně 6-7 (BP) | 1. | 00:03:01 | +00:00:42 | Detail |
19. | Švimberská | Zuzana | Teplýšovice | #70# | F | 7. | předžákyně 6-7 (BP) | 2. | 00:03:02 | +00:00:43 | Detail |
20. | Prudká | Helena | Atletika Benešov | #40# | F | 8. | předžákyně 6-7 (BP) | 3. | 00:03:07 | +00:00:48 | Detail |
21. | Turnovska | Klaudie | Praha | #48# | F | 9. | minižákyně 8-9 (BP) | 5. | 00:03:11 | +00:00:52 | Detail |
22. | Prudká | Magdalena | Atletika Benešov | #47# | F | 10. | minižákyně 8-9 (BP) | 6. | 00:03:12 | +00:00:53 | Detail |
23. | Krejza | Adam | Praha Chodov | #66# | M | 13. | předžáci 6-7 (BP) | 3. | 00:03:17 | +00:00:58 | Detail |
24. | Sciskala | Martin | Teplýšovice | #46# | M | 14. | předžáci 6-7 (BP) | 4. | 00:03:18 | +00:00:59 | Detail |
25. | Zradička | Eliáš | Kounice | #69# | M | 15. | předžáci 6-7 (BP) | 5. | 00:03:22 | +00:01:03 | Detail |
26. | Jelínková | Viktorie | | #821# | F | 11. | minižákyně 8-9 (BP) | 7. | 00:03:24 | +00:01:05 | Detail |
27. | Laštovková | Magda | Teplýšovice | #60# | F | 12. | minižákyně 8-9 (BP) | 8. | 00:03:26 | +00:01:07 | Detail |
28. | Pokorná | Tereza | Mžižovice | #59# | F | 13. | minižákyně 8-9 (BP) | 9. | 00:03:28 | +00:01:09 | Detail |
29. | Čerstvý | Renda | M2R | #55# | M | 16. | předžáci 6-7 (BP) | 6. | 00:03:35 | +00:01:16 | Detail |
30. | Laštovková | Barbora | Teplýšovice | #56# | F | 14. | minižákyně 8-9 (BP) | 10. | 00:03:40 | +00:01:21 | Detail |
31. | Pessrová | Kateřina | | #54# | F | 15. | předžákyně 6-7 (BP) | 4. | 00:04:01 | +00:01:42 | Detail |
32. | Kuliha | Lukáš | | #51# | M | 17. | předžáci 6-7 (BP) | 7. | 00:04:22 | +00:02:03 | Detail |
33. | Kloučková | Adéla | Jinočany | #67# | F | 16. | předžákyně 6-7 (BP) | 5. | 00:04:38 | +00:02:19 | Detail |
34. | Galla | Martin | Roztoky u Prahy | #819# | M | 18. | předžáci 6-7 (BP) | 8. | 00:04:52 | +00:02:33 | Detail |
35. | Marešová | Nela | Vlašim | #65# | F | 17. | předžákyně 6-7 (BP) | 6. | 00:19:23 | +00:17:04 | Detail |
| Švimberská | Anna | Teplýšovice | #50# | F | | minižákyně 8-9 (BP) | | 00:00:00 | | Detail |
| Tomas | Jan | | #42# | M | | předžáci 6-7 (BP) | | 00:00:00 | | Detail |
| Tomas | Vojtěch | | #52# | M | | minižáci 8-9 (BP) | | 00:00:00 | | Detail |
| Houdková | Barbora | ASK Dipoli | #820# | F | | | | 00:00:00 | | Detail |
| Mikel | Dominik | Kozmice | #49# | M | | minižáci 8-9 (BP) | | 00:00:00 | | Detail |
| Motyčkova | Bara | Kozmice | #822# | F | | | | 00:00:00 | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |