Průběžná Výsledková listina Unhošťská stopa
23. 4. 2022
22 km
MužiŽeny
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Skupina 2 | #2 | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Mika |
Tomáš | Mika Training | #35# | M39 | 1. | | | 01:28:20 | | Detail |
2. |
Langer |
Jan | Roztoky | #32# | M39 | 2. | | | 01:36:20 | +00:08:00 | Detail |
3. |
Bulín |
Miroslav | La Lorraine | #6# | M40p | 1. | | | 01:38:26 | +00:10:06 | Detail |
4. |
Vejvoda |
Jan | Top4Running | #49# | M39 | 3. | | | 01:39:51 | +00:11:31 | Detail |
5. |
Brchel |
Jan | Vrané nad Vltavou | #5# | M39 | 4. | | | 01:42:28 | +00:14:08 | Detail |
6. |
Houdek |
Jan | BK Bechyně | #16# | M39 | 5. | | | 01:45:35 | +00:17:15 | Detail |
7. |
Ecorchard |
Gael | | #84# | M40p | 2. | | | 01:47:05 | +00:18:45 | Detail |
8. |
Strouhal |
Jan | Žižkov | #41# | M40p | 3. | | | 01:47:26 | +00:19:06 | Detail |
9. |
Hendrych |
Jiří | Mika Training | #13# | M40p | 4. | | | 01:47:42 | +00:19:22 | Detail |
10. |
Vosyka |
Vojtěch | Kladno | #53# | M39 | 6. | | | 01:47:47 | +00:19:27 | Detail |
11. |
Šelicha |
Josef | R2 | #44# | M40p | 5. | | | 01:47:49 | +00:19:29 | Detail |
12. |
Bernášek |
Jiří | Marina boys Kladno | #4# | M39 | 7. | | | 01:48:07 | +00:19:47 | Detail |
13. |
Adamec |
Zbyněk | Slivenec | #1# | M40p | 6. | | | 01:49:04 | +00:20:44 | Detail |
14. |
Král |
Aleš | Vindyšova LEDka | #27# | M40p | 7. | | | 01:49:28 | +00:21:08 | Detail |
15. |
Svoboda |
Vojtěch | Marina boys Kladno | #42# | M39 | 8. | | | 01:53:33 | +00:25:13 | Detail |
16. |
Jedlička |
Rostislav | Mníšek pod Brdy | #19# | M40p | 8. | | | 01:54:15 | +00:25:55 | Detail |
17. |
Havlíček |
Martin | Statenice | #12# | M40p | 9. | | | 01:54:56 | +00:26:36 | Detail |
18. |
Lukeš |
Jiří | Kladno | #33# | M39 | 9. | | | 01:55:07 | +00:26:47 | Detail |
19. |
Kříž |
Petr | | #28# | M39 | 10. | | | 01:55:07 | +00:26:47 | Detail |
20. |
Fronek |
Michal | DBRC | #10# | M39 | 11. | | | 01:55:08 | +00:26:48 | Detail |
21. |
Pokorný |
Jiří | Kladno | #167# | M40p | 10. | | | 01:55:22 | +00:27:02 | Detail |
22. |
Houdek |
Josef | Nové Strašecí | #17# | M39 | 12. | | | 01:55:57 | +00:27:37 | Detail |
23. |
Tatek |
Tomáš | JEDEN MĚSÍC BĚŽCE | #47# | M40p | 11. | | | 01:56:17 | +00:27:57 | Detail |
24. |
Merxbauer |
Jan | Unhošť Jahodovka | #169# | M40p | 12. | Unhošťák | 1. | 01:56:19 | +00:27:59 | Detail |
25. |
Šárovec |
Robert | MESTR | #43# | M40p | 13. | | | 01:56:51 | +00:28:31 | Detail |
26. |
Karpač |
Vít | Veleň | #23# | M39 | 13. | | | 02:01:50 | +00:33:30 | Detail |
27. |
Wilczek |
Martin | Unhošť | #56# | M40p | 14. | Unhošťák | 2. | 02:05:35 | +00:37:15 | Detail |
28. |
Polak |
Radim | | #54# | M39 | 14. | | | 02:06:27 | +00:38:07 | Detail |
29. |
Vodňanský |
Jindřich | Marina boys Kladno | #51# | M39 | 15. | | | 02:09:44 | +00:41:24 | Detail |
30. |
Konečný |
Vratislav | | #26# | M40p | 15. | | | 02:09:45 | +00:41:25 | Detail |
31. |
Kříž |
Stanislav | Unhošť | #29# | M39 | 16. | Unhošťák | 3. | 02:17:42 | +00:49:22 | Detail |
32. |
Fuksa |
Martin | Kladno | #11# | M39 | 17. | | | 02:21:51 | +00:53:31 | Detail |
33. |
JUN |
Petr | Kladno | #20# | M39 | 18. | | | 02:23:07 | +00:54:47 | Detail |
41. |
Buchtík |
Ondřej | Kladno | #45# | M39 | 19. | | | 01:31:02 | +00:02:42 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |