Neoficiální Výsledková listina Zručský májový běh
14. 5. 2022

Hlavní závod 10100 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Miláček PetrLedeč n/S#757#Muži B1.00:37:41DetailDiplom
2. Štefko RóbertŠtefko Running Team#797#Muži C1.00:39:37+00:01:56.84DetailDiplom
3. Jirásek MarekTJ Sokol Kbely#739#Muži B2.00:40:51+00:03:10.84DetailDiplom
4. Šibrava StanislavJiskra Zruč n.S.#796#Muži A1.00:41:41+00:04:00.84DetailDiplom
5. Jánošík RudolfVlašim#736#Muži C2.00:42:56+00:05:15.84DetailDiplom
6. Ďoubal MiroslavKolovraty#920#Muži B3.00:43:28+00:05:47.84DetailDiplom
7. Březina Lukáš SDH Loket #706#Muži A2.00:43:56+00:06:15.84DetailDiplom
8. Seidl MiroslavOB Říčany#785#Muži B4.00:44:26+00:06:45.84DetailDiplom
9. Hájek LukášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#724#Muži A3.00:44:42+00:07:01.84DetailDiplom
10. Novák LubošAmcykl Humpolec#763#Muži B5.00:45:30+00:07:49.84DetailDiplom
11. Poborská HelenaKerteam#772#Ženy B1.00:45:51+00:08:10.84DetailDiplom
12. Kučera MartinKolín#748#Muži A4.00:46:24+00:08:43.84DetailDiplom
13. Liberský Martin#750#Muži A5.00:46:36+00:08:55.84DetailDiplom
14. Pazourek JanSlavia Pojišťovna Sport Team #770#Muži B6.00:46:45+00:09:04.84DetailDiplom
15. Dostál Zdeněk Velosport Valenta Scott Team Pelhřimov#714#Muži B7.00:46:53+00:09:12.84DetailDiplom
16. Vrbková PavlaPraha#808#Ženy A1.00:47:13+00:09:32.84DetailDiplom
17. Tumová SimonaEnergy sports team Bolatice#805#Ženy A2.00:47:30+00:09:49.84DetailDiplom
18. Dufek ZdeněkSDH Loket#715#Muži B8.00:47:45+00:10:04.84DetailDiplom
19. Foller MirekEFA tým#720#Muži B9.00:47:59+00:10:18.84DetailDiplom
20. Makarov AleksandrŠtefko Running Team#752#Muži A6.00:48:18+00:10:37.84DetailDiplom
21. Fišer Radek TJ Jiskra Zruč nad Sázavou #719#Muži A7.00:48:24+00:10:43.84DetailDiplom
22. Prchal PavelGP Kolín#922#Muži D1.00:48:40+00:10:59.84DetailDiplom
23. Říha KarelBBK#781#Muži C3.00:48:49+00:11:08.84DetailDiplom
24. Smékal Mirek BBK-Nedělníci #792#Muži D2.00:48:51+00:11:10.84DetailDiplom
25. Hergesell JiříVračkovice#730#Muži C4.00:48:59+00:11:18.84DetailDiplom
26. Lebeda JaroslavBenešov#749#Muži C5.00:49:13+00:11:32.84DetailDiplom
27. Jiroušková HanaVlašim#740#Ženy C1.00:50:15+00:12:34.84DetailDiplom
28. Maštalíř MarekZruč nad Sázavou#754#Muži A8.00:50:57+00:13:16.84DetailDiplom
29. Dvořáková RenátaZnosim#716#Ženy C2.00:51:00+00:13:19.84DetailDiplom
30. Vorel Tomáš INFERNO#807#Muži B10.00:51:13+00:13:32.84DetailDiplom
31. Anděl JaroslavChabeřice#702#Muži B11.00:51:19+00:13:38.84DetailDiplom
32. Macháček TomášPečky#751#Muži A9.00:52:00+00:14:19.84DetailDiplom
33. Skotnicová AnitaPraha#918#Ženy A3.00:52:29+00:14:48.84DetailDiplom
34. Kovařík MartinZruč nad Sázavou#747#Muži A10.00:52:49+00:15:08.84DetailDiplom
35. Korel DavidZruč nad Sázavou#745#Muži A11.00:53:26+00:15:45.84DetailDiplom
36. Petrásková Nikol#771#Ženy A4.00:53:36+00:15:55.84DetailDiplom
37. Hondl VojtěchOTB ŠTOKY#734#Muži A12.00:53:39+00:15:58.84DetailDiplom
38. Hejný MartinČechtice#728#Muži B12.00:53:44+00:16:03.84DetailDiplom
39. Asník TomášLedeč nad Sázavou#704#Muži B13.00:53:58+00:16:17.84DetailDiplom
40. Lenhart DavidBrno#940#Muži B14.00:54:05+00:16:24.84DetailDiplom
41. Herout FrantišekZruč nad Sázavou#731#Muži A13.00:54:17+00:16:36.84DetailDiplom
42. Frantl Jiří Ledeč nad Sázavou#722#Muži B15.00:55:16+00:17:35.84DetailDiplom
43. Novák Josef NoDi Runners Humpolec #762#Muži D3.00:55:33+00:17:52.84DetailDiplom
44. Podaný MartinRozběháme Kutnou Horu#921#Muži B16.00:55:53+00:18:12.84DetailDiplom
45. Hartmanová RomanaSRTG Kolín#726#Ženy C3.00:56:21+00:18:40.84DetailDiplom
46. Němec JiříAtletika Vlašim#759#Muži E1.00:56:26+00:18:45.84DetailDiplom
47. Tremmel Jiří Olympia Spartan Training Kutná Hora #800#Muži C6.00:57:02+00:19:21.84DetailDiplom
48. Benda JiříOTB Štoky#705#Muži B17.00:57:08+00:19:27.84DetailDiplom
49. Holíček JiříUhříněves#733#Muži B18.00:57:09+00:19:28.84DetailDiplom
50. Hendrychová EvaBBK#729#Ženy B2.00:57:21+00:19:40.84DetailDiplom
51. Stejskalova Andrea Humpolec#793#Ženy B3.00:57:42+00:20:01.84DetailDiplom
52. Trnková LadaRozběháme Kutnou Horu#801#Ženy C4.00:58:00+00:20:19.84DetailDiplom
53. Dejda Miroslav Velas#713#Muži D4.00:58:38+00:20:57.84DetailDiplom
54. Cinka IvanAtletika Benešov#710#Muži D5.00:58:41+00:21:00.84DetailDiplom
55. Noháč MichalPetroupim#917#Muži C7.00:58:44+00:21:03.84DetailDiplom
56. Jelínek ZdeněkAtletika Zruč n. S.#737#Muži D6.00:59:02+00:21:21.84DetailDiplom
57. Závorková VendulaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#812#Ženy A5.00:59:08+00:21:27.84DetailDiplom
58. Říhová RadkaSoběhrdy#782#Ženy C5.00:59:14+00:21:33.84DetailDiplom
59. Slavíček JindřichJiskra Zruč n. S.#789#Muži D7.00:59:57+00:22:16.84DetailDiplom
60. Rybenská JitkaKRB Chrudim#780#Ženy C6.00:59:58+00:22:17.84DetailDiplom
61. Popovič МykolaSmetanovo náměstí#774#Muži A14.01:00:06+00:22:25.84DetailDiplom
62. Trýbová LucieKola Ledeč#804#Ženy B4.01:00:08+00:22:27.84DetailDiplom
63. Sovjáková MagdalénaKladruby#656#Ženy A6.01:00:14+00:22:33.84DetailDiplom
64. Navrátil JosefSK Strančice#758#Muži E2.01:00:22+00:22:41.84DetailDiplom
65. Grünfeldová SandraCentrin#723#Ženy B5.01:00:37+00:22:56.84DetailDiplom
66. Chovánek RichardRudná u Prahy#735#Muži B19.01:00:55+00:23:14.84DetailDiplom
67. Trýb VladislavKola Ledeč#803#Muži A15.01:01:30+00:23:49.84DetailDiplom
68. Pánek MattiasZruč nad Sázavou#767#Muži A16.01:02:21+00:24:40.84DetailDiplom
69. Slabá PavlínaŠneci v běhu#788#Ženy B6.01:02:23+00:24:42.84DetailDiplom
70. Filipová MarieAC Jeskyně #718#Ženy B7.01:02:44+00:25:03.84DetailDiplom
71. Šeda Miroslav Praha#795#Muži A17.01:02:51+00:25:10.84DetailDiplom
72. Kerner AlešRoz#741#Muži B20.01:02:54+00:25:13.84DetailDiplom
73. Novák RudolfSTG Kutná Hora#765#Muži C8.01:02:56+00:25:15.84DetailDiplom
74. Bulíčková HanaAmcykl Humpolec#709#Ženy B8.01:03:16+00:25:35.84DetailDiplom
75. Heřmánková PavlaKladruby#732#Ženy C7.01:03:27+00:25:46.84DetailDiplom
76. Andělová MonikaOlympia Spartan Training Kutná Hora#703#Ženy C8.01:03:52+00:26:11.84DetailDiplom
77. Tesaříková JindřiškaOlympia Spartan Training Kutná Hora#799#Ženy C9.01:04:13+00:26:32.84DetailDiplom
78. Skořepová Pospíšilová AlenaOlympia Spartan training#787#Ženy B9.01:04:29+00:26:48.84DetailDiplom
79. Otava MilošJiskra Zruč nad Sázavou#766#Muži D8.01:04:56+00:27:15.84DetailDiplom
80. Ptáček JanKačerov#777#Muži B21.01:05:32+00:27:51.84DetailDiplom
81. Prchalová Petra Olympia Spartan Training Kutná Hora#776#Ženy B10.01:06:14+00:28:33.84DetailDiplom
82. Sabová ŠárkaSabovi#784#Ženy C10.01:06:28+00:28:47.84DetailDiplom
83. Buksová IvanaLuka nad Jihlavou#708#Ženy B11.01:07:03+00:29:22.84DetailDiplom
84. Březinová Monika#707#Ženy A7.01:07:34+00:29:53.84DetailDiplom
85. Ptáčková TerezaKačerov#778#Ženy B12.01:07:47+00:30:06.84DetailDiplom
86. Franclová HelenaCentrin#721#Ženy B13.01:07:59+00:30:18.84DetailDiplom
87. Klanica PetrCentrin#742#Muži B22.01:08:23+00:30:42.84DetailDiplom
88. Skalická VlastaTaH Praha#786#Ženy D1.01:08:42+00:31:01.84DetailDiplom
89. Komárková KateřinaOlympia Spartan Training KH#744#Ženy A8.01:09:46+00:32:05.84DetailDiplom
90. Růžička Josef Buková-Pravonín#779#Muži E3.01:09:52+00:32:11.84DetailDiplom
91. Sloup JanCukráři Praha#791#Muži C9.01:10:01+00:32:20.84DetailDiplom
92. Pavlicová Monika Zruč nad Sázavou #768#Ženy B14.01:10:05+00:32:24.84DetailDiplom
93. Jenčová BarboraAmcykl Humpolec#738#Ženy D2.01:10:42+00:33:01.84DetailDiplom
94. Slavíčková AlenaJiskra Zruč n. S.#790#Ženy D3.01:10:53+00:33:12.84DetailDiplom
95. Strnad BohumilAC Čáslav#794#Muži E4.01:13:53+00:36:12.84DetailDiplom
96. Vyskočilová MartinaKutná Hora#809#Ženy C11.01:14:55+00:37:14.84DetailDiplom
97. Zoufalá StáňaKutná Hora#813#Ženy C12.01:14:56+00:37:15.84DetailDiplom
98. Zajíčková LenkaProstě běž#811#Ženy B15.01:16:13+00:38:32.84DetailDiplom
99. Podhacký Jiří Centrin#773#Muži A18.01:18:51+00:41:10.84DetailDiplom
100. Porada Ján Pitkovický medvědi#775#Muži B23.01:21:33+00:43:52.84DetailDiplom
101. Wood JarmilaPitkovický medvědi#810#Ženy A9.01:21:33+00:43:52.84DetailDiplom
102. Havelková VáclavaStg Kutná Hora#727#Ženy A10.01:25:45+00:48:04.84DetailDiplom
103. Merašická DagmarContinental Automotive CR#756#Ženy D4.01:27:53+00:50:12.84DetailDiplom
Sabo PetrSabovi#783#Muži C00:00:00DetailDiplom
Dandová LucieOlympia Spartan Training Kutná Hora#712#Ženy A00:00:00DetailDiplom
Martínek PavelOlympia Spartan Training Kutná Hora#753#Muži A00:00:00DetailDiplom
Pavlík MichalOlympia Spartan Training Kutná Hora#769#Muži A00:00:00DetailDiplom
Adamcová Andrea Běžíme za Vlašim #701#Ženy C00:00:00DetailDiplom
Kořínková PavlaTrhový Štěpánov#746#Ženy A00:00:00DetailDiplom
Neubergová AlenaŘimovice#760#Ženy A00:00:00DetailDiplom
Nezmeškal PetrKolín#761#Muži B00:00:00DetailDiplom
Kočovský MiroslavTJ Sokol Senohraby#743#Muži C00:00:00DetailDiplom
Čákora Martin BAKOVIDE#711#Muži C00:00:00DetailDiplom
Mayer JanAtletika Benešov#755#Muži D00:00:00DetailDiplom
Novák MartinAMCYKL Humpolec#764#Muži B00:00:00DetailDiplom
Erbs DušanAC Pardubice#717#Muži B00:00:00DetailDiplom
Hartmanová KristýnaSRTG Kolín#725#Ženy A00:00:00DetailDiplom
Truhlářová ElenaSokol Kobylisy#802#Ženy D00:00:00DetailDiplom
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz