Výsledková listina ACO Přibyslavský běh 2022
21. 5. 2022

půlmaraton

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Sedlák Lukáš*Žďárák* behejzdarak.cz#135#4135M1.Kategorie B1.01:24:09Detail
2. Koščák PeterACO#117#4117M2.Kategorie A1.01:25:20+00:01:11.10Detail
3. Výduch LuděkKřížky! #145#4145M3.Kategorie A2.01:29:13+00:05:04.10Detail
4. Prokop JanKerteam#129#4129M4.Kategorie C1.01:29:47+00:05:38.10Detail
5. Chleboun JanWM Kohoutov#112#4112M5.Kategorie C2.01:31:19+00:07:10.10Detail
6. Fišer JanACO#109#4109M6.Kategorie B2.01:31:27+00:07:18.10Detail
7. Keclík Martin SK Tricyklochlubna#115#4115M7.Kategorie B3.01:32:19+00:08:10.10Detail
8. Rothanzl LukášPardubice#132#4132M8.Kategorie B4.01:33:25+00:09:16.10Detail
9. Tlustoš ZdeněkACO#143#4143M9.Kategorie B5.01:34:38+00:10:29.10Detail
10. Marek MilošPelhřimov#146#4146M10.Kategorie B6.01:36:18+00:12:09.10Detail
11. Brabenec MiroslavŽďár n. S.#103#4103M11.Kategorie D1.01:36:40+00:12:31.10Detail
12. Uchytil ZdeněkŽeleznohorák tým#144#4144M12.Kategorie B7.01:37:01+00:12:52.10Detail
13. Růžička JanSvětlá nad Sázavou #133#4133M13.Kategorie B8.01:37:51+00:13:42.10Detail
14. Ptáček JindřichKlondajk u Sázavy #131#4131M14.Kategorie B9.01:40:20+00:16:11.10Detail
15. Marinec PetrPřibyslav #124#4124M15.Kategorie C3.01:42:12+00:18:03.10Detail
16. Štěrba JosefŽeleznohorák tým#142#4142M16.Kategorie A3.01:43:30+00:19:21.10Detail
17. Bělehrádek PavelTJ Čolek#101#4101M17.Kategorie D2.01:44:08+00:19:59.10Detail
18. Kořenář PetrHavlíčkův Brod #116#4116M18.Kategorie B10.01:44:37+00:20:28.10Detail
19. Kováč RomanLibice nad Doubravou#118#4118M19.Kategorie B11.01:44:58+00:20:49.10Detail
20. Lacina VáclavSavencia#121#4121M20.Kategorie C4.01:45:28+00:21:19.10Detail
21. Omes MichaelACO#126#4126M21.Kategorie C5.01:45:42+00:21:33.10Detail
22. Ira BrettACO#113#4113M22.Kategorie B12.01:46:01+00:21:52.10Detail
23. Lstibůrek ZbyněkHavlíčkův Brod#123#4123M23.Kategorie B13.01:48:15+00:24:06.10Detail
24. Suchý Tomáš Polná #137#4137M24.Kategorie B14.01:49:16+00:25:07.10Detail
25. Fikar JanŠtoky#107#4107M25.Kategorie A4.01:49:48+00:25:39.10Detail
26. Fikarová EvaŠtoky#108#4108F1.Kategorie F1.01:49:48+00:25:39.10Detail
27. Hotařová JanaHavlíčkův Brod#155#4155F2.Kategorie F2.01:50:15+00:26:06.10Detail
28. Stehlíková RůženaSavencia#136#4136F3.Kategorie G1.01:52:22+00:28:13.10Detail
29. Doležal MiroslavŽďár nad Sázavou#105#4105M26.Kategorie B15.01:52:32+00:28:23.10Detail
30. Novák JosefNoDi Runners Humpolec#125#4125M27.Kategorie D3.01:54:08+00:29:59.10Detail
31. Bílý OndřejDačice#102#4102M28.Kategorie A5.01:55:43+00:31:34.10Detail
32. Štaubertová Vlaďka Broučci Humpolec#141#4141F4.Kategorie G2.01:57:13+00:33:04.10Detail
33. Plešingerová JanaKerteam#128#4128F5.Kategorie F3.01:59:06+00:34:57.10Detail
34. Příbramský Petr#130#4130M29.Kategorie A6.01:59:34+00:35:25.10Detail
35. Štaubert MilanBroučci Humpolec#140#4140M30.Kategorie B16.02:00:12+00:36:03.10Detail
36. Šrámek RomanSavencia#139#4139M31.Kategorie B17.02:02:05+00:37:56.10Detail
37. Říčka JaroslavACO#134#4134M32.Kategorie C6.02:02:09+00:38:00.10Detail
38. Lacinová HanaSavencia#120#4120F6.Kategorie G3.02:05:09+00:41:00.10Detail
39. Čeloud PatrikPřibyslav#104#4104M33.Kategorie A7.02:06:43+00:42:34.10Detail
40. Ledvinka JosefPřibyslav#122#4122M34.Kategorie C7.02:08:11+00:44:02.10Detail
41. Kučírek PetrHavlíčkův Brod#119#4119M35.Kategorie C8.02:10:55+00:46:46.10Detail
42. Kalců MarkétaModlíkov#114#4114F7.Kategorie F4.02:14:33+00:50:24.10Detail
43. Pavlas AntonínStříbrné Hory#127#4127M36.Kategorie D4.02:16:55+00:52:46.10Detail
44. Chlád StanislavAZ Tým Světlá n./S.#156#4156M37.Kategorie D5.02:30:12+01:06:03.10Detail
45. Yevdokimova OlgaLipnice nad Sázavou#158#4158F8.Kategorie G4.02:35:00+01:10:51.10Detail
DNS Sláma AdolfZDAR NAD SAZAVOU 4#152#4152MKategorie CDetail
DNS Marková JitkaNové Město na Moravě#148#4148FKategorie FDetail
DNS Endrlová MarcelaSvětlá nad Sázavou#106#4106FKategorie FDetail
DNS Řepová MariaPraha #150#4150FKategorie FDetail
DNS Szurman MichalTřinec#153#4153MKategorie BDetail
DNS Řezníček PetrPolnička#151#4151MKategorie BDetail
DNS Škacha PavelPřibyslav#138#4138MKategorie ADetail
DNS Havránek JosefBratčice u Čáslavi#110#4110MKategorie CDetail
DNS Ožana VáclavNové Město na Moravě#147#4147MKategorie CDetail
DNS Holcman PavelSavencia#111#4111MKategorie BDetail
DNS Bílý OndřejDačice#149#4149MKategorie ADetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz