Výsledková listina ACO Přibyslavský běh 2022
21. 5. 2022

půlmaraton

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Sedlák Lukáš*Žďárák* behejzdarak.cz#135#4135Kategorie B1.01:24:09Detail
2. Koščák PeterACO#117#4117Kategorie A1.01:25:20+00:01:11.10Detail
3. Výduch LuděkKřížky! #145#4145Kategorie A2.01:29:13+00:05:04.10Detail
4. Prokop JanKerteam#129#4129Kategorie C1.01:29:47+00:05:38.10Detail
5. Chleboun JanWM Kohoutov#112#4112Kategorie C2.01:31:19+00:07:10.10Detail
6. Fišer JanACO#109#4109Kategorie B2.01:31:27+00:07:18.10Detail
7. Keclík Martin SK Tricyklochlubna#115#4115Kategorie B3.01:32:19+00:08:10.10Detail
8. Rothanzl LukášPardubice#132#4132Kategorie B4.01:33:25+00:09:16.10Detail
9. Tlustoš ZdeněkACO#143#4143Kategorie B5.01:34:38+00:10:29.10Detail
10. Marek MilošPelhřimov#146#4146Kategorie B6.01:36:18+00:12:09.10Detail
11. Brabenec MiroslavŽďár n. S.#103#4103Kategorie D1.01:36:40+00:12:31.10Detail
12. Uchytil ZdeněkŽeleznohorák tým#144#4144Kategorie B7.01:37:01+00:12:52.10Detail
13. Růžička JanSvětlá nad Sázavou #133#4133Kategorie B8.01:37:51+00:13:42.10Detail
14. Ptáček JindřichKlondajk u Sázavy #131#4131Kategorie B9.01:40:20+00:16:11.10Detail
15. Marinec PetrPřibyslav #124#4124Kategorie C3.01:42:12+00:18:03.10Detail
16. Štěrba JosefŽeleznohorák tým#142#4142Kategorie A3.01:43:30+00:19:21.10Detail
17. Bělehrádek PavelTJ Čolek#101#4101Kategorie D2.01:44:08+00:19:59.10Detail
18. Kořenář PetrHavlíčkův Brod #116#4116Kategorie B10.01:44:37+00:20:28.10Detail
19. Kováč RomanLibice nad Doubravou#118#4118Kategorie B11.01:44:58+00:20:49.10Detail
20. Lacina VáclavSavencia#121#4121Kategorie C4.01:45:28+00:21:19.10Detail
21. Omes MichaelACO#126#4126Kategorie C5.01:45:42+00:21:33.10Detail
22. Ira BrettACO#113#4113Kategorie B12.01:46:01+00:21:52.10Detail
23. Lstibůrek ZbyněkHavlíčkův Brod#123#4123Kategorie B13.01:48:15+00:24:06.10Detail
24. Suchý Tomáš Polná #137#4137Kategorie B14.01:49:16+00:25:07.10Detail
25. Fikar JanŠtoky#107#4107Kategorie A4.01:49:48+00:25:39.10Detail
26. Doležal MiroslavŽďár nad Sázavou#105#4105Kategorie B15.01:52:32+00:28:23.10Detail
27. Novák JosefNoDi Runners Humpolec#125#4125Kategorie D3.01:54:08+00:29:59.10Detail
28. Bílý OndřejDačice#102#4102Kategorie A5.01:55:43+00:31:34.10Detail
29. Příbramský Petr#130#4130Kategorie A6.01:59:34+00:35:25.10Detail
30. Štaubert MilanBroučci Humpolec#140#4140Kategorie B16.02:00:12+00:36:03.10Detail
31. Šrámek RomanSavencia#139#4139Kategorie B17.02:02:05+00:37:56.10Detail
32. Říčka JaroslavACO#134#4134Kategorie C6.02:02:09+00:38:00.10Detail
33. Čeloud PatrikPřibyslav#104#4104Kategorie A7.02:06:43+00:42:34.10Detail
34. Ledvinka JosefPřibyslav#122#4122Kategorie C7.02:08:11+00:44:02.10Detail
35. Kučírek PetrHavlíčkův Brod#119#4119Kategorie C8.02:10:55+00:46:46.10Detail
36. Pavlas AntonínStříbrné Hory#127#4127Kategorie D4.02:16:55+00:52:46.10Detail
37. Chlád StanislavAZ Tým Světlá n./S.#156#4156Kategorie D5.02:30:12+01:06:03.10Detail
DNS Sláma AdolfZDAR NAD SAZAVOU 4#152#4152Kategorie CDetail
DNS Szurman MichalTřinec#153#4153Kategorie BDetail
DNS Řezníček PetrPolnička#151#4151Kategorie BDetail
DNS Škacha PavelPřibyslav#138#4138Kategorie ADetail
DNS Havránek JosefBratčice u Čáslavi#110#4110Kategorie CDetail
DNS Ožana VáclavNové Město na Moravě#147#4147Kategorie CDetail
DNS Holcman PavelSavencia#111#4111Kategorie BDetail
DNS Bílý OndřejDačice#149#4149Kategorie ADetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz