Oficiální Výsledková listina Berounská 10
28. 5. 2022

10 km

BerounskáDesítka_logo Black.pdf
MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Maceček TomášSalomon Suunto / Hýskov#20#M1.Mdo551.00:34:51Detail
2. Fárník TomášSalomon/Suunto#1007#M2.Mdo552.00:34:55+00:00:04.10Detail
3. Heinz VlastimilPraha#1021#M3.Mdo553.00:38:50+00:03:59.10Detail
4. Václavík JiříDobříš#1016#M4.Mdo554.00:40:00+00:05:09.10Detail
5. Beck ZdeněkBK Jevany#3#M5.Mdo555.00:41:20+00:06:29.10Detail
6. Voráčková Adéla Kilpi racing team#1018#F1.Zdo451.00:42:26+00:07:35.10Detail
7. Svoboda JiříTeam CykloTrener Varnsdorf#1003#M6.Veteráni 55plus1.00:43:05+00:08:14.10Detail
8. Bičík TomášToBi Team/ČBK#1005#M7.Mdo556.00:43:23+00:08:32.10Detail
9. Vejvoda Jan TOP4RUNNING#45#M8.Mdo557.00:43:30+00:08:39.10Detail
10. Hach Lukᚊtefko Running Team#13#M9.Mdo558.00:44:20+00:09:29.10Detail
11. Svoboda PetrMK Kladno#1014#M10.Mdo559.00:45:00+00:10:09.10Detail
12. Krchová ZuzanaPraha 5#1011#F2.Zdo452.00:45:38+00:10:47.10Detail
13. Celant Lucas#52#M11.Mdo5510.00:46:06+00:11:15.10Detail
14. Trojan FilipBeroun#1015#M12.Mdo5511.00:46:14+00:11:23.10Detail
15. Krejbich Petr Sportovní klub Policie Beroun#1019#M13.Mdo5512.00:46:48+00:11:57.10Detail
16. Šimek OndřejPříbram#36#M14.Mdo5513.00:47:16+00:12:25.10Detail
17. Pavlu DusanEtriatlon Team#2#M15.Mdo5514.00:47:44+00:12:53.10Detail
18. Losová VeronikaKrálův Dvůr #19#F3.Zdo453.00:47:49+00:12:58.10Detail
19. Nguyen RobertBeroun#23#M16.Mdo5515.00:47:50+00:12:59.10Detail
20. Olyšar VítKutná Hora#55#M17.Mdo5516.00:48:28+00:13:37.10Detail
21. Malý LubošMost#1006#M18.Mdo5517.00:48:35+00:13:44.10Detail
22. Tomčo DušanIronstars Beroun #1020#M19.Mdo5518.00:48:51+00:14:00.10Detail
23. Rybacek MartinHořovice#1008#M20.Mdo5519.00:51:10+00:16:19.10Detail
24. Punčochářová DitaJoskatel#1023#F4.Ženy 45plus1.00:51:42+00:16:51.10Detail
25. Slíva PetrRádio Blaník#47#M21.Mdo5520.00:51:43+00:16:52.10Detail
26. Križanová VeronikaNová Dubnica#1#F5.Zdo454.00:52:57+00:18:06.10Detail
27. Vlček ŠtěpánKrálův Dvůr #1017#M22.Mdo5521.00:53:00+00:18:09.10Detail
28. Čapková PetraChodouň#54#F6.Zdo455.00:53:08+00:18:17.10Detail
29. Silva Miguel Prague#53#M23.Mdo5522.00:53:17+00:18:26.10Detail
30. Lidmilová MonikaRozběháme Beroun#1013#F7.Zdo456.00:53:56+00:19:05.10Detail
31. Dobříšan DanielTetín#7#M24.Mdo5523.00:54:38+00:19:47.10Detail
32. Riegerová Hana Nové Strašecí #29#F8.Zdo457.00:54:45+00:19:54.10Detail
33. Glimmer LukášHostivice#11#M25.Veteráni 55plus2.00:54:56+00:20:05.10Detail
34. Šimečková Kateřina Beroun#35#F9.Zdo458.00:55:29+00:20:38.10Detail
35. Popek Tomáš#28#M26.Mdo5524.00:55:48+00:20:57.10Detail
36. Janda PetrLahůdky Palma#17#M27.Mdo5525.00:55:54+00:21:03.10Detail
37. Stárková Dominika#1009#F10.Zdo459.00:55:59+00:21:08.10Detail
38. Vild VáclavAndres a Vild stavební firma Beroun#49#M28.Mdo5526.00:56:23+00:21:32.10Detail
39. Vild JosefAndres a Vild stavební firma Beroun#48#M29.Mdo5527.00:56:26+00:21:35.10Detail
40. Voráčková AnnaRozběháme Beroun#38#F11.Zdo4510.00:57:42+00:22:51.10Detail
41. Křížek MilanPozdeň#46#M30.Mdo5528.00:58:07+00:23:16.10Detail
42. Ešnerová RenataKráluv Dvur#10#F12.Zdo4511.00:58:14+00:23:23.10Detail
43. Staňa Miroslav Březová#1002#M31.Mdo5529.00:58:32+00:23:41.10Detail
44. Zachariášová PetraB2K#41#F13.Zdo4512.00:58:44+00:23:53.10Detail
45. Pankowská AnnaBeroun#27#F14.Zdo4513.00:59:16+00:24:25.10Detail
46. Rybáčková Soňa Beroun#31#F15.Ženy 45plus2.01:00:55+00:26:04.10Detail
47. Watzlova ElizavetaPraha#40#F16.Zdo4514.01:01:04+00:26:13.10Detail
48. Benešovský Jan Beroun#5#M32.Mdo5530.01:01:05+00:26:14.10Detail
49. Kadlecova MiroslavaPraha 6-Suchdol#18#F17.Ženy 45plus3.01:02:07+00:27:16.10Detail
50. Šibravová LenkaZa Zuzanku#43#F18.Zdo4515.01:02:07+00:27:16.10Detail
51. Koukal PetrHořovice Team#1004#M33.Mdo5531.01:02:24+00:27:33.10Detail
52. Perglová VeronikaHořovice Team#1001#F19.Zdo4516.01:02:25+00:27:34.10Detail
53. Hejnicová VeronikaLipence#15#F20.Zdo4517.01:02:31+00:27:40.10Detail
54. Ševčíková Martina #34#F21.Zdo4518.01:02:59+00:28:08.10Detail
55. Slavíková KvětaBeroun-Zdejcina#33#F22.Zdo4519.01:04:25+00:29:34.10Detail
56. Houška Jiří Stochov #1012#M34.Mdo5532.01:05:14+00:30:23.10Detail
57. Hubáček Petr#16#M35.Mdo5533.01:05:40+00:30:49.10Detail
58. Trojanová BeataPraha#44#F23.Ženy 45plus4.01:07:11+00:32:20.10Detail
59. Novotná Anna#25#F24.Zdo4520.01:07:53+00:33:02.10Detail
60. Baron RomanPraha#51#M36.Mdo5534.01:11:34+00:36:43.10Detail
61. Boukalová PavlaPodlesí #6#F25.Zdo4521.01:11:37+00:36:46.10Detail
62. Eisenreichová PetraPříbram#8#F26.Zdo4522.01:11:37+00:36:46.10Detail
63. Stibalová KateřinaSvatá#1024#F27.Zdo4523.01:12:00+00:37:09.10Detail
64. Šachl Radek#1010#M37.Mdo5535.01:12:55+00:38:04.10Detail
65. Malý ZdeněkLokoBeroun#80#M38.Veteráni 55plus3.01:21:01+00:46:10.10Detail
66. Benešovská DanielaBeroun#4#F28.Zdo4524.01:29:19+00:54:28.10Detail
DNS Sacke ZdeňkaBeroun#32#FZdo45Detail
DNS Nekolná MarkétaPraha#22#FZdo45Detail
DNS Palan MatyášBeroun#26#MMdo55Detail
DNS Wackenreuther Žaneta Králův Dvůr#39#FZdo45Detail
DNS Fabian TomasBB#9#MMdo55Detail
DNS Novosád AlešPraha#24#MMdo55Detail
DNS Richterová KristýnaHlohovice#30#FZdo45Detail
DNS Madejova DenisaPraha#21#FZdo45Detail
DNS Hanuš PetrOlympia#14#MMdo55Detail
DNS Vetrovec Tomáš Kladno#37#MMdo55Detail
DNS Goj RadimTT LOKO Beroun#12#MMdo55Detail
DNS Prokop TomašPraha#42#MMdo55Detail
DNS Bihun AndrejPraha#50#MMdo55Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz