Výsledková listina Hradecký terénní triatlon
31. 7. 2022

Hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Strnad TomášTEAM CYKLOTRENER VARNSDORF#105#M1.M2 20-291.01:05:23.1900:08:59.2400:00:25.0400:42:25.0700:00:24.4700:13:09.35Detail
2. Pešek PavelSBR TRI-TEAM LITOMYŠL#85#M2.M3 30-391.01:09:13.42+00:03:50.2200:09:23.5800:00:52.5000:44:49.9600:00:29.3000:13:38.05Detail
3. Novák DanielPolná#75#M3.M2 20-292.01:09:36.28+00:04:13.0800:09:29.5900:00:38.9100:45:17.8400:00:28.9800:13:40.93Detail
4. Hornych MiroslavSKI Police nad Metují#26#M4.M4 40-491.01:10:03.33+00:04:40.1300:10:56.5200:00:44.7400:43:30.9900:00:37.7300:14:13.32Detail
5. Petiška Ondřej SK RN#86#M5.M2 20-293.01:10:21.35+00:04:58.1500:09:23.2200:00:31.5000:45:31.0300:00:41.6500:14:13.93Detail
6. Oborný DanielTJ Spartak Třebíč#77#M6.M1 16-191.01:10:58.75+00:05:35.5500:09:14.1200:00:27.6900:45:58.1100:00:43.8800:14:34.94Detail
7. Vít OndřejRafkarna IDEA Cycling Team#130#M7.M1 16-192.01:11:04.86+00:05:41.6600:09:40.2700:00:32.9000:45:11.1100:00:29.9500:15:10.61Detail
8. Hurych AntoninSBR tri team Litomyšl #29#M8.M4 40-492.01:12:11.63+00:06:48.4300:09:54.7700:00:52.9800:45:58.0800:00:35.5900:14:50.19Detail
9. Ščerba MarekLABE TRI CLUB#113#M9.M5 50p1.01:12:18.45+00:06:55.2500:10:36.1000:00:40.6900:45:20.2100:00:34.4200:15:07.01Detail
10. Netík LukášSK RN Hradec Králové#73#M10.M3 30-392.01:12:26.21+00:07:03.0100:09:31.2100:00:47.9200:46:30.9000:00:39.8900:14:56.27Detail
11. Skalka JakubTexaco#99#M11.M3 30-393.01:12:46.87+00:07:23.6700:10:13.9800:00:34.5200:47:56.9900:00:31.4500:13:29.92Detail
12. Mrázek PavelSportteam Hrádek#69#M12.M2 20-294.01:12:59.11+00:07:35.9100:10:14.3100:00:53.9200:45:30.8400:00:31.4800:15:48.53Detail
13. Nýč Michal MONDRAKER racing team#76#M13.M4 40-493.01:13:18.77+00:07:55.5700:11:08.9300:01:21.9800:44:03.8000:00:53.2800:15:50.76Detail
14. Suchý PetrJL TRI COACHING#108#M14.M3 30-394.01:13:37.69+00:08:14.4900:09:16.5800:00:48.3700:48:39.3100:00:42.6900:14:10.72Detail
15. Svoboda JiříTeam CykloTrener Varnsdorf#110#M15.M5 50p2.01:13:57.16+00:08:33.9600:10:31.6500:00:43.9700:45:37.0300:00:38.7200:16:25.77Detail
16. Makovský MatyášHradec Králové#59#M16.M1 16-193.01:14:20.97+00:08:57.7700:08:56.9200:00:59.3000:46:57.3100:00:38.6800:16:48.75Detail
17. Kořínek Tomáš Zámrsk#48#M17.M4 40-494.01:15:34.95+00:10:11.7500:09:10.0900:00:45.4300:50:01.9300:00:37.3500:15:00.13Detail
18. Obr TomášJinonice (okres Hlavní město Praha)#78#M18.M4 40-495.01:15:43.67+00:10:20.4700:09:25.0400:00:50.3000:47:28.4600:00:45.0200:17:14.83Detail
19. Azeb Karim#3#M19.M3 30-395.01:15:47.18+00:10:23.9800:10:19.2200:01:34.6300:48:39.5100:00:52.5300:14:21.27Detail
20. Vencbauer Martin#126#M20.M2 20-295.01:15:50.98+00:10:27.7800:11:51.8300:00:52.3900:46:44.2400:00:45.6200:15:36.88Detail
21. Vidner ŠtěpánPraha 5#129#M21.M3 30-396.01:17:57.45+00:12:34.2500:09:24.4600:00:45.4500:49:45.6400:00:26.4600:17:35.42Detail
22. Kubeček PetrProBro#55#M22.M2 20-296.01:18:56.58+00:13:33.3800:10:42.4500:00:42.1400:48:25.1900:01:17.9600:17:48.81Detail
23. Zdražil MarekLuhačovice#133#M23.M3 30-397.01:18:59.73+00:13:36.5300:10:51.4500:01:15.9200:49:54.7500:00:33.0700:16:24.53Detail
24. Mohyla OndřejWolfman#66#M24.M3 30-398.01:19:09.24+00:13:46.0400:10:45.0500:01:31.1900:48:14.1900:00:51.2400:17:47.55Detail
25. Vícha JanHK#237#M25.M4 40-496.01:19:11.65+00:13:48.4500:11:14.1400:00:41.3000:50:40.6600:00:29.4000:16:06.13Detail
26. Šváb JanIronman Sudoměř team#119#M26.M3 30-399.01:20:19.50+00:14:56.3000:10:55.2700:00:45.1800:49:56.6600:00:31.4000:18:10.97Detail
27. Kollátor AlešHradec Králové#47#M27.M3 30-3910.01:20:31.54+00:15:08.3400:11:15.2700:00:37.5400:50:42.1700:00:31.2000:17:25.35Detail
28. Mráz VítINS BIKE TEAM#68#M28.M4 40-497.01:20:38.32+00:15:15.1200:11:24.7800:00:50.4500:48:52.5000:00:54.0600:18:36.50Detail
29. Vencálková BarboraLiberec#125#F1.Z1 16-191.01:20:42.01+00:15:18.8100:08:30.3700:00:38.5200:54:00.1500:00:41.7900:16:51.16Detail
30. Jelínek PetrKostelec u H.M.#35#M29.M4 40-498.01:21:24.71+00:16:01.5100:09:34.4200:00:47.8500:52:22.7200:00:56.6300:17:43.08Detail
31. Staněk MarekJilemnice#297#M30.M4 40-499.01:22:08.36+00:16:45.1600:12:18.7100:00:37.3700:51:46.6400:00:45.8400:16:39.77Detail
32. Janoušek MartinTJ Nová Paka#34#M31.M1 16-194.01:22:22.53+00:16:59.3300:09:00.2700:00:37.2400:52:41.6700:00:28.8300:19:34.51Detail
33. Švarc AlešHradec Králové#243#M32.M4 40-4910.01:22:22.55+00:16:59.3500:11:19.9300:01:39.6300:50:26.0700:00:57.9200:17:58.98Detail
34. Netíková KamilaSK RN Hradec Králové#74#F2.Z3 30-391.01:22:26.73+00:17:03.5300:10:13.1700:00:44.5800:53:19.1200:00:50.0100:17:19.84Detail
35. Žíla Martin Olomouc#136#M33.M3 30-3911.01:22:40.86+00:17:17.6600:10:56.8200:01:12.5300:52:11.2600:00:33.7200:17:46.51Detail
36. Toman LukášCARLA. KUPKOLO.CZ#121#M34.M3 30-3912.01:22:45.57+00:17:22.3700:11:04.5100:00:46.5700:52:27.7900:00:32.9100:17:53.76Detail
37. Suchna JiříPardubice#106#M35.M3 30-3913.01:23:17.71+00:17:54.5100:12:19.6800:01:45.5600:51:09.3100:00:35.7200:17:27.43Detail
38. Suchý Jaromír Hradec Králové#107#M36.M5 50p3.01:23:34.01+00:18:10.8100:12:49.2500:00:59.0200:49:35.8100:00:47.1800:19:22.72Detail
39. Toman JiříKOK#120#M37.M3 30-3914.01:23:57.74+00:18:34.5400:12:15.5500:01:29.5000:53:19.4300:00:53.4700:15:59.77Detail
40. Kubeček AntonínPRO•BRO TEAM#54#M38.M2 20-297.01:24:00.04+00:18:36.8400:11:34.4000:00:51.2100:53:17.7000:00:48.9100:17:27.80Detail
41. Kubát JanŽďár nad Sázavou#53#M39.M3 30-3915.01:24:00.13+00:18:36.9300:11:18.3900:01:51.5600:52:54.1100:00:27.1900:17:28.87Detail
42. Štyler AdamBlack Angels#116#M40.M1 16-195.01:24:09.65+00:18:46.4500:10:19.9000:01:51.7800:55:18.9300:00:55.0700:15:43.94Detail
43. Vodák TomášRtyně v Podkrkonoší#131#M41.M3 30-3916.01:24:31.35+00:19:08.1500:11:16.3100:00:39.4500:54:12.0000:00:48.5900:17:34.99Detail
44. Strnad PetrKSM Hrádek#104#M42.M5 50p4.01:25:02.74+00:19:39.5400:12:53.3100:00:46.3500:51:32.5800:01:02.9900:18:47.50Detail
45. Víchová EvaHK#238#F3.Z4 40-491.01:25:30.78+00:20:07.5800:11:50.3900:00:47.0500:55:20.0900:00:34.3600:16:58.86Detail
46. Dyntar RadekEMA#18#M43.M5 50p5.01:25:47.95+00:20:24.7500:11:08.4000:00:52.0800:53:41.1200:01:06.5200:18:59.81Detail
47. Zeman MartinZemiTeam Praha#292#M44.M2 20-298.01:25:59.27+00:20:36.0700:10:08.6300:01:48.6700:58:13.6600:00:32.3500:15:15.93Detail
48. Chovanečková NikolaTITAN TRILIFE#31#F4.Z1 16-192.01:26:06.27+00:20:43.0700:09:19.0600:00:39.6400:59:34.7100:00:32.9500:15:59.90Detail
49. Kovačičová BarboraCzech TRI K. Team#50#F5.Z1 16-193.01:26:16.84+00:20:53.6400:10:30.7900:00:28.3500:58:00.7600:00:38.0800:16:38.83Detail
50. Pavel TomášNN Night Run#82#M45.M4 40-4911.01:26:23.23+00:21:00.0300:09:50.1200:00:44.7000:54:42.5800:00:40.3100:20:25.50Detail
51. Portyš JakubChrudim#91#M46.M3 30-3917.01:26:37.00+00:21:13.8000:12:20.4700:01:23.4500:55:17.2600:00:53.9100:16:41.89Detail
52. Jakimič ViktorTexaco Prista triathlon team CZ#33#M47.M1 16-196.01:27:11.38+00:21:48.1800:09:23.7600:01:02.9800:58:17.1500:00:36.1200:17:51.34Detail
53. Svobodova MonikaBetokon#112#F6.Z2 20-291.01:27:15.30+00:21:52.1000:11:17.0700:01:11.0200:57:41.1800:00:37.6100:16:28.40Detail
54. Segeth JosefSK Střela#98#M48.M5 50p6.01:27:43.92+00:22:20.7200:11:14.9800:01:00.6400:55:17.3500:00:50.4700:19:20.45Detail
55. Medynský TomášMedyteam#64#M49.M2 20-299.01:27:46.24+00:22:23.0400:12:06.0300:00:59.1500:55:39.5800:00:34.1400:18:27.31Detail
56. Bohuněk TomášBike Team KC Jaroměř #8#M50.M5 50p7.01:27:59.05+00:22:35.8500:11:37.8600:01:02.7900:53:10.4200:00:55.9700:21:12.00Detail
57. Pojda LukášGepard Pardubice#90#M51.M4 40-4912.01:28:08.42+00:22:45.2200:10:32.2800:01:42.2800:56:20.3700:01:00.4400:18:33.02Detail
58. Žďárský JanPod KOMÍNEM ve SKŘIVANECH #135#M52.M3 30-3918.01:28:09.48+00:22:46.2800:11:08.2000:01:02.6300:53:26.0500:00:21.9300:22:10.65Detail
59. Medynský PavelPraha#63#M53.M5 50p8.01:28:13.35+00:22:50.1500:13:31.3100:01:16.2300:54:17.4900:00:33.3600:18:34.94Detail
60. Pazdera JiříBenešov u Prahy#83#M54.M3 30-3919.01:28:25.96+00:23:02.7600:10:16.6600:00:44.8601:00:07.9600:00:39.8800:16:36.59Detail
61. Mužík JanTřebeš#71#M55.M4 40-4913.01:28:36.90+00:23:13.7000:11:51.2400:00:50.8600:56:26.1400:00:41.2100:18:47.43Detail
62. Iurkovskyi AntonAeroStar #32#M56.M4 40-4914.01:28:39.06+00:23:15.8600:10:08.0300:00:42.2201:00:05.4200:00:28.5000:17:14.87Detail
63. Sklenář JanŠumperk#100#M57.M3 30-3920.01:29:02.09+00:23:38.8900:12:44.4100:01:39.5100:56:36.9500:00:26.4200:17:34.78Detail
64. Štyler PetrVK Blesk#117#M58.M5 50p9.01:29:08.22+00:23:45.0200:11:00.9000:02:02.3200:56:07.9700:00:53.8400:19:03.18Detail
65. Coufal LukášBudišov#9#M59.M2 20-2910.01:29:09.86+00:23:46.6600:09:36.2000:00:48.8500:59:27.1800:00:40.3400:18:37.26Detail
66. Kuk MilanKupkolo.cz#57#M60.M3 30-3921.01:29:19.11+00:23:55.9100:10:40.4200:01:44.5600:55:10.6800:00:42.3500:21:01.08Detail
67. Andrle Richard#241#M61.M4 40-4915.01:29:44.56+00:24:21.3600:09:22.4200:01:10.6401:00:28.2000:00:26.9000:18:16.39Detail
68. Tomášová LenkaAC GoMango Hogner#122#F7.Z4 40-492.01:29:55.90+00:24:32.7000:11:17.6000:01:14.7400:57:12.7800:00:49.1300:19:21.62Detail
69. Putna JanKřižánky#93#M62.M5 50p10.01:30:15.75+00:24:52.5500:10:39.9200:01:33.7000:57:02.7400:00:56.9500:20:02.43Detail
70. Čapounová Marcela Pardubice#10#F8.Z4 40-493.01:30:22.99+00:24:59.7900:11:12.9200:01:10.8700:58:06.0200:00:51.2000:19:01.96Detail
71. Roleček MilanPěčín#94#M63.M4 40-4916.01:30:49.23+00:25:26.0300:12:03.0300:01:51.2500:58:14.4000:00:20.3700:18:20.17Detail
72. Pelda VáclavRychnov nad Kněžnou#84#M64.M5 50p11.01:30:55.19+00:25:31.9900:11:54.9800:00:54.7200:59:17.6800:00:32.4100:18:15.38Detail
73. Šulc MartinKamenný Přívoz#118#M65.M4 40-4917.01:31:26.48+00:26:03.2800:10:16.1900:01:52.0500:57:29.1600:01:21.4600:20:27.60Detail
74. Kuchyňka PavelFUBO team Hradec Králové#56#M66.M4 40-4918.01:32:00.22+00:26:37.0200:10:24.2400:01:40.6500:59:21.4800:00:51.4300:19:42.40Detail
75. Veselý MartinPraha-Radotín#128#M67.M4 40-4919.01:32:06.28+00:26:43.0800:11:50.7800:01:13.6200:56:44.9900:01:04.9000:21:11.98Detail
76. Grossová PetraKOK#25#F9.Z2 20-292.01:32:14.63+00:26:51.4300:11:23.2600:01:37.0200:59:08.7700:00:23.6500:19:41.90Detail
77. Morávek TomášSPV Stěžery#67#M68.M3 30-3922.01:32:15.88+00:26:52.6800:11:05.7200:01:30.2500:59:48.0700:00:55.9000:18:55.92Detail
78. Kratochvíl LadislavTJ Bižu Jablonec#52#M69.M5 50p12.01:32:42.93+00:27:19.7300:10:35.1100:01:07.8800:59:24.3300:01:12.6700:20:22.92Detail
79. Fryntová LucieDivec#24#F10.Z2 20-293.01:33:13.93+00:27:50.7300:10:57.5300:01:11.9701:01:40.9300:00:22.9600:19:00.52Detail
80. Veselský MartinHradec Králové#127#M70.M4 40-4920.01:33:31.60+00:28:08.4000:10:41.2400:01:03.0400:58:21.5300:01:56.9100:21:28.85Detail
81. Slavata TomášSlavata triatlon tour#223#M71.M4 40-4921.01:33:38.61+00:28:15.4100:10:49.1400:00:33.1000:58:17.3000:01:01.8400:22:57.21Detail
82. Kalina PavelTřemošnice #41#M72.M3 30-3923.01:33:38.97+00:28:15.7700:11:04.7800:01:01.5901:03:58.7300:00:32.7800:17:01.07Detail
83. Maštalíř MartinHradec Králové#60#M73.M4 40-4922.01:33:42.20+00:28:19.0000:11:57.6000:01:16.5000:58:47.3200:01:03.1500:20:37.60Detail
84. Pohlová Kučerová ŠtěpánkaPísek#89#F11.Z3 30-392.01:33:44.63+00:28:21.4300:11:25.8700:00:50.8301:02:25.4300:00:24.8800:18:37.59Detail
85. Šimáková KateřinaKočky+#114#F12.Z4 40-494.01:34:59.74+00:29:36.5400:12:22.5700:02:17.8201:00:06.6800:00:27.3300:19:45.32Detail
86. Drahotová KarolínaKosořice #15#F13.Z2 20-294.01:35:09.80+00:29:46.6000:10:18.0000:02:09.5201:03:07.3700:00:29.5800:19:05.30Detail
87. Knýřová JitkaSK Maxtri Liberec#46#F14.Z5 50p1.01:35:18.63+00:29:55.4300:13:08.1400:01:13.7201:00:06.3700:00:50.7300:19:59.65Detail
88. Fejfárková Pavla#21#F15.Z2 20-295.01:35:20.68+00:29:57.4800:11:40.9200:00:48.8701:03:24.9300:00:52.1200:18:33.82Detail
89. Jezdinský FilipStudenečáci#37#M74.M3 30-3924.01:35:41.12+00:30:17.9200:15:17.5500:01:35.2600:59:30.8600:00:55.6200:18:21.81Detail
90. Hromádka ZdeněkStrakonice#28#M75.M3 30-3925.01:35:42.32+00:30:19.1200:14:31.1000:02:22.7200:58:07.1500:01:02.0000:19:39.33Detail
91. Dvořák Ondřej#17#M76.M4 40-4923.01:36:16.75+00:30:53.5500:11:08.8400:02:33.4401:00:35.0600:01:00.4600:20:58.93Detail
92. Fialová Anna#22#F16.Z2 20-296.01:36:37.06+00:31:13.8600:12:21.1000:01:36.6201:01:48.9500:00:46.1600:20:04.22Detail
93. Němečková IvonaNove Město nad Metují#72#F17.Z4 40-495.01:37:37.79+00:32:14.5900:11:56.3500:00:59.6001:00:54.8400:00:42.6200:23:04.36Detail
94. Štěpán Marek#115#M77.M4 40-4924.01:37:43.88+00:32:20.6800:10:54.9400:01:08.4801:06:37.5500:00:23.8600:18:39.03Detail
95. Černý Lukáš Smilovice #12#M78.M2 20-2911.01:38:01.48+00:32:38.2800:18:41.2500:01:12.4800:58:09.7700:00:49.8800:19:08.10Detail
96. Karásková PetraHolice #44#F18.Z3 30-393.01:38:41.66+00:33:18.4600:12:42.8900:01:36.3901:03:47.8200:00:26.0200:20:08.53Detail
97. Paulus FrantišekHolín#79#M79.M3 30-3926.01:38:54.09+00:33:30.8900:11:26.4700:01:42.2801:06:07.2600:01:04.3500:18:33.71Detail
98. Kafková IrenaHradec Králové#40#F19.Z5 50p2.01:39:21.33+00:33:58.1300:11:23.5000:01:43.6801:03:17.7600:00:19.9500:22:36.43Detail
99. Ježek DavidPardubice#38#M80.M3 30-3927.01:39:24.82+00:34:01.6200:11:21.0800:01:57.6101:06:39.2400:00:25.0700:19:01.80Detail
100. Králík MichalHradec Králové#240#M81.M5 50p13.01:39:34.35+00:34:11.1500:14:47.3900:01:59.9901:00:46.4400:01:38.4600:20:22.07Detail
101. Kundera PetrOsík#239#M82.M5 50p14.01:39:44.76+00:34:21.5600:11:16.8100:01:21.0601:03:54.0500:01:03.4800:22:09.34Detail
102. Aur Zdeněk SK Býšť#2#M83.M5 50p15.01:40:09.70+00:34:46.5000:13:38.8500:02:00.0001:00:25.4400:01:07.8800:22:57.51Detail
103. DLASK TOMÁŠHolice#13#M84.M4 40-4925.01:40:24.25+00:35:01.0500:13:27.7200:01:47.8701:03:01.3400:00:51.2300:21:16.07Detail
104. Makovský David#242#M85.M4 40-4926.01:40:40.41+00:35:17.2100:11:25.2900:01:28.4400:58:34.6800:01:42.8700:27:29.12Detail
105. Rubeš AdamHradec Králové#95#M86.M2 20-2912.01:40:51.26+00:35:28.0600:14:06.9600:01:20.2901:04:53.8800:00:41.0000:19:49.11Detail
106. Doležalová ZoraSport&Races#14#F20.Z3 30-394.01:40:56.29+00:35:33.0900:11:44.3800:01:16.4701:09:07.9500:00:34.0800:18:13.38Detail
107. Kaván VojtěchNová Paka (Studénka)#45#M87.M2 20-2913.01:41:17.18+00:35:53.9800:13:43.2700:01:24.6001:01:59.4800:01:15.6100:22:54.20Detail
108. Rusnáková Kristýna#97#F21.Z3 30-395.01:41:25.86+00:36:02.6600:13:11.1000:01:24.5401:06:27.8200:00:58.4500:19:23.91Detail
109. Procházková NikolaTriathlon Team Chrudim#92#F22.Z2 20-297.01:41:27.01+00:36:03.8100:09:57.3800:00:48.4301:09:16.7300:00:39.3000:20:45.15Detail
110. Faltová EliškaČeská Lípa#19#F23.Z1 16-194.01:41:44.11+00:36:20.9100:10:55.6300:00:36.1501:09:38.0900:00:33.1600:20:01.07Detail
111. Faltusová Klára#20#F24.Z1 16-195.01:42:01.43+00:36:38.2300:11:07.5300:00:46.7101:08:37.2800:00:50.8300:20:39.06Detail
112. Jirásko LubomírSK Srch#39#M88.M5 50p16.01:42:40.66+00:37:17.4600:11:42.3900:01:32.7501:05:06.2600:01:33.9900:22:45.26Detail
113. Pavel RadekSolnice #81#M89.M3 30-3928.01:43:17.62+00:37:54.4200:15:56.8100:01:28.4601:03:17.7400:00:33.0300:22:01.55Detail
114. Fröhdeová MartinaSvitavy#23#F25.Z3 30-396.01:44:31.45+00:39:08.2500:12:41.7400:01:19.4301:06:55.9000:00:20.9600:23:13.40Detail
115. Kratochvíl AntonínSvinčany#51#M90.M5 50p17.01:44:52.00+00:39:28.8000:12:43.0100:03:08.1901:02:49.1100:01:01.4800:25:10.21Detail
116. Svoboda MilosHradec Kralove 2#111#M91.M4 40-4927.01:45:31.36+00:40:08.1600:13:39.6100:03:03.0501:08:55.6000:00:45.3500:19:07.73Detail
117. Čermák LukášPraha 5#11#M92.M2 20-2914.01:45:40.34+00:40:17.1400:12:33.7400:02:04.8501:11:55.5000:01:14.5900:17:51.65Detail
118. Dundáčková ZuzanaTriathlon Team Chrudim#16#F26.Z4 40-496.01:45:59.17+00:40:35.9700:11:44.4100:01:26.6301:08:09.2800:01:20.2600:23:18.58Detail
119. Balický JiříHradec Králové#5#M93.M4 40-4928.01:47:12.27+00:41:49.0700:12:13.1700:02:00.9001:08:48.1400:01:01.1800:23:08.86Detail
120. Touš JakubTJ Roztoky#123#M94.M3 30-3929.01:48:14.64+00:42:51.4400:12:38.0900:02:40.0501:04:53.8200:01:15.5500:26:47.11Detail
121. Jenčík Karel#36#M95.M3 30-3930.01:49:48.33+00:44:25.1300:12:36.7400:02:46.6601:05:38.0500:01:41.8600:27:04.99Detail
122. Maťašová ZuzanaHradec Králové#61#F27.Z2 20-298.01:50:31.12+00:45:07.9200:13:23.4400:01:59.9501:10:11.1600:00:59.7600:23:56.80Detail
123. Azeb Nabil#4#M96.M5 50p18.01:54:28.50+00:49:05.3000:14:53.9900:02:47.1901:09:12.5700:00:56.8200:26:37.90Detail
124. Wildt Silvie kočky+#132#F28.Z4 40-497.01:59:35.87+00:54:12.6700:12:57.5100:01:23.4101:18:36.2300:00:30.8100:26:07.89Detail
125. Chalupová AlenaKratonohy#30#F29.Z4 40-498.02:00:38.98+00:55:15.7800:13:42.0800:03:20.7201:16:00.0900:00:48.0600:26:48.01Detail
126. Mátis EutymVinary#62#M97.M4 40-4929.02:20:37.31+01:15:14.1100:14:36.2000:03:08.2401:28:04.5800:00:52.3800:33:55.89Detail
DNS Svoboda DominikKratonohy#109#MM1 16-19Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz