Neoficiální Výsledková listina Safariběh ČSOB 2022: Nechci být poslední
9. 4. 2022

10 km

MužiŽeny
Další
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Hübl RadekÚstí nad Orlicí#1047#Mdo401.00:32:05Detail
2. Miler JiříLawi Stars#1190#Mdo501.00:32:34+00:00:29.34Detail
3. Majoroš MichalMM Lanžov#1084#Mdo402.00:33:46+00:01:41.34Detail
4. Suchý MichalLawi Stars#1148#Mdo403.00:34:22+00:02:17.34Detail
5. Berka MartinLawi stars #1008#Mdo404.00:36:18+00:04:13.34Detail
6. Hak TomášVítězná#1035#Mdo502.00:36:25+00:04:20.34Detail
7. Šturm Matěj Dvůr Králové nad Labem #1129#Mdo405.00:36:37+00:04:32.3400:36:34.63Detail
8. Cogan RudolfKrytá expozice nosorožců#1016#Mdo601.00:37:00+00:04:55.34Detail
9. Hrdinka JirkaRun4fun#1142#Mdo503.00:37:20+00:05:15.3400:37:18.88Detail
10. Buřil František Vidochov#1014#Mdo602.00:37:45+00:05:40.34Detail
11. Jančík BořekSalming/Run4fun#1054#Mdo603.00:38:20+00:06:15.34Detail
12. Filip LiborRychnov nad Kněžnou#1031#Mdo604.00:38:51+00:06:46.3400:38:50.36Detail
13. Očenášek VojenMladá Boleslav#1100#Mdo504.00:38:59+00:06:54.34Detail
14. Bilina PetrZOO#1009#Mdo605.00:39:15+00:07:10.3400:39:14.35Detail
15. Marek MartinHerbalife Nutrilon #1085#Mdo505.00:40:07+00:08:02.34Detail
16. Novotný LuděkCarla.kupkolo.cz#1099#Mdo506.00:40:34+00:08:29.3400:40:33.41Detail
17. Hornig VítězslavFSpS MU#1043#Mdo406.00:40:46+00:08:41.3400:40:45.35Detail
18. Hradil RudolfOstrava#1045#Mdo407.00:41:01+00:08:56.34Detail
19. Ňorek MartinDvůr Králové nad Labem#1145#Mdo507.00:43:04+00:10:59.3400:43:00.75Detail
20. Erlebach LukášStavebniny DEK#1029#Mdo408.00:43:04+00:10:59.3400:43:02.33Detail
21. Mestek FilipNemojov#1087#Mdo409.00:43:06+00:11:01.34Detail
22. Sůva TomášLomnice nad Popelkou#1121#Mdo4010.00:43:11+00:11:06.3400:43:09.96Detail
23. Slavík DominikNotorici Horní Branná#1117#Mdo4011.00:43:20+00:11:15.3400:43:18.49Detail
24. Bartoň JanStudenec#1004#Mdo4012.00:43:42+00:11:37.3400:43:39.20Detail
25. Sameš VojtěchSK Janské Lázně#1147#Mdo4013.00:43:45+00:11:40.3400:43:44.00Detail
26. Chrisstoffels EricTJ Atletika#1052#Mdo606.00:43:52+00:11:47.3400:43:50.44Detail
27. Scháněl PetrHradec Králové#1114#Mdo508.00:44:29+00:12:24.3400:44:26.54Detail
28. Vašíček MartinTrutnov#1135#Mdo607.00:44:49+00:12:44.3400:44:47.29Detail
29. Luběna MartinDvůr Králové nad Labem#1082#Mdo509.00:44:50+00:12:45.3400:44:43.54Detail
30. Ryšavý MartinTrutnov#1112#Mdo5010.00:44:50+00:12:45.34Detail
31. Klement JiříT.J. Sokol Libňatov#1067#Mdo5011.00:44:57+00:12:52.3400:44:50.81Detail
32. Homola Prokop#fotrivbehu#1041#Mdo4014.00:45:04+00:12:59.3400:44:59.71Detail
33. Mikota TomášJiříkov#1089#Mdo5012.00:45:15+00:13:10.3400:45:07.44Detail
34. Šmíd JakubZacapa bar Vrchlabí#1126#Mdo4015.00:45:15+00:13:10.3400:45:13.85Detail
35. Záruba MartinMěÚ Dvůr Králové nad Labem#1137#Mdo5013.00:45:18+00:13:13.3400:45:16.37Detail
36. Fischerů SamíkSafari Park Dvůr Králové#1032#Mdo4016.00:45:26+00:13:21.3400:45:20.61Detail
37. Havlíček IvoLánov -Krkonoše#1037#Mdo608.00:45:31+00:13:26.3400:45:30.32Detail
38. Novák JakubHořice#1097#Mdo4017.00:45:47+00:13:42.3400:45:40.32Detail
39. Pešek MichalDvůr Králové nad Labem#1102#Mdo5014.00:46:01+00:13:56.3400:45:57.59Detail
40. Staffa PavelTj sokol Račice nad Trotinou#1119#Mdo5015.00:46:03+00:13:58.3400:45:59.43Detail
41. Krejčiřík RomanNáchod#1077#Mdo5016.00:46:09+00:14:04.3400:46:03.66Detail
42. Dunda PavelAc 1866#1024#Mdo4018.00:46:20+00:14:15.3400:46:11.92Detail
43. Pospíšil JaroslavNový Bydžov#1107#Mdo5017.00:46:37+00:14:32.3400:46:33.94Detail
44. Rejha Lukáš#fotrivbehu#1108#Mdo4019.00:47:24+00:15:19.3400:47:22.84Detail
45. Skarke JakubJičín#1116#Mdo4020.00:47:25+00:15:20.3400:47:19.19Detail
46. Elich Jiří Apache Loko Trutnov#1027#Mdo609.00:47:32+00:15:27.3400:47:29.28Detail
47. Bošák DanieleMBéčka Vápenná#1012#Mdo4021.00:47:47+00:15:42.3400:47:40.44Detail
48. Sýkora MilanJaroměř#1123#Mdo5018.00:47:58+00:15:53.3400:47:55.88Detail
49. Košťák PetrDKNL#1071#Mdo6010.00:48:00+00:15:55.3400:47:52.38Detail
50. Endlich DominikLibňatov#1028#Mdo4022.00:48:22+00:16:17.3400:48:14.45Detail
51. Jókala FilipPolice nad Metují#1158#Mdo4023.00:48:22+00:16:17.3400:48:14.57Detail
52. Hyjánek JaroslavSafari Park Dvůr Králové#1050#Mdo5019.00:48:34+00:16:29.3400:48:27.85Detail
53. Hanyk TomášRychnov u Jablonce nad Nisou#1036#Mdo4024.00:48:43+00:16:38.3400:48:38.67Detail
54. Ladma MartinRychnov nad Kněžnou#1080#Mdo4025.00:48:52+00:16:47.3400:48:43.39Detail
55. Cabicar JakubJanské Lázně#1015#Mdo4026.00:48:55+00:16:50.3400:48:51.50Detail
56. Nikl KarelŽelezna#1094#Mdo4027.00:48:58+00:16:53.3400:48:55.56Detail
57. Kubik JiriEyjafjallajökull#1143#Mdo5020.00:49:02+00:16:57.3400:48:53.73Detail
58. Brožek RadmilKRB Chrudim#1013#M60plus1.00:49:14+00:17:09.3400:49:09.84Detail
59. Hajný PavelPilníkov#1034#Mdo6011.00:49:21+00:17:16.3400:49:12.21Detail
60. Charvát VilémDubenec#1051#Mdo4028.00:49:36+00:17:31.3400:49:31.64Detail
61. Mecner Michal Libníkovice #1086#Mdo4029.00:49:51+00:17:46.3400:49:49.30Detail
62. Novotny DavidHradec Kralove#1098#Mdo4030.00:50:02+00:17:57.3400:49:51.32Detail
63. Balák JiříAeroklub Zbraslavice#1003#Mdo5021.00:50:14+00:18:09.3400:50:08.25Detail
64. Žalud AlešLázně Bělohrad#1138#Mdo5022.00:50:20+00:18:15.3400:50:12.13Detail
65. Kolovratník FrantišekVšestary#1069#Mdo4031.00:51:04+00:18:59.3400:50:54.67Detail
66. Kubica DušanDvůr Králové nad Labem#1078#Mdo5023.00:51:33+00:19:28.3400:51:26.91Detail
67. Krejcar JakubHradec Králové #1076#Mdo4032.00:51:36+00:19:31.3400:51:31.71Detail
68. Houška PetrNikl Cycling Team#1044#Mdo6012.00:52:08+00:20:03.3400:52:07.29Detail
69. Jandera JakubSouvrať #1055#Mdo4033.00:52:30+00:20:25.3400:52:22.90Detail
70. Bartoš PřemyslNemojov#1005#Mdo5024.00:52:40+00:20:35.3400:52:35.62Detail
71. Ehrenberger LukášTrutnov#1026#Mdo4034.00:52:41+00:20:36.3400:52:36.79Detail
72. Mikulecký StanislavHradec Králové#1090#Mdo5025.00:52:46+00:20:41.3400:52:34.72Detail
73. Klimeš AlešPolice nad Metují#1068#Mdo5026.00:52:50+00:20:45.3400:52:39.44Detail
74. Košťál PetrTrutnov#1072#Mdo4035.00:53:21+00:21:16.3400:53:18.02Detail
75. Šimek Milanměsto Dvůr Králové nad Labem#1125#Mdo5027.00:53:51+00:21:46.3400:53:50.42Detail
76. Hůla FilipVrchlabí#1048#Mdo4036.00:53:53+00:21:48.3400:53:44.41Detail
77. Hůla ZdeněkČeská Lípa#1049#Mdo6013.00:53:56+00:21:51.3400:53:46.51Detail
78. Tomek PetrDvůr Králové n. L.#1130#Mdo5028.00:54:02+00:21:57.3400:53:55.87Detail
79. Boch MatthewHradec Králové#1011#Mdo4037.00:54:18+00:22:13.3400:54:06.39Detail
80. Vladyka AlešKosmonosy#1136#Mdo5029.00:54:32+00:22:27.3400:54:22.68Detail
81. Kalous MichalČastolovice#1062#Mdo4038.00:54:33+00:22:28.3400:54:24.31Detail
82. Ždímal Tomáš Chrudim #1139#Mdo4039.00:55:07+00:23:02.3400:54:58.57Detail
83. Poloprudský JosefDvůr Králové nad Labem#1106#Mdo5030.00:55:16+00:23:11.3400:55:11.60Detail
84. Bala Martin Kněžice#1002#Mdo5031.00:55:21+00:23:16.3400:55:16.15Detail
85. Demuth DanielŽacléř#1020#Mdo4040.00:55:35+00:23:30.3400:55:27.11Detail
86. Mráček PavelNew Forests#1091#Mdo5032.00:55:36+00:23:31.3400:55:35.35Detail
87. Holub RomanAC Libotov#1140#Mdo5033.00:55:38+00:23:33.3400:55:32.26Detail
88. Chrisstoffels Rob TJ Atletika#1053#Mdo4041.00:56:24+00:24:19.3400:56:21.01Detail
89. Čeloud PatrikPřibyslav#1017#Mdo4042.00:56:38+00:24:33.3400:56:31.12Detail
90. Blažek MartinACS Rýchory#1010#Mdo6014.00:57:35+00:25:30.3400:57:28.90Detail
91. Petr MartinDvůr Králové nad Labem#1103#Mdo5034.00:57:59+00:25:54.3400:57:50.51Detail
92. Horáček Jakub Dvur Králové #1042#Mdo4043.00:59:05+00:27:00.3400:58:54.68Detail
93. Beneš LukášPraha#1007#Mdo4044.00:59:41+00:27:36.3400:59:37.53Detail
94. Petržílek ZdeněkKRB Chrudim#1105#M60plus2.01:00:46+00:28:41.3401:00:40.52Detail
95. Štrégl DanielHolohlavy#1128#Mdo5035.01:01:36+00:29:31.3401:01:27.05Detail
96. Samek PetrOÚ Zábřezí-Řečice#1146#M60plus3.01:04:51+00:32:46.3401:04:40.24Detail
DNS Šafránek JanÚpice#1124#Mdo40Detail
DNS Dobiáš PavelNemojov#1021#Mdo50Detail
DNS Vanek PetrŠneci v běhu #1134#Mdo60Detail
DNS Hřebejk TomášÚstí nad Labem#1046#Mdo60Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
Další