Výsledková listina ACO Přibyslavský běh 2022
21. 5. 2022
půlmaraton
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Čip | | # | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Sedlák | Lukáš | *Žďárák* behejzdarak.cz | #135# | 4135 | M | 1. | Kategorie B | 1. | 01:24:08 | | Detail |
2. | Koščák | Peter | ACO | #117# | 4117 | M | 2. | Kategorie A | 1. | 01:25:19 | +00:01:10 | Detail |
3. | Výduch | Luděk | Křížky! | #145# | 4145 | M | 3. | Kategorie A | 2. | 01:29:12 | +00:05:03 | Detail |
4. | Prokop | Jan | Kerteam | #129# | 4129 | M | 4. | Kategorie C | 1. | 01:29:46 | +00:05:37 | Detail |
5. | Chleboun | Jan | WM Kohoutov | #112# | 4112 | M | 5. | Kategorie C | 2. | 01:31:18 | +00:07:09 | Detail |
6. | Fišer | Jan | ACO | #109# | 4109 | M | 6. | Kategorie B | 2. | 01:31:26 | +00:07:17 | Detail |
7. | Keclík | Martin | SK Tricyklochlubna | #115# | 4115 | M | 7. | Kategorie B | 3. | 01:32:18 | +00:08:09 | Detail |
8. | Rothanzl | Lukáš | Pardubice | #132# | 4132 | M | 8. | Kategorie B | 4. | 01:33:24 | +00:09:15 | Detail |
9. | Tlustoš | Zdeněk | ACO | #143# | 4143 | M | 9. | Kategorie B | 5. | 01:34:37 | +00:10:28 | Detail |
10. | Marek | Miloš | Pelhřimov | #146# | 4146 | M | 10. | Kategorie B | 6. | 01:36:17 | +00:12:08 | Detail |
11. | Brabenec | Miroslav | Žďár n. S. | #103# | 4103 | M | 11. | Kategorie D | 1. | 01:36:39 | +00:12:30 | Detail |
12. | Uchytil | Zdeněk | Železnohorák tým | #144# | 4144 | M | 12. | Kategorie B | 7. | 01:37:00 | +00:12:51 | Detail |
13. | Růžička | Jan | Světlá nad Sázavou | #133# | 4133 | M | 13. | Kategorie B | 8. | 01:37:50 | +00:13:41 | Detail |
14. | Ptáček | Jindřich | Klondajk u Sázavy | #131# | 4131 | M | 14. | Kategorie B | 9. | 01:40:19 | +00:16:10 | Detail |
15. | Marinec | Petr | Přibyslav | #124# | 4124 | M | 15. | Kategorie C | 3. | 01:42:11 | +00:18:02 | Detail |
16. | Štěrba | Josef | Železnohorák tým | #142# | 4142 | M | 16. | Kategorie A | 3. | 01:43:29 | +00:19:20 | Detail |
17. | Bělehrádek | Pavel | TJ Čolek | #101# | 4101 | M | 17. | Kategorie D | 2. | 01:44:07 | +00:19:58 | Detail |
18. | Kořenář | Petr | Havlíčkův Brod | #116# | 4116 | M | 18. | Kategorie B | 10. | 01:44:36 | +00:20:27 | Detail |
19. | Kováč | Roman | Libice nad Doubravou | #118# | 4118 | M | 19. | Kategorie B | 11. | 01:44:57 | +00:20:48 | Detail |
20. | Lacina | Václav | Savencia | #121# | 4121 | M | 20. | Kategorie C | 4. | 01:45:27 | +00:21:18 | Detail |
21. | Omes | Michael | ACO | #126# | 4126 | M | 21. | Kategorie C | 5. | 01:45:41 | +00:21:32 | Detail |
22. | Ira | Brett | ACO | #113# | 4113 | M | 22. | Kategorie B | 12. | 01:46:00 | +00:21:51 | Detail |
23. | Lstibůrek | Zbyněk | Havlíčkův Brod | #123# | 4123 | M | 23. | Kategorie B | 13. | 01:48:14 | +00:24:05 | Detail |
24. | Suchý | Tomáš | Polná | #137# | 4137 | M | 24. | Kategorie B | 14. | 01:49:15 | +00:25:06 | Detail |
25. | Fikar | Jan | Štoky | #107# | 4107 | M | 25. | Kategorie A | 4. | 01:49:47 | +00:25:38 | Detail |
26. | Fikarová | Eva | Štoky | #108# | 4108 | F | 1. | Kategorie F | 1. | 01:49:47 | +00:25:38 | Detail |
27. | Hotařová | Jana | Havlíčkův Brod | #155# | 4155 | F | 2. | Kategorie F | 2. | 01:50:14 | +00:26:05 | Detail |
28. | Stehlíková | Růžena | Savencia | #136# | 4136 | F | 3. | Kategorie G | 1. | 01:52:21 | +00:28:12 | Detail |
29. | Doležal | Miroslav | Žďár nad Sázavou | #105# | 4105 | M | 26. | Kategorie B | 15. | 01:52:31 | +00:28:22 | Detail |
30. | Novák | Josef | NoDi Runners Humpolec | #125# | 4125 | M | 27. | Kategorie D | 3. | 01:54:07 | +00:29:58 | Detail |
31. | Bílý | Ondřej | Dačice | #102# | 4102 | M | 28. | Kategorie A | 5. | 01:55:42 | +00:31:33 | Detail |
32. | Štaubertová | Vlaďka | Broučci Humpolec | #141# | 4141 | F | 4. | Kategorie G | 2. | 01:57:12 | +00:33:03 | Detail |
33. | Plešingerová | Jana | Kerteam | #128# | 4128 | F | 5. | Kategorie F | 3. | 01:59:05 | +00:34:56 | Detail |
34. | Příbramský | Petr | | #130# | 4130 | M | 29. | Kategorie A | 6. | 01:59:33 | +00:35:24 | Detail |
35. | Štaubert | Milan | Broučci Humpolec | #140# | 4140 | M | 30. | Kategorie B | 16. | 02:00:11 | +00:36:02 | Detail |
36. | Šrámek | Roman | Savencia | #139# | 4139 | M | 31. | Kategorie B | 17. | 02:02:04 | +00:37:55 | Detail |
37. | Říčka | Jaroslav | ACO | #134# | 4134 | M | 32. | Kategorie C | 6. | 02:02:08 | +00:37:59 | Detail |
38. | Lacinová | Hana | Savencia | #120# | 4120 | F | 6. | Kategorie G | 3. | 02:05:08 | +00:40:59 | Detail |
39. | Čeloud | Patrik | Přibyslav | #104# | 4104 | M | 33. | Kategorie A | 7. | 02:06:42 | +00:42:33 | Detail |
40. | Ledvinka | Josef | Přibyslav | #122# | 4122 | M | 34. | Kategorie C | 7. | 02:08:10 | +00:44:01 | Detail |
41. | Kučírek | Petr | Havlíčkův Brod | #119# | 4119 | M | 35. | Kategorie C | 8. | 02:10:54 | +00:46:45 | Detail |
42. | Kalců | Markéta | Modlíkov | #114# | 4114 | F | 7. | Kategorie F | 4. | 02:14:32 | +00:50:23 | Detail |
43. | Pavlas | Antonín | Stříbrné Hory | #127# | 4127 | M | 36. | Kategorie D | 4. | 02:16:54 | +00:52:45 | Detail |
44. | Chlád | Stanislav | AZ Tým Světlá n./S. | #156# | 4156 | M | 37. | Kategorie D | 5. | 02:30:11 | +01:06:02 | Detail |
45. | Yevdokimova | Olga | Lipnice nad Sázavou | #158# | 4158 | F | 8. | Kategorie G | 4. | 02:34:59 | +01:10:50 | Detail |
DNS | Sláma | Adolf | ZDAR NAD SAZAVOU 4 | #152# | 4152 | M | | Kategorie C | | | | Detail |
DNS | Marková | Jitka | Nové Město na Moravě | #148# | 4148 | F | | Kategorie F | | | | Detail |
DNS | Endrlová | Marcela | Světlá nad Sázavou | #106# | 4106 | F | | Kategorie F | | | | Detail |
DNS | Řepová | Maria | Praha | #150# | 4150 | F | | Kategorie F | | | | Detail |
DNS | Szurman | Michal | Třinec | #153# | 4153 | M | | Kategorie B | | | | Detail |
DNS | Řezníček | Petr | Polnička | #151# | 4151 | M | | Kategorie B | | | | Detail |
DNS | Škacha | Pavel | Přibyslav | #138# | 4138 | M | | Kategorie A | | | | Detail |
DNS | Havránek | Josef | Bratčice u Čáslavi | #110# | 4110 | M | | Kategorie C | | | | Detail |
DNS | Ožana | Václav | Nové Město na Moravě | #147# | 4147 | M | | Kategorie C | | | | Detail |
DNS | Holcman | Pavel | Savencia | #111# | 4111 | M | | Kategorie B | | | | Detail |
DNS | Bílý | Ondřej | Dačice | #149# | 4149 | M | | Kategorie A | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |