Průběžná Výsledková listina Unhošťská stopa
23. 4. 2022
22 km
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Skupina 2 | #2 | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Mika | Tomáš | Mika Training | #35# | M39 | 1. | | | 01:28:19 | | Detail |
2. | Langer | Jan | Roztoky | #32# | M39 | 2. | | | 01:36:19 | +00:08:00 | Detail |
3. | Bulín | Miroslav | La Lorraine | #6# | M40p | 1. | | | 01:38:25 | +00:10:06 | Detail |
4. | Vejvoda | Jan | Top4Running | #49# | M39 | 3. | | | 01:39:50 | +00:11:31 | Detail |
5. | Brchel | Jan | Vrané nad Vltavou | #5# | M39 | 4. | | | 01:42:27 | +00:14:08 | Detail |
6. | Houdek | Jan | BK Bechyně | #16# | M39 | 5. | | | 01:45:34 | +00:17:15 | Detail |
7. | Ecorchard | Gael | | #84# | M40p | 2. | | | 01:47:04 | +00:18:45 | Detail |
8. | Strouhal | Jan | Žižkov | #41# | M40p | 3. | | | 01:47:25 | +00:19:06 | Detail |
9. | Hendrych | Jiří | Mika Training | #13# | M40p | 4. | | | 01:47:41 | +00:19:22 | Detail |
10. | Vosyka | Vojtěch | Kladno | #53# | M39 | 6. | | | 01:47:46 | +00:19:27 | Detail |
11. | Šelicha | Josef | R2 | #44# | M40p | 5. | | | 01:47:48 | +00:19:29 | Detail |
12. | Bernášek | Jiří | Marina boys Kladno | #4# | M39 | 7. | | | 01:48:06 | +00:19:47 | Detail |
13. | Adamec | Zbyněk | Slivenec | #1# | M40p | 6. | | | 01:49:03 | +00:20:44 | Detail |
14. | Král | Aleš | Vindyšova LEDka | #27# | M40p | 7. | | | 01:49:27 | +00:21:08 | Detail |
15. | Svoboda | Vojtěch | Marina boys Kladno | #42# | M39 | 8. | | | 01:53:32 | +00:25:13 | Detail |
16. | Jedlička | Rostislav | Mníšek pod Brdy | #19# | M40p | 8. | | | 01:54:14 | +00:25:55 | Detail |
17. | Havlíček | Martin | Statenice | #12# | M40p | 9. | | | 01:54:55 | +00:26:36 | Detail |
18. | Lukeš | Jiří | Kladno | #33# | M39 | 9. | | | 01:55:06 | +00:26:47 | Detail |
19. | Kříž | Petr | | #28# | M39 | 10. | | | 01:55:06 | +00:26:47 | Detail |
20. | Fronek | Michal | DBRC | #10# | M39 | 11. | | | 01:55:07 | +00:26:48 | Detail |
21. | Pokorný | Jiří | Kladno | #167# | M40p | 10. | | | 01:55:21 | +00:27:02 | Detail |
22. | Houdek | Josef | Nové Strašecí | #17# | M39 | 12. | | | 01:55:56 | +00:27:37 | Detail |
23. | Tatek | Tomáš | JEDEN MĚSÍC BĚŽCE | #47# | M40p | 11. | | | 01:56:16 | +00:27:57 | Detail |
24. | Merxbauer | Jan | Unhošť Jahodovka | #169# | M40p | 12. | Unhošťák | 1. | 01:56:18 | +00:27:59 | Detail |
25. | Šárovec | Robert | MESTR | #43# | M40p | 13. | | | 01:56:50 | +00:28:31 | Detail |
26. | Karpač | Vít | Veleň | #23# | M39 | 13. | | | 02:01:49 | +00:33:30 | Detail |
27. | Wilczek | Martin | Unhošť | #56# | M40p | 14. | Unhošťák | 2. | 02:05:34 | +00:37:15 | Detail |
28. | Polak | Radim | | #54# | M39 | 14. | | | 02:06:26 | +00:38:07 | Detail |
29. | Vodňanský | Jindřich | Marina boys Kladno | #51# | M39 | 15. | | | 02:09:43 | +00:41:24 | Detail |
30. | Konečný | Vratislav | | #26# | M40p | 15. | | | 02:09:44 | +00:41:25 | Detail |
31. | Kříž | Stanislav | Unhošť | #29# | M39 | 16. | Unhošťák | 3. | 02:17:41 | +00:49:22 | Detail |
32. | Fuksa | Martin | Kladno | #11# | M39 | 17. | | | 02:21:50 | +00:53:31 | Detail |
33. | JUN | Petr | Kladno | #20# | M39 | 18. | | | 02:23:06 | +00:54:47 | Detail |
41. | Buchtík | Ondřej | Kladno | #45# | M39 | 19. | | | 01:31:01 | +00:02:42 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |