Průběžná Výsledková listina Unhošťská stopa
23. 4. 2022

10 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Rozek JanMika Training Team#40#M1.M391.00:36:31Detail
2. Panuška Přemysl#171#M2.M40p1.00:40:40+00:04:09.25Detail
3. Ježek Jiří Horní Bezděkov#102#M3.M40p2.00:40:55+00:04:24.25Detail
4. Janda Dominik Kanonýři Kladno #96#M4.M392.00:42:29+00:05:58.25Detail
5. Loder David#116#M5.M393.00:44:33+00:08:02.25Detail
6. Mašl JanKladno#117#M6.M40p3.00:46:21+00:09:50.25Detail
7. Vecka MichalBáječné ženy v běhu#150#M7.M40p4.00:46:38+00:10:07.25Detail
8. Štrobach OndřejPraha#145#M8.M394.00:46:52+00:10:21.25Detail
9. Fenclová Petra#165#F1.Z391.00:47:09+00:10:38.25Detail
10. Lavický MartinNučice#82#M9.M395.00:47:31+00:11:00.25Detail
11. Bendák FilipSlaný 1#75#M10.M396.00:47:51+00:11:20.25Detail
12. Křepínský JiříPraha#112#M11.M40p5.00:48:11+00:11:40.25Detail
13. Škrábal Šimon Kanonýři Kladno #144#M12.M397.00:48:22+00:11:51.25Detail
14. Chlumský MarekKanonýři Kladno#95#M13.M398.00:48:24+00:11:53.25Detail
15. Petr PavelJeden měsíc běžce#129#M14.M40p6.00:48:31+00:12:00.25Detail
16. Franta VojtěchFRP#88#M15.M399.00:49:03+00:12:32.25Detail
17. Křižanová Veronika#170#F2.Z392.00:49:38+00:13:07.25Detail
18. Candra RobertPraha#81#M16.M40p7.00:50:41+00:14:10.25Detail
19. Randa LukasOS Kladno#15#M17.M40p8.00:50:55+00:14:24.25Detail
20. Zvěřina Ondřej Wingit Works #160#M18.M40p9.00:51:22+00:14:51.25Detail
21. Dandová KristýnaBuštěhrad#83#F3.Z393.00:51:28+00:14:57.25Detail
22. Ret MichalPraha Barrandov#134#M19.M40p10.00:52:02+00:15:31.25Detail
23. Kadlecová MartinaVindyšova letka#105#F4.Z394.00:52:43+00:16:12.25Detail
24. Vondrovská Michaela Kladno #155#F5.Z395.00:53:13+00:16:42.25Detail
25. Jelínek Tomáš Rudná#101#M20.M40p11.00:53:29+00:16:58.25Detail
26. Holomčík Lukáš HBC Lev Cvrčovice#92#M21.M3910.00:53:40+00:17:09.25Detail
27. Janeček KarelUnhošť#98#M22.M3911.00:53:52+00:17:21.25Detail
28. Kabát Dušan Kladno#103#M23.M3912.00:53:53+00:17:22.25Detail
29. Melichar JanUnhost#118#M24.M3913.00:54:03+00:17:32.25Detail
30. Novák MichalHostouň#124#M25.M40p12.00:54:15+00:17:44.25Detail
31. Kociánová KateřinaDrahelčice#158#F6.Z40p1.00:54:38+00:18:07.25Detail
32. Paulíček ŠimonLibušín#128#M26.M3914.00:54:41+00:18:10.25Detail
33. Riegerová HanaNové Strašecí #135#F7.Z40p2.00:54:53+00:18:22.25Detail
34. Kadlec Vaclav Smolnice#104#M27.M40p13.00:54:56+00:18:25.25Detail
35. Čechová PetraDoksy#168#F8.Z396.00:54:59+00:18:28.25Detail
36. Janda PetrLahůdky Palma#97#M28.M40p14.00:55:04+00:18:33.25Detail
37. Nykl Jaroslav Kladno#125#M29.M40p15.00:55:20+00:18:49.25Detail
38. Wittman NikolaBrandýsek#39#F9.Z40p3.00:55:25+00:18:54.25Detail
39. Konvalinka JanKamenné Žehrovice#109#M30.M40p16.00:55:32+00:19:01.25Detail
40. Stránská VěraRozběháme Hostivice #140#F10.Z40p4.00:55:37+00:19:06.25Detail
41. Kubínová MartaStředokluky#113#F11.Z397.00:55:37+00:19:06.25Detail
42. Zvěřinová MarieUnhošť#161#F12.Z40p5.00:55:56+00:19:25.25Detail
43. Grünfeldová SandraCENTRIN#91#F13.Z398.00:56:05+00:19:34.25Detail
44. Safrtálová EvaNová Ves pod Pleší #133#F14.Z40p6.00:56:06+00:19:35.25Detail
45. Dobiášová VeronikaRakovník#8#F15.Z399.00:56:16+00:19:45.25Detail
46. Korbová TerezaRozběháme Hostivice#110#F16.Z3910.00:56:26+00:19:55.25Detail
47. Pátková MichaelaKladno #127#F17.Z3911.00:56:42+00:20:11.25Detail
48. Lipšová DanaKladno#115#F18.Z40p7.00:56:54+00:20:23.25Detail
49. Šanda MichalPraha#142#M31.M3915.00:57:40+00:21:09.25Detail
50. Kus DanielDS Centrin Praha#114#M32.M3916.00:58:01+00:21:30.25Detail
51. Rysová Samanta#136#F19.Z3912.00:58:09+00:21:38.25Detail
52. Šujanová MagdalénaJeden měsíc běžce#146#F20.Z40p8.00:59:06+00:22:35.25Detail
53. Vévodová VladimíraJeden měsíc běžce#153#F21.Z40p9.00:59:20+00:22:49.25Detail
54. Franclová HelenaCentrin#87#F22.Z3913.00:59:30+00:22:59.25Detail
55. Burková ŠárkaKralupy nad Vltavou#79#F23.Z3914.00:59:49+00:23:18.25Detail
56. Tichá AlenaKladno#148#F24.Z40p10.01:00:12+00:23:41.25Detail
57. Grausová LindaTuchlovice#90#F25.Z40p11.01:00:29+00:23:58.25Detail
58. Drázský MiroslavUnhošť#99#M33.M3917.01:00:58+00:24:27.25Detail
59. Chaloupka TomášPraha#94#M34.M40p17.01:01:07+00:24:36.25Detail
60. Vihanová Zuzana#154#F26.Z40p12.01:01:07+00:24:36.25Detail
61. Kelíšek Jindřich#106#M35.M40p18.01:01:07+00:24:36.25Detail
62. Zábranová ZuzanaRozběháme Hostivice#156#F27.Z3915.01:01:10+00:24:39.25Detail
63. Plachá LucieOdolena voda#130#F28.Z3916.01:01:50+00:25:19.25Detail
64. Burantova BarboraŽilina#78#F29.Z3917.01:02:08+00:25:37.25Detail
65. Trávníková JanaBáječné ženy v běhu#149#F30.Z40p13.01:02:32+00:26:01.25Detail
66. Neumannová MartinaPletený Újezd#123#F31.Z3918.01:03:02+00:26:31.25Detail
67. Sabo Patří JMB#137#M36.M40p19.01:03:15+00:26:44.25Detail
68. Skřipcová IvaJeden měsíc běžce #139#F32.Z40p14.01:03:16+00:26:45.25Detail
69. Hojerová ElenFlorbal Unhošť#76#F33.Z3919.01:03:51+00:27:20.25Detail
70. Shkliar Alexandra Praha #138#F34.Z3920.01:04:48+00:28:17.25Detail
71. Klanica PetrCENTRIN#107#M37.M40p20.01:05:38+00:29:07.25Detail
72. Šimandlová Denisa#143#F35.Z3921.01:07:21+00:30:50.25Detail
73. Procházka Ondřej#38#M38.M40p21.01:08:22+00:31:51.25Detail
74. Zajačiková VeronikaDolní Bezděkov #157#F36.Z40p15.01:08:23+00:31:52.25Detail
75. Buřičová SabinaCENTRIN#80#F37.Z3922.01:09:20+00:32:49.25Detail
76. Podhacky JiriCentrin CZ#132#M39.M3918.01:09:31+00:33:00.25Detail
77. Blažková MartaJinočany#77#F38.Z40p16.01:15:11+00:38:40.25Detail
78. Zelena SimonaSvarov#159#F39.Z40p17.01:21:17+00:44:46.25Detail
79. Jelínek PetrKladno#100#M40.M40p22.01:21:44+00:45:13.25Detail
DNS Velebilova NikolaDružec#152#FZ39Detail
DNS Mravec MiroslavKladno#120#MM40pDetail
DNS Koláčný MilanUnhošt#108#MM39Detail
DNS Motlová MichaelaDynamit Kobylisy#119#FZ40pDetail
DNS Andrejková ZuzanaUnhošť#72#FZ39Detail
DNS Velebilová MonikaDružec#151#FZ40pDetail
DNS Němeček PavelTuchlovice#121#MM40pDetail
DNS Němečková SoňaVinařice#122#FZ40pDetail
DNS Adamovič Filip Adam A.C. TEPO Kladno #71#MM39Detail
DNS Bartovanec Havlík JindřichKpy#73#MM40pDetail
DNS Kosztolányi DavidKalivody#111#MM39Detail
DNS Bauerová Adéla Chynava ☺️#74#FZ39Detail
DNS Pleva DavidHostivice#131#MM40pDetail
DNS Teimer VeronikaUnhošť#147#FZ40pDetail
DNS Paterová DominikaUnhošť#126#FZ39Detail
DNS Strnad Jakub Malé Kyšice #141#MM39Detail
DNS Diviš ZdeněkPraha 10#85#MM39Detail
DNS Křížová Veronika#30#FZ39Detail
DNS Tejkl Leoš#48#MM39Detail
DNS Gerlický JanLitice#89#MM40pDetail
DNS Hrdlička Daniel #93#MM39Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz