Výsledková listina Titan Liga II.
3. 4. 2022

Dětský závod

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Beneš MarekSki-run Čakovie#3#2003kluci starší1.00:10:14.66Detail
2. Beneš RadimSki-run Čakovie#7#2007mladší kluci1.00:11:17.40+00:01:02.73Detail
3. Zelenka PetrAtom kids Praha#1#2001kluci starší2.00:11:48.04+00:01:33.37Detail
4. Makovec TadeášSki-run Čakovie#15#2015kluci starší3.00:12:46.42+00:02:31.75Detail
5. Makovec MartinSki-run Čakovie#11#2011mladší kluci2.00:14:15.00+00:04:00.33Detail
6. Zelenka MichalAtom kids Praha#2#2002kluci starší4.00:14:52.86+00:04:38.19Detail
7. Mikušová MichaelaSki-run Čakovie#4#2004holky starší1.00:14:54.87+00:04:40.20Detail
8. Šafránek MatějSki-run Čakovie#5#2005mladší kluci3.00:15:00.97+00:04:46.30Detail
9. Brázdová Dominikax#27#2027mladší holky1.00:15:38.00+00:05:23.33Detail
10. Svoboda OndřejSki-run Čakovie#18#2018kluci starší5.00:16:04.08+00:05:49.41Detail
11. Šafránek ŠtěpánSki-run Čakovie#6#2006mladší kluci4.00:18:21.50+00:08:06.83Detail
12. Tyrner ViliamSki-run Čakovie#9#2009mladší kluci5.00:19:46.51+00:09:31.84Detail
13. Ďuďová ViktorieSki-run Čakovie#8#2008mladší holky2.00:20:26.42+00:10:11.75Detail
14. Mráz JakubSki-run Čakovie#26#2026kluci starší6.00:20:43.95+00:10:29.28Detail
15. Husák MatějAtom kids#28#2028mladší kluci6.00:20:58.01+00:10:43.34Detail
16. Bortlík JosefSki-run Čakovie#13#2013kluci starší7.00:20:58.99+00:10:44.32Detail
17. Kafka TomášSki-run Čakovie#16#2016kluci starší8.00:21:03.77+00:10:49.10Detail
18. Hádek ŠtěpánSki-run Čakovie#30#2030mladší kluci7.00:21:18.45+00:11:03.78Detail
19. Karschová KateřinaSki-run Čakovie#12#2012holky starší2.00:23:00.35+00:12:45.68Detail
20. Mráz FilipSki-run Čakovie#25#2025mladší kluci8.00:23:17.80+00:13:03.13Detail
21. Sviteková Laurax#33#2033nejmladší1.00:25:56.63+00:15:41.96Detail
22. Nicek MatyášSki-run Čakovie#22#2022mladší kluci9.00:25:59.82+00:15:45.15Detail
23. Tyrner MaxmiliánSki-run Čakovie#10#2010mladší kluci10.00:27:51.91+00:17:37.24Detail
24. Merunka OliverSki-run Čakovie#14#2014kluci starší9.00:28:50.13+00:18:35.46Detail
25. Jandečka Kryštofx#24#2024mladší kluci11.00:30:22.31+00:20:07.64Detail
26. Jandečková Alžbětax#23#2023mladší holky3.00:31:05.95+00:20:51.28Detail
27. Procyk Tomášx#32#2032nejmladší2.00:32:43.49+00:22:28.82Detail
28. Nicková AdélaSki-run Čakovie#21#2021mladší holky4.00:33:05.93+00:22:51.26Detail
29. Ondráček Jakub#31#2031mladší kluci12.00:33:32.02+00:23:17.35Detail
30. Šafránková BáraSki-run Čakovie#20#2020mladší holky5.00:35:16.78+00:25:02.11Detail
31. Franc Janx#29#2029mladší kluci13.00:38:10.80+00:27:56.13Detail
Novák PetrSki-run Čakovie#17#2017Detail
Přibylová ZuzanaSki-run Čakovie#19#2019holky staršíDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz