Oficiální Výsledková listina Janovský trhák 2022
7. 5. 2022
Dětské závody
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Zeman | Matyáš | Děčín | #100# | nejmladší | 1. | 00:00:25 | | Detail |
2. | Pros | Tobias | Děčín | #107# | Naděje I. | 1. | 00:00:27 | +00:00:01 | Detail |
3. | Jíra | Jan | Radejčín | #105# | Naděje I. | 2. | 00:00:27 | +00:00:01 | Detail |
4. | Prokop | Víťa | Děčín | #111# | Naděje I. | 3. | 00:00:29 | +00:00:03 | Detail |
5. | Jehlička | Kryštof | Děčín | #120# | Naděje I. | 4. | 00:00:32 | +00:00:06 | Detail |
6. | Trnka | Matyáš | Reality-Široký | #110# | Naděje I. | 5. | 00:00:37 | +00:00:11 | Detail |
7. | Uhlířová | Natálie | Janov | #109# | Naděje I. | 6. | 00:00:38 | +00:00:12 | Detail |
8. | Wolf | Ellen | | #133# | Naděje I. | 7. | 00:00:39 | +00:00:13 | Detail |
9. | Znojemska | Ema | Děčín | #116# | Naděje I. | 8. | 00:00:44 | +00:00:18 | Detail |
10. | Tabery | Tadeáš | Decin | #106# | Naděje I. | 9. | 00:00:49 | +00:00:23 | Detail |
11. | Zeman | Daniel | Ústí na Labem | #125# | Naděje I. | 10. | 00:00:50 | +00:00:24 | Detail |
12. | Jehlička | Adam | Děčín | #119# | Naděje I. | 11. | 00:00:52 | +00:00:26 | Detail |
13. | Klokočková | Eliška | České Budějovice | #103# | nejmladší | 2. | 00:00:53 | +00:00:27 | Detail |
14. | Stybor | Daniel | Prčičácí | #123# | Naděje I. | 12. | 00:00:54 | +00:00:28 | Detail |
15. | Pros | Oliver | Děčín | #108# | Naděje I. | 13. | 00:00:55 | +00:00:29 | Detail |
16. | Pilecký | Oliver | Prysk | #102# | nejmladší | 3. | 00:00:59 | +00:00:33 | Detail |
17. | Zdobinský | Jan | Malšovice | #130# | Naděje I. | 14. | 00:01:01 | +00:00:35 | Detail |
18. | Pros | Sebastian | Děčín | #115# | Naděje II. | 1. | 00:01:01 | +00:00:35 | Detail |
19. | Nováková | Elena | Děčín | #113# | Naděje II. | 2. | 00:01:18 | +00:00:52 | Detail |
20. | Poláková | Lucie | | #117# | Naděje II. | 3. | 00:01:27 | +00:01:01 | Detail |
21. | Budíčková | Eliška | CK 1967 Česká Kamenice | #127# | Mladší dívky | 1. | 00:01:28 | +00:01:02 | Detail |
22. | Sobotková | Adéla | Děčín | #132# | Naděje II. | 4. | 00:01:31 | +00:01:05 | Detail |
23. | Zrustova | Emma | Janov | #112# | Naděje II. | 5. | 00:01:37 | +00:01:11 | Detail |
24. | Kremla | Jakub | Kajak Děčín | #134# | Mladší chlapci | 1. | 00:01:46 | +00:01:20 | Detail |
25. | Zdobinský | Štěpán | Malšovice | #131# | Naděje II. | 6. | 00:01:47 | +00:01:21 | Detail |
26. | Bříšková | Karolína | ASK Děčín | #121# | Mladší dívky | 2. | 00:01:47 | +00:01:21 | Detail |
27. | Bucharová | Nela | Děčín | #126# | Naděje II. | 7. | 00:01:49 | +00:01:23 | Detail |
28. | Nehasil | Daniel | Janov | #128# | Mladší chlapci | 2. | 00:01:54 | +00:01:28 | Detail |
29. | Procházka | Tomáš | | #124# | Mladší chlapci | 3. | 00:01:55 | +00:01:29 | Detail |
30. | Laskošová | Sofie | Janov | #118# | Mladší dívky | 3. | 00:01:59 | +00:01:33 | Detail |
31. | Miňovská | Kateřina | | #129# | Mladší dívky | 4. | 00:02:32 | +00:02:06 | Detail |
32. | Nováková | Tereza | | #114# | Mladší dívky | 5. | 00:02:33 | +00:02:07 | Detail |
33. | Kremla | Dan | Děčín | #135# | Mladší chlapci | 4. | 00:02:37 | +00:02:11 | Detail |
34. | Janusová | Eliška | Děčín | #122# | Mladší dívky | 6. | 00:03:00 | +00:02:34 | Detail |
35. | Mikelová | Sára | R | #16# | Mladší dívky | 7. | 00:05:16 | +00:04:50 | Detail |
DNS | Jírová | Alena | Radejčín | #101# | nejmladší | | | | Detail |
DNS | Horáčková | Ella | Děčín | #104# | nejmladší | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |