Průběžná Výsledková listina Běh metropole Pro Ukrajinu
20. 3. 2022

4 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Nováková AlenaPraha 4#81#W40-491.00:17:45Detail
2. Kramolišová MarkétaPraha 13#50#W291.00:17:56+00:00:11.15Detail
3. Janečková Tereza#117#W30-391.00:18:03+00:00:18.15Detail
4. Kubíčková PetraPraha 8#65#W30-392.00:18:37+00:00:52.15Detail
5. Málková JuliePraha 13#58#W292.00:19:17+00:01:32.15Detail
6. Bayerová LenkaPraha 5#91#W50-591.00:19:25+00:01:40.15Detail
7. Šindlerová VeronikaPraha 13#85#W40-492.00:19:27+00:01:42.15Detail
8. Rappoccio PetraPraha 6#83#W40-493.00:19:34+00:01:49.15Detail
9. Kunstátová MarieZdiby#80#W40-494.00:19:54+00:02:09.15Detail
10. Martenová RadkaPraha 2#51#W40-495.00:20:02+00:02:17.15Detail
11. Úradníková SilviaBrandýs n/L#75#W30-393.00:20:03+00:02:18.15Detail
12. Vohradská PetraHostivice#87#W40-496.00:20:37+00:02:52.15Detail
13. Charvátová Kristina#111#W293.00:20:43+00:02:58.15Detail
14. Málková AgátaPraha 13#57#W294.00:20:47+00:03:02.15Detail
15. Ledvinková Kateřina#112#W295.00:20:58+00:03:13.15Detail
16. Plešingerová JanaPraha 8#67#W30-394.00:21:16+00:03:31.15Detail
17. Purmanová AlicePraha 8#68#W30-395.00:21:26+00:03:41.15Detail
18. Vitovská ŠtěpánkaPraha 8#99#MW60+2.00:21:34+00:03:49.15Detail
19. Staňková ZuzanaPraha 4#115#W30-396.00:21:51+00:04:06.15Detail
20. Hladíková IvetaKamenice#77#W40-497.00:21:54+00:04:09.15Detail
21. Watzlová ElizavetaPraha 6#71#W30-397.00:22:08+00:04:23.15Detail
22. Polidarová AndreaKladno#104#W30-398.00:22:36+00:04:51.15Detail
23. Vaňková Mariana#109#W296.00:22:36+00:04:51.15Detail
24. Šťastná KristýnaPraha 4#53#W297.00:22:40+00:04:55.15Detail
25. Flídrová NikolaPraha 4#48#W298.00:22:42+00:04:57.15Detail
26. Ptáčková PavlínaPraha 4#82#W40-498.00:22:47+00:05:02.15Detail
27. Spurná DenisaPraha 6#74#W30-399.00:22:54+00:05:09.15Detail
28. Weisová MonikaPraha 5#94#W50-592.00:23:16+00:05:31.15Detail
29. Pallová JanaPraha 6#52#W299.00:23:17+00:05:32.15Detail
30. Ibraimi LyulyetaPraha 13#60#W2910.00:23:49+00:06:04.15Detail
31. Skalová MariePraha 13#59#W2911.00:23:50+00:06:05.15Detail
32. Zikmundová DagmarPraha 6#101#MW60+4.00:23:51+00:06:06.15Detail
33. Kašparová EvaJenštejn#79#W40-499.00:25:09+00:07:24.15Detail
34. Chramcová AlexandraPraha 3#49#W2912.00:25:11+00:07:26.15Detail
35. Hladíková VěraTýnec n/S#78#W40-4910.00:25:33+00:07:48.15Detail
36. Zimmerhaklová KateřinaMl. Boleslav#55#W2913.00:25:47+00:08:02.15Detail
37. Matusová BarboraPraha 10#66#W30-3910.00:25:51+00:08:06.15Detail
38. Havelková TerezaPraha 6#103#W30-3911.00:26:10+00:08:25.15Detail
39. Horová SimonaPraha 7#64#W30-3912.00:26:26+00:08:41.15Detail
40. Švejdová JanaPraha 17#89#W40-4911.00:26:35+00:08:50.15Detail
41. Zimová MariePraha 3#62#W2914.00:27:31+00:09:46.15Detail
42. Chumová NikolPraha 4#73#W30-3913.00:28:41+00:10:56.15Detail
43. Zajícová KláraPraha 4#88#W40-4912.00:28:47+00:11:02.15Detail
44. Nekvapilová DanaPraha 6#105#W40-4913.00:31:18+00:13:33.15Detail
45. Litomyšská JanaBeroun#92#W50-593.00:41:07+00:23:22.15Detail
46. Vágnerová LucieŘíčany#54#W2915.00:44:22+00:26:37.15Detail
47. Hladíková MilušeKamenice#63#W30-3914.00:44:23+00:26:38.15Detail
48. Rohlíková AndreaPraha 14#84#W40-4914.00:44:24+00:26:39.15Detail
49. Vágnerová RomanaŘíčany#86#W40-4915.00:44:24+00:26:39.15Detail
Podzimková AlenaKopidlno#56#W2900:00:00Detail
Štěpánková ViktoriePraha 4#61#W2900:00:00Detail
Solarová DanušeRoztoky u Prahy#69#W30-3900:00:00Detail
Valík Blanka#70#W30-3900:00:00Detail
Sovová MartaPraha 8#72#W30-3900:00:00Detail
Čerteková JanaPraha 9#76#W40-4900:00:00Detail
Shapoval SvitlanaPraha 3#90#W40-4900:00:00Detail
Schucková JanaPraha 6#93#W50-5900:00:00Detail
Marková AndreaPraha 9#95#W50-5900:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz